שמואל שיימן | חתם **ונעלם**

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

Re: שמואל שיימן בדרך לטרנר

שליחה על ידי ניב »

אחלה שיימן.
אהבתי את הצורה בה התבטא
ולמי שפיספס: נשאל במגרש פתוח מדוע בחר לעבור לבאר שבע? הוא אמר שבשביל להיות המגן הכי טוב בארץ צריך להתמודד עם המגן הכי טוב בארץ.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אז במגרש פתוח הודעה בפה מלא? בראיון אחרי הגמר לא הצליחו לתפוס אותו במילה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום זקן כתב: הגעתי למסקנה שלפעמים צריך לקחת איזה כמה שאכטות ואזזז להיכנס לפורום.
ככה