חאתם עבד אלחמיד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: חאתם עבד אלחמיד

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה קצת משעמם
לחזור 3 פעמים על אותה בדיחה.. :ישן:

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 ינואר 2022, 11:39
בנאדו בטוח שחאתם מזייף את הפציעה בברך. זה התחיל (הכל לכאורה כמובן (: ) בעקבות אימון מסכם שחאתם לא הוצב בהרכב ואז שוב התלונן שהברך כואבת והפסיק להתאמן, משם התחיל משבר האמון עם בנאדו וכדור השלג התחיל להתגלגל.
ההבדל הוא שבעוד בנאדו חדש במערכת ועובד עם חאתם רק השנה, אנחנו מכירים את חאתם והבעיות שלו בברך כשיש עליו עומסים עוד מהקדנציה הקודמת אצלנו.
לא פוסל שכאשר חאתם מיועד להרכב, אז הוא מוכן להתאמן ולשחק עם הכאבים, וכאשר הוא לא מיועד להרכב (כמו התקופה שאבו עביד רץ בהרכב) אז הוא לא מוכן (רק אז כמובן בנאדו כמסתכל מהצד רואה את זה בצורה של שחקן לא מחויב או שהפציעה היא בשריר החשק).
א. אם יש בעית אמון בן המערכת לשחקן אז יש פה בעיה קשה יותר, אני לא בטוח שענישה,התנצלות ופסטיבל שלם יעזרו להחזיר את האמון להפך זה בדרך כלל רק מגביר את החשדנות לטעמי.
ב. לפעמים צריך לדעת להבין מתי,באיזה צורה ומול מי. מכל הפסטיבל הזה יצא שבסוף הוא לא התאמן ופותח במשחק אז מה יצא מזה?
ג. לגבי הפוזיציה שהוזכרה בהדעות קודמות- אני רוצה להאמין שגם אם היה עומד על הקווים ברק בכר הייתי מחזיק באותה דעה, אין לי דרך לבדוק את זה כרגע. אני לא מתבייש בפוזיציה שלי, אני לא מאמין ברוני לוי. אני חושב שהוא מביא כדורגל מיושן עם גישה מיושנת, קבוצות שלו לא מאומנות ויש לו המון המון חברים בתקשורת שמרימים לו. דיי מראה של הכדורגל הישראלי. כואב לי לראות אותו בקבוצה שלי... מאוד

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

rkuka כתב:
17 ינואר 2022, 19:20
א. אם יש בעית אמון בן המערכת לשחקן אז יש פה בעיה קשה יותר, אני לא בטוח שענישה,התנצלות ופסטיבל שלם יעזרו להחזיר את האמון להפך זה בדרך כלל רק מגביר את החשדנות לטעמי.
ב. לפעמים צריך לדעת להבין מתי,באיזה צורה ומול מי. מכל הפסטיבל הזה יצא שבסוף הוא לא התאמן ופותח במשחק אז מה יצא מזה?
ג. לגבי הפוזיציה שהוזכרה בהדעות קודמות- אני רוצה להאמין שגם אם היה עומד על הקווים ברק בכר הייתי מחזיק באותה דעה, אין לי דרך לבדוק את זה כרגע. אני לא מתבייש בפוזיציה שלי, אני לא מאמין ברוני לוי. אני חושב שהוא מביא כדורגל מיושן עם גישה מיושנת, קבוצות שלו לא מאומנות ויש לו המון המון חברים בתקשורת שמרימים לו. דיי מראה של הכדורגל הישראלי. כואב לי לראות אותו בקבוצה שלי... מאוד
אין בעיה עם הדעה על רוני לוי מותר לא לאהוב ומותר לא לרצות אותו כמאמן אבל ברגע שכל פיפס שקורה בקבוצה זה אוטומטית רוני לוי אז נוצרת בעיה ( בעיניי הקורא)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חאתם במשחק נוראי במחצית הראשונה. מי לעזאזאל נותן לאצילי שטח לבעוט? במחצית השנייה השתפר אבל גם אז החמיץ מצב מצוין לכבוש כשבעט בטכניקה של שחקן בשכונה ולא של כדורגלן מקצועני.
חוסר היציבות המנטליות אצלו זה מהכי קיצונים שראיתי בישראל. יכול להיות ברגע אחת מפלצת פיזית עם אתלטיות מהירות וטכניקה מעולה, ואז ברגע אחר להראות כמו שחקן חובבן
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יצאנו בזול אתו. חשבתי שהיכולת הבעייתית שלו כמגן תעלה לנו ביוקר מול משחק ההתקפה המהיר של חיפה.
מקווה שזאת הפעם האחרונה שאנחנו רואים אותו בעמדה שהיא לא בלם. הוא אמור להישאר פה אחרי ויטור וטיבי, הוא צריך לקבל כמה שיותר ביטחון בעמדה בה הוא פרץ ולקח אליפות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לא מסכים איתכם,
מגן מדהים. בלם בינוני. יש לנצל את היכולת הטכנית והפיזית שלו לפרוץ, והדרך הכי טובה לנצל את זה ואת הקרוסים הנפלאים שלו זה בצד ימין.

ואם הוא לא מוכן לשחק מגן, שטיבי ירד לספסל מספיק עם ה3 בלמים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

shovalb9 כתב:
18 ינואר 2022, 01:52
לא מסכים איתכם,
מגן מדהים. בלם בינוני. יש לנצל את היכולת הטכנית והפיזית שלו לפרוץ, והדרך הכי טובה לנצל את זה ואת הקרוסים הנפלאים שלו זה בצד ימין.

ואם הוא לא מוכן לשחק מגן, שטיבי ירד לספסל מספיק עם ה3 בלמים.
מגן ׳מדהים׳ לא היה נותן את הדונם לאצילי לבעוט לשער.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הנגיחה בסוף ברמה של חלוץ. איזה עוצמה. אם זה נכנס כולנו מדברים עליו כ-חאתם הגדול.

מחצית ראשונה חלשה מאוד, מחצית שניה הדינמו שלנו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

sumsum כתב:
18 ינואר 2022, 06:44
מגן ׳מדהים׳ לא היה נותן את הדונם לאצילי לבעוט לשער.
ועדיין, מאמן נורמלי גם דואג לחיפוי על שני האגפים של חיפה. גם השער השני הגיע כי חזיזה היה עם דנילו לבד

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בסוף העונה צריך לשלוח אותו הביתה.
שישחק קרוב אבל בסכנין וכאלה שם שיעשה מה שבא לו,אני בטוח גם שאם כן יעשה מה שבא לו שם ידעו לטפל בו.
לא מקצוען,חסר אחריות פוזאיסט ברמות הקשות שפעם שלישית מזיין אותנו,סולחים לו והוא עולה למגרש כמו ילד מהנוער עם טיטולים.
תרגיל אחד יש לאצילי,אחד וגם את זה הוא לא הצליח לראות.
מעדיף 10 אבו עביד על הדבר הזה שהוא כמו סוס טרויאני בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שוב אתה כותב מפוזיציה?אז הוא קצת עיצבן את הרוני לוי שלך, שחרר.

שחקן מצוין. בלם מצוין.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
18 ינואר 2022, 08:20
שוב אתה כותב מפוזיציה?אז הוא קצת עיצבן את הרוני לוי שלך, שחרר.

שחקן מצוין. בלם מצוין.
שחרר ומהר אל תהיה גיבור מקלדת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
18 ינואר 2022, 08:04
בסוף העונה צריך לשלוח אותו הביתה.
שישחק קרוב אבל בסכנין וכאלה שם שיעשה מה שבא לו,אני בטוח גם שאם כן יעשה מה שבא לו שם ידעו לטפל בו.
לא מקצוען,חסר אחריות פוזאיסט ברמות הקשות שפעם שלישית מזיין אותנו,סולחים לו והוא עולה למגרש כמו ילד מהנוער עם טיטולים.
תרגיל אחד יש לאצילי,אחד וגם את זה הוא לא הצליח לראות.
מעדיף 10 אבו עביד על הדבר הזה שהוא כמו סוס טרויאני בקבוצה.
הכל בחיים זה פורפורציות.
יש לך בשוק הישראלי היום שחקן הגנה טוב?
אתה באמת חושב שנכון לשחרר ככה שחקן שרק לפני שנה המועדון שילם עליו לא מעט כסף?
אל תשכח שטיבי כבר לא ילד ומיגל ימשיך אולי עוד שנה, כשאתה מסתכל לעתיד (הקיץ הבא לדוגמא) אתה רואה את אבו עביד וזהו בערך, אל תשכח מה היה כאן עד לא מזמן עם כל מיני שיר צדק שפרש ושכח להודיע ואיתן רצון שנזרק עכשיו בלאומית מכפר סבא לרעננה…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אולי נביא איזה דהן כזה במיליון יורו כמו מכבי חיפה שמעדיפה את גולדברג(!!) וגרשון(!!!!!) על פניו.

שחקן הגנה ישראלי ברמה כזאת זה נכס שאסור לוותר עליו בגלל איזה ויכוח שטותי עם מאמן פעם בעונה.
ולהגיד עליו לא מקצוען זה קצת הזוי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 08:56
הכל בחיים זה פורפורציות.
יש לך בשוק הישראלי היום שחקן הגנה טוב?
אתה באמת חושב שנכון לשחרר ככה שחקן שרק לפני שנה המועדון שילם עליו לא מעט כסף?
אל תשכח שטיבי כבר לא ילד ומיגל ימשיך אולי עוד שנה, כשאתה מסתכל לעתיד (הקיץ הבא לדוגמא) אתה רואה את אבו עביד וזהו בערך, אל תשכח מה היה כאן עד לא מזמן עם כל מיני שיר צדק שפרש ושכח להודיע ואיתן רצון שנזרק עכשיו בלאומית מכפר סבא לרעננה…
בגדול זה לא מעניין אותי מה יש בשוק היום.
הפועל בש מחזיקה מספיק בלמים טובים כדי להסתדר.
האיש יותר נזק מתועלת ואם לא היה קוראים לו חאתם אלה חטואל הייתם קורעים אותו לגזרים.
הוא שחצן,חמום מוח שאתה אף פעם לא יודע מאיזה כיוון הוא יבוא לך.
האידיאל שהוא ישחק מגן ימני אבל כבודו לא מעוניין.
בכל משחק חשוב עד עכשיו הוא עשה הצגה אחרת שלאחריה הוציא עאלק פוסט התנצלות.
לא משנה מי יהיה המאמן זה יחזור על עצמו שוב ושוב כי האיש מועד לפורענות,בדיוק כמו שחשבתי בזמנו על זוסוואה ככה גם על אלחמיד,אלה שחקנים שברגע האמת יחרבנו לך את הכל.

שלח תגובה