ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי dor69 »

AG77 כתב:
07 יולי 2022, 14:11
איפה הדברים האלו כתובים?

מה שכתוב בחוק זה לא קרוב למה שאתה אומר, מדובר על הרחקות של 30 יום ומקרה של הפרה חוזרת עד 90 יום.
זה מה שהיה עד היום. שוב, החוק מאפשר לשר להתקין תקנות, המספרים האלה לא חייבים להיות כתובים בחוק אבל יש כוונה (דובר כבר) להוציא את זה לפועל כחלק מאותן תקנות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
07 יולי 2022, 13:44
שוב, זה לא שונה מקנסות בתחומים אחרים. אני זוכר למשל שבזמן הקורונה, כשחילקו דוח"ות לצעירים שעשו פיקניק בגינות במרכז ת"א, היו פה צהלות שמחה בפורום.
נראה לי שכשאנשים חושבים שהם לא היעד של קנסות מנהליים הם מאוד בעד הקונספט, אבל אם יש פתאום סכנה שהם יחטפו את הקנס, כל השיטה הזו פתאום פחות נראית להם.
אם הבנתי נכון התקנות והקנסות עוד לא נקבעו.
נראה לי שזה הזמן לדיאלוג עם ארגוני אוהדים ולא לאיומים על המשטרה וההתאחדות, שלא יכולים להשיג דבר.
דוחות קורונה היו כמו דוחות חניה או תנועה, יכלת לערער רגיל. קנס מנהלי זה אומר שאתה צריך לגשת לעורך דין כדי להגיש עתירה מנהלית ביחד עם בקשה לעיכוב ביצוע. את העונשים האלה אתה יכול להפעיל על פורעים גם בבתי משפט כשיש הליך נורמלי ולא בהחלטה של איזה פלאפל שרוצה להציג תוצאות וגם לא בדיוק שומע עדויות בלשון המעטה
מעניין לי את התחת זורקי אבוקות, אני מדבר מהכיוון של האזרח הקטן שיסבול מהרחבת הסמכויות הללו ולצערי המקרים מרובים. אתם מדברים כאילו אנחנו לא עדים פעם בחודש למקרים ששוטרים תולשים אנשים רנדומליים מהיציע רק כי ישבו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

זה נעשה דיון משפטי מקצועי מדי בשבילי, ואני לא מוצא מספיק מידע בעניין, וגם לא את התיקון המדויק לחוק.
בכל מקרה, גם בדוח"ות תעבורה, במרבית המקרים כשאנשים מסתבכים, הם צריכים עו"ד כדי לחלץ את עצמם.
למרות הטענות נגד המשטרה, אף אחד מבני משפחתי מעולם לא הותקף ע"י שוטר, ולמעשה אני לא זוכר מקרה שהייתי קרוב לשוטר ביציע, וכשאני הולך למשחקים אני בד"כ לא רחוק מ 30 מטר מבעלי החולצות השחורות.
כמו כל חוק, צריך לדעתי לראות קודם מה הוא מייצר לפני שמתולוננים, ונראה שהכוונות פה היו טובות, כולל תמיכה של ארגון היציע, שאני מודה שאני לא יודע עליו הרבה.
אגב, בעקבות הדיון, נחשפתי לתוכנית בשלבים מתקדמים להעביר עבירות תנועה רבות לאפיק מנהלי. זה נוגע להרבה יותר אנשים, ולא נתקלתי בביקורת כלשהי על המהלך.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
07 יולי 2022, 18:17
זה נעשה דיון משפטי מקצועי מדי בשבילי, ואני לא מוצא מספיק מידע בעניין, וגם לא את התיקון המדויק לחוק.
בכל מקרה, גם בדוח"ות תעבורה, במרבית המקרים כשאנשים מסתבכים, הם צריכים עו"ד כדי לחלץ את עצמם.
למרות הטענות נגד המשטרה, אף אחד מבני משפחתי מעולם לא הותקף ע"י שוטר, ולמעשה אני לא זוכר מקרה שהייתי קרוב לשוטר ביציע, וכשאני הולך למשחקים אני בד"כ לא רחוק מ 30 מטר מבעלי החולצות השחורות.
כמו כל חוק, צריך לדעתי לראות קודם מה הוא מייצר לפני שמתולוננים, ונראה שהכוונות פה היו טובות, כולל תמיכה של ארגון היציע, שאני מודה שאני לא יודע עליו הרבה.
אגב, בעקבות הדיון, נחשפתי לתוכנית בשלבים מתקדמים להעביר עבירות תנועה רבות לאפיק מנהלי. זה נוגע להרבה יותר אנשים, ולא נתקלתי בביקורת כלשהי על המהלך.
לא מכיר את התכנית שאתה מדבר עליה וגם רובן או לא יוצאות לפועל או לא מבוצעות כראוי (אבדוק בכל זאת, תודה על האזכור) אבל יש הבדלים ואתן כמה נקודות:
1. אתה לא נעצר על עבירות תנועה, רק אם מקרה חריג בטירוף וגם שם זה כאלו שבורחים או תוקפים את השוטרים.
2. האכיפה על עבירות תנועה מתבססת על אמצעים טכנולוגיים ברובה ובלי מקום לשיקול דעת. היא אפילו מקלה מדי ביחס לנזק שנגרם מעבירות מסויימות (ולמען הסר ספק, גם שם הפתרון הוא בהליך משפטי ולא מנהלי, שיקשיחו את העונשים שהשופטים נותנים במידה ויש אשמה)
3. נתונים- פוטנציאל הנזק בחיי אדם שמתממש הוכח לצערנו שוב ושוב בנושאי השפעה של הגורם האנושי על תאונות דרכים. הסטטיסטיקה בכדורגל לעומת זאת אפסית ורובה אפילו נרשמת באירועים של אלימות משטרתית כשהמשטרה גם יוזמת את המגע. גם מקרים מצערים כמו אמיר רנד שהזכרתי מוקדם יותר התגלגלו בגלל ניהול אירוע הזוי של המשטרה.
4. לא טוען שצריך להישאר כמו עכשיו אלא שהפתרון הוא בבתי המשפט וצריך להתבסס על ראיות ולא על שיקול דעת של קצין זה או אחר שאתה נטל בשבילו והוא יכול כמדיניות לעצור אדם אקראי שכל חטאו היה להיות ליד במקרה כדי להרתיע, זה לא דיבור באוויר זה דברים שקרו וקרו לא מעט.
5. זורקי אבוקות יכולים להיות מואשמים בעבירות אמלח (הרימון בוסרמיל נגד חיפה לפני 11 שנה נגמר עם שנת מאסר פלוס שנה נוספת הרחקה, אני מכיר אותו אישית ואחרי העונש הוא לא העז להתקרב לדברים האלה יותר), זורקי מצתים אפשר למצוא בקלות באיצטדיון שמרושת במצלמות ולהאשים בעבירות מסוג תקיפה, קטטות וכל מה שמחוץ למגרש (כי זה לא קורה בפנים) נחשבות פלילי לכל דבר ועניין

בסופו של דבר לא צריך להתחבא מהאמת, יש פה מערכת שרואה בך נטל ולמרות כלים קיימים מספיק טובים לא רוצה לעבוד בעבודה שלה. מי שלא מוצא זורק אבוקה/מצת היום כי לא בזין שלו להסתכל במצלמות לא ימצא גם עם קנס מנהלי גבוה, זה פשוט יילך נגד האוהדים הרגילים כי צריך להביא תוצאות למצגות של סיכום תקופה

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

dor69 כתב:
07 יולי 2022, 19:23
לא מכיר את התכנית שאתה מדבר עליה וגם רובן או לא יוצאות לפועל או לא מבוצעות כראוי (אבדוק בכל זאת, תודה על האזכור) אבל יש הבדלים ואתן כמה נקודות:
1. אתה לא נעצר על עבירות תנועה, רק אם מקרה חריג בטירוף וגם שם זה כאלו שבורחים או תוקפים את השוטרים.
2. האכיפה על עבירות תנועה מתבססת על אמצעים טכנולוגיים ברובה ובלי מקום לשיקול דעת. היא אפילו מקלה מדי ביחס לנזק שנגרם מעבירות מסויימות (ולמען הסר ספק, גם שם הפתרון הוא בהליך משפטי ולא מנהלי, שיקשיחו את העונשים שהשופטים נותנים במידה ויש אשמה)
3. נתונים- פוטנציאל הנזק בחיי אדם שמתממש הוכח לצערנו שוב ושוב בנושאי השפעה של הגורם האנושי על תאונות דרכים. הסטטיסטיקה בכדורגל לעומת זאת אפסית ורובה אפילו נרשמת באירועים של אלימות משטרתית כשהמשטרה גם יוזמת את המגע. גם מקרים מצערים כמו אמיר רנד שהזכרתי מוקדם יותר התגלגלו בגלל ניהול אירוע הזוי של המשטרה.
4. לא טוען שצריך להישאר כמו עכשיו אלא שהפתרון הוא בבתי המשפט וצריך להתבסס על ראיות ולא על שיקול דעת של קצין זה או אחר שאתה נטל בשבילו והוא יכול כמדיניות לעצור אדם אקראי שכל חטאו היה להיות ליד במקרה כדי להרתיע, זה לא דיבור באוויר זה דברים שקרו וקרו לא מעט.
5. זורקי אבוקות יכולים להיות מואשמים בעבירות אמלח (הרימון בוסרמיל נגד חיפה לפני 11 שנה נגמר עם שנת מאסר פלוס שנה נוספת הרחקה, אני מכיר אותו אישית ואחרי העונש הוא לא העז להתקרב לדברים האלה יותר), זורקי מצתים אפשר למצוא בקלות באיצטדיון שמרושת במצלמות ולהאשים בעבירות מסוג תקיפה, קטטות וכל מה שמחוץ למגרש (כי זה לא קורה בפנים) נחשבות פלילי לכל דבר ועניין

בסופו של דבר לא צריך להתחבא מהאמת, יש פה מערכת שרואה בך נטל ולמרות כלים קיימים מספיק טובים לא רוצה לעבוד בעבודה שלה. מי שלא מוצא זורק אבוקה/מצת היום כי לא בזין שלו להסתכל במצלמות לא ימצא גם עם קנס מנהלי גבוה, זה פשוט יילך נגד האוהדים הרגילים כי צריך להביא תוצאות למצגות של סיכום תקופה
במצלמות לא משתמשים בגלל חוקי הגנת הפרטיות.
זה הפתרון הנכון ביותר והיעיל ביותר, אבל להעביר חקיקה שנוגדת את חוקי הפרטיות זה לא כל כך פופולרי

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

AG77 כתב:
07 יולי 2022, 22:59
במצלמות לא משתמשים בגלל חוקי הגנת הפרטיות.
זה הפתרון הנכון ביותר והיעיל ביותר, אבל להעביר חקיקה שנוגדת את חוקי הפרטיות זה לא כל כך פופולרי
יש לך מקור לזה? מדובר במקום ציבורי שמותר לצלם בו וכבר נעשה שימוש לא מעט בכלי הזה על ידי מכבי נגד זורקי חפצים

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

https://main.knesset.gov.il/Activity/co ... 71021.aspx

מדובר על מצלמות מתקדמות יותר לזיהוי פנים

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מסתבר שהקצו לנו באלוף האלופים רק כרטיסים במקום הקבוע מאחורי השער הדרומי..., איזה כיף.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

delta7 כתב:
08 יולי 2022, 16:49
מסתבר שהקצו לנו באלוף האלופים רק כרטיסים במקום הקבוע מאחורי השער הדרומי..., איזה כיף.
חיפה מקבלת משחק בית באיצטדיון שלה במסגרת התירוץ שמי שיסיים את ההקצאה מאחורי השער יקבל לאורך המגרש, כדי לוודא הריגה הם גם קבעו את המשחק מוצאי שבת ב21:00 בערב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא מצליח להבין איך אלונה שיתפה פעולה עם הביזיון הזה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

זה אכן ביזיון שאלונה זורמת עם זה.

בכללי הפכו עוד מפעל לזנות. לשחק את אלוף האלופים ביולי זה מגוחך, זה נקודת זמן שלא רלוונטית לכלום.
גם מה שעשו לטוטו זה מפגר.
אם המפעלים האלה עד כדי כך תקועים לקבוצות בגרון שפשוט לא ישתתפו בהם.
לא מבין למה לאנוס מפעלים בכוח לשם קיומם.

אבל ככה זה בכדורגל שלנו, העיקר שיהיו שם קבוצות גדולות כדי למכור כרטיסים ולהכניס כסף. זה שזה לא ספורטיבי בשיט ועם חוקים מטומטמים זה משני ולא מעניין.
העיקר שיש במה יפה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

yossi כתב:
08 יולי 2022, 22:56
זה אכן ביזיון שאלונה זורמת עם זה.

בכללי הפכו עוד מפעל לזנות. לשחק את אלוף האלופים ביולי זה מגוחך, זה נקודת זמן שלא רלוונטית לכלום.
גם מה שעשו לטוטו זה מפגר.
אם המפעלים האלה עד כדי כך תקועים לקבוצות בגרון שפשוט לא ישתתפו בהם.
לא מבין למה לאנוס מפעלים בכוח לשם קיומם.

אבל ככה זה בכדורגל שלנו, העיקר שיהיו שם קבוצות גדולות כדי למכור כרטיסים ולהכניס כסף. זה שזה לא ספורטיבי בשיט ועם חוקים מטומטמים זה משני ולא מעניין.
העיקר שיש במה יפה.
התאריכים וההקדמה זה בגלל המונדיאל.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הקטע שהמשחק בסמי זה הזיה.
גם מוצש,גם חיפה,גם שביתת אולטראס,גם קהל שנהיה מפונק.
יהיו אולי 650 בלחץ אשכרה משחק בית של מכבי חיפה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ברדה יכול לקחת את זה לשני כיוונים: אפשר ללכת על "הרסתם את האירוע, אז נתייחס לזה כמו לעוד משחק אימון",
או שאפשר להתייחס למשחק כנסיון מחשל של התמודדות במשחק חוץ קשה ללא תמיכת הקהל, קצת כמו במוקדמות הקונפרנס ליג.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

gooner כתב:
09 יולי 2022, 18:57
ברדה יכול לקחת את זה לשני כיוונים: אפשר ללכת על "הרסתם את האירוע, אז נתייחס לזה כמו לעוד משחק אימון",
או שאפשר להתייחס למשחק כנסיון מחשל של התמודדות במשחק חוץ קשה ללא תמיכת הקהל, קצת כמו במוקדמות הקונפרנס ליג.
אני לא חושב שאתה מאמין שברדה יכול להתייחס לזה כאל משחק אימון...

הרי תחת כל עץ רענן הם הצהירו שנה שעברה על 4 תארים, כשזה ביניהם...

בלי קשר, בכר ידוע כאחד שמתייחס מאוד ברצינות למשחק הזה.

יהיה משחק "על אמת"
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה