ניב זריהן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: ניב זריהן

שליחה על ידי dardasmiley »

Sir Alex Ferguson כתב: כשאנחנו במאני טיים, במאבקי אליפות, אני לא רואה בעיניים. סולח אפילו לבוזגלו על כל מה שעשה ועל המעבר האפשרי למכבי תל אביב בקיץ אם הוא יתרום לנו במאבק האליפות.

זריהן כרגע הוא בדיוק מה שחשבתי שיהיה. שחקן מהיר, אבל בניגוד לסהר וגאדיר גם מהיר עם הכדור, מסוגל להרים מצוין גם תוך כדי תנועה, וזה משהו שהיה חסר לנו וזריהן מוסיף.
מצד שני, זריהן לא יכול להגיע שלוש פעמים לתוך הרחבה למצב שמסירה טובה ואנחנו כובשים ולהכניס כדורים שהם לא מספיק חדים, זריהן לא יכול לקבל כדור בתוך הרחבה במחצית השנייה ואז במקום לבעוט בנגיעה ולכבוש לחפש את העוד נגיעה ולפספס תהזדמנות.

וכן, עם כל הביקורת שלי על בוזגלו, לדעתי אם הוא מגיע למצב הרמה של זריהן או לבעיטה של זריהן, זה מסתיים בשער. מצד שני, בוזגלו כל כך לא מחויב שהוא פשוט לא מייצר כלום לא לעצמו ולא לאחרים ככה שיתכן שאם הבחירה היא בין בוזגלו לזריהן, עדיף ללכת עם זריהן נכון לתקופה הנוכחית.
אח שלי, ההודעה שלך בטופיק של דן ביטון וההודעה שעליה הגבתי פה נכתבו די בסמיכות אחת לשניה, פשוט מדהים אותו שאחד אצה שופט תחת מעטפת דרישות של לה מסייה ולשני אתה מעגל פינות ועושה הנחות כשעיקר ההבדל ביניהם הוא מקום הלידה. אין בעיה שאתה מצפה למשהו מזריהן, אבל תדרוש את אותו דבר גם מביטון.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

שמעון א כתב: מה הקשר אחי?
אומרים על שחקן שיש לו רגל חלשה טובה, אם הרגל החזקה שלו לא טובה אז הוא לא שחקן כדורגל

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Noam98 כתב: אומרים על שחקן שיש לו רגל חלשה טובה, אם הרגל החזקה שלו לא טובה אז הוא לא שחקן כדורגל
לא בהכרח
לג׳ון אוגו אין רגל שמאל טובה ועדיין הוא אחד השחקנים הגדולים שהגיעו לארץ.
זריהן אמנם לא ערן לוי, אבל אהבתי את הנגיעה שלו בכדור.

אגב, טב"ח החלוץ הישראלי היחיד שמשחק עם שני הרגליים בצורה מצויינת.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

שמעון א כתב: לא בהכרח
לג׳ון אוגו אין רגל שמאל טובה ועדיין הוא אחד השחקנים הגדולים שהגיעו לארץ.
זריהן אמנם לא ערן לוי, אבל אהבתי את הנגיעה שלו בכדור.

אגב, טב"ח החלוץ הישראלי היחיד שמשחק עם שני הרגליים בצורה מצויינת.
הכוונה לרגל טובה במה שהוא אמור לעשות, אוגו לא אמור להיות סופר סקורר.
לעאבד גם יש אחלה רגל חלשה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

לאוגו שתי רגליים חלשות, הרגל השלישית היא הדומננטית...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dardasmiley כתב:
אח שלי, ההודעה שלך בטופיק של דן ביטון וההודעה שעליה הגבתי פה נכתבו די בסמיכות אחת לשניה, פשוט מדהים אותו שאחד אצה שופט תחת מעטפת דרישות של לה מסייה ולשני אתה מעגל פינות ועושה הנחות כשעיקר ההבדל ביניהם הוא מקום הלידה. אין בעיה שאתה מצפה למשהו מזריהן, אבל תדרוש את אותו דבר גם מביטון.
איפה אני מעגל פינות? כתבתי שבאופן אישי אני לא הייתי מחזיר את דן ביטון בקיץ, לעומת זאת כשזריהן חתם אני מהבודדים שהגנתי על ההחתמה ושציינתי דברים שרק עכשיו אוהדים שלנו פתאום מגלים (העובדה שהוא מהיר גם עם הכדור בניגוד לגאדיר ושהר שעם הכדור הם הופכים פתאום לשחקנים שלא מסוגלים לעבור קונוס).
לא חושב שדן ביטון שווה הרכב אצלנו היום, לא חושב שגם זריהן שווה הרכב אצלנו היום במצב שבו בוזגלו וטוני בכושר הרגיל שלהם. אבל כשטוני מזייף תקופה ובוזגלו אנמי, אז יוצאים מהתבנית הרגילה ונותנים הזדמנות גם לשחקנים של הנייר הם פחות טובים.

אני שופט את דן ביטון במבט לעתיד, כאחד שאולי יחזור בקיץ הקרוב או בקיץ הבא אלינו כשחקן רוטציה, ואני רואה שם הרבה מאוד דברים טובים.
אני שופט גם זריהן במבט להווה, כשחקן שכבר עכשיו אמור להיות חלק ברוטציה ואולי אפילו לפתוח בהרכב, ולכן ההשוואה היא שונה.
בדיוק כמו שהביקורת על טאהה או סוארס שצריכים כבר עכשיו לתת תוצרת במדים שלנו שונה מהביקורת על עמית ביטון שהציפיה שלי ממנו היא נמוכה הרבה יותר שבסך הכל ימתג עצמו כשחקן ליגה לגיטימי בלי בכלל התייחסות לסיכוי שלו היום לשחק במדים שלנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מי לא התחזק בינואר??

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הפתעה מאוד נעימה.
אני עדיין לא סגור על איכות הביצוע שלו, אבל האנרגיות שמביא, מספר הגבוהה של חילוצי הכדור ומהירות הרגליים שמפגין פשוט מרשימים.

הוא ואוחנה מופיעים ובגדול בשבועות הקריטיים האלה.
שרק ימשיכו ככה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הגול הראשון בנוי מאחד הדריבלים היותר מרשימים שראיתי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הגול הראשון בסגנון של אוחנה... אלי אוחנה וזו מחמאה אדירה.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

ואני עסוק כבר חודש בלהשתיק את האוהדים שיושבים בסביבתי בדרומי שיתנו לו זמן ויאמינו בו כי רואים שיש כאן כישרון ופוטנציאל גדול

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מלבד משחק ההתקפה שלו, הרבה לחץ על היריבה הרבה פעמים בא מאחור וגונב לשחקן ביתר את הכדור אני חושב שזה השחקן שרץ הכי הרבה על המגרש
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

MikiRed כתב:הגול הראשון בסגנון של אוחנה... אלי אוחנה וזו מחמאה אדירה.
+1
זה הדבר הראשון שאבא שלי אמר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מה שאני אוהב אצלו זה הכניסות במהירות משהו תמות נפשי עם פלשתים נכנס אכבר נכנס לא מפחד על הרגלים
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הראל כתב:מלבד משחק ההתקפה שלו, הרבה לחץ על היריבה הרבה פעמים בא מאחור וגונב לשחקן ביתר את הכדור אני חושב שזה השחקן שרץ הכי הרבה על המגרש
יש לו כושר גופני חלש. הוא מתעייף מהר

שלח תגובה