- לקורא גיא לוי -

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

- לקורא גיא לוי -

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שוערה הצעיר והמוכשר של מכבי הרצליה איתמר ניצן סירב להאריך את חוזהו בקבוצה. בקיץ הקרוב נגמר לשוערן החוזה והוא יהיה שחקן חופשי...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

זה שי !

Re: - לקורא גיא לוי -

שליחה על ידי זה שי ! »

גדול מהחיים משה קדימה להסתער!
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חמוד אבל אני דווקא בכיוון של יבריץ' שהודיע שלא ימשיך כנראה במכבי או ג'וסלין מייבי שעתיד לרדת ליגה
עם הכח ר"ג. בלי קשר, אפשר להתחיל להריץ את דור דוידי עד סוף העונה ואולי נופתע ונרוויח שוער.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

גם אני הייתי מעדיפה לתת לו כל פעם מחצית או משהו כזה, לשפשף אותו קצת בשער.
למרות שבגלל ששנה הבאה זו עונה ראשונה בליגת העל אחרי 5 שנים יש בעתיות מהבחינה של הלחץ והבלאגן שיהיה.
אם זו היתה עונה "רגילה" הייתי בוחרת בו ללא התלבטות, בגלל עניין העליה וההתאקלמות, יכול להיות שזה יהיה יותר מדי עבור שוער צעיר ולא מנוסה.

מצד שלישי: אם לא עכשיו אז מתי יתנו לו הזדמנות?? אז זה יעלה לנו בכמה משחקים וכמה נקודות אבל נרוויח שוער בית שגדל במועדון בעידן של בעיית שוערים אני חושבת שזה כדאי

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אני דווקא בעד לתת לו לעמוד כבר מהמחזור הקרוב עד סוף העונה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

איתמר ניצן שוער עם פוטנציאל מצוין, אני בעד להחתים ומהר...

יש מצב שהוא סירב כי הוא כבר קיבל פנייה? אצלינו לא מבזבזים זמן ;)

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

הוא לא בדיוק שחקן חופשי...

כדי להחתים אותו צריך קודם כל את השחרור שלו מהרצליה.

אני בספק אם קיבל הצעה מקבוצה גדולה יותר, ואם כן בטוח שלא מה"גדולות" של הכדורגל הישראלי.. כלומר לא קבוצה בכירה (עד כמה שאפשר לומר) מב"ש.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

הקבוצה שלו ירדה איתו ליגה, קבוצת תחתית בהווה, לא יודע אם הוא בינגו, למרות שעמדת השוער קשה מאוד לאיוש מהרבה סיבות, ועם כל הכבוד לדוידי, עליו לא יכולה להתבסס ההגנה הרעועה של הפועל ב"ש, במיוחד שבנאדו לא עומד לחתום פה, אז ברגע שדוידי יעמוד בשער,כל הקבוצה תתכווץ לאחור לשמור עליו, ושוב ירננו שמשחקים הגנתי, וישכחו למאמן שהוא נותן צ'אנס למקומי לעמוד בשער, אז אין טעם לעשות ניסיונות, שישתפשף בקבוצות ליגה לאומית אחרות, ובעוד שנתיים/שלוש אם ירשים ויהיה טוב, שיחזור, לקחת ריסק עם שוער חסר נסיון...? תשאלו בקרית שמונה אם הם ממליצים.
דש בדניאל עמוס.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

הרעיון הכי טוב זה לתת לדור דוידי את הצ'אנס עד לסיום העונה - כל זאת בהנחה שננצח בעילוט.
אז נוכל באמת לתהות על קנקנו. מקסימום לא יהיה טוב - אסי חוזר לשער.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

זכינו ביתרון- אם באמת ננצח בנצרת, נוכל לחתום באיזשהי צורה את העלייה ולהתחיל להתכונן, וזה נראה לי אחד מהדברים הכי חשובים שיש לנו לעשות, למצוא \וער במקום אסי, ואולי דור יכול לעמוד במשימה, אם אנחנו עושים אז למה לא לנסות?
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק איתמר ניצן!!
שוער העתיד של ישראל
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

השאלה היא הרבה יותר מהותית.
בתור קבוצה חדשה השאלה היא מה מעדיפים שוער בגיל 27 ומעלה בעל נסיון ויכולת מוכחים או לקחת שוער צעיר ולהמר עליו כי זה ידוע שצעירים פחות יציבים.
לדעתי אם מחתימים שוער צעיר צריך להביא בתור שוער שני איזה ותיק מהליגה השנייה כדי שיחנוך אותו כמו שהיה עם בוני גינצבורג ודווידוביץ' בחיפה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
red_ryder

שליחה על ידי red_ryder »

דור דוידי שוער יותר טוב גם צאיתמר ניצן וגם מאלמדון.. חייב להתחיל להריץ אותו ולתת לו לעמוד גם בעונה הבאה אחרת אנחנו מפספסים פה שוער לעוד 20 שנה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Amit M כתב:הוא לא בדיוק שחקן חופשי...

כדי להחתים אותו צריך קודם כל את השחרור שלו מהרצליה.

אני בספק אם קיבל הצעה מקבוצה גדולה יותר, ואם כן בטוח שלא מה"גדולות" של הכדורגל הישראלי.. כלומר לא קבוצה בכירה (עד כמה שאפשר לומר) מב"ש.
אתה לא צריך לקבל שחרור מהרצליה עבור איתמר ניצן. ניצן יהיה בלי חוזה בקיץ ולכן נוכל להחתים אותו על חוזה בקבוצה בלי תמורה כספית. אם נרצה לקנות את כרטיס השחקן שלו, זה כבר סיפור אחר לחלוטיין.

לגבי הטענות שאיתמר ניצן הוא לא ניר דוידוביץ' או אואט או כל שוער מוגמר אחר. אם אתם חושבים שיגיע לבאר שבע שוער ישראלי כשהוא מוגמר, כמו דוידוביץ' ואואט היום, ואלימלך וקורנפיין לפני מס' שנים, יש בידכם טעות. הסיכוי היחידי שדבר כזה יקרה הוא אם דור דוידי יהפוך לשוער ישראלי איכותי.
שום שוער ישראלי איכותי לא יגיע לכאן בשיאו. מכבי חיפה, הפועל/מכבי ת"א ומכבי חיפה יהיו הראשונות לשים עליו יד.
כדי שלהפועל באר שבע יהיה יום אחד שוער כמו דוידוביץ' (גם שוער כמו אסי אני לוקח בשתי ידים) היא או צריכה לגדל אותו בעצמה או להביא אותו בגיל צעיר לפני שהוא הוכיח עצמו במקומות אחרים ותפס את העינים של כל הליגה (איתמר ניצן, מאייבי של הכח).

לכן, כפי שאמרתי, בתקווה שנצא מהמשחק בעילוט עם משהו (אפילו נקודה) צריכים כבר שבוע לאחר מכן להתחיל להריץ את דור דוידי בשער (ואת אלקיים, קוסטרוב ועוד מס' צעירים) כדי לראות למה הבחור מסוגל. למרות שבכל מקרה, גם ביכולת טובה של דור, אני לא פוסל שילוב של דוידי וניצן בשער.
קשה לי לראות שוער כמו אוהד כהן למשל, מגיע לכאן כדי להיות מחליף או שווה לדוידי. רכש של שוער מבוגר, יחסום לדור את הסיכוי לקבל סיכוי הוגן. אם רוצים שוער אחראי ומבוגר שדור ילמד ממנו, שישארו את אסי במערכת.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

לא צריך למהר עם השילוב של דור.
תן לי קודם לחגוג חגיגות עלייה, גם אם הפער הוא עצום.
בשביל לשים שוער צעיר (ומוכשר) בשער בשנה הבאה אתה חייב לבנות הגנה חזקה בטירוף. הגנה יציבה עם מנהיג רציני במרכזה, אם זה לא יקרה? אנחנו יכולים ליפול בטירוף.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה