שיר צדק נפל קורבן לטעות בייצור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: אלונה מודיעה: התגלו שאריות חומר אסור אצל שיר צדק

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב: אתה לוקח את זה קשה מדיי.

אם אתה תתחיל לתבוע כל בן אדם שכותבים שטויות בוואטסאפ פרטי בין חברים, זה לא ייגמר לעולם. אז בוא נתבע גם אנשים פה מהפורום שכתבו שטויות בתחילת האשכול הזה. הם כתבו את זה לקהל פוטניאצלי גדול יותר מ-30 משתמשים בוואטסאפ. אשמת אלמוג בוזגלו שאיזה שחקן מטומטם שלח את זה לבן אדם הלא נכון ומשם זה עף? יש הבדל עצום בין שיימינג לבין הדבר הזה. כי פה זה לא פגע בשום דבר. כל מי שהיה צריך לדעת שזה שקר - ידע. אף אחד במועדון לא התרגש מזה, כי כולם ידעו שזה חרטא. שיימינג זה אחרת לגמריי, כי זה גורם לאנשים לא לקנות/להכפיש/לחשוב דברים אחרים על בעל העסק או מה שזה לא יהיה, וכשעושים שיימינג יש בן אדם אחד בפרצופו וללא עילומי שם וצילומי מסך כאלה ואחרים שמתלונן. אם אלמוג בוזגלו היה כותב פוסט בפייסבוק פומבי שבו הוא אומר שמיכאל אוחנה נפל בבדיקת סמים..זה משהו אחר.

בקושי מצליחים להגיש כתבי אישום נגד הפצות של סרטי פורנו(שבאמת הורסות לאנשים/נשים את החיים) ושמועות זדוניות על מוות של חיילים, למרות שבכיף אפשר להגיע למי ששלח אותם באיזושהי קבוצה, אז על דבר כזה?

אלמוג בוזגלו לא עיתונאי. לעיתונאים יש אחריות (כן..כן..אתם צוחקים..זה שתקשורת הספורט ואולי גם התקשורת בכללי בארץ ברמת זנות זה משהו אחר..אבל אמורה להיות אחריות) לא לפרסם שטויות ולפרסם רק מידע אמין. אבל בקבוצת וואטסאפ אתה לא מתיימר להיות עיתונאי, בטח לא בקבוצת וואטסאפ בין חברים, ואתה יכול לכתוב מה שבא לך
סלח לי על הניסוח אבל אח יקר - מלא שטויות כתבת פה.

1. אין שום הבדל בין עיתונאי לאזרח בתביעות דיבה לשניהם צריכה להיות אותה מידה של אחריות.

2. אתה ממש לא יכול לכתוב מה שבא לך בקבוצת וואטסאפ.

3. מי אמר לך שבמועדון צחקו על זה ולא התרגשו? ההפך הוא הנכון ואת זה אני אומר מידיעה, יש גבול לחרא שיכולים לשפוך והמועדון ימשיך לשתוק.

4. אין שום הבדל בין פוסט בפייסבוק להודעה בקבוצת וואטסאפ מספיק שאמרת משהו ל 2 אנשים ואתה חשוף לדיבה.

5. כדי לתבוע המועדון ומיכאל יצטרכו להוכיח פגיעה ממשית בשמו הטוב (לדעתי יכולים להוכיח כי המימדים של החשיפה כבר עצומים).

6. ברגע שהוכיחו פגיעה לאלמוג בוזגלו יש 2 דרכים להתגונן:
א. אמת דיברתי (לא יקרה כי זה לא נכון).
ב. הגנת תום הלב - יצטרך להוכיח שהביא את המידע ממקור מספיק אמין ואחראי ולכן כשפרסם את המידע הוא מבחינתו היה מספיק אחראי בבדיקה והוא לא אשם שאותו גורם הפיץ מידע שקרי שכזה.

לא רואה איך הוא יוצא מזה כי המקור שלו בטוח לא היה מספיק אמין להגנת תום לב כי אין לו שום קשר למועדון.

בדרך אגב - למיטב הבנתי השיחה אמיתית ולא מפוברקת אז הוא בבעיה אם יחליטו לתבוע.
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 17 אוקטובר 2017, 16:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

oranu כתב: סלח לי על הניסוח אבל אח יקר - מלא שטויות כתבת פה.

אין שום הבדל בין עיתונאי לאזרח בתביעות דיבה לשניהם צריכה להיות אותה מידה של אחריות.
אין שום הבדל בין פוסט בפייסבוק להודעה בקבוצת וואטסאפ מספיק שאמרת משהו ל 2 אנשים ואתה חשוף לדיבה.

כדי לתבוע המועדון ומיכאל יצטרכו להוכיח פגיעה ממשית בשמו הטוב (יכולים להוכיח כי הממדיפ כבר עצומים)
ולמאור בוזגלו יש 2 דרכים להתגונן:
1. אמת דיברתי (לא יקרה כי זה לא נכון)
2. הגנת תום הלב - יצטרך להוכיח שהביא את המידע ממקור מספיק אמין ואחראי ולכן כשפרסם את המידע הוא מבחינתו היה מספיק אחראי בבדיקה והוא לא אשם שאותו גורם הפיץ מידע שקרי שכזה.

לא רואה איך הוא יוצא מזה אם המועדון מחליט לתבוע והוא בהחלט יכול ואני מקווה שגם יעשה זאת.
בדרך אגב - למיטב הבנתי השיחה אמיתית ולא מפוברקת
אלמוג, לא מאור.
שיעקב לא יתבע אותך
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

shacharb כתב:
אלמוג, לא מאור.
שיעקב לא יתבע אותך
חחחח תוקן ונערך והוספתי עוד קצת מידע, תודה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לא מבין בכלל מה הויכוח.
אם זה באמת נכון ברור שיש כאן לשון הרע
וניתן לתבוע אותם. החוק היום הרבה יותר פשוט
והפסיקות רבות. נטל ההוכחה עובר למי שפרסם אותה ותפקידו להוכיח שלא דיבר רע. וזה ממש לא משנה אם הוא עיתונאי או קופאי בסופר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: אתה לוקח את זה קשה מדיי.

אם אתה תתחיל לתבוע כל בן אדם שכותבים שטויות בוואטסאפ פרטי בין חברים, זה לא ייגמר לעולם. אז בוא נתבע גם אנשים פה מהפורום שכתבו שטויות בתחילת האשכול הזה. הם כתבו את זה לקהל פוטניאצלי גדול יותר מ-30 משתמשים בוואטסאפ. אשמת אלמוג בוזגלו שאיזה שחקן מטומטם שלח את זה לבן אדם הלא נכון ומשם זה עף? יש הבדל עצום בין שיימינג לבין הדבר הזה. כי פה זה לא פגע בשום דבר. כל מי שהיה צריך לדעת שזה שקר - ידע. אף אחד במועדון לא התרגש מזה, כי כולם ידעו שזה חרטא. שיימינג זה אחרת לגמריי, כי זה גורם לאנשים לא לקנות/להכפיש/לחשוב דברים אחרים על בעל העסק או מה שזה לא יהיה, וכשעושים שיימינג יש בן אדם אחד בפרצופו וללא עילומי שם וצילומי מסך כאלה ואחרים שמתלונן. אם אלמוג בוזגלו היה כותב פוסט בפייסבוק פומבי שבו הוא אומר שמיכאל אוחנה נפל בבדיקת סמים..זה משהו אחר.

בקושי מצליחים להגיש כתבי אישום נגד הפצות של סרטי פורנו(שבאמת הורסות לאנשים/נשים את החיים) ושמועות זדוניות על מוות של חיילים, למרות שבכיף אפשר להגיע למי ששלח אותם באיזושהי קבוצה, אז על דבר כזה?

אלמוג בוזגלו לא עיתונאי. לעיתונאים יש אחריות (כן..כן..אתם צוחקים..זה שתקשורת הספורט ואולי גם התקשורת בכללי בארץ ברמת זנות זה משהו אחר..אבל אמורה להיות אחריות) לא לפרסם שטויות ולפרסם רק מידע אמין. אבל בקבוצת וואטסאפ אתה לא מתיימר להיות עיתונאי, בטח לא בקבוצת וואטסאפ בין חברים, ואתה יכול לכתוב מה שבא לך
מה שאורן אמר.
והלוואי ואוחנה יתבע אותו אישית.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

מחכה שהפרשה הזאת כבר תהיה מאחורינו.
שיר התנהל לכל אורך הדרך בתום לב טהור בוודאות.
בע"ה בקרוב כל השרמוטות בצהוב יפתחו פה ויאכלו את הזין של אוגו עד שיחנקו, מחכה לרגע הזה בקוצר רוח, עמה עמה עמה עמה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

oranu כתב: סלח לי על הניסוח אבל אח יקר - מלא שטויות כתבת פה.

1. אין שום הבדל בין עיתונאי לאזרח בתביעות דיבה לשניהם צריכה להיות אותה מידה של אחריות.

2. אתה ממש לא יכול לכתוב מה שבא לך בקבוצת וואטסאפ.

3. מי אמר לך שבמועדון צחקו על זה ולא התרגשו? ההפך הוא הנכון ואת זה אני אומר מידיעה, יש גבול לחרא שיכולים לשפוך והמועדון ימשיך לשתוק.

4. אין שום הבדל בין פוסט בפייסבוק להודעה בקבוצת וואטסאפ מספיק שאמרת משהו ל 2 אנשים ואתה חשוף לדיבה.

5. כדי לתבוע המועדון ומיכאל יצטרכו להוכיח פגיעה ממשית בשמו הטוב (לדעתי יכולים להוכיח כי המימדים של החשיפה כבר עצומים).

6. ברגע שהוכיחו פגיעה לאלמוג בוזגלו יש 2 דרכים להתגונן:
א. אמת דיברתי (לא יקרה כי זה לא נכון).
ב. הגנת תום הלב - יצטרך להוכיח שהביא את המידע ממקור מספיק אמין ואחראי ולכן כשפרסם את המידע הוא מבחינתו היה מספיק אחראי בבדיקה והוא לא אשם שאותו גורם הפיץ מידע שקרי שכזה.

לא רואה איך הוא יוצא מזה כי המקור שלו בטוח לא היה מספיק אמין להגנת תום לב כי אין לו שום קשר למועדון.

בדרך אגב - למיטב הבנתי השיחה אמיתית ולא מפוברקת אז הוא בבעיה אם יחליטו לתבוע.
שלא תבינו לא נכון - לא טוען שאי אפשר לתבוע על זה דיבה. בוודאי שאפשר. הנקודה שלי הייתה שנראה לי שבמועדון יש דברים חשובים יותר להתעסק בהם מאשר לרדוף אחרי מפיצי שמועות וואטסאפ (ושזה שונה משיימינג). כמו שכתבתי, גם פה רצים דברים, והאמת היא? שאחד מחברי הפורום כתב כאן בדיוק את זה (שאוחנה נתפס על חומרים) לפני כמה ימים..אז מה? נתבע אותו?

סתם כי משעמם לי התחלתי לחפש על זה באינטרנט. התשובות של רוב אתרי עורכי הדין היא שניתן לתבוע, אבל יש כאלה שמוסיפים סיוגים. בכל מקרה, נדמה כי לא הייתה עוד תביעה מסוג זה בארץ, מלבד זו
https://www.maariv.co.il/business/tech/Article-576113" onclick="window.open(this.href);return false;
שימו לב לשם הכתב. ***** אם הוא באמת יודע לכתוב ככה. מעניין מה ייגמר בתביעה הזו.

אגב - אתה כן יכול לכתוב מה שבא לך בקבוצת וואטסאפ, בניגוד למה שאתה יכול לכתוב במידה ואתה עיתונאי במסגרת כלי התקשורת שלך, אבל מה יקרה אחרי זה? זה כבר אתה תתמודד עם ההשלכות :)

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב: שלא תבינו לא נכון - לא טוען שאי אפשר לתבוע על זה דיבה. בוודאי שאפשר. הנקודה שלי הייתה שנראה לי שבמועדון יש דברים חשובים יותר להתעסק בהם מאשר לרדוף אחרי מפיצי שמועות וואטסאפ (ושזה שונה משיימינג). כמו שכתבתי, גם פה רצים דברים, והאמת היא? שאחד מחברי הפורום כתב כאן בדיוק את זה (שאוחנה נתפס על חומרים) לפני כמה ימים..אז מה? נתבע אותו?

סתם כי משעמם לי התחלתי לחפש על זה באינטרנט. התשובות של רוב אתרי עורכי הדין היא שניתן לתבוע, אבל יש כאלה שמוסיפים סיוגים. בכל מקרה, נדמה כי לא הייתה עוד תביעה מסוג זה בארץ, מלבד זו
https://www.maariv.co.il/business/tech/Article-576113" onclick="window.open(this.href);return false;
שימו לב לשם הכתב. ***** אם הוא באמת יודע לכתוב ככה. מעניין מה ייגמר בתביעה הזו.

אגב - אתה כן יכול לכתוב מה שבא לך בקבוצת וואטסאפ, בניגוד למה שאתה יכול לכתוב במידה ואתה עיתונאי במסגרת כלי התקשורת שלך, אבל מה יקרה אחרי זה? זה כבר אתה תתמודד עם ההשלכות :)
מבחינה משפטית אתה חשוף לתביעת דיבה, בוואטסאפ, בפייסבוק, בשיחה עם קבוצת אנשים זה לא משנה אסור להוציא דיבתו של אדם.
לגבי המועדון זה כבר עניין שלהם, אם אני אלונה אני תובע בכל הכוח.

סמל אישי של משתמש
The red one

שוב - אני יודע את זה. לא אמרתי בשום שלב שאי אפשר לתבוע על זה דיבה. אמרתי שנראה לי קטנוני מדיי וטיפשי להתעסק בזה, בטח ובטח שאלמוג עצמו לא זה ששלח את צילומי המסך ולא עשה זאת בזדון..זרק משהו ששמע..מה לו ולכמה גדול זה יצא?! זו דעתי, כאחד שמנפיץ מדי פעם שטויות בקבוצות וואטסאפ :)

אבל..שהמועדון יעשה מה שהוא רואה לנכון..לרוב המועדון לא מתעסק עם שמועות, לא נראה לי שיקרה גם עכשיו.

מפה לשם - באתר אופ'א מפורסם שב-19.10 הם מתכנסים לדיון החודשי שלהם על עבירות משמעת/סמים וכו'. האם הדיון יהיה מחרתיים?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

באמת שואל, יש פה שתי שורות מהתכתבות, מה קורה מבחינת הדיבה אם מחוץ למסך שאנחנו רואים אלמוג חוזר בו? נגיד מסביר שזו סתם הייתה הסתלבטות או מתיחה?

סמל אישי של משתמש
The red one

dardasmiley כתב:באמת שואל, יש פה שתי שורות מהתכתבות, מה קורה מבחינת הדיבה אם מחוץ למסך שאנחנו רואים אלמוג חוזר בו? נגיד מסביר שזו סתם הייתה הסתלבטות או מתיחה?
מעריך שמבטל את העילה לתביעה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dardasmiley כתב:באמת שואל, יש פה שתי שורות מהתכתבות, מה קורה מבחינת הדיבה אם מחוץ למסך שאנחנו רואים אלמוג חוזר בו? נגיד מסביר שזו סתם הייתה הסתלבטות או מתיחה?
צריך לבדוק עם עורך דין, מעריך שמבטל.
נווה - יש לך קישור לאיפה פורסם לגבי הדיון?

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אאל"ט היה כתוב בynet לפני שבועיים בערך, שלדיון הקרוב באופ"א (19/10) לא יזמנו אותו אלא רק לדיון הבא שייערך רק בנובמבר (16 לחודש אם זיכרוני אינו מטעני)

סמל אישי של משתמש
The red one

מאור קנדיל ככל הנראה הדליף את התמונה

ייתכן ותוגש תביעה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חותך אם השרמוטות ממכבי לא הפיצו את כל הרעל הזה.
וכן המועדון לא צריך חייב לתבוע כל אחד שמפיץ כזה דבר.

שלח תגובה