תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: תומאס פקהארט

שליחה על ידי CrazyRed7 »

E.H.A כתב:נשמע כמו בולשיט!
הסוכן שלו בארץ הוא דודו דהאן, ברור על מי הוא ימליץ לו וברור שאם פקהארט יעלה את הטיעון של הים דודו ישר יוריד אותו מהטיעון המגוחך הזה.
חיפה לא תשחק באירופה ואא"ק אתונה כן, אז איפה ההתקדמות המקצועית עבורו?
הוא רק בן 28 והוא עדיין לא בשלהי הקריירה וגם אם חיפה תציע לו 100 אלף יורו יותר והוא יעדיף אותה, הוא יעשה טעות חמורה!
בוא נראה אותך מוותר על 100 אלף יורו. חכמולוג.
בשביל אוהדים שמתבכיינים שמעלים להם את מחירי המנויים ב200 שקל, נחמד לראות באיזו קלות אתם שופטים אחרים שמעדיפים קבוצה אחרת שמציעה 100 אלף יורו יותר מהקבוצה אותה אתם אוהדים.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

CrazyRed7 כתב: בוא נראה אותך מוותר על 100 אלף יורו. חכמולוג.
בשביל אוהדים שמתבכיינים שמעלים להם את מחירי המנויים ב200 שקל, נחמד לראות באיזו קלות אתם שופטים אחרים שמעדיפים קבוצה אחרת שמציעה 100 אלף יורו יותר מהקבוצה אותה אתם אוהדים.
אתה מבין שזה לא בדיוק 100 אלף יורו?
יש שכר בסיס ויש מענקים על הישגים.
אם באר שבע תגיע לבתים של האלופות או האירופית זה כבר מענק, אם נזכה באליפות או בגביע זה עוד מענק...
חיפה ב6 השנים האחרונות זכתה אך ורק בגביע אחד אז זה אומר שהוא לוקח כאן סיכוי ענק כי בבאר שבע יש לו סיכוי גבוה יותר לזכות בתארים.
בסופו של דבר, כאשר מציינים שכר עונתי של שחקן לאף אחד אין באמת מושג כמה הוא באמת ישלשל לכיסו כי זה תלוי בלא מעט סעיפים שאם הוא ישיג את זה, את זה ואת זה אז הוא יגיע ל600 אלף יורו שמדברים עליהם בתקשורת.
בבאר שבע הוא יכול להרוויח יותר כי יש לנו סיכוי טוב יותר להגיע להישגים לעומת חיפה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ובראש הגדוד צועד אצבעוני המפקד...
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

E.H.A כתב:
אתה מבין שזה לא בדיוק 100 אלף יורו?
יש שכר בסיס ויש מענקים על הישגים.
אם באר שבע תגיע לבתים של האלופות או האירופית זה כבר מענק, אם נזכה באליפות או בגביע זה עוד מענק...
חיפה ב6 השנים האחרונות זכתה אך ורק בגביע אחד אז זה אומר שהוא לוקח כאן סיכוי ענק כי בבאר שבע יש לו סיכוי גבוה יותר לזכות בתארים.
בסופו של דבר, כאשר מציינים שכר עונתי של שחקן לאף אחד אין באמת מושג כמה הוא באמת ישלשל לכיסו כי זה תלוי בלא מעט סעיפים שאם הוא ישיג את זה, את זה ואת זה אז הוא יגיע ל600 אלף יורו שמדברים עליהם בתקשורת.
בבאר שבע הוא יכול להרוויח יותר כי יש לנו סיכוי טוב יותר להגיע להישגים לעומת חיפה.
אני לא אמרתי שום דבר. אתה זה שרצת להכריז שהוא עושה טעות חמורה למרות ה100 אלף יורו יותר.
זאת אומרת שיצאת מנקודת הנחה שגם אם בחיפה יקבל 100 אלף יורו יותר, הוא עושה טעות.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

CrazyRed7 כתב: אני לא אמרתי שום דבר. אתה זה שרצת להכריז שהוא עושה טעות חמורה למרות ה100 אלף יורו יותר.
זאת אומרת שיצאת מנקודת הנחה שגם אם בחיפה יקבל 100 אלף יורו יותר, הוא עושה טעות.
היום אסור להתקרב לחיפה!
חיפה נחשבת כבית קברות לשחקנים ואין לי הסבר למה רוקאביציה, שכטר, ורד, עטר וקהת נראו טוב בקבוצות אחרות ושם הם נראים גרוע מאוד.
איינבינדר קיבל הצעה נדיבה מחיפה ועדיין העדיף את באר שבע שהציעה לו פחות כסף!
אם אני במקום פקהארט, אני לא הייתי מתקרב למקום כזה שגמר גם לא מעט זרים מוערכים בקבוצותיהן הקודמות ועם רקורד מרשים והיום בחיפה מחפשים איך להשתחרר מהחוזים שלהם.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אני חושב שאם שחקן ישראלי כיום מקבל הצעות דומות מבש וחיפה, בלי להתלבט בכלל הוא חותם בב"ש...

אבל עם זרים זה שונה, הם לא עקבו אחרי הליגה בשנים האחרונות, לא יכולים להעריך כמה גדול הכשלון של חיפה וכמה עצום ההצלחה של בש...

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

niv1 כתב:אני חושב שאם שחקן ישראלי כיום מקבל הצעות דומות מבש וחיפה, בלי להתלבט בכלל הוא חותם בב"ש...

אבל עם זרים זה שונה, הם לא עקבו אחרי הליגה בשנים האחרונות, לא יכולים להעריך כמה גדול הכשלון של חיפה וכמה עצום ההצלחה של בש...
פקהארט בעצמו אמר שידוע לו כי באר שבע לקחה 2 אליפויות בשנתיים האחרונות.
הוא אמר גם שמכבי חיפה זה שם מוכר באירופה, יכול להיות שההופעות שלה בליגת האלופות עשו לה שירות טוב למרות שזה היה מזמן.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

בתכלס בתכלס? הכל סתם, אף אחד לא באמת יודע מה קורה, יכול להיות שזה חלק ממו"מ לנסות לסחוט יותר מאחד הצדדים ויכול להיות גם שהדברים נאמרו כבדיחה וכתב ניצל את העובדה שהוא לא דובר עברית כדי להוציא דברים מהקשרם.

אני רואה שהתחלתם לסכם את עונת המלפפונים,, איזה יופי ששמרנו על הסגל ואיזה *חרה* שלא חתם פה בלם אמצעי שיודע גם להחליף את גונם כשצריך. חלון ההעברות נסגר ב8.9, מאז שאלונה פה לא היה חלון אחד!! שיצאנו בסופו מאוכזבים עם קונצנזיוס שנחלשנו. מציע לכם להתקין מנג'ר במחשב זה מעביר את הקיץ טיל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אם חיפה תחזור לעצמה אנחנו נהפוך לאופציה שלישית בליגה הישראלית...
חייבים העונה לעשות קמפיין מכובד באירופה

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אלדר כתב:אם חיפה תחזור לעצמה אנחנו נהפוך לאופציה שלישית בליגה הישראלית...
חייבים העונה לעשות קמפיין מכובד באירופה
מבחינת מי?

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

מבחינת האוהדים שלנו.

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

אם אני לא טועה דודו דהן הוא גם הסוכן של גיא לוזון. אז בטוח שיעזור לו.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

zelik כתב:אם אני לא טועה דודו דהן הוא גם הסוכן של גיא לוזון. אז בטוח שיעזור לו.
הוא גם הסוכן של ברק בכר

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

נכון הוא גם הסוכן של בכר אבל הקריירה של לוזון העונה עומדת למבחן רציני.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

E.H.A כתב:
אני לא רחוק מהמציאות ולא בטיח.
גם בשנה שעברה רצינו להביא אותו ולפי מה ששמעתי ניסו הקיץ להביא כמה שחקנים שהם כמה רמות מעל הליגה(הרבה לפני פקהארט) ולצערי הם העדיפו קבוצות אחרות עם שם גדול יותר.
לדוגמא: מרק ינקו שחתם בספרטה.
תבדוק עם המקורות שלך אם השם שציינתי הוא נכון או לא נכון(זה לא פורסם בתקשורת)
יכולים גם לרצות להביא את דיבאלה, זה לא משנה את העובדה שפקהארט תמיד היה ברשימות, קיבל הצעה באופן רשמי על סך 500 אלף לעונה וניסו לשכנע אותו דרך גורמים צד ג' להגיע ובסוף עדיין מעדיף חיפה, הוא ממש לא "ברירת מחדל" כמו שטענת אלא לעומת שמות של שחקנים לא ריאלים שזרקת פה הוא היה ריאלי, קיבל הצעה להיות המשתכר הגבוה במועדון והופעלו עליו גם לחצים חיצוניים מה שמראה שנורא רצו לראות אותו פה.

אגב זה לא משהו שצריך להתבייש בו הם עדיין הציעו 100 אלף יותר לעונה שזה עוד 20 אחוז מהמשכורת זה הרבה כסף ולשחקן זר שאין לו שום קשר קודם לכדורגל הישראלי טבעי לבחור בהצעה הגבוהה ביותר מה גם שהעניין עם הים אשכרה שיחק פה תפקיד משמעותי כמה שזה נשמע הזוי וחרטה זה לא ואני אומר את זה בביטחון של 100 אחוז כי שמעתי את אותו סיפור בדיוק 4 ימים לפני ממקור סופר אמין ששמע זאת ממנו אישית.

שלח תגובה