זכרונות מהפועל רעננה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

Re: זכרונות מהפועל רעננה

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

באר-שבע - רעננה בנתניה. הרבה קהל שלנו. אנחנו מבקיעים ואני מרים לאויר את שתי בנותי שבאו אתי למשחק והופ- נתפס לי הגב בכאב אכזרי! נאלצתי להיות בצורת ר' כל שאר המשחק. אבל מה? אוהד שלנו, בבון לא קטן נוהם לשחקן של רעננה והבת שלי, בלי להתבלבל מנסה להשתיק אותו( למדה מהאבא המפגר שלה). הבבון, בלי להתבלבל ניסה לתקוף אותה,לקלל ולירוק, כשאני נאנק כאבים וכפוף מנסה לחצוץ. למזלנו, אוהדים טובים שלנו ראו מה מתרחש והתנפלו על האדיוט ועצרו אותו.
חוץ מזה, רעננה תמיד תסמל לי משחקי פתיחת עונה מבאסים.....

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

סתיו אלימלך כתב:חוץ מזה, רעננה תמיד תסמל לי משחקי פתיחת עונה מבאסים.....
עונת 09/10, מחזור 1: ניצחון ביתי 1-2 (אסולין צמד)

עונת 16/17, מחזור 1: ניצחון ביתי 1-2 (שהר וראדי)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אורי אדום בנשמה כתב:
עונת 09/10, מחזור 1: ניצחון ביתי 1-2 (אסולין צמד)

עונת 16/17, מחזור 1: ניצחון ביתי 1-2 (שהר וראדי)

מזל שיש אותך.....

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

סתיו אלימלך כתב:באר-שבע - רעננה בנתניה. הרבה קהל שלנו. אנחנו מבקיעים ואני מרים לאויר את שתי בנותי שבאו אתי למשחק והופ- נתפס לי הגב בכאב אכזרי! נאלצתי להיות בצורת ר' כל שאר המשחק. אבל מה? אוהד שלנו, בבון לא קטן נוהם לשחקן של רעננה והבת שלי, בלי להתבלבל מנסה להשתיק אותו( למדה מהאבא המפגר שלה). הבבון, בלי להתבלבל ניסה לתקוף אותה,לקלל ולירוק, כשאני נאנק כאבים וכפוף מנסה לחצוץ. למזלנו, אוהדים טובים שלנו ראו מה מתרחש והתנפלו על האדיוט ועצרו אותו.
חוץ מזה, רעננה תמיד תסמל לי משחקי פתיחת עונה מבאסים.....
אז זה המכות שהיו שם

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Shayke10 כתב:10.1.15. שבת, מזג אוויר נאחס (אפור מגעיל ואביך), שעה נאחס (פאקינג 3 בצהרים בשבת), השער הכי נאחס בוסרמיל (לדעתי, למשחק שצריך בו עצבי ברזל, שער 2). די בתחילת המשחק קיבלנו גול בעקב מצ'אם ממאדו, אז כל המשחק היתה הרגשה שתיכף זה יבוא. אבל הימים ימי אלישע, והנשק היחיד היה חופשיות ומתפרצות, ונגד בונקר שיצק חיים סילבס בבכורה מחודשת שבוע אחרי שפוטר, זה לא עזר. מהמשחקים שאתה שואל את עצמך אם לא היה עדיף להשאר בבית.

היה קור נוראי. סביב ה5 מעלות. בדיוק סוף של סערה בכל המדינה. רק 2000 אוהדים ביציע הכי מעט מאז ברדה חזר. על המגרש אכן סיוט. באותן שנים רעננה הייתה הכבשה שלנו עם 50 גוונים של שחור.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גדי כתב:

