אורן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אורן ביטון

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב: הכל תלוי בישראלים שיהיו פה. אם נקדים את המאוחר ונצא לרגע מתוך נקודת הנחה שאלטון וסימאו נשארים יש לך ביחד עם זוס ומיגל 4 באנקרים ושתי עמדות דחופות לחיזוק בלי ישראלי רלוונטי באופק (מגן שמאלי ו6). לגבי עמדת השוער כבר נוכחנו לדעת שאפשר להסתדר עם שוער ישראלי, הייתי מביא במקום שטקוס את אסף צור מרעננה (שכנראה תרד ליגה) ונותן לו להתחרות עם לויטה.
לגבי עמדת ה6, טאפוקו די משתפר ויוסי ידוע כאחד שאוהב לקחת פרוייקטים. אני אישית לא רוצה לראות אותו חלק מהסגל אבל לא הייתי פוסל שהאפשרות הזאת תתממש.
אתה מציע כאן סגל עם שחקן זר אחד בלבד בחלק ההתקפי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אל תרשמו את טאפוקו אפילו בצחוק.
עגל רציני. גם בתקופה "הטובה" שלו בה.חיפה. לא מסוגל לתת פס קדימה.

גם אני בונה על צור במקרה שרעננה יורדים ליגה. הוא ממש לא מלוטש ויש מצב טוב שזה יהיה גלזר 2 אבל זה שווה את הניסיון.
בטח בטח כשהאלטרנטיבות הן הרוש, קליימן או... *משתדל לא להקיא*... דני עמוס, שמסיים חוזה בנתניה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב: אתה מציע כאן סגל עם שחקן זר אחד בלבד בחלק ההתקפי.
איזה מגן שמאלי ישראלי טוב יש לך? איזה קשר אחורי ישראלי טוב יש לך? זה המצב אין מה לעשות.
אגב, יוסי עוד מסוגל לעשות לנו אבוקסיס ולשלוף לעמדות האלה מהנוער או מליגה א איזה פרוספקט שאמא שלו לא האמינה שיהיה שחקן

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:אל תרשמו את טאפוקו אפילו בצחוק.
עגל רציני. גם בתקופה "הטובה" שלו בה.חיפה. לא מסוגל לתת פס קדימה.

גם אני בונה על צור במקרה שרעננה יורדים ליגה. הוא ממש לא מלוטש ויש מצב טוב שזה יהיה גלזר 2 אבל זה שווה את הניסיון.
בטח בטח כשהאלטרנטיבות הן הרוש, קליימן או... *משתדל לא להקיא*... דני עמוס, שמסיים חוזה בנתניה.
לא צחקתי. אני ציינתי שאני ממש מקווה שלא יילכו לשם אבל לך תדע מה יעשו עכשיו כשהמאמן התחלף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב: איזה מגן שמאלי ישראלי טוב יש לך? איזה קשר אחורי ישראלי טוב יש לך? זה המצב אין מה לעשות.
אגב, יוסי עוד מסוגל לעשות לנו אבוקסיס ולשלוף לעמדות האלה מהנוער או מליגה א איזה פרוספקט שאמא שלו לא האמינה שיהיה שחקן
אין לך מה למכור עם ההתקפה הנוכחית.
צריך לתת לסגל הזה זמן, עוד הרבה דברים עשויים להשתנות בגזרת הזרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אז לסיכום, צריך להביא בקיץ מגן שמאלי זר, קשר אחורי זר וקיצוני ימני זר, וזה נכון לכרגע, אולי עד סוף השנה יהיו עוד עמדות (צריך עוד להתרשם מסימאו ואלטון ולהחליט האם לרכוש אותם בקיץ). רק תסבירו לי איך זה אפשרי כשמותר רק 6 זרים בסגל ו-5 על המגרש בו זמנית?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:אז לסיכום, צריך להביא בקיץ מגן שמאלי זר, קשר אחורי זר וקיצוני ימני זר, וזה נכון לכרגע, אולי עד סוף השנה יהיו עוד עמדות (צריך עוד להתרשם מסימאו ואלטון ולהחליט האם לרכוש אותם בקיץ). רק תסבירו לי איך זה אפשרי כשמותר רק 6 זרים בסגל ו-5 על המגרש בו זמנית?
רוטציה אחי, פעם זה על הספסל ופעם ההוא. בסופו של דבר רוצים לבנות סגל שיחזור להתמודד על תארים וזה לא מסתכם ב11 שחקני

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

dor69 כתב: רוטציה אחי, פעם זה על הספסל ופעם ההוא. בסופו של דבר רוצים לבנות סגל שיחזור להתמודד על תארים וזה לא מסתכם ב11 שחקני
גם אתה עושה רוטציה עדיין אנחנו עם 7 זרים לפי מה שהוא רשם וזאת בדיוק הבעיה. יש 3 עמדות קריטיות ומקום ל2 זרים בהנחה ומשחררים את שטקוס ונייגל

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב: גם אתה עושה רוטציה עדיין אנחנו עם 7 זרים לפי מה שהוא רשם וזאת בדיוק הבעיה. יש 3 עמדות קריטיות ומקום ל2 זרים בהנחה ומשחררים את שטקוס ונייגל
בגלל זה אני אומר שבסיטואציה כזו אני אעדיף לאלתר עם שחקן התקפה ישראלי ולא עם שחקן הגנה/קישור.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לדעתי כשטאהה יחזור באופן מלא, לא יהיה מנוס ממעבר לשלושה בלמים "בזכותו"

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

לא דעה מקורית שלי, אבל הייתי מנסה את יוספי כמגן שמאלי, בטח במערך שלושה בלמים, אבל גם ללא.
קשר בינוני שיכול להתגלות כהצלחה, הכל תלוי בראש שלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

eitam כתב:לדעתי כשטאהה יחזור באופן מלא, לא יהיה מנוס ממעבר לשלושה בלמים "בזכותו"
כי הוא כזה כוכב שלא יכול לשבת בספסל?
בכנות לא התגעגעתי.

לגבי מה שנכתב פה קודם, קישור חזק וקבוצה ממושמעת טקטית יחד עם שיפור ביכולת של אורן אמורים למזער את הנזק.
אין להפועל באר שבע פריבילגיה לשחק עם זר אחד בהתקפה, אלא אם מדובר בכוכב שעושה דאבל דאבל מדי עונה ואלטון רחוק מאוד משם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: כי הוא כזה כוכב שלא יכול לשבת בספסל?
בכנות לא התגעגעתי.

לגבי מה שנכתב פה קודם, קישור חזק וקבוצה ממושמעת טקטית יחד עם שיפור ביכולת של אורן אמורים למזער את הנזק.
אין להפועל באר שבע פריבילגיה לשחק עם זר אחד בהתקפה, אלא אם מדובר בכוכב שעושה דאבל דאבל מדי עונה ואלטון רחוק מאוד משם.
למעט סבוריט לא רואה מגן באמת טוב בליגה (לחיפה נניח יש את מנחם המוגבל והמגביל).
לדעתי קשר אחורי ושחקן נוסף שיביא מספרים בהתקפה הם חשובים יותר מעמדת המגן השמאלי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אין אופציה לצאת למסע חיפושים אחריי מגן שמאלי יהודי?
איך מכבי חיפה ומכבי תל אביב מצאו ורק אנחנו לא מוצאים יהודים ברמה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:אין אופציה לצאת למסע חיפושים אחריי מגן שמאלי יהודי?
איך מכבי חיפה ומכבי תל אביב מצאו ורק אנחנו לא מוצאים יהודים ברמה?
איזה מגנים שמאליים יהודים יש בחיפה ובמכבי?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה