דור אלו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: דור אלו

שליחה על ידי RedBend »

dor69 כתב:אתם עושים השוואה לא נכונה בעליל.
בן שחקן שנמצא אצלנו שנה חמישית ברציפות. מההתחלה בצמרת, צבר המון ניסיון גם דרך אכזבות, תבוסות(גם במעמדים גדולים מאוד למי שצריך שאזכיר לו שלוש אכזבות עצומות בשלבים הסופיים בגביע) וטעויות שגרמו לנו להפסיד משחקים/גרמו לו לקבל אדומים (הייתה עונה שקיבל שלושה ישירים), איכזב ביחד עם בקבוצה באירופה וכו׳. בהמשך בא בכר והוא לקח עם המועדון שתי אליפויות, שיחק באירופה ברמה גבוהה מאוד וכל זה הביא אותו למה שהוא היום.
מעל לכל בן ביטון הוא שחקן שעבר עם המועדון את כל תהליך ההתבגרות ואנחנו בעצמנו הופתענו כמה הוא נהיה טוב.
דור אלו הגיע גם הוא מלמטה, מקבוצת תחתית שנתנה עונה טובה. הגיע לפה לפני ארבעה חודשים ועכשיו הוא מתחיל את התהליך האישי שלו כשהציפיות שלנו מהשחקנים השתנו כי התרגלנו לאחרים.
תנו לו זמן, תנו לו ללמוד, תנו לו לצבור ניסיון. כל משחק שלו פה בחודשים הראשונים הוא הראשון מסוגו בחיים שלו. רק עכשיו הוא מתחיל להתנסות בסיטואציות שהוא לא חלם למצוא את עצמו ומצפים ממנו להיות 100% תמיד, זה לא קל. בין אם זה משחק עונה מול 16000 צופים או משחק חוץ באירופה מול 30000 ובין אם זה לבוא כפייבוריט למגרש בעכו עם 1500 צופים ולעשות משחק שלם כשהוא שורף את הקו וצריך לתרום הגנתית והתקפית תמיד.
כל זה והקבוצה בחצי עונה קשה, עם סטירה כל שבועיים ופציעה כל 10 דקות וכבר סיכמנו את הסוגייה שלהיכנס למכונה חורקת הרב פחות קל.
שורה תחתונה, הוא במקום הנכון ועם המאמן הנכון. אני מאמין בו עם כמה שהוא מעצבן אותי לפעמים כשהוא יוצא סתום במקרה כזה או אחר. אחלה אלו
לשכפל ולפזר ברחבי הפורום
אש אתה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

חברים, את היכולת הלא טובה לעת עתה אני עוד מסוגל להבין, ניתנו לכך מגוון הסברים מעלי.
מה שמפריע לי זה שאלו קיבל בעקבות הפציעה של בן ביטון בנבחרת הזדמנות פז על מגש של כסף.
ציפיתי ממנו שייקח את ההזדמנות בשתי ידיים ויאכל את הדשא. ראינו לכך לא מעט דוגמאות לאחרונה (וובה, טאהא, אוחיון...).
במקום זה ראיתי שחקן שלפחות לי נראה אדיש למדי, מאבד כדור בהתקפה ויורד אחורה בסוטול שלו במקום במהירות, במקום לנסות להרוויח את הכדור בחזרה ובקיצור אחד כזה שלא ממש נותן הכל ע"מ להצדיק את המקום שקיבל בהרכב. היכולת פחות מפריעה לי לעת עתה, מקווה ומאמין שישתפר, מפריעה לי הגישה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

delta7 כתב:חברים, את היכולת הלא טובה לעת עתה אני עוד מסוגל להבין, ניתנו לכך מגוון הסברים מעלי.
מה שמפריע לי זה שאלו קיבל בעקבות הפציעה של בן ביטון בנבחרת הזדמנות פז על מגש של כסף.
ציפיתי ממנו שייקח את ההזדמנות בשתי ידיים ויאכל את הדשא. ראינו לכך לא מעט דוגמאות לאחרונה (וובה, טאהא, אוחיון...).
במקום זה ראיתי שחקן שלפחות לי נראה אדיש למדי, מאבד כדור בהתקפה ויורד אחורה בסוטול שלו במקום במהירות, במקום לנסות להרוויח את הכדור בחזרה ובקיצור אחד כזה שלא ממש נותן הכל ע"מ להצדיק את המקום שקיבל בהרכב. היכולת פחות מפריעה לי לעת עתה, מקווה ומאמין שישתפר, מפריעה לי הגישה.
פעמיים במחצית הראשונה עברו אותו על הקו והוא במקום לתת ספרינט ולנסות להשיג את הכדור בחזרה או לפחות להפריע לשחקן התוקף, חוזר באדישות ומשאיר להגנה להתמודד עם הבור שהשאיר.
מופיע בתקציר.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

וואלה! ספורט מפרסם שאלו מאוכזב ממעמדו ושוקל לבקש שחרור בינואר.
מה נסגר? אלו האחרון שיכול להגיד שלא קיבל הזדמנויות, הוא פשוט לא לקח.
יש הרבה עם מה לעבוד אצלו, הבעיה שנראה (ועכשיו מתחדד) שהחלק המנטלי מאוד לוקה בחסר. מה עושים?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dardasmiley כתב:וואלה! ספורט מפרסם שאלו מאוכזב ממעמדו ושוקל לבקש שחרור בינואר.
מה נסגר? אלו האחרון שיכול להגיד שלא קיבל הזדמנויות, הוא פשוט לא לקח.
יש הרבה עם מה לעבוד אצלו, הבעיה שנראה (ועכשיו מתחדד) שהחלק המנטלי מאוד לוקה בחסר. מה עושים?
מביאים שחקנים עם אופי. זה מה שעושים.
ועוד אנשים פה רוצים את טב"ח.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

השיטה נלמדה. לא משחק, מתלונן בתקשורת, משחק.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

bs war כתב:
מביאים שחקנים עם אופי. זה מה שעושים.
ועוד אנשים פה רוצים את טב"ח.
לא אתייחס רגע לעניין טב"ח כי הוא לא קשור לנושא.

אבל נגעת בנקודה חשובה. אני לא יודע אם זה יד המקרה שהייתה בשנים האחרונות אבל הייתה כאן תחושה שדואגים לבחור את שחקני הסגל בפינצטה גם מבחינת האישיות שלהם: חיימוב, הובאן, ראדי, מתן אוחיון, צדק, טהא, קורהוט, בן שהר ועוד..
ייתכן שהיו שחקנים לא פחות טובים בעמדות שלהם אבל כולם הם טיפוסים סימפטים וכאלה שבונים חדר הלבשה בריא. לאט לאט התחלנו לקבל לחדר הלבשה כל מיני זריהן ופושטקים אחרים.
שוב לא יודע אם זה סתם מקרה, אבל תחושה שמשהו השתנה.

ובכל מקרה אחרי הכל, עניינית - נראה שהתג מחיר קצת עלה לו לראש, חביבי לא נתן כדור אחד למרכז הרחבה כמו בנאדם כבר חצי שנה, משחק בטיפשות ועושה לא מעט טעויות. ביטון היה פצוע תקופה ארוכה היה יכול כמו אכבר גבר להשתלט על העמדה הזאת אבל בפועל גרם רק להתגעגע לקולגה שלו לעמדה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אביאל כתב:השיטה נלמדה. לא משחק, מתלונן בתקשורת, משחק.
לא ישחק. מידי פעם ייתן לבן ביטון לנוח.

ואפשר להבין את התסכול שלו. הוא הגיע להיות שחקן הרכב. לכולם היה ברור שבן ביטון עוזב.
יש פה הפסד ענק. מדברים על לפחות מיליון יורו. רק נס בדמות חו"ל ימזער את האובדן הכספי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אפשר להשאיל בינואר שישחק קצת ויחזור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גדי כתב: לא ישחק. מידי פעם ייתן לבן ביטון לנוח.

ואפשר להבין את התסכול שלו. הוא הגיע להיות שחקן הרכב. לכולם היה ברור שבן ביטון עוזב.
יש פה הפסד ענק. מדברים על לפחות מיליון יורו. רק נס בדמות חו"ל ימזער את האובדן הכספי.
קיבל המון הזדמנויות בהרכב ובכל פעם החזיר בהופעה רכה וחלשה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

CrazyRed7 כתב: קיבל המון הזדמנויות בהרכב ובכל פעם החזיר בהופעה רכה וחלשה.
אין וויכוח. מסכים לגמרי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

E26

שליחה על ידי E26 »

על מה יש לילד להתלונן? יש לו יותר דקות העונה מבן ביטון, קיבל יותר מדי הזדמנויות ועד כה לא הוכיח שהוא שווה הרכב.
כרגע ביטון טוב ממנו בכל אספקט, לצערו.
צריך לנשוך שפתיים ולגלות אופי, לעבוד קשה ולהוכיח עצמו בהזדמנויות שמקבל.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מעלה אותו קיצוני ימני. אין הרבה מה להפסיד ואין לנו אף אחד אחר לשים שם.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

קיבל לא מעט צאנסים העונה ולא הוכיח את עצמו .
במקום להתבכיין ולהתמרמר תעבוד קשה תחכה לצאנס הבא שלך והפעם קח אותו ב2 ידיים .

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

דיייי דייי פשוטט דייי כל אחד שלא משחק הולך לבכות לתקשורת
שחקנים כאלה מבחינתי לא מקצוענים בעליל ,תילחם על המקום שלך במקום לבכות כמו נמושה קיבלת הזדמנות חירבת את צד ימין מה אתה בוכה ,אתה באלופת המדינה !!
נשבר כבר מהבכיינים האלה אירופה הם רוצים עלק

שלח תגובה