איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב:מרגיז אותי מה שקורה כאן.
מה בדיוק עשה הקוואנקה שזוכה ממכם לקומפלימנטים?
משחק שהיה אמור להיות קלאסי בשבילו.
יריבה חלשה להחריד,מתופקד בעמדה שלו וכל כך אנמי שזה בגדר מבהיל...
מחמאות? רוב התגובות כאן קוטלות אותו ממש.

חייב לציין שזה אחד מהדיננוסים הכי גדולים בין הפער בין מה שאומרים בפייסבוק לבין מה שאומרים בפורום. בפייסבוק רוב האוהדים בין סבבה+ ל-לא בסדר איתו, אבל פה? קטילה הומנית.

לדעתי - היה בסדר גמור. לא המצטיין, אבל במשחק כזה שבו אורן ביטון מצטיין (לדעתי) אז זה לא ששחקני ההתקפה האחרים חגגו ועשו בלאגן לכל ההגנה הרמת גנית.

זה משחק קשה לניתוח, ולכן אין מה לשפוט את קואנקה יותר מדיי. השאלה אם באמת ימשיך לקבל קרדיט.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

ForeverRed כתב: מת על תגובות כאלה.
יש לך את זה ביותר שטחי?
למה שטחי?
לפי דעתי אם הראש שלו יהיה במקום הנכון והוא יהיה מחויב הוא יהיה השחקן הכי טוב שלנו, סה"כ לעלות מסת שריר זה לא בלתי אפשרי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

היה בסדר. לא טוב ולא רע.
הציפיות ממנו, בגלל עברו ובגלל שכרו, גבוה מדי וציפיות שלעולם לא יעמוד בהם.
חסר לי שיקח על עצמו קצת יותר. הוא חונך לחשוב מהר, למסור מהר, לשחק בנגיעה, אבל לפעמים הוא צריך להיות קצת יותר ״אוחנה״ ולנסות לעבור איזה שחקן או להמשיך קדימה עם הכדור. מניח שזה גם עניין של ביטחון.
הוא שחקן קבוצתי מאוד ולכן אני גם חושב שבקבוצה רצה הוא היה מקבל יותר ביטחון ומביא גם תפוקה לא רעה.

למרות הכל אני חושב שהסיפור שלו גמור. גם אם ישאר עד סוף העונה, הוא לא יקבל מבכר את האמון והדקות.

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

הוא הצליח לעבור פעם אחת שחקן באחד על אחד מאז שהגיע אלינו?
הצליח לייצר מהירות גבוהה במהלך כלשהו?

זה אלף בית מבחינתי לשחקן כנף, לפני חכמת משחק ולפני הכל.

עם דבר אחד אני מסכים וזה שאפשר להפיק ממנו במשחק נתון יותר תועלת מאשר עם פקהארט.
עד כדי כך אני לא מחזיק מהצ'כי.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ההשוואה לפקהארט נכונה.
הספרדי יושב על משכורת גבוהה, לא מפגין לחימה ורצון מיוחדים ולכן מנסים להיפטר ממנו ראשון.
מבחינת תרומה למשחק, מעדיף את קוואנקה על הדשא מאשר פקהארט בלי התלבטויות.
גם במשחק בינוני כמו היום, העקב לאוחנה, ההקפצה בנגיעה למספרת של מלמד וכדור נוסף של אוחנה שהשאיר טוב למלמד למצב טוב הם מהלכים שמביאים שערים.
פקהארט לצערי פשוט מיותר לחלוטין. מלמד עדיף עליו.

צריך לנמשיך ולנסות להשתחרר מהחוזה הכבד הזה, אם לא מצליחים לא רואה סיבה לא לשחק איתו. תרומה הוא יתן, זה לא שיש לנו משהו אחר על הספסל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

היה בסדר גמור יחסית לאחד שלא שיחק כדורגל 3 חודשים( גם בזה צריך להתחשב כשמסתכלים עליו).
שפך מנוע אחרי 70 דק' כצפוי לאחד שלא שיחק הרבה זמן, ראו שיש לו טאץ שאת זה אף אחד לא יקח ממנו, יש לו טיפול נהדר בכדור אבל משחקן כזה מצפים ליותר, שיקח כדור ויתחיל לעשות דריבל על שחקן או שניים.
אבל הוא למד במקום הכי טוב בעולם, את הכדורגל הפשוט 2 נגיעות בכדור ולא יותר מדי הלוואי שאוחנה יגע בכדור חצי ממה שהוא נוגע וההתקפה שלנו תזרום יותר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב: למה שטחי?
לפי דעתי אם הראש שלו יהיה במקום הנכון והוא יהיה מחויב הוא יהיה השחקן הכי טוב שלנו, סה"כ לעלות מסת שריר זה לא בלתי אפשרי
על סמך מה אתה אומר את זה?
התחושות שלך מבוססות נטו על השם ועל ההיסטוריה הרחוקה (מאוד) של השחקן הזה.
בפועל מי שרואה אותו מבין שהוא רחוק מלהיות עילוי או אפילו משהו שקרוב לזה.

הרבה כאן מדברים על הקבוצתיות שלו ועל כך שהוא התחנך בברצלונה ולכן ממהר למסור. אתם טועים בענק. לכו לבדוק מה חושבים עליו בקבוצות ששיחק בהן בשנים האחרונות - שם כינו אותו אגואיסט וסוליסט.

הבריחה שלו מהכדור נובעת מחוסר ביטחון וחוסר יכולת, אולי אפילו חוסר רצון. לא שום דבר אחר.

ורק בשביל להימנע מחוסר הבנה של משתמשים כאלה ואחרים, אין לי יותר מדי תלונות למשחק שלו היום. היה סביר לחלוטין ועלה עם המון חלודה. פשוט חושב שנמשיך לקבל ממנו בעיקר יכולת סבירה גם בהמשך וזה רחוק מלהספיק. לא בשביל זה הבאנו אותו ולא בשביל זה משלמים לו כל כך הרבה כסף.

אם ישאר, מן הסתם יהיה עדיף להשתמש בו.
מקווה שלא נגיע לזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אתם פשוט מבלבלים את המוח. הסיטואציה היא כזאת:
קואנקה לא מוכן לוותר על כסף ולכן יישאר פה עד סוף העונה לפחות, זר מטורף בקנה אין לנו ולכן גם לא נקפיא אותו. עכשיו תסתכלו על מה הוא כן יכול לתת לנו:
1. שחקן נוסף לרוטציה, יוריד עומס ממליקסון
2. שחקן שמרווח לאגף ימין סוף סוף ככה שיהיה לנו הרבה יותר קל מול בונקרים במקום לנתב את המשחק רק שמאלה
3. שחקן שתמיד חותר לדאבל פס ומשחק מהיר בנגיעה שזה חלק מאוד חשוב בפריצת בונקרים ואין לנו שחקן אחר בסגל שעושה את זה
4. כבר הוכיח שהוא יכול לדחוק כדורים ששורקים ברחבה וגם זה משהו שחסר לנו משום מה

אני רואה פה שחקן אינטליגנט שצריך לעזור לו לעזור לעצמו. אנחנו לא במצב אופטימלי ולכן הוא נשאר אז למה לא להכניס אותו לרוטציה? חסרות דוגמאות של שחקנים שנראו כמו שחקני ליגה ג׳ ופתאום הציגו משהו אחר? רק העונה הרווחנו את אוחיון ואת וובה בדיוק באותה סיטואציה שהיינו חייבים אותם למרות שהם היו מחרידים ופתאום אנחנו לא מוכנים לוותר עליהם.
אז נכון, גם אני רציתי לחתוך אותו ולהביא זר במקומו וזה גם כנראה מה שהייתי חושב לולא היינו במצב הזה אבל מרגיש לי שעדיין יש איך להרוויח אותו. אחרי הכל זה שחקן עם יסודות כדורגל מצויינים ויש לו עדיין ביקוש במועדונים מכובדים מאוד בספרד

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

dor69 כתב:אתם פשוט מבלבלים את המוח. הסיטואציה היא כזאת:
קואנקה לא מוכן לוותר על כסף ולכן יישאר פה עד סוף העונה לפחות, זר מטורף בקנה אין לנו ולכן גם לא נקפיא אותו. עכשיו תסתכלו על מה הוא כן יכול לתת לנו:
1. שחקן נוסף לרוטציה, יוריד עומס ממליקסון
2. שחקן שמרווח לאגף ימין סוף סוף ככה שיהיה לנו הרבה יותר קל מול בונקרים במקום לנתב את המשחק רק שמאלה
3. שחקן שתמיד חותר לדאבל פס ומשחק מהיר בנגיעה שזה חלק מאוד חשוב בפריצת בונקרים ואין לנו שחקן אחר בסגל שעושה את זה
4. כבר הוכיח שהוא יכול לדחוק כדורים ששורקים ברחבה וגם זה משהו שחסר לנו משום מה

אני רואה פה שחקן אינטליגנט שצריך לעזור לו לעזור לעצמו. אנחנו לא במצב אופטימלי ולכן הוא נשאר אז למה לא להכניס אותו לרוטציה? חסרות דוגמאות של שחקנים שנראו כמו שחקני ליגה ג׳ ופתאום הציגו משהו אחר? רק העונה הרווחנו את אוחיון ואת וובה בדיוק באותה סיטואציה שהיינו חייבים אותם למרות שהם היו מחרידים ופתאום אנחנו לא מוכנים לוותר עליהם.
אז נכון, גם אני רציתי לחתוך אותו ולהביא זר במקומו וזה גם כנראה מה שהייתי חושב לולא היינו במצב הזה אבל מרגיש לי שעדיין יש איך להרוויח אותו. אחרי הכל זה שחקן עם יסודות כדורגל מצויינים ויש לו עדיין ביקוש במועדונים מכובדים מאוד בספרד

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:ההשוואה לפקהארט נכונה.
הספרדי יושב על משכורת גבוהה, לא מפגין לחימה ורצון מיוחדים ולכן מנסים להיפטר ממנו ראשון.
מבחינת תרומה למשחק, מעדיף את קוואנקה על הדשא מאשר פקהארט בלי התלבטויות.
גם במשחק בינוני כמו היום, העקב לאוחנה, ההקפצה בנגיעה למספרת של מלמד וכדור נוסף של אוחנה שהשאיר טוב למלמד למצב טוב הם מהלכים שמביאים שערים.
פקהארט לצערי פשוט מיותר לחלוטין. מלמד עדיף עליו.

צריך לנמשיך ולנסות להשתחרר מהחוזה הכבד הזה, אם לא מצליחים לא רואה סיבה לא לשחק איתו. תרומה הוא יתן, זה לא שיש לנו משהו אחר על הספסל.
מדויק

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Eelect כתב:הוא הצליח לעבור פעם אחת שחקן באחד על אחד מאז שהגיע אלינו?
הצליח לייצר מהירות גבוהה במהלך כלשהו?

זה אלף בית מבחינתי לשחקן כנף, לפני חכמת משחק ולפני הכל.

עם דבר אחד אני מסכים וזה שאפשר להפיק ממנו במשחק נתון יותר תועלת מאשר עם פקהארט.
עד כדי כך אני לא מחזיק מהצ'כי.
הוא לא שחקן כנף אבל הוא הפתרון הכי טוב כרגע שיש בסגל.
אם אפשר להשתחרר מהחוזה אז בכיף אחרת הוא שווה הרכב לפני זריהן ושות'

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

אם החיים היו פוטבול מנגר הוא היה יורד לנוער עד גיל 19, לוקח לו את הספרה, ומציע אותו להשאיל לקבוצות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אוכל ארוחת שישי עם מליקסון.

חבר׳ה, האיסאק שלכם חזר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני מניח שההישארות של איסאק (יחד עם החזרה של זריהן) גורמת ללבטים בצוות.
אם נתחזק בשחקן כנף, יווצר עומס גדול על העמדה.
אולי יעדיפו לוותר ולהסתפק בממן.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לדעתי מחפשים חלוץ שיכול לשחק באגף, ולהפך.

אלא אם כן הוא ייתן הופעה מזעזעת בשבת (במידה ויפתח), לא חושב שיש מצב שקואנקה יעזוב.. נראה שזה ירד מסדר היום.
מצד שני בכר אוהב את הגישה של פקהארט ורצה לתת לו לשחק מול עכו. אז אולי קורהוט? גם לא חושב. בעיה... צריך רכש להתקפה. ממן יוסיף אבל צריך עוד שחקן.

שלח תגובה