גיא חיימוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: גיא חיימוב

שליחה על ידי Noam98 »

yossi כתב: האמת, יש מצב שזה באמת התסריט הכי טוב.
היום דורשים 5 מיליון יורו, קיץ הבא בשנת חוזה יקבלו הרבה פחות ממה שמקבלים עכשיו (סביב ה3).
גם עם וידאר הם באותה סירה.
שמישהו יסביר בבקשה איך?!

איך שוער שלפני שלוש שנים היה שווה 3 מיליון כי הוא נורא צעיר ועתיד לפרוץ בטירוף ולהיות בטופ העולמי בעתיד, עלה ב2 מיליון אחרי שהוא מבוגר ב3 שנים שבהם לא רק שלא פרץ, אלא היה מאוד בינוני ו-וואלה אם אומרים לי הרוש או ראיקו בשער אני לוקח את הרוש לא רק בגלל הדרכון.

אם אנחנו היינו במצב שלהם היינו מחפשים רק מי שייקח אותו בחינם ולא היינו מוצאים.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

במקום להפטר מישראלים וזרים שרק מכבידים אותנו, טיפלנו בעמדה הכי פחות דחופה.
עם זאת, אני מבין שחיימוב לא נקי מאשמה ( למרות שעם אולסק נתניה כן הגיעו לפשרה), ככה שאין מצב שהוא הולך לקבל ממני מחיאות כפיים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מעניין אותי מאוד לשמוע היום בתכניות השונות מה דעתם של הפרשנים המלומדים על העניין.
עכשין לפני שאתם קופצים פה וזורקים לי משפטים כמו:"לא שומעים אותם" או "לא מעניין",אני אגיד לכם שזה מאוד מאוד מאוד מעניין.
אם לא שמתם לב אז הפועל בש הפכה לשק חבטות תקשורתי.
העניין הזה מעבר להיותו משפיל הוא גם פוגע בקבומה תדמיתית.
הייתי מצפה מגיל לבנוני שלאחרונה קצת מאבד מיוקרתו בעיניי שיתחיל להתעורר כי עכשיו הוא בסהכ קיבל הכנה לוולה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"בחיפה מייעדים לחיימוב את חולצת השוער הבכיר, אבל עוד לא ידעו לומר מי משני השוערים הראשונים שנמצאים בסגל (עמרי גלזר ואוהד לויטה) יעזוב או יושאל, כששניהם נפגעו מהבאת השוער של הפועל ב"ש, בעיקר אחרי שנאמר להם ולסוכנים שלהם בתקופה האחרונה שהם אלו שיתחרו על אפודת השוער הראשון".

"גלזר, שהוצע בינתיים לקרית שמונה, סיפר לחבריו כי בסוף השבוע האחרון המאמן פרד רטן קיים איתו שיחה ארוכה ובה הודיע לו כי אין כוונה לצרף שוער נוסף ועליו להיעזר בסבלנות".

שלא תספרו לנו סיפורים.
גם עם גורש זה היה דומה.
כל אחד דואג לאינטרסים שלו.
גם גיא חיימוב הצדיק.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:מעניין אותי מאוד לשמוע היום בתכניות השונות מה דעתם של הפרשנים המלומדים על העניין.
עכשין לפני שאתם קופצים פה וזורקים לי משפטים כמו:"לא שומעים אותם" או "לא מעניין",אני אגיד לכם שזה מאוד מאוד מאוד מעניין.
הייתי מצפה מגיל לבנוני שלאחרונה קצת מאבד מיוקרתו בעיניי שיתחיל להתעורר כי עכשיו הוא בסהכ קיבל הכנה לוולה.
תשמע להביא ככה שוער על הראש של השוער זה בושה וחרפה לא משנה הנסיבות ומה הוא עשה. אבוי למועדון שמתנהג ככה לשחקן שהיה עוגן שלו, מה גם שעד אז לא היה שום רחש על החלפת שוער.
לפי התקשורת השוער פגוע מזה אז בכלל.
לבי עם גלזר.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Noam98 כתב: תשמע להביא ככה שוער על הראש של השוער זה בושה וחרפה לא משנה הנסיבות ומה הוא עשה. אבוי למועדון שמתנהג ככה לשחקן שהיה עוגן שלו, מה גם שעד אז לא היה שום רחש על החלפת שוער.
לפי התקשורת השוער פגוע מזה אז בכלל.
לבי עם גלזר.
!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:מעניין אותי מאוד לשמוע היום בתכניות השונות מה דעתם של הפרשנים המלומדים על העניין.
קודם שהאוהדים הטמבלים שלנו יתביישו בעצמם לפני שבאים בטענות לזרים ולתקשורת. כל הפייסבוק היה מלא בביקורת *לא לגיטימית* כלפי אלונה והמועדון.
קהל מטומטם שישים אינטרס של שחקן לפני האינטרס של המועדון וקהל שיקח כל מה שמוכרים לו בתקשורת כתורה מסיני.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב: קודם שהאוהדים הטמבלים שלנו יתביישו בעצמם לפני שבאים בטענות לזרים ולתקשורת. כל הפייסבוק היה מלא בביקורת *לא לגיטימית* כלפי אלונה והמועדון.
קהל מטומטם שישים אינטרס של שחקן לפני האינטרס של המועדון וקהל שיקח כל מה שמוכרים לו בתקשורת כתורה מסיני.
מת להבין איך בכל מה שעשינו בחודש האחרון דאגנו לאינטרסים של עצמנו. האינטרס שלנו היה להחליש את עמדת השוער, לבזבז מלא כסף ולאבד את ליגת האלופות?

אגב, יפה שמבחינתך הביקורת על המועדון הייתה לא לגיטימית אבל לקרוא לכל אלה שלא חושבים כמוך "טמבלים" זה כן לגיטימי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

bs war כתב:
מת להבין איך בכל מה שעשינו בחודש האחרון דאגנו לאינטרסים של עצמנו. האינטרס שלנו היה להחליש את עמדת השוער, לבזבז מלא כסף ולאבד את ליגת האלופות?

אגב, יפה שמבחינתך הביקורת על המועדון הייתה לא לגיטימית אבל לקרוא לכל אלה שלא חושבים כמוך "טמבלים" זה כן לגיטימי
לא אני ולא אתה נמצאים במשרד של אלונה ויודעים מה באמת הולך שם.
אם חיימוב אכן הציע את עצמו למכבי חיפה באמצע העונה - אלונה צודקת ב100%.
וכן, להחליף את חיימוב בשוער זר זה לנסות להתחזק משמעותית. אם זה לא הסתדר זה משהו אחר.

לגבי המפגרים בפייסבוק - כן. אני יכול להגיד עליהם מפגרים. כל המצלמי מסך האלה עברו כל גבול בשבועיים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מת לדעת מה היה הסיפור עם שטקוס ולמה הוא לא סגר פה- זאת הטעות הכי גדולה בדיעבד

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שיש כתב:מת לדעת מה היה הסיפור עם שטקוס ולמה הוא לא סגר פה- זאת הטעות הכי גדולה בדיעבד
פורסם עוד באותו היום שיואב כץ עשה לאלונה תרגילים ובמקום לחתום על החוזה שנשלח אליו עשה בו שינויים בכתב יד.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

CrazyRed7 כתב: לא אני ולא אתה נמצאים במשרד של אלונה ויודעים מה באמת הולך שם.
אם חיימוב אכן הציע את עצמו למכבי חיפה באמצע העונה - אלונה צודקת ב100%.
וכן, להחליף את חיימוב בשוער זר זה לנסות להתחזק משמעותית. אם זה לא הסתדר זה משהו אחר.

לגבי המפגרים בפייסבוק - כן. אני יכול להגיד עליהם מפגרים. כל המצלמי מסך האלה עברו כל גבול בשבועיים האחרונים.
+1
ניסו לשדרג,נכשלו,תיקנו.
יאללה שיחתום כבר בחיפה,הרוש שיחתום אצלנו. ונסגור את הנושא הזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סניור כתב:
פורסם עוד באותו היום שיואב כץ עשה לאלונה תרגילים ובמקום לחתום על החוזה שנשלח אליו עשה בו שינויים בכתב יד.
היה צריך לבלוע את הצפרדע הזאת( בדיעבד)

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

בדיעבד...
למרות שלך תדע מה כתב שם.

סמל אישי של משתמש
שיש