לואי טאהא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: לואי טאהא

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:כמה תלונות, אפשר לחשוב שגדלו בכדורגל שלנו פיקה וקנאברו וטאהא הוא עוף מוזר.

על כלבלם אחד שמניע כדור סביר(נגיד צדק), יש 500 עם טכניקה לקויה. למה אתם מופתעים?

בשורה התחתונה היתרונות של טאהא מפעילים על החסרונות, הוא נשמה טובה ונותן הכל בשביל המועדון.
ה-500 עם הטכניקה הלקויה מוזמנים לשחק ביתר הקבוצות בישראל. כאן זה אלופת המדינה ומוליכת הטבלה ויש רף שצריך לעמוד בו. שחקן שתוקע לך את הנעת הכדור בצורה כל כך קשה לא מתאים לקבוצה עם השאיפות שלנו. כבלם שלישי וסותם חורים זמני הוא סבבה לגמרי, כבלם להרכב ראשון, ובכן תבדקו מתי הנעת הכדור שלנו התחילה לחרוק השנה ותגלו קשר ישיר בין הפציעה של ויטור והחלפתו בטאהה לעובדה שאנחנו לא מניעים כדור כמו בתחילת העונה.
גם מבחינה הגנתית הוא נופל מויטור, צדק וגם סוארס כשהוא בכושר כמו תחילת העונה, אבל הגנתית הפערים עוד סבירים, מבחינת הנעת הכדור זה עולם אחר ולקבוצה כמו שלנו שרוב המשחקים צריך את הנעת הכדור כדי להתגבר על מערך הגנתי וציפוף של הקבוצה היריבה זה קריטי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: ה-500 עם הטכניקה הלקויה מוזמנים לשחק ביתר הקבוצות בישראל. כאן זה אלופת המדינה ומוליכת הטבלה ויש רף שצריך לעמוד בו. שחקן שתוקע לך את הנעת הכדור בצורה כל כך קשה לא מתאים לקבוצה עם השאיפות שלנו. כבלם שלישי וסותם חורים זמני הוא סבבה לגמרי, כבלם להרכב ראשון, ובכן תבדקו מתי הנעת הכדור שלנו התחילה לחרוק השנה ותגלו קשר ישיר בין הפציעה של ויטור והחלפתו בטאהה לעובדה שאנחנו לא מניעים כדור כמו בתחילת העונה.
גם מבחינה הגנתית הוא נופל מויטור, צדק וגם סוארס כשהוא בכושר כמו תחילת העונה, אבל הגנתית הפערים עוד סבירים, מבחינת הנעת הכדור זה עולם אחר ולקבוצה כמו שלנו שרוב המשחקים צריך את הנעת הכדור כדי להתגבר על מערך הגנתי וציפוף של הקבוצה היריבה זה קריטי.
אין לי כוח להכנס לעומק ולהגיב לזה; באופן כללי, רוב מה שכתבת שטויות, סלח לי.

הבדלי הנעת הכדור בין טאהא וסוארס מניורים, אבל יש כמה שנמנים עם הפרות הקדושות שלך ווילי בינהם.

לא בגלל טאהא הנעת הכדור נפגעה, עובדתית הוא שיחק בעונה שעברה בחלק ניכר מהמשחקים ולא זכור לי שהתקשנו לייצר מצבים, להפך. נחלשנו ביחס לויטור? כמה בלמים אתה מכיר שהיו מחזקים אותנו ביחס אליו?

בוא נקצר משה, טאהא בלם מצויין ואפשר להפנות אליו טעות או ביקורת, אך אף אחת מהן לא יכולה להגיד שבגללו נחלשנו,

כי הוא לא מניע וויטור היה מניע ואז הנענו ועכשיו לא מניעים ובגלל שלא מניעים לא מגיעים למצבים, זה בבל"ת בגרוש;

לפני שמחפשים בטאהא, בלם שרוב תפקידו להעביר את הכדור בבטחה לקישור, אפשר לבדוק מה נשמה עם מליקסון, ראדי ואוגו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: אין לי כוח להכנס לעומק ולהגיב לזה; באופן כללי, רוב מה שכתבת שטויות, סלח לי.

הבדלי הנעת הכדור בין טאהא וסוארס מניורים, אבל יש כמה שנמנים עם הפרות הקדושות שלך ווילי בינהם.

לא בגלל טאהא הנעת הכדור נפגעה, עובדתית הוא שיחק בעונה שעברה בחלק ניכר מהמשחקים ולא זכור לי שהתקשנו לייצר מצבים, להפך. נחלשנו ביחס לויטור? כמה בלמים אתה מכיר שהיו מחזקים אותנו ביחס אליו?

בוא נקצר משה, טאהא בלם מצויין ואפשר להפנות אליו טעות או ביקורת, אך אף אחת מהן לא יכולה להגיד שבגללו נחלשנו,

כי הוא לא מניע וויטור היה מניע ואז הנענו ועכשיו לא מניעים ובגלל שלא מניעים לא מגיעים למצבים, זה בבל"ת בגרוש;

לפני שמחפשים בטאהא, בלם שרוב תפקידו להעביר את הכדור בבטחה לקישור, אפשר לבדוק מה נשמה עם מליקסון, ראדי ואוגו.
1. גם שנה שעברה החזרה של סוארס להרכב שידרגה את הנעת הכדור שלנו והייתה מהסיבות הבולטות לזכייה באליפות.
הנעת הכדור זה גם השקט והביטחון שהשחקן מקרין להגנה ולדעתי גם כאן סוארס וטאהה זה עולם אח שכן טאהה לא מעט פעמים פשוט מעיף תכדור קדימה בפאניקה.

2. אין פרות קדושות, סוארס לא חד ולא בכושר גופני מתאים, מאוד מאוד מאכזב, ולכן צריך להמשיך לרוץ עם טאהה בשבועות הקרובים עד שויטור יחזור/סוארס יראה לבכר באימונים שהוא חזר לכושר של תחילת העונה.
עדיף את טאהה שפוגע בהנעת הכדור אבל טוב הגנתית על סוארס שאולי יתרום יותר להנעת הכדור אבל כרגע רע מאוד הגנתית.

3. מי שמעוניין לשלול את התגובה שלי בטענה שאני לא אובייקטיבי, כי יש לי פרות קדושות/כי אני אוהב רק שחקני בית/כי יש לי אנטי לשחקן מסוים/כל טענה שקרית אחרת שמנסה לפסול את הדעה שלי בדרכים מכוערות, מוזמן לא לקרוא את התגובה שלי או לא להגיב לה. יש כבר כותב אחד בפורום שעשה את זה לאורך שנים ולכן אני פשוט לא מגיב להודעות שלו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לדעתי השינוי הגדול בהגנה זה בגלל ויטור. ולא בגלל הנעת הכדור רק. בעיקר בגלל הגעה לכדור ראשון.
ברגע שבלם מגיע לכדור לפני החלוץ , ולא נותן להם להעביר את כובד המגרש אלינו , אתם רואים מה שראינו בתחילת העונה .

סוארס לעומת טאהא מגיע ליותר כדורים ראשון.
ויטור לא רואה את שניהם. וכמובן מצטיין בעוד אספקטים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
1. גם שנה שעברה החזרה של סוארס להרכב שידרגה את הנעת הכדור שלנו והייתה מהסיבות הבולטות לזכייה באליפות.
הנעת הכדור זה גם השקט והביטחון שהשחקן מקרין להגנה ולדעתי גם כאן סוארס וטאהה זה עולם אח שכן טאהה לא מעט פעמים פשוט מעיף תכדור קדימה בפאניקה.

2. אין פרות קדושות, סוארס לא חד ולא בכושר גופני מתאים, מאוד מאוד מאכזב, ולכן צריך להמשיך לרוץ עם טאהה בשבועות הקרובים עד שויטור יחזור/סוארס יראה לבכר באימונים שהוא חזר לכושר של תחילת העונה.
עדיף את טאהה שפוגע בהנעת הכדור אבל טוב הגנתית על סוארס שאולי יתרום יותר להנעת הכדור אבל כרגע רע מאוד הגנתית.

3. מי שמעוניין לשלול את התגובה שלי בטענה שאני לא אובייקטיבי, כי יש לי פרות קדושות/כי אני אוהב רק שחקני בית/כי יש לי אנטי לשחקן מסוים/כל טענה שקרית אחרת שמנסה לפסול את הדעה שלי בדרכים מכוערות, מוזמן לא לקרוא את התגובה שלי או לא להגיב לה. יש כבר כותב אחד בפורום שעשה את זה לאורך שנים ולכן אני פשוט לא מגיב להודעות שלו.
לגבי סעיף 3, אל תהיה לי נבי נעלבי; תבוא ב-15:00 לרעות, יש כדורגל
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שורה תחתונה סוארס לא באמת יודע להניע כדור ואין הבדלים בינו לבין טאהא בנושא הזה.

מה שכן טאהא טיפה מבוהל והוא משתפר בזה מעט ממשחק למשחק

סוארס עם כל הכבוד לא חצי ממה שהיה.
הזיכרון שלך בראש לגביו מטעה אותך לגבי ההווה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: לגבי סעיף 3, אל תהיה לי נבי נעלבי; תבוא ב-15:00 לרעות, יש כדורגל
מכבד אותך ואת יתר הכותבים כאן, מצפה לאותו דבר, לא מקבל את הניסיונות לפסול את הדעה שלי בטענות שלא קשורות לכדורגל ולטעמי הם אישיות ומכוערות. דברו איתי כדורגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אלדר כתב:שורה תחתונה סוארס לא באמת יודע להניע כדור ואין הבדלים בינו לבין טאהא בנושא הזה.

מה שכן טאהא טיפה מבוהל והוא משתפר בזה מעט ממשחק למשחק

סוארס עם כל הכבוד לא חצי ממה שהיה.
הזיכרון שלך בראש לגביו מטעה אותך לגבי ההווה
חצי? אתה נותן לסוארס יותר קרדיט משמגיע לו. בכושר הנוכחי זה רק השם, לא מעבר לזה, חצי מהיכולת זה מחמאה.
כל עוד סוארס לא מראה שהוא חזר לכושר גופני שמתאים לרמות האלה, לא נותן לו לשחק, אפילו אם זה אומר להמשיך עם טאהה עד שמיגל יחזור.
כרגע הפערים בין טאהה לסוארס הם עצומים מבחינה הגנתית ולכן ההחלטה להמשיך עם טאהה היא סופר קלה. מה יהיה עוד שבועיים או חודש של אימונים זה כבר סיפור אחר, למרות שהכושר של סוארס מאוד מאוד מאוד מאכזב אותי.
הבלגים מכרו לנו סיפורים שהוא התאמן עם מאמן פרטי בבלגיה ונמצא בכושר מצוין כדי להשתחרר מהחוזה שלו, בפועל כשהוא נחת הוא עידכן שהוא היה פצוע בעקב לא מעט זמן ובקושי התאמן בחודשים האחרונים, שהוא לא התאמן עם מאמן פרטי כשאת האימונים הראשונים אצלנו סוארס לא הצליח אפילו לסיים.

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

ברגע שההתקפה שלנו תדע לתת יותר משער אחד על בלינד בכל משחק אפשר יהיה להחזיר את סוארס במקום טאהה

אני מקווה שויטור יחזור בקרוב ואז שמו של סוארס לא יעלה בכלל אלא בהקשר של שחרור בלבד

אהבתי אותו מאוד עד השנה שעברה ואז הוא איבד את זה לגמרי . לראות אותו משחק זה כמו נורת תזכורת לינואר השחור

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

בין המצטיינים שלי אתמול, גבר על

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הבעיה בהנעת כדור מתחילה בטהה, אבל ממש לא מסתכמת בו...
כל הנעת הכדור שלנו איטית מאוד מ א ו ד. גם כשהכדור מגיע לאוגו ובמיוחד לראדי הם מתנהלים איתו לרוחב המגרש,
וברוב המקרים אפילו מסתובבים להחזיר פס אחורה, אגב, לא תמיד בגללם. אין כמעט בכלל תנועה בחלק הקידמי,
אין כמעט נסיונות לדאבל פסים מהירים וכשמגיעים לאגף זה לאט, שקוף ושבלוני מדי. ככה זה לא יעבוד.
כאילו מישהו הוריד להם את הBPM ל60... מקווה מאוד שבכר יתחיל לדחוף יותר לכיוון של BPM 140 בערך.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:כמה תלונות, אפשר לחשוב שגדלו בכדורגל שלנו פיקה וקנאברו וטאהא הוא עוף מוזר.

על כלבלם אחד שמניע כדור סביר(נגיד צדק), יש 500 עם טכניקה לקויה. למה אתם מופתעים?

בשורה התחתונה היתרונות של טאהא מפעילים על החסרונות, הוא נשמה טובה ונותן הכל בשביל המועדון.
+1

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הבעייה היא לא בהנעת הכדור של הבלמים אלא בכך שהקשרים, בעבר אוגו ראדי והובאן בשיא כושרם, לא נעים או באים לקחת את הכדור.
בתקופת וויטור הקשרים היו מעיזים ומסתכנים יותר כשידעו שויטור מאחורה.
קחו את כמות השערים והבישולים של שלושת הקשרים בעבר ותשוו להיום.
דווקה אוחנה מפתיע אותי לטובה, יש לו לדעתי יותר שערים/בישולים מכל הקשרים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

עוד פעם ויטור?
בגלל החיסרון שלו וואקמה לא מצליח לעבור קונוס? או שברדה מאחר לכדור רוחב? בגללו שהר לא נוגע בכדור כבר חודשיים?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

לא בגלל ויטור, בגלל הקשרים...

שלח תגובה