היה קור נוראי. סביב ה5 מעלות. בדיוק סוף של סערה בכל המדינה. רק 2000 אוהדים ביציע הכי מעט מאז ברדה חזר. על המגרש אכן סיוט. באותן שנים רעננה הייתה הכבשה שלנו עם 50 גוונים של שחור.
לא ממש.
הכבשה השחורה נשחטה כבר בעונת העלייה 08/09: 3 נצחונות מ-3 משחקים ויחס שערים 2-10. ומאז היו עליהם עוד נצחונות נוספים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אורי אדום בנשמה כתב:
לא ממש.
הכבשה השחורה נשחטה כבר בעונת העלייה 08/09: 3 נצחונות מ-3 משחקים ויחס שערים 2-10. ומאז היו עליהם עוד נצחונות נוספים.
אני מדבר על השנתיים הראשונות בעידן ברדה. עונה ראשונה תיקו בעת והפסד בדיוק לפני הפלייאוף. עונה שנייה תיקו עם שני פנדלים מוחמצים והפסד בית בדיוק לאחר תיקו חוץ נגד מכבי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

Shayke10 כתב:10.1.15. שבת, מזג אוויר נאחס (אפור מגעיל ואביך), שעה נאחס (פאקינג 3 בצהרים בשבת), השער הכי נאחס בוסרמיל (לדעתי, למשחק שצריך בו עצבי ברזל, שער 2). די בתחילת המשחק קיבלנו גול בעקב מצ'אם ממאדו, אז כל המשחק היתה הרגשה שתיכף זה יבוא. אבל הימים ימי אלישע, והנשק היחיד היה חופשיות ומתפרצות, ונגד בונקר שיצק חיים סילבס בבכורה מחודשת שבוע אחרי שפוטר, זה לא עזר. מהמשחקים שאתה שואל את עצמך אם לא היה עדיף להשאר בבית.
משחק כל כך אפור וחסר טעם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גדי כתב:
אני מדבר על השנתיים הראשונות בעידן ברדה. עונה ראשונה תיקו בעת והפסד בדיוק לפני הפלייאוף. עונה שנייה תיקו עם שני פנדלים מוחמצים והפסד בית בדיוק לאחר תיקו חוץ נגד מכבי.
ניצחנו אותם בגביע (0-1, נאסר, בהארכה)

ובקטנה - במשחק ההוא שהזכרת היה לפחות פי 2 קהל ממה שאמרת. 4-5 אלף

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

פלייאוף עליון 2015/2016, משחק חוץ נגדם בנתניה, נגמר 4:1 מוחץ בדרך לאליפות הראשונה בשושלת.
אוירה מדהימה והתרגשות שפשוט קשה לשחזר. זוכר בסוף צעקות "הפועל - נרעיד את כל העיר" בין היציע העליון והתחתון. האדרנלין לא התנדף ממני גם למחרת, כשהגעתי לעבודה וצעקתי במסדרונות.
כמה מצער היה לראות איך ההתרגשות הראשונית הולכת ומתפוגגת עוד בתוך השושלת.

את זה צילמתי בסוף המשחק, מקווה ששיתפתי נכון ותצליחו לראות.
https://photos.app.goo.gl/AyA6u36LdrHJ3oe17" onclick="window.open(this.href);return false;
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אוהד הצלחות כתב:פלייאוף עליון 2015/2016, משחק חוץ נגדם בנתניה, נגמר 4:1 מוחץ בדרך לאליפות הראשונה בשושלת.
אוירה מדהימה והתרגשות שפשוט קשה לשחזר. זוכר בסוף צעקות "הפועל - נרעיד את כל העיר" בין היציע העליון והתחתון. האדרנלין לא התנדף ממני גם למחרת, כשהגעתי לעבודה וצעקתי במסדרונות.
כמה מצער היה לראות איך ההתרגשות הראשונית הולכת ומתפוגגת עוד בתוך השושלת.

את זה צילמתי בסוף המשחק, מקווה ששיתפתי נכון ותצליחו לראות.
https://photos.app.goo.gl/AyA6u36LdrHJ3oe17" onclick="window.open(this.href);return false;
זה היה בסוף של שבוע מטורף -
מוצאי שבת בנתניה רביעייה לסכנין, יום רביעי בחיפה מפסידים בחצי גמר הגביע, מוצאי שבת בנתניה נותנים רביעייה לרעננה.
בתחילת המשחק כיכב השלט האלמותי - רקקק אליפות.

שלח תגובה