"לשחרר את וילי" - גרסת ב"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: "לשחרר את וילי" - גרסת ב"ש

שליחה על ידי South Boy »

izguy83 כתב:"קצת" נסחפתם עם היכולת של סוארז כשהוא בכושר.
ממש, לא רציתי להפריע לדיון אבל מנקודת המבט שלי וויליאם זה שחקן עבר. נראה כל כך שמן וכבד כאילו פרש לפני שלוש שנים, אדיש וממש לא מחויב, לא אכפת לי מהחוזה שלו הוא לא צריך להיות פה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

South Boy כתב:
ממש, לא רציתי להפריע לדיון אבל מנקודת המבט שלי וויליאם זה שחקן עבר. נראה כל כך שמן וכבד כאילו פרש לפני שלוש שנים, אדיש וממש לא מחויב, לא אכפת לי מהחוזה שלו הוא לא צריך להיות פה.
אתם לא מבינים שככה יראה כל שחקן שלא משחק?כל פעם אתם שופטים שחקנים שלא משחקים וחושבים שברגע שיעלו לאיזה משחק בודד הם יטרפו את הדשא.
מדובר בשחקנים מקצוענים ולא שחקנים בשכונה. אין קסמים - מי שלא מקבל דקות וביטחון על הדשא - לא תקבל ממנו שום דבר טוב.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

CrazyRed7 כתב: אתם לא מבינים שככה יראה כל שחקן שלא משחק?כל פעם אתם שופטים שחקנים שלא משחקים וחושבים שברגע שיעלו לאיזה משחק בודד הם יטרפו את הדשא.
מדובר בשחקנים מקצוענים ולא שחקנים בשכונה. אין קסמים - מי שלא מקבל דקות וביטחון על הדשא - לא תקבל ממנו שום דבר טוב.
גם מתן אוחיון ולואי טאהא לא שיחקו למה הם לא נראים כמו שק תפוחי אדמה? כי יש להם מה שלוויליאם אף פעם לא היה - מחויבות. הכישורים שלו פיצו על זה והיום הם נעלמו.
שלא תתבלבלו כן? גם אם בשנה הבאה הוא ישחק יותר אתם תראו ממנו יכולת כמו מול אשקלון ושריף לא כמו מול אולימפיאקוס.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

גם גאדיר לא שיחקרוב העונה בגלל פציעות ועדיין שהוא עולה למשחקים יש חומר למחשב. לגביו.
וגם מתן אוחיון שהוא משחק כבלם.
אני מת.על זה שמגנים פה על סוארס ופתאום רוצים שהוא ישאר.
מאוד מקווה שבקבוצה מבינים את החשיבות של קשר במרום בוזגלו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
גם מתן אוחיון ולואי טאהא לא שיחקו למה הם לא נראים כמו שק תפוחי אדמה? כי יש להם מה שלוויליאם אף פעם לא היה - מחויבות. הכישורים שלו פיצו על זה והיום הם נעלמו.
שלא תתבלבלו כן? גם אם בשנה הבאה הוא ישחק יותר אתם תראו ממנו יכולת כמו מול אשקלון ושריף לא כמו מול אולימפיאקוס.
סוארס העונה עם כל מה שעשית ממנו בטוח היה לא פחות טוב מטאהא ואוחיון. לטעמי אפילו יותר טוב.

להגיד שאין לו מחויבות? כפיות טובה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אדום זקן כתב: אותם דיבורים כל עונה,אותה פאניקה,אותו לחץ ובסוף נותנים עונה מהסרטים.
בוא תגיד לי את מי החתימו בשנה שעברה בשלב זה של עונת המלפפונים?
תשובה:אף אחד.
ויטור חתם שתי דקות לפני מחנה האימונים.
מדברים כאן על הצערה וכו וכו.
החתמנו את אוחנה,זריהן,אלו וביטון ותוסיף את אייבינדר אם אתה מתעקש מה זה אם לא הצערה?
יש לך עוד לפחות חודש וחצי עד המשחק הראשון שזה מספיק זמן למרות שהסגל הנוכחי מספיק בשהיל לעבור שלב.
בוא תגיד לי מה ציפית שיקרה בשלב הזה?
יריבתך העיקרית לתואר ומה לעשות שאתה חייב לראות גם מה עושה היריבה שלך,עדיין לא התחילה בהכנות בכלל.
כל עונה,אותו דיבור,אותן לחץ,כאילו מישהו עושה ריפיט כל קיץ כאן.
מסכים עם הגישה שלך באופן כללי.
אני ממש לא שותף לפאניקת מלפפונים וכו' אבל ויש פה אבל גדול -
לא לעולם חוסן, לא כל עונה ניתן עונה מהסרטים.

אז נכון אי אפשר לקחת 30 אליפויות ברציפות ובכל חלון אפשר לבלבל את המוח על למה לא עושים ככה ולמה כן עושים ככה.

מבחינה מקצועית אני אף פעם לא ביקרתי את המועדון כי אני באמת מאמין שהם יודעים את העבודה הרבה יותר טוב מאיתנו וגם אם הם לא יפגעו בינגו בכל זר אני תמיד אקבל את זה באהבה זה חלק מהכדורגל.

לא חושב שיש פה מישהו שמצפה לקחת כל עונה תואר במשך עשור, ובכל זאת -

כל התחושה שדיברתי עליה היא נטו תחושה של סדר עדיפויות לקוי והתנהלות שלא תואמת את הערכים והעקרונות שאלונה מיתגה את המועדון בהם, משהו השתנה שם בחשיבה.

אין לי בעיה עם כשלונות, אין לי בעיה עם תקופות לא טובות, אין לי בעיה עם משברים.

כל עוד המועדון יתנהל כפי שהתנהל עד ינואר האחרון (באופן כללי לא בגזרת הרכש) אז הכל טוב.

אני מקווה מאוד שמה שלדעתי הולך לקרות לא יקרה כי הכיוון כרגע הוא איצטדיון טוטו נוקיה טרנר ומועדון הפועל ספונסרים באר שבע.

אין בעיה עם הכנסות מספונסרים, מחירי מנויים שהתייקרו, יש בעיה עם הגישה והיא מתבטאת בכל מה שכתבתי בהודעה הקודמת.

מקווה שיתעוררו שם קצת.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:1. צריך להודות שכולנו שופטים את סוארס לפי היכולת שהציג בסוף השנה שעברה, אחרי שהגיע בלי חצי שנה של כדורגל, עם משקל עודף ובלי כושר משחק.
מודה, גם אני נפלתי בזה. אבל אם נזכר בסוארס של תחילת העונה באירופה, של סוארס במשחק באולמפיאקוס, נזכר בבלם הזר הכי גדול שלבש את המדים שלנו (ביחד עם סולוב) עד להגעה של ויטור.
אני מסתכל על בלם כמו פילפנקה במכבי ת"א, אפילו על טל בן חיים וטיבי, לדעתי סוארס עם הכנה טובה בקיץ, עדיף על שלושתם, גם על טאהה, זה עד כמה הרף של סוארס גבוה.
אז כשאנחנו מנסים לשים את עצמנו במקום בכר, אל תשכחו שבכר אולי גם מסתכל על היכולת של סוארס אחרי הכנה טובה בקיץ ואז הוא יכול להיות מושלם למערך של שלושה בלמים, בטח מול יריבות איכותיות באירופה.

2. בעבר סוארס התנגד מאוד לגבי אזרחות ישראלית ואפילו לגבי אישור זמני שיאפשר לו לשחק כישראלי בגלל ההתנגדות של אישתו שלחצה עליו גם בכל קיץ לעזוב את הקבוצה (היא למי שזוכר סירבה לבוא לישראל).
ממה שהבנתי, בתקופה שלו בבלגיה סוארס ואישתו נפרדו, וכעת הוא מוכן לשקול הליך שיאפשר לו להיחשב כישראלי בליגה.
סוארס כישראלי זה לוקסוס אדיר.

3. אין ספק שיש כאן גם שיקול כלכלי.
העלות של סוארס למועדון היא 400 אלף דולר לעונה, לא קל למצוא מועדון שייקח על עצמו חלק גדול מהשכר, בטח כשיודעים שאנחנו מחפשים לשחרר אותו, בטח ובטח שלא קל לשלם כל כך הרבה כסף לשחקן רק כדי לפנות מקום של זר.

אז לפני שאנחנו שופטים לחומרה את החלטת המועדון לשחרר את הובאן או להשאיר את סוארס, צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים למעלה, ולהבין שהנושא של סוארס הוא הרבה יותר מורכב ממה שחושבים.
בכל מקרה, לא מדובר כאן על איזה רועי גורדנה מבחינת עלות ואיכות, אלא על בלם שעם הכנה טובה יכול להיות אחד מהבלמים הכי טובים בארץ וגם על בלם שעלות השחרור שלו היא לא קטנה.
סימוכין ל 400 אלף דולר בעונה כי זה נראה שזרקת פה מספר ואמרת יהיה בסדר.

ואל תנסה להתחכם עם המושג "עלות" כי המיסוי על הזרים כמעט ולא קיים ואם הכוונה שלך הייתה שסוארז משתכר 200 אלף דולר אז העלות שלו נשארת באזור הזה, אתה יכול למצוא בכיף קבוצה שתקלוט אותו ותשתתף במחצית שכרו ואז כבר העלות לא כפי שאתה מציג אותה.

לגבי השיקול המקצועי? אם זה היה מקצועי נטו אז לא הייתי פותח את הפה ואומר אמן על כל מה שהצוות המקצועי רוצה, כרגע זה נראה כמו החלטה כלכלית נטו ולא מדובר ב 400 אלף דולר כמו שרשמת.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

oranu כתב: סימוכין ל 400 אלף דולר בעונה כי זה נראה שזרקת פה מספר ואמרת יהיה בסדר.

ואל תנסה להתחכם עם המושג "עלות" כי המיסוי על הזרים כמעט ולא קיים ואם הכוונה שלך הייתה שסוארז משתכר 200 אלף דולר אז העלות שלו נשארת באזור הזה, אתה יכול למצוא בכיף קבוצה שתקלוט אותו ותשתתף במחצית שכרו ואז כבר העלות לא כפי שאתה מציג אותה.

לגבי השיקול המקצועי? אם זה היה מקצועי נטו אז לא הייתי פותח את הפה ואומר אמן על כל מה שהצוות המקצועי רוצה, כרגע זה נראה כמו החלטה כלכלית נטו ולא מדובר ב 400 אלף דולר כמו שרשמת.
סוארס אמנם נחשב לשחקן זר אך הוא הפיק הכנסות מעיסוק בספורט בארץ בתקופה שעולה על 48 חודשים ולכן מבחינת מיסוי עלות העסקתו שווה לעלות העסקת אזרח ישראלי לכל דבר ועניין .

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

pirlo21 כתב:
סוארס אמנם נחשב לשחקן זר אך הוא הפיק הכנסות מעיסוק בספורט בארץ בתקופה שעולה על 48 חודשים ולכן מבחינת מיסוי עלות העסקתו שווה לעלות העסקת אזרח ישראלי לכל דבר ועניין .
טוב זה חדש.
כל זר שהיה פה במצטבר יותר משנתיים ממוסה כמו אזרחי ישראלי? גם אם לא ברציפות?
מחילה משה הפתיעו אותי פה לגמרי עם הנתון הזה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

oranu כתב: טוב זה חדש.
כל זר שהיה פה במצטבר יותר משנתיים ממוסה כמו אזרחי ישראלי? גם אם לא ברציפות?
מחילה משה הפתיעו אותי פה לגמרי עם הנתון הזה.
4 שנים, וכן.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

אין קשר לרציפות , לכל תושב חוץ יש 48 חודשים של הטבת מס בישראל .
הוא יכול לנצל את ההטבה ברצף או במקטעים שונים , ברגע שעברו 48 חודשים הוא ממוסה כאזרח ישראלי .

נעבור לפן המקצועי , בליגה שבה יש הגבלה של 6 זרים זו פריבילגיה גדולה מידי להחזיק זר כשחקן ספסל ברוב שלבי העונה על אחת כמה וכמה שבתפקיד הזה משחקים הבלם הכי טוב בארץ (מיגל) והבלם הישראלי הכי טוב בארץ ( שיר ) .

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

bs war כתב:
סוארס העונה עם כל מה שעשית ממנו בטוח היה לא פחות טוב מטאהא ואוחיון. לטעמי אפילו יותר טוב.

להגיד שאין לו מחויבות? כפיות טובה.
כן כן, שחקן שמאיים לברוח מהארץ כל חודש ושיש לו אחריות לא פחות גדולה משאר המוכרים בשישייה בגמר זה שחקן חסר מחויבות. בשיאו היה בלם מעולה, אולי הכי טוב בליגה, זה עדיין לא סותר את מה שאמרתי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
כן כן, שחקן שמאיים לברוח מהארץ כל חודש ושיש לו אחריות לא פחות גדולה משאר המוכרים בשישייה בגמר זה שחקן חסר מחויבות. בשיאו היה בלם מעולה, אולי הכי טוב בליגה, זה עדיין לא סותר את מה שאמרתי.
אז לפי האנלוגיה שלך אני מבין שגם אוגו, הובאן וברדה הם שחקנים חסרי מחויבות?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סוארס לא מחויב? סוארס? אותו אחד ששיחק עם אינספור פציעות? שנלחם כמו משוגע? שהיה לו פאקינג שבר בגולגולת והוא חזר לשחק אחרי חודש וחצי?

לא בטוח אם זיכרון קצר או סתם טיפש.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

bs war כתב:
אז לפי האנלוגיה שלך אני מבין שגם אוגו, הובאן וברדה הם שחקנים חסרי מחויבות?
אחד מהם איים לעזוב את הארץ? ובכלל אפשר להשוות בינם לבין סוארס במשחק הזה? תראה תקציר ותגיד לי שהם היו כאלה אדישים כמוהו, כולם היו מבישים במשחק הזה אבל אם יש משהו שמעצבן אותי יותר מלחטוף שש בגמר זה ללכת על המגרש בזמן שזה קורה, ואף אחד מהשלוש שהזכרת לא עשה את זה. לפחות תרוץ תעשה כאילו אכפת לך.
אוגו אוכל את הדשא בכל משחק, ברדה רץ בלי הפסקה יותר מכל שחקן על המגרש, הובאן לא צריך אפילו להרחיב כמה המחויבות שלו למקום הזה גדולה, ממש מביך להשוות בינם לבין סוארס בנושא הזה. ואין קשר ליכולת שלהם בכלל.
הפועלעולה כתב:סוארס לא מחויב? סוארס? אותו אחד ששיחק עם אינספור פציעות? שנלחם כמו משוגע? שהיה לו פאקינג שבר בגולגולת והוא חזר לשחק אחרי חודש וחצי?

לא בטוח אם זיכרון קצר או סתם טיפש.
כנראה שיש לנו הגדרות שונות לנלחם כמו משוגע, סוארס זה אחד השחקנים הכי אדישים שראיתי בחיים שלי. תסתכל על בלמים כמו קראגר או אפילו שיר צדק ותגיד לי שסוארס "נלחם כמו משוגע" בהשוואה אליהם.
יכול להיות שיש לי זיכרון קצר ושאני טיפש, ועדיין התגובה שלך לא הוכיחה שום דבר שסותר את מה שאני אומר.
סוארס בשיאו היה בלם ענק והיו תקופות שהוא היה הכי טוב בליגה, מחויבות על המגרש ומחוץ לו אין לו וזה מתבטא בהתנהגות שלו בזמנים קשים ובאדישות שלו על המגרש. לא נראה שממש אכפת לו.
זה גם לא משהו ששניכם יכולים להוכיח אחרת כי זה מדד סובייקטיבי לחלוטין, מבחינתכם הוא מחויב מבחינתי אף פעם לא היה ולא יהיה ולא רק בגלל האיומים שלו לעזוב את הארץ בזמנים קשים אלא יותר בגלל האדישות שלו וחוסר האכפתיות שהוא מפגין על הדשא וזה מתבטא בהרבה שטויות שהוא עושה לצד פעולות טובות.

שלח תגובה