איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי izguy83 »

oranu כתב:ולכל חברי הפורום היקרים שאני מוקיר ומעריך -
גדי, איזגאי,אדום זקן, אורי וכו'.
כנסו לראש רגע ותבינו -
כמו שלשחקן מותר לדרוש הכל מבחינה חוזית וחוקית ולסחוט את המועדון (בכדי להרוויח בעונה הקרובה י-ו-ת-ר ממה שרשום לו בחוזה) ולנצל את מגבלת הזרים בישראל,
אז ככה גם למועדון מותר לקנוס, להעביר דירה, לשלוח להתאמן עם הנוער, לא להוציא למשחקי חוץ ולעשות בעצם כל דבר שמותר מבחינה חוקית ולא מפר את החוזה עימו ולא צריכה להיות לאף אחד פה הרגשה לא נעימה לגבי זה.

מדובר בבן זונה גדול ועקשן והמועדון מתנהג אליו באותה צורה, אל תחוסו ואל תרחמו.
את החוזה שלו מכבדים ועושים מה שצריך וניתן לעשות כדי להראות לו שגם לו ייש מה להפסיד.

לגבי דרך הטיפול של המועדון והביקורת של להיות חכם ולא צודק זה כבר עניין סובייקטיבי וזה בסדר שהדעות חלוקות.

אבל בחיאת אל תיפלו לתרגיל המלוכלך שלו ואל תםתחו אמפתיה ליצור הזה.
עבר פה מספר תלת ספרתי של שחקני כדורגל מאז שאלונה הגיעה ומעולם לא היה דבר כזה.
היו לכלוכים, היו עצבים, בסוף כולם שוחררו/חתמו/סיימו חוזה בדרך כזו או אחרת.

מה שקורה עם קוואנקה לא קרה מעולם ואתם צריכים להבין שמדובר פה ב 1 מתוך 200 שהוא בן שרמוטה לגמרי שהקריירה שלו כבר לא מעניינת אותו.
אם אני אראה אותו ברחוב אני גם אגרום לו להרגיש חרא שהוא פה שירצה לברוח כמה שיותר מהר, טפו עליו.
איזה הצעות יש לו אורן? ושלא תתבלבל, אין רחמים עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בינואר ספורטינג חיחון (שנאבקה על העלייה וסיימה את העונה במקום הרביעי בליגה השנייה בספרד כשהיא מפסידה בחצי הגמר על העלייה לויאדוליד) ומלאגה (שנאבקה נגד הירידה וגם ירדה בסוף ליגה) רצו את קוואנקה ואנחנו היינו מוכנים להשתתף בשכר והוא סירב ודרש לקבל את כל החוזה ואז לחתום בקבוצה הבאה שלו.
כרגע יש לקוואנקה הצעות גם מקבוצות בספרד ולפי מה שהבנתי גם מקבוצת פומאס ממקסיקו אבל הוא מסרב ורוצה לקבל את כל החוזה אצלנו ואז גם לקבל שכר מהקבוצה הבאה שלו...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

לא מזלזל בכסף של אף אחד, רק רוצה לומר, רשימה קצרה של שחקנים שעלותם הכוללת היתה מיליון יורו או יותר בשנים האחרונות ולא תרמו כמצופה:
קוונקה, בן רייכרט, אוראל דגני, סאקריונה, הברזילאי שג'ורדי-הביא-וכבר-אף-אחד-לא-זוכר-את-שמו. זה לפני שאני מכניס שחקנים כמו אלו שעוד חזון למועד.

רוצה לומר - מועדון בסדר גודל שלנו שמחפש להשתדרג כל הזמן אוכל גם נפילות בסכום כזה. זה חלק מהתהליך

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:לא מזלזל בכסף של אף אחד, רק רוצה לומר, רשימה קצרה של שחקנים שעלותם הכוללת היתה מיליון יורו או יותר בשנים האחרונות ולא תרמו כמצופה:
קוונקה, בן רייכרט, אוראל דגני, סאקריונה, הברזילאי שג'ורדי-הביא-וכבר-אף-אחד-לא-זוכר-את-שמו. זה לפני שאני מכניס שחקנים כמו אלו שעוד חזון למועד.

רוצה לומר - מועדון בסדר גודל שלנו שמחפש להשתדרג כל הזמן אוכל גם נפילות בסכום כזה. זה חלק מהתהליך
בול.
צריך לדעת גם לספוג אי אפשר לקלוע כל הזמן.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

נוותר לקוואנקה וכל זר הבא אחריו יתפוס את הטריק.
סופגים במחיר קנייה, קנו את קורהוט בחצי מיליון או משהו כזה והיום יתנו לכל מי שיקח על עצמו את החוזה שלו.
בשכר לספוג עלויות זה מקרה אחר לגמרי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב: טוב אחייי.
אני מקווה שכשאתה מקבל סטירה בחיים האמיתיים אתה לא מגיש גם את הלחי השנייה.

בכל שנותיי כאוהד כדורגל לא נתקלתי בדרישה כזאת משחקן כדורגל. לגיטימי לדרוש השלמת חוזה בקבוצה אחרת כך שהשכר לא יפגע. מה שקואנקה עושה זה עושק פר אקסלנס.
יש למישהו ספק שאם מכסת הזרים לא מלאה הוא כבר מזמן טס מפה?

נשבע שאתם הזיה.
מתחסדים בשקל.
קצת מזכיר את תמר זנדברג ושות.
הפלסטינים לא אשמים. אנחנו עם כובש.
טוב, הקטע שלך די ברור: קושי להפריד בין משלח ידך כמשפטן/עו"ד - על כל המשתמע מכך - לבין הסיטואציה. תרגע, אתה עדיין לא היועמ"ש של המועדון והפורום פה זה לא הליך בוררות בין המועדון לשחקן.
אדום זקן כתב: מה נסגר איתך? הכל בסדר? איך הגעת לזינו?
ב"ש יכולה לסגור את העניין טוב יותר וזהו.
לא צריך להקצין
אל תתבלבל - התכוונתי רק לגישה של הבחור. לא למועדון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:לא מזלזל בכסף של אף אחד, רק רוצה לומר, רשימה קצרה של שחקנים שעלותם הכוללת היתה מיליון יורו או יותר בשנים האחרונות ולא תרמו כמצופה:

אף אחד מהשחקנים שציינת לא קיבל חוזה ביד וברכת דרך צלחה. אתה לגמרי מוציא דברים מהקשרם.

יותר מזה אגיד לך, אני בספק אם אחד מהם אפילו קיבל השלמת שכר במקום אחר. ממה שזכור לי - לא.

אין מקרה דומה לקואנקה.
אתם מוזמנים להוכיח אחרת.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב: אף אחד מהשחקנים שציינת לא קיבל חוזה ביד וברכת דרך צלחה. אתה לגמרי מוציא דברים מהקשרם.

יותר מזה אגיד לך, אני בספק אם אחד מהם אפילו קיבל השלמת שכר במקום אחר. ממה שזכור לי - לא.

אין מקרה דומה לקואנקה.
אתם מוזמנים להוכיח אחרת.
מה זה משנה אם הוא עלה למועדון שלו מיליון יורו בשכר או בדמי העברה? כסף זה כסף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
מה זה משנה אם הוא עלה למועדון שלו מיליון יורו בשכר או בדמי העברה? כסף זה כסף
1. סכומי העברה זה כסף שכבר שולם, רכבת שיצאה מהתחנה, בעוד שאת הכסף שאמור להיות מושקע בשכר העתידי ניתן עדיין להציל.

2. להוציא מקרים יוצאי דופן של שחקנים שנקנו בסכומים גבוהים וחוו עונות נפל שהפחיתו את תג המחיר, גם בגזרה הזאת יש בדרך כלל ניסיון למזער נזקים.
אורלנדו סה עבר תמורת אחוזים ממכירה עתידית שהכניסה סכום נאה בהחלט, על סקאריונה מכבי הוציאה מאות אלפי דולרים ומרסלו עבר בהשאלה עם אופציה + אחוזים ממכירה עתידית.

3. התקדים שאתה מדבר עליו הוא מסוכן. לקואנקה יש חוזה של חצי מיליון יורו. אם תיתן לו אותו במתנה יבואו קורהוט (600 אלף יורו בחוזה ל-3 שנים) ופקהארט (מיליון יורו לשנתיים) וידרשו גם, וכמוהם הזרים שיבואו אחריהם.

4. מעבר להכל יש פה עניין עקרוני מול שחקן שמנסה לסחוט מועדון. יש דברים בחיים שיותר חשובים מעוד חיזוק זר או כסף.
אלונה בחיים לא תיענה לדרישה כזאת.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: 1. סכומי העברה זה כסף שכבר שולם, רכבת שיצאה מהתחנה, בעוד שאת הכסף שאמור להיות מושקע בשכר העתידי ניתן עדיין להציל.

2. להוציא מקרים יוצאי דופן של שחקנים שנקנו בסכומים גבוהים וחוו עונות נפל שהפחיתו את תג המחיר, גם בגזרה הזאת יש בדרך כלל ניסיון למזער נזקים.
אורלנדו סה עבר תמורת אחוזים ממכירה עתידית שהכניסה סכום נאה בהחלט, על סקאריונה מכבי הוציאה מאות אלפי דולרים ומרסלו עבר בהשאלה עם אופציה + אחוזים ממכירה עתידית.

3. התקדים שאתה מדבר עליו הוא מסוכן. לקואנקה יש חוזה של חצי מיליון יורו. אם תיתן לו אותו במתנה יבואו קורהוט (600 אלף יורו בחוזה ל-3 שנים) ופקהארט (מיליון יורו לשנתיים) וידרשו גם, וכמוהם הזרים שיבואו אחריהם.

4. מעבר להכל יש פה עניין עקרוני מול שחקן שמנסה לסחוט מועדון. יש דברים בחיים שיותר חשובים מעוד חיזוק זר או כסף.
אלונה בחיים לא תיענה לדרישה כזאת.
אני לא מסכים איתך.
כל מקרה לגופו.
המקרה של קוואנקה הוא מאוד חריג.
שחקן שבעצם מוותר על הקריירה שלו.
רובם המכריע מעדיפים להתפשר ולהמשיך הלאה מאהבת המשחק,הוא לא.
עכשיו בוא נגיד זרמתי איתך,מתעקשים איתו עד הסוף.
הוא את השכר שלו ימשיך לקבל ויתפוס לך מקום של זר,אז מה הקונץ? יצאת מופסד משני הכיוונים.
אני מעריך שיש לעניין הזה דד ליין,כרגע מחכים לראות מי ימצמץ ראשון.
הוא יילך מכאן כך או אחרת.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

Sir Alex Ferguson כתב:בינואר ספורטינג חיחון (שנאבקה על העלייה וסיימה את העונה במקום הרביעי בליגה השנייה בספרד כשהיא מפסידה בחצי הגמר על העלייה לויאדוליד) ומלאגה (שנאבקה נגד הירידה וגם ירדה בסוף ליגה) רצו את קוואנקה ואנחנו היינו מוכנים להשתתף בשכר והוא סירב ודרש לקבל את כל החוזה ואז לחתום בקבוצה הבאה שלו.
כרגע יש לקוואנקה הצעות גם מקבוצות בספרד ולפי מה שהבנתי גם מקבוצת פומאס ממקסיקו אבל הוא מסרב ורוצה לקבל את כל החוזה אצלנו ואז גם לקבל שכר מהקבוצה הבאה שלו...
אם כך אי אפשר למכור אותו בסכום זניח? מהלך שיכול להפעיל עליו לחץ גם תקשורתית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

zivmay כתב:
אם כך אי אפשר למכור אותו בסכום זניח? מהלך שיכול להפעיל עליו לחץ גם תקשורתית.
למכור אותו? הוא לא יקבל בשום מקום את השכר שמקבל אצלנו, בטח שלא שכר מלא + תשלום עבור הכרטיס שחקן שלו, לא משנה לאן ילך זה יהיה רק שחרור בחינם עם השתתפות שלנו בשכר בשביל לצמצם נזקים.
בכל מקרה, לא משנה אם מכירה או השאלה או שחרור אתה לא יכול להעביר את קוואנקה בלי רצונו. הוא חייב להסכים לעבור.
לחץ בתקשורת? קוואנקה בעצמו אמר בראיון שיש לו הצעות מספרד (אני יודע על אחת, הוא דיבר ברבים), אז די ברור שהסיבה היחידה שהוא נשאר היא בגלל שהוא יודע שאנחנו בלחץ בגלל מכסת הזרים ומנסה לנצל את זה כדי לקבל מאיתנו את כל יתרת החוזה שלו ואז לחתום במקום אחר ולקבל חוזה גם משם.
אני הרבה שנים רואה כדורגל, לא זכור לי מעולם שחקן, בטח בגיל של קוואנקה, שמוכן גם לשבת ביציע שנה וחצי רק בשביל הסיכוי שאולי יקבל חוזה מלא משתי קבוצות שונות...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

לפי מוגילבסקי הפרידה קרובה. הסוכן שלו נפגש עם אלונה.
סך הכל משחק פוקר.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

מי שחושב שקיים סיכוי שאלונה תשלם לקוואנקה את מלוא השכר ותשחרר אותו לדרכו לא מכיר את המערכת.
תרשמו -
אין סנריו בעולם שאלונה משלמת לו חצי מיליון יורו והוא מקבל שחרור לחתום בקבוצה אחרת, שום סיכוי שזה יקרה.
אנשים נוטים לחשוב שאלונה פזרנית אבל בפועל היא בעלים סופר מחושב שתמיד חושב איך להגדיל הכנסות ולצמתם הוצאות וזה מתבטא בכל החלטה שהיא לוקחת וזו המדיניות.

אל תתנו לכמה רכישות של ישראלים צעירים מבטיחים בעונה עם הכנסה של 50 מיליון שקל מאירופה לתעתע בכם, אלה היו רכישות נקודתיות עם שכר נמוך מאוד (במושגים שלנו) לשחקנים האלה ואופציית השבחה עם מכירה עתידית.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

oranu כתב:מי שחושב שקיים סיכוי שאלונה תשלם לקוואנקה את מלוא השכר ותשחרר אותו לדרכו לא מכיר את המערכת.
תרשמו -
אין סנריו בעולם שאלונה משלמת לו חצי מיליון יורו והוא מקבל שחרור לחתום בקבוצה אחרת, שום סיכוי שזה יקרה.
אנשים נוטים לחשוב שאלונה פזרנית אבל בפועל היא בעלים סופר מחושב שתמיד חושב איך להגדיל הכנסות ולצמתם הוצאות וזה מתבטא בכל החלטה שהיא לוקחת וזו המדיניות.

אל תתנו לכמה רכישות של ישראלים צעירים מבטיחים בעונה עם הכנסה של 50 מיליון שקל מאירופה לתעתע בכם, אלה היו רכישות נקודתיות עם שכר נמוך מאוד (במושגים שלנו) לשחקנים האלה ואופציית השבחה עם מכירה עתידית.
לא נראה לי שמישהו חושב ככה, אחרת זה כבר מזמן הוא היה על מטוס

שלח תגובה