מכבי פתח תקווה- הפועל ב"ש, ראשון, 20:10, המושבה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

מכבי פתח תקווה- הפועל ב"ש, ראשון, 20:10, המושבה

שליחה על ידי Totti »

אמש התקיים משחק כדורגל מסקרן במסגרת המחזור ה-2 בפליאוף ליגת העל בכדורגל.
בראשון הקרוב;

משחק עונה.

מכבי פתח תקווה חווה עונה מצוינת, שהפער בינה ובין הסטירה המצלצלת שחטפה בסיבוב הראשון בטרנר, הרים וגבעות. הפועל באר שבע מנגד, מגיעה מעודדת מהנצחון החשוב נגד מכבי תל אביב ותקווה לאגור 3 נקודות נוספות בדרך לחודשיים מרתקים של השרדות.

כולם מכירים את כולם, אין הפתעות, אוגו יחסר מחד ואלו מנגד, כך על פי הצהרות קברניטי המועדון מפתח תקווה.

ההרכב שלי:

חיימוב

ויטור צדק סוארס

קורהוט הובאן ביטון

מליקסון אוחנה

שהר טוני

יאללה הפועל!
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: מכבי פתח תקווה- הפועל ב"ש, ראשון, 20:10, המושבה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

טוב אז:
מכיוון שלא ידוע מה יקרה עם בן שהר (הפציעה שיש לו ביד שבגללה הוא צריך ניתוח) אז זה ההרכב שהייתי עולה איתו:
חיימוב
קורהוט, צדק, ויטור, בן ביטון
סוארס
וואקמה (הלוואי וזריהן היה כשיר, וואקמה צריך לקבל ניעור רציני), הובאן/ראדי, אוחנה, מליקסון
ברדה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

עם כל הכבוד לסוארס מודל 2017, הוא לא מסוגל למלא את החלל של אוגו בשום אופן.

העדרות של המפלץ הניגרי מחייבת ההגנה חזקה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Totti כתב:עם כל הכבוד לסוארס מודל 2017, הוא לא מסוגל למלא את החלל של אוגו בשום אופן.

העדרות של המפלץ הניגרי מחייבת ההגנה חזקה
לא מסכים, אבל עזוב אין לי כוח להגרר לויכוח.
נסכים שלא להסכים?
ואגב לא טענתי שסוארס מסוגל למלא את החלל החסר, אבל זאת לא סיבה לפתוח במערך של 3 בלמים, וגם לצערי וובה לא יכול למלא את החלל של אוגו, אבל אם אני צריך לבחור ככה הייתי עולה.
מקסימום תמיד במצב שזה לא הולך אפשר להחזיר אותו לעמדת הבלם.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

צפי לפיצוץ אוכלוסין במושבה, אם הכל יילך כמו שצופים, ייתכן ויפתחו לנו יציע בצד השני, ליד אוהדי פ"ת.

בגדול יש רכבת חזור מפתח תקווה לב"ש שיוצאת ב22:27, שזאת שעה שאמורים להספיק להגיע אלייה (המשחק אמור להגמר ב22:15 והרכבת הרי יריקה משם). יש דיבור שיאחרו את הרכבת הזו טיפה, ככה שמי שירצה את האופציה הזו יוכל ליהנות ממנה.

כמעט כל האוכלוסיות בישראל נמצאות בחופש, צפוייה חגיגה במושבה. מפתיע שהלוזונים לא דפקו 80/40 לכרטיס.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

חיימוב
קורהוט צדק ויטור ביטון
בראון
הובאן אוחנה
וואקמה מליקסון
שהר

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

וובה עד כדי כך לא נספר בעיניכם שאתם מאלתרים בעמדה של אוגו במקום להכניס את השחקן שהכי דומה לאוגו בסגל? יש לי אמונה שלמה בוובה ואנחנו חייבים בולדוג בקישור האחורי שייתן את האגרסיביות וינקה את מרכז השדה. נכון שהוא לא ניחן בראיית משחק או מסירות עומק והוא לא יכול להוציא את הקבוצה קדימה כמו אוגו אבל אין שחקן שדומה לאוגו באופי המשחק שלו כמו וובה. ואני שוב אזכיר את המשחק בפיראוס כדי שכולכם תזכרו מה הבחור מסוגל ולא מגיע לו שלא יספרו אותו.

חיימוב
קורהוט ויטור צדק ביטון
ראדי וובה הובאן
טוני שהר* מליקסון

*שהר או ברדה אין לי ממש פייבוריט, שניהם לא בשיא כושרם אבל אני הולך עם שהר כי הוא כבר עלה בהרכב ואין בספסל מישהו שממש דורש להחליף אותו בו.

אגב, להזמין או לקנות בקופה זאת השאלה. למרות ההקצאה הענקית שאנחנו מקבלים במושבה נראה לי הולכת להיות התנפלות ואני ממש לא רוצה לשבת במערבי.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אני רואה שאוחנה מככב בהרכבים של כולם, אין ספק שהילד כוכב כדורגל ושווה הרכב בקלות אבל במשחק חוץ כזה לא הייתי עולה עם קישור כזה רך של אוחנה הובאן ורק גרזן אחד אמיתי מאחורה, טוב יהיה אם אוחנה יתחיל מהספסל ושצהיה לנו אופציה התקפית איכותית כמוהו, בכל מקרה דקות הוא חייב לראות והרבה.
נערך לאחרונה על ידי South Boy ב 02 אפריל 2017, 18:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

South Boy כתב:אני רואה שאוחנה מככב בהרכבים של כולם, אין ספק שהילד כוכב כדורגל ושווה הרכב בקלות אבל במשחק חוץ כזה לא הייתי עולה עם קישור כזה רך של אוחנה הובאן ורק גרזן אחד אמיתי מאחורה, טוב היה אם אוחנה יתחיל מהספסל ושצהיה לנו אופציה התקפית איכותית כמוהו, בכל מקרה דקות הוא חייב לראות והרבה.
למה קישור רך?
הובאן רך לדעתך?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

דר אדום בנשמה כתב:למה קישור רך?
הובאן רך לדעתך?
ללא ספק.
הוא יצירתי וטכני עם ראיית משחק שלא הרבה זרים שהיו כאן ניחנו בה, אבל נוטה להפסיד בהרבה מאבקים על הכדור והמשחק שלו לא אגרסיבי מספיק, בטח שלא בהשוואה לשחקן כמו רומאריו פירס מהצד השני. ראדי לצורך העניין הרבה יותר אגרסיבי ממנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חיימוב
קורהוט צדק ויטור ביטון
ראדי וובה הובאן
טוני שהר מליקסון

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

South Boy כתב:וובה עד כדי כך לא נספר בעיניכם שאתם מאלתרים בעמדה של אוגו במקום להכניס את השחקן שהכי דומה לאוגו בסגל? יש לי אמונה שלמה בוובה ואנחנו חייבים בולדוג בקישור האחורי שייתן את האגרסיביות וינקה את מרכז השדה. נכון שהוא לא ניחן בראיית משחק או מסירות עומק והוא לא יכול להוציא את הקבוצה קדימה כמו אוגו אבל אין שחקן שדומה לאוגו באופי המשחק שלו כמו וובה. ואני שוב אזכיר את המשחק בפיראוס כדי שכולכם תזכרו מה הבחור מסוגל ולא מגיע לו שלא יספרו אותו.

חיימוב
קורהוט ויטור צדק ביטון
ראדי וובה הובאן
טוני שהר* מליקסון

*שהר או ברדה אין לי ממש פייבוריט, שניהם לא בשיא כושרם אבל אני הולך עם שהר כי הוא כבר עלה בהרכב ואין בספסל מישהו שממש דורש להחליף אותו בו.

אגב, להזמין או לקנות בקופה זאת השאלה. למרות ההקצאה הענקית שאנחנו מקבלים במושבה נראה לי הולכת להיות התנפלות ואני ממש לא רוצה לשבת במערבי.
זורם איתך, רשמתי וובה, מחקתי וובה, שום רשמתי, שוב מחקתי...

כךץל עוד הובאן נמצא באמצע, לא רואה צורך בהרכבה של בראון. שניהם יחד זה גם יותר מידי אפרפר בעיניי. אני עדיין זוכר את המשחק במושבה נגד הפועל תל אביב שלא עשינו התקפה אחת נורמלית.

רוצה וובה, שיהיה וובה.

אין לי כלום נגדו, הוא פשוט מחוץ ללופ ברמה מפחידה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

South Boy כתב:
ללא ספק.
הוא יצירתי וטכני עם ראיית משחק שלא הרבה זרים שהיו כאן ניחנו בה, אבל נוטה להפסיד בהרבה מאבקים על הכדור והמשחק שלו לא אגרסיבי מספיק, בטח שלא בהשוואה לשחקן כמו רומאריו פירס מהצד השני. ראדי לצורך העניין הרבה יותר אגרסיבי ממנו.
שמע גבר גבר...לא יודע מה ראית...אבל הובאן זה אחד השחקנים הכי חזקים בליגה, גם בגילו.

תוציא את אוגו, ויטור ועד 2-3 שחקנים בליגה, הוא הכי חזק פה...אל תתן למראה של מחלק העיתונים הרומני לבלבל אותך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

South Boy כתב:
ללא ספק.
הובאן לא מפסיד את כל המאבקים על כדור ולמען האמת לפניי שהוא הגיע אלינו, ברומניה הוא היה קשר אחורי, הוא אומנם לא בלבל של אוגו אבל אל תהפוך אותו לאיזה קשר רך.
וובה/סוארס והובאן יחד עם אוחנה זה קישור מספיק בשביל המשחק הקרוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חיימוב
קורהוט צדק ויטור ביטון
ראדי הובאן אוחנה
טוני שהר מליקסון

חייבים 3 נק׳.

שלח תגובה