ניב זריהן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: ניב זריהן

שליחה על ידי אסי, דגים »

nitsande כתב:
09 יוני 2020, 10:26
יש את מרין.
ואפשר לתת עוד הזדמנות לאלקרנאווי.
אני גם הייתי מנסה שם את אסקיאס
אלקרינאווי צריך לקבל הזדמנות לבחור מקצוע אחר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב:
09 יוני 2020, 10:26
יש את מרין.
ואפשר לתת עוד הזדמנות לאלקרנאווי.
אני גם הייתי מנסה שם את אסקיאס
אפשר גם להגיש טופס בקשה לירידת ליגה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

למה ככה? למה מגיע לכל הילדודס של מכבי תל אביב, מכבי חיפה, בני יהודה או אשדוד הזדמנות אמיתית ולילדים שלנו אף פעם אין סבלנות?
אחר כך בוכים שאין שחקני בית.
דוקא בשנה עם בעיות פיננסיות וניקיון אורוות, שווה לתת הזדמנות לכאלו שהראו ניצוצות. יש בסיס לא רע מבחינת הזרים ( בהנחה שגם אקולטסה יישאר)
ובכל מקרה אין משאבים להביא רכש איכותי. אז למה לא לנסות להריץ את אלקרנאוי? למה לא לתת לאסקיאס הזדמנות? למה לא להביא את שבירו כחלוץ מחליף ?
צריך להבין שהעונה הקרובה היא הזדמנות לייצר עוד שחקן בית או שניים לפחות בנוסף ליוספי , דדיה ועמית ביטון , שיהיו שחקני סגל לגיטימיים ואולי גם יפרצו מעבר לזה.
שיעיפו את זריהן העצלן( למרות שלדעתי הוא מחליף לא רע אם יידע את מקומו) ןאת ספורי חסר המושג ויטפחו שניים שלושה צעירים שלנו.
עם הגישה של שני הדוברים האחרונים, לא נצליח אף פעם לייצר שלד מקומי.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

האמת שקודם אבוקסיס צריך להחליט באיזה הרכב הוא הולך לשחק איתנו. 433/451 או 532
אח"כ להביא שחקנים בהתאם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

סימיוני כתב:
09 יוני 2020, 11:26
למה ככה? למה מגיע לכל הילדודס של מכבי תל אביב, מכבי חיפה, בני יהודה או אשדוד הזדמנות אמיתית ולילדים שלנו אף פעם אין סבלנות?
דוקא בשנה עם בעיות פיננסיות וניקיון אורוות, שווה לתת הזדמנות לכאלו שהראו ניצוצות. יש בסיס לא רע מבחינת הזרים ( בהנחה שגם אקולטסה יישאר)
ובכל מקרה אין משאבים להביא רכש איכותי. אז למה לא לנסות להריץ את אלקרנאוי? למה לא לתת לאסקיאס הזדמנות? למה לא להביא את שבירו כחלוץ מחליף ?
צריך להבין שהעונה הקרובה היא הזדמנות לייצר עוד שחקן בית או שניים לפחות בנוסף ליוספי , דדיה ועמית ביטון , שיהיו שחקני סגל לגיטימיים ואולי גם יפרצו מעבר לזה.
שיעיפו את זריהן העצלן( למרות שלדעתי הוא מחליף לא רע אם יידע את מקומו) ןאת ספורי חסר המושג ויטפחו שניים שלושה צעירים שלנו.
ביום שיגדלו פה שחקנים ראויים נוכל לדבר על שלד מקומי.
למכבי תל אביב יש פס יצור של שחקנים איכותיים והם עדיין עוברים התחשלות ומוכיחים את עצמם במקומות אחרים לפני שנקראים לקבוצה הבוגרת.
אנחנו לא בני יהודה. לא יודע מי בכה על שחקני בית, בטח שלא אני.
להזכיר את השמות למעלה כשחקנים בכירים ברוטציה זו בדיחה. הם במקסימום שחקנים משלימים לסגל ומשם חובת ההוכחה כבר עליהם.
הפועל באר שבע תצטרך להתחזק במספר שחקני התקפה בקיץ הקרוב. השוק מת, שיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

סימיוני כתב:
בוא נגיד שלכותב האחרון אין באמת צורך להתייחס, הוא אף פעם לא מרוצה.
עליו נכתב המשפט הדשא של השכן במקור... הוא גם תמיד בטוח שהוא יודע יותר טוב מכולם ובצורה הכי נחרצת.

מעבר לזה אני לגמרי מסכים איתך. מרין, אלקרינאווי (לפחות בקדם עונה) ואסקיאס אלה שחקנים שצריך להריץ בהזמנות הזאת.

אה, ולא, אנחנו לא ברצלונה... מותר לנו לתת הזדמנויות לשחקנים "עם פוטנציאל" למרות שאנחנו לא בני יהודה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

מסכים לגבי אסקיאס, חייב לקבל דקות. גם שבירו אשמח אם יצטרף.

לא יודע לגבי מרין, לא שווה מקום של זר. איפה אלטון ואיפה הוא.
אלקרינאווי כבר כמה שנים נכשל בכל מקום שדרך בו, זה כבר לא פוטנציאל, זה שחקן שלא צריך להיות בסגל עד שיוכיח את עצמו בלאומית אם בכלל.

אין בעיה לקדם צעירים גם בלי תקופת חישול בלאומית, זה עובד בכל העולם, מתחיל לעבוד עם יוספי ואין סיבה שלא נעשה את זה פה, אבל צעירים מהנוער צריך להעלות אחד-שניים בעונה, לתת להם הזדמנות פה ושם ולראות איך זה מתקדם. אם ניב זריהן עוזב הייתי שמח לראות מישהו מוכח עם נסיון במקומו על הספסל. אני יודע שהשוק מת, אבל זו לא סיבה לבנות על שחקני נוער באופן קבוע.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מארין לא בתוכניות של אבוקסיס.
לגבי אלקרנוואי אני אישית הרמתי ידיים לגביו. לא התקדם מילימטר מאז עלה לבוגרים ואפילו הלך אחורה לטעמי.

אסקיאס ושבירו צריכים לקבל הזדמנות בסגל. מעדיף אותם מאיזה רכש ישראלי בינוני שלא יוביל אותנו לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

סימיוני כתב:
סע לקרית שלום אחר צהריים אחד ותראה כמה ילדים מהדרום, כולל באר שבעיים שכבר שיחקו במחלקות הנוער פה, מתאמנים במכבי תל אביב היום.
ברור לך שמי שהלך לשם, הלך כי זו מחלקת הנוער הטובה בארץ והוא רוצה להתקדם כמה שיותר.
את הנגזרות של זה, אתה רואה בנסיונות לשנו להעלות לבוגרים שחקנים פחות טובים.
אז נוח לפרסם לכל האזור, להגיע לנבחני קבלה למחלקת הנוער של אתלטיקו מדריד, כשבפועל אין מאחורי זה שום תוכן שישפר פה משהו או יצמצם פערים ממחלקות הנוער הטובות בארץ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
09 יוני 2020, 14:10
בוא נגיד שלכותב האחרון אין באמת צורך להתייחס, הוא אף פעם לא מרוצה.
עליו נכתב המשפט הדשא של השכן במקור... הוא גם תמיד בטוח שהוא יודע יותר טוב מכולם ובצורה הכי נחרצת.

מעבר לזה אני לגמרי מסכים איתך. מרין, אלקרינאווי (לפחות בקדם עונה) ואסקיאס אלה שחקנים שצריך להריץ בהזמנות הזאת.

אה, ולא, אנחנו לא ברצלונה... מותר לנו לתת הזדמנויות לשחקנים "עם פוטנציאל" למרות שאנחנו לא בני יהודה.
יש לך חיבה לסיסמאות.
בפרקטיקה זה לא שווה הרבה.

אין בעיה עם מתן הזדמנות, הכל עניין של מינונים.
אפשר לבחור מספר מצומצם של שחקנים לא מוכחים לסגל הרחב. לבנות סביבם חלק התקפי של קבוצה בליגת העל זה כבר סיפור אחר לגמרי.
אני בספק אם לכל השמות שהוזכרו מעלה יש ביחד מספר דו ספרתי של שערים בקבוצות בוגרים. רק הזויים שמאוהבים בהצעות המיוחדות של עצמם יעלו רעיון שכזה.
מקבוצה שצפויה להעמיד את התקציב השלישי בגובהו בליגה רצוי לצפות לקצת קצת יותר מזה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

גל לוי ושבירו, שניים ששיכים לנו, הם שחקנים טובים בהרבה מאלקרינאוי.
את אסקיאס לא מכיר.

שחררו מעמראן, אין בו כלום.
אני גם לא יודע כמה השניים שהזכרתי יתרמו פחות מזריהן לצורך העניין.
לא ראיתי את שניהם אז לא באמת יודע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. חייב להגיד שאסקיאס שחקן מאוד מעניין. לא הייתה שום סיבה להכניס את ספורי האנטי כדורגל שעוד חזר מפציעה ארוכה לפניו במשחק האחרון מול הפועל תל אביב.

2. לאור המצב הכלכלי, אפשר לחשוב על להחזיר שחקנים כמו שבירו ואלקרנואי, וגם לתת הזדמנות לאסקיאס, אבל הם צריכים להתחיל מקצה הסגל, כשחקני סגל רחב, ואחרי שיוכיחו את עצמם להתקדם בהיררכיה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אסי, דגים כתב:
09 יוני 2020, 14:51
מסכים לגבי אסקיאס, חייב לקבל דקות. גם שבירו אשמח אם יצטרף.

לא יודע לגבי מרין, לא שווה מקום של זר. איפה אלטון ואיפה הוא.
אלקרינאווי כבר כמה שנים נכשל בכל מקום שדרך בו, זה כבר לא פוטנציאל, זה שחקן שלא צריך להיות בסגל עד שיוכיח את עצמו בלאומית אם בכלל.

אין בעיה לקדם צעירים גם בלי תקופת חישול בלאומית, זה עובד בכל העולם, מתחיל לעבוד עם יוספי ואין סיבה שלא נעשה את זה פה, אבל צעירים מהנוער צריך להעלות אחד-שניים בעונה, לתת להם הזדמנות פה ושם ולראות איך זה מתקדם. אם ניב זריהן עוזב הייתי שמח לראות מישהו מוכח עם נסיון במקומו על הספסל. אני יודע שהשוק מת, אבל זו לא סיבה לבנות על שחקני נוער באופן קבוע.
אלטון- מרין
רצוי-מצוי
זה הכל

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

במצב שלנו אז עדיף את כל השמות שזרקתם כאן כי גרוע יותר לא יכול להיות ומקסימום נרוויח שחקן או שניים .
לגבי אלקרנאווי אני לא חושב שיש בו משהו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

פעם אחרונה שאלקרינאוי נתן גול היה בינואר 2018.
הבן אדם בקושי נספר בכפר קאסם ואיכשהו עדיין עולה פה בגלל שנתן איזה כמה משחקי טוטו נחמדים בעכו ב2017.

שלח תגובה