ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב:אורן יצא לי לראות אותך אחרי פרסום הסרטון בתחתית של היציע הדרומי מתחבק שם עם החבר'ה של הארגון . מלכים :השתחוות: :השתחוות:
חחח זה היה אחרי הפרסום של הקולאז של בוני, וכן היה כיף שמנו ברמקולים הגעתי לכאן כדי לנצח של סיוון שבת שלום אח.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

oranu כתב: חחח זה היה אחרי הפרסום של הקולאז של בוני, וכן היה כיף שמנו ברמקולים הגעתי לכאן כדי לנצח של סיוון שבת שלום אח.
נכון, הקולאז'! לא הסרטון

גם את הגעתי לכאן כדי לנצח וגם את הגורל הזה של דודו אהרון. זה גם היה אדיר :מתגלגל מצחוק:

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אין עליכם מהמחשבה על התפאורה הביצוע שלה והנוקאווט לצוהבים תוך כדי
פשוט מוריד את הכובע.
התרגשתי וכל מי שהיה מסביבי פשוט נדהם
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אבל אני חייב להגיד שזה מצחיק אותי שהם אשכרה עשו תשלט וחשבו שזה התפאורה שלנו ועוד ב32 האחרונות.
רק אידיוטים חשבו שזה באמת התפאורה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אורן, אתמול מהתור לדרומי ראיתי מהחריץ של הקיר את השלשלאות מהתקרה ונהיה לי עור ברווז.
לראות אותך מסתובב לפני היציע עם מכשיר קשר, כמו מנהל פרויקט גאה לפני גזירת הסרט לבניין שסיים להקים. גאווה אמיתית, שמח שלנצח אוכל להגיד שגם לי יש 'מניות' בדבר הזה.
היה מרגש על סף הדמעות, והתרגיל (שבינינו היה די ברור לכל בר דעת :) ) שם אותנו שום קומה אחת מעל כולם. תודה על חווייה שלא אשכח לעולם!

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

oranu כתב:תודה רבה לכולם על הפרגונים חברים עבדנו מאוד קשה ובלי התרומות והקניית מוצרים לא היינו יכולים לעשות את זה.

רוצה להודות לאלדר עדי בן בודה ווסרמיליה שי נווה האח זה שי! שידעו על הבלוף והתאפקו ולא הוציאו את זה ועזרו לנו לשמור על זה בשקט.

היה אתמול ערב היסטורי, העידוד לא היה ברמות של אינטר וסלטיק אבל הנחנו אבן פינה אתמול מפה רק נשתפר, יש לנו משהו כמו 8000 אוהדים חדשים במשחקים שלא חוו ולא עברו את מה שעברנו והעניין של העידוד פחות חשוב להם, לאט לאט גם הם ישתפרו ויצטרפו יותר זה תהליך.

לגבי מי שתוהה מאיפה בא כל הרעיון של הדלפת התפאורה אז בתאכלס זה לא היה מיועד בשבילם בכלל, לפני שהפצנו את ההגעתי לכאן כדי לנצח הגיע אלינו הרעיון של התפאורה ממספר אוהדים מקורבים אמנם אך לא כאלה שאמורים לדעת מה רעיון וחששנו שזה יכול לדחוף יותר מדי גורמים קיבלו את הסקיצה יותר משבועיים לפני המשחק - משטרה, אופא, אפילו נציגי עירייה ראו בכדי שיתלהבו ויתנו את הפוש עם ההיתר בנייה שיצאה לנו הנשמה עד שהצלחנו איתו.

מפה לשם אנחנו רואים את המשחק של מכבי בערב ונדהמים מהשלט שהם הכינו כל הקבוצות של הארגון באטרף על הבלוף, כל חברי הארגון קיבלו הוראה לצאת מקבוצות ולשחק אותה עצבניים שאף אחד לא יידע שזה בלוף (אם יגלו מוקדם עוד עלולים לחפור ולגלות את התפאורה האמיתית ואין לנו עדיין פאקינג טופס 4 למנואלה וזה סיכון שלא יכולנו לקחת) לכן פרסמנו הכל שעתיים לפני המשחק בוםםםםם.

בסרטון שהעלינו היום אפשר לראות את הפריסה כמעט מוכנה הם בדיוק פתחו אותה באולם ברעות לעשות תיקונים והשלמוץ כשמשה היה מוכן כבר כמה ימים לפני.

תודה לכל המדליפים בוואטסאפ (בעיקר חברים אישיים שלי ושל גונאם) תודה לכל מי שהבין שזה בלוף (בגלל הרמה הנמוכה של הסקיצה או בגלל שידע את הרעיון האמיתי או שסיפרו לו שזה בלוף) ולא פתח את הפה, תודה לכל מי שתרם למנואלה בהדסטארט או בקופות שלנו ביציעים, תודה לכל מי שעודד, שהגיע, שהיה מתחת לפריסה, הניף פלקט או לבש גופייה אדומה/כסופה תודה ושבת שלום חברים היו שבועיים גהינום אבל השבת הזאת היא גן עדן שמחפה על כל הסבל שעברנו והקושי בהכנות.

נ.ב - המנואלה קיבלה אישור סופי והרצה ראשונית עם הרשת אתמול ב 15:00 זה היה ככה קרוב ללא להתבצע בכלל אבל כמו תמיד בהפועל באר שבע אם זה הולך זה הולך קשה וזה הכי מתוק שיש, אין מתוק מזה.
חבורה של גברים!

מודה שבהתחלה גם אני נלחצתי והשתגעתי איך קורה דבר כזה שמודלפת תפאורה, אבל כשהעמקתי בסקיצה שהגיעה אליי אפשר לראות בקלות שזה בולשיט.
כל ההדמיות נעשות בעיצוב גרפי, מה קרה שלתפאורה הכי גדולה בתולדות המדינה פתאום סתם מדביקים שתי תמונות מגוגל ותמונות ועושים חיתוך והדבקה לשחקני עבר ברמה שבלי להעליב את המבצע, אני עושה באותה רמה עם 0 ידע בנושא, מקסימום הדבקות פנים באפליקציה בשביל ממים.
שלא לדבר על המשפט הכי נדוש אבר.
לא ייאמן כמה יהירים הם שהם אפילו לא התעמקו בזה בשביל לראות שזה חרטה.

ענקיים!

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

Noam98 כתב: חבורה של גברים!

מודה שבהתחלה גם אני נלחצתי והשתגעתי איך קורה דבר כזה שמודלפת תפאורה, אבל כשהעמקתי בסקיצה שהגיעה אליי אפשר לראות בקלות שזה בולשיט.
כל ההדמיות נעשות בעיצוב גרפי, מה קרה שלתפאורה הכי גדולה בתולדות המדינה פתאום סתם מדביקים שתי תמונות מגוגל ותמונות ועושים חיתוך והדבקה לשחקני עבר ברמה שבלי להעליב את המבצע, אני עושה באותה רמה עם 0 ידע בנושא, מקסימום הדבקות פנים באפליקציה בשביל ממים.
שלא לדבר על המשפט הכי נדוש אבר.
לא ייאמן כמה יהירים הם שהם אפילו לא התעמקו בזה בשביל לראות שזה חרטה.

ענקיים!
שכחת להוסיף שיש פאקינג רכב לבן חונה בפריסה..בלי קשר לעולם.
חחחחחחחח

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

gilcohen כתב:
שכחת להוסיף שיש פאקינג רכב לבן חונה בפריסה..בלי קשר לעולם.
חחחחחחחח
חחחחח גם, ועמוד חשמל...

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

רגע, המנואלה אושרה סופית עד לסוף העונה?
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

וואו לא יודע מאיפה להתחיל :) נתחיל בזה שאורן המלך נתן לי את ההזדמנות להיות שותף לפרוייקט הזה ועל זה אני מודה לו,
והתודות לא יודע מהיכן להתחיל, היו כל כך הרבה שותפים שזה מדהים, שזה מרחיב את הלב וגורם לך להיות גאה ברמות שאתה שייך לחבורה המדהימה הזו,
לשלושה שהיו ראש החץ לכל הפרוייקט אורן אוזן שגיא מסלם וגיא שחר אתם פשוט מדהימים!להיות אתכם שם בכל רגע בתוך הלחץ הנוראי, ולראות איך אתם מתפקדים ולא מתייאשים מכל המכשולים זו גאווה!
לכל מי שטרח ועשה ימים כלילות, שחלקם שבוע שלם כמעט ללא שינה הרשימה ארוכה, תודה לכולם אתם מדהימים אתם גאוות הנגב!
זו הייתה חוויה מדהימה והריגוש לא עובר אוהב אותכם.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

וואווו

https://www.facebook.com/ultrasouth1/vi ... 162620676/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מישהו יכול לספר מה העיניין עם ההדלפה

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

לא מבין כל כך את המחאה של הארגון, הסיבה מוצדקת אבל הדרך שבחרו היא חסרת תועלת ופגעה רק בקבוצה.
שיימינג, בלאגן אצל אופירה ולחץ דרך כל הצינורות, לא רואה איך המחאה קידמה את המטרה.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

מבין את הכעס של הארגון, אבל זה ממש מיותר,
הדבר גורם לפילוג בקהל ברגעים שהקבוצה הכי צריכה אותנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בדיוק, לא הבנתי איך המשטרת נפגעת מכך שאנחנו לא מעודדים את הקבוצה שלנו. להפך. משרת את המטרה הסופית שלהם שהיא להפוך את מגרשי הכדורגל לאולם קונצרט.

גם ההערה של האיש גדר למזרחי סתם התסיסה. קיצר מקווה שנחזור להתעסק בעצמנו, במשטרה צריך להילחם בדרכים אחרות לא כשהקבוצה על הדשא

שלח תגובה