איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוואנקה

שליחה על ידי Cameo »

ידיעה נוספת מספרד על המעבר
https://www.vavel.com/es/futbol/granada ... sheva.html" onclick="window.open(this.href);return false;

בגדול מאוד מפרגנים לו שם וטוענים שהוא הראה ורסיטיליות השנה, שיחק טוב בשני האגפים והיה בכושר הכי טוב שלו בשלבים האחרונים של העונה.
בנוסף טוענים שהוא היה בתכניות שלהם לשנה הבאה אבל סרב להארכת חוזה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

RedBend כתב:
לעניין המרצ'נדייז- הסכמתי כבר קודם שאין צורך בהצגה מיוחדת של השחקן. כתבתי מפורש שדווקא בגלל שהוא לא עוד רכש, אני מסכים שאין צורך בשפוני ובהעמסת ציפיות שממילא כבר קיימות.

למה לא עוד רכש? בדיוק מאותה סיבה שהוגו אלמיידה בשעתו לא היה "עוד רכש".
וממש אין קשר לחור שהוא בא למלא. לא רק שלא מדובר באותו סגנון, בוא ניכנס לפרופרציה. בהקשר של קואנקה בוזגלו WHO??
שורה תחתונה, לא בכל יום נוחתים כאן שחקנים מהסוג שלו.
תשמע, בוא אחי, אנחנו עפים והכל סבבה וטוב ויפה אבל אם אתה מסתכל סטיסטיקה-
עונה אחרונה 25 הופעות בקבוצה שירדה ליגה בספרד...וגם שם לא היה באנקר הרכב כל העונה...ועם כל הכבוד הגדול שיש לי לגראנדה, אני ראיתי משחקים שלהם בגלל חצילי, ואפילו צייצתי כמה פעמים על זה בטוויטר (שלא תחשבו שסתם אני זורק פה שטויות) - היו משחקי תחתית בספרד ברמה של משחקי אמצע טבלה בליגת העל. כאב לעיניים פה ופה.
עונה לפני זה התחיל בטורקיה(..) ואחרי זה בקושי הופיע בגראנדה..
עונה 14/15 דפורטיבו לה קורוניה בלה ליגה, גם, הופיע יותר מ-20 הופעות, רובן לא בהרכב

ועל העונות שלפני אין מה לדבר (3 הופעות באייאקס, עונה שלמה בלי לשחק) ונכון יש 11 הופעות בהרכב של בארסה אבל זה לפני 6 שנים ואני חושב שכולנו מבינים ש"אקס ברצלונה" זה סתם טייטל עבורו כרגע.

לא יודע, אולי אני פסימי, תמים, קורא לא נכון את המפה - אני יותר התלהבתי כשראיתי את הרזומה של ויטור ששיחק 3 עונות מלאות, רצופות, יציבות, באנקריות בהרכב של פאוק מאש את הנדנדה הזו של יצחק.

אז אני ממש לא יודע לגבי "לא בכל יום נוחתים כאן שחקנים מהסוג שלו". מיקל הגיע למכבי חיפה אחרי 3(!) עונות רצופות בחטאפה, שיחק פחות או יותר אותו מספר הופעות כמו יצחק (יצחק בערך 3-4 הופעות יותר) ב-3 עונות..מה יצא מזה?

ואני מציין - אני לא מלין על ההחתמה. אבל ממש לא אוהב את ה"לא בכל יום נוחת פה שחקן ברמה כזאת" ואת כל ההייפ שעושים עליו. הרי כולנו יודעים טוב מאוד שהוא לא יגיע לכאן וישר יתחיל להפציץ. יהיה לו קשה בהתחלה. הציפיות האלה בסוף יהרסו אותו לפני מחזור 5.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

The red one כתב: תשמע, בוא אחי, אנחנו עפים והכל סבבה וטוב ויפה אבל אם אתה מסתכל סטיסטיקה-
עונה אחרונה 25 הופעות בקבוצה שירדה ליגה בספרד...וגם שם לא היה באנקר הרכב כל העונה...ועם כל הכבוד הגדול שיש לי לגראנדה, אני ראיתי משחקים שלהם בגלל חצילי, ואפילו צייצתי כמה פעמים על זה בטוויטר (שלא תחשבו שסתם אני זורק פה שטויות) - היו משחקי תחתית בספרד ברמה של משחקי אמצע טבלה בליגת העל. כאב לעיניים פה ופה.
עונה לפני זה התחיל בטורקיה(..) ואחרי זה בקושי הופיע בגראנדה..
עונה 14/15 דפורטיבו לה קורוניה בלה ליגה, גם, הופיע יותר מ-20 הופעות, רובן לא בהרכב

ועל העונות שלפני אין מה לדבר (3 הופעות באייאקס, עונה שלמה בלי לשחק) ונכון יש 11 הופעות בהרכב של בארסה אבל זה לפני 6 שנים ואני חושב שכולנו מבינים ש"אקס ברצלונה" זה סתם טייטל עבורו כרגע.

לא יודע, אולי אני פסימי, תמים, קורא לא נכון את המפה - אני יותר התלהבתי כשראיתי את הרזומה של ויטור ששיחק 3 עונות מלאות, רצופות, יציבות, באנקריות בהרכב של פאוק מאש את הנדנדה הזו של יצחק.

אז אני ממש לא יודע לגבי "לא בכל יום נוחתים כאן שחקנים מהסוג שלו". מיקל הגיע למכבי חיפה אחרי 3(!) עונות רצופות בחטאפה, שיחק פחות או יותר אותו מספר הופעות כמו יצחק (יצחק בערך 3-4 הופעות יותר) ב-3 עונות..מה יצא מזה?

ואני מציין - אני לא מלין על ההחתמה. אבל ממש לא אוהב את ה"לא בכל יום נוחת פה שחקן ברמה כזאת" ואת כל ההייפ שעושים עליו. הרי כולנו יודעים טוב מאוד שהוא לא יגיע לכאן וישר יתחיל להפציץ. יהיה לו קשה בהתחלה. הציפיות האלה בסוף יהרסו אותו לפני מחזור 5.
"לא בכל יום נוחתים כאן שחקנים מהסוג שלו"- זה לגמרי עובדתי. מתי פעם אחרונה שיחק בישראל שחקן מברצלונה?
הוא לא היה עוד שחקן שגדל בלה מסייה, בשלב מסויים סומן כדבר הגדול הבא. אל תתבלבל, הוא ממש נכנס לרוטציה (ועוד תחת גווארדיולה, בתקופת השיא שם). עברתי על הרזומה שלו בחמש השנים האחרונות, כמה דקות אחרי שהתפרסמה הידיעה, אם תרצה לראות יש אותו בעמוד חמש או שש. המסקנה שלי היא, שאלמלא פציעות בתזמונים הכי גרועים שאפשר הוא לא נמצא כאן. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע. קריירה של כדורגלן יכולה בשנייה לסטות מהנתיב, כמו שטענתי שבעולם מקביל, פפה אצלנו ו-ויטור בריאל.
מה שכן, אני מסכים איתך לגבי הטייטל של גדל בנוער של ברצלונה/ריאל/ליגה ספרדית. זה לא ערובה מיידית לאיכות שחקנים וגם אני באופן כללי נגד הייפים והעמסת ציפיות. מי שמכיר אותי יודע ששחקנים, ובעיקר בעיקר זרים נמדדים לאורך זמן. אני לא אוהב לאכול כובעים ואני מרשה לעצמי להתאכזב רק אחרי תקופה ארוכה. זה הסיבה שסבלתי כל כך לשבת ביציע מזרחי חצי עונה, עם כל פליטי שער 2 המיתולוגי שבאים לפרוק עצבים.
נערך לאחרונה על ידי RedBend ב 26 יוני 2017, 23:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

ForeverRed כתב: הבעיה לא הייתה עם היכולת של בוזגלו, שגיוונה לנו את הסגל בצורה כמעט מושלמת, אלא עם הדרישות וההתנהגות.

הוא רצה להיות באנקר. מה לעשות שיש שחקנים טובים ממנו ושיקולים נוספים. בסוף הקבוצה מעל הכל. זה לא אומר שברק לא החזיק ממנו מקצועית, או שאין צורך בשחקן בסגנון הזה בקבוצה. ההפך הוא הנכון.

רן, קצת סתרת לי את עצמך. אם הוא פוטנציאל מעולה ויוכל להפוך לאחד הטובים בליגה, אז איך זה שהוא לא יהיה מעל הליגה? מה ההגדרה שלך לשחקן כזה?

אחד הטובים בליגה בתפקידו, לא בהכרח מעל הליגה.
לדוגמה, שיר צדק אחד הטובים בליגה בתפקידו, אבל לא מעל הליגה.
מיגל ויטור מעל הליגה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Eelect כתב: מצטרף לשאלה.
הייתי שואל אותך גם רן כאחד שעקב אחריו מה התקרה שלו לדעתך ביחס לליגה, אם הפוטנציאל אכן ימומש.

בוא נקווה שהבדלי התקציב התהומיים יתבטאו בדברים כאלה ולא ברכש.
לא הבנתי ממש את השאלה

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

ran כתב:לא הבנתי ממש את השאלה
דיברת על פוטנציאל לא ממומש.
ניסיתי לשאול עד כמה לדעתך הוא יכול להיות טוב ביחס לליגה אם יממש את הפוטנציאל שלו.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

RedBend כתב:
האמת שיש סיבה ללחץ, נפתח פה אשכול על גבי 13 עמודים בכמה שעות אפילו לפני שהגיע לארץ. מאין לך שזה סגור?
איך אבא שלי תמיד אמר לי... עד שלא רואה את לחיצת היד במשרד המעאפן של אסי... לא מאמין :מעשן:

זכותך לא להאמין, אני לא כותב דברים שאני לא יודע בוודאות, זה לא יתן לי כלום.
השחקן סגור פה וזה ייסגר רשמית בימים הקרובים, מן הסתם שלא ארשום מי המקור כדי לא ליצור לו אי נעימות.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Eelect כתב: דיברת על פוטנציאל לא ממומש.
ניסיתי לשאול עד כמה לדעתך הוא יכול להיות טוב ביחס לליגה אם יממש את הפוטנציאל שלו.
הוא בהחלט יכול לפרוח בליגה שלנו, ובטח בקבוצה כמו שלנו שיודעת להרים שחקנים למעלה בדיוק מהסוג הזה, שיכולות יש להם אבל הקריירה שלהם בירידה.
ורשמתי שהוא יכול להיות אחד משחקני ההתקפה הטובים והמסוכנים בליגה, אבל מאוד קשה לדעת מה יהיה בפועל במיוחד עם העבר של שחקנים בסגנון הזה שנחתו בארץ ולא ממש הצליחו.
הרבה יהיה תלוי באופי שלו, ברצון ובחיבור, כדורגל הבחור יודע, הוא למד בבית ספר הטוב בעולם.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ran כתב:

זכותך לא להאמין, אני לא כותב דברים שאני לא יודע בוודאות, זה לא יתן לי כלום.
השחקן סגור פה וזה ייסגר רשמית בימים הקרובים, מן הסתם שלא ארשום מי המקור כדי לא ליצור לו אי נעימות.
זה לא חלילה, שאני מפקפק באמינותך. אבל מה זה אומר שהוא סגור פה? ואם לצורך העניין, מחר בבוקר הסוכן שלו מקבל הצעה כספית טובה יותר? או חוזה באותו שכר בסרייה א למשל? הוא לא מגיע הרי בגלל ציונות או בגלל הכותל

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

RedBend כתב:
זה לא חלילה, שאני מפקפק באמינותך. אבל מה זה אומר שהוא סגור פה? ואם לצורך העניין, מחר בבוקר הסוכן שלו מקבל הצעה כספית טובה יותר? או חוזה באותו שכר בסרייה א למשל? הוא לא מגיע הרי בגלל ציונות או בגלל הכותל
החליפו טויטות חוזה, חתמו ששני הצדדים מרוצים מההסכם, תיארכו את החתימה לעוד כמה ימים וציינו שאם אחד מהצדדים מפר את התנאים המוסכים, הצד השני יפצה אותו בחצי מיליון יורו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

simply-red כתב: החליפו טויטות חוזה, חתמו ששני הצדדים מרוצים מההסכם, תיארכו את החתימה לעוד כמה ימים וציינו שאם אחד מהצדדים מפר את התנאים המוסכים, הצד השני יפצה אותו בחצי מיליון יורו.
עשית אותי מאושר : וולקאם יצחק!!
:דגל:

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כאוהד בארסה וכאחד שיוצא לו לראות לא מעט משחקים מהליגה הספרדית, הוא בהחלט יכול להיות מעל הליגה.
אי אפשר להשוות בין הקצב והדיוק בין שתי הליגות, האגרסיביות שונה והטכניקה היא אלוהית.
ברור שלא יהיו לו מספרים, כי הוא שיחק בקבוצה הכי חלשה בליגה והיה אחד מהשחקנים היציבים שלה.
היכולת שלו בהובלת כדור היא מצויינת, במיוחד שהראה המון ניצוצות בליגה הרבה יותר קשה, ד"א שיחק מצויין נגד הגדולות של ספרד, וכבש שער מדהים בקלדרון.
להשוות אותו לשחקנים כמו וואלינטה וכו' יהיה מנותק מהמציאות. הפוטנציאל שלו ברמה אחרת יחסית לליגת העל, במיוחד בקבוצה כמו שלנו.
כמובן שיש סיכוי שזו תהיה נפילה, אבל הוא מגיע בחינם- יש לנו הרבה יותר מה להרוויח מאשר להפסיד.

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

צריך לסדר את השלט גדר של האולטרסאוט באר שבע בדרומי, ולא כמו התמונה שיצאה לאייבינדר ;)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

החתימה הרשמית מתעכבת עד ה-30.6, תום החוזה שלו אצל הספרדים.
לפי הבנתי, ינחת היופ לבדיקות רפואיות
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:החתימה הרשמית מתעכבת עד ה-30.6, תום החוזה שלו אצל הספרדים.
לפי הבנתי, ינחת היופ לבדיקות רפואיות
לא ברור לי איך את יובל שבתאי החתמנו חצי שנה לפניי תום החוזה אבל אותו אי אפשר להחתים, נשמע קצת מוזר.
כבר היום הוא יכול לחתום פה כי אין לו חוזה לעונה הבאה על פי חוקי אופ"א לא?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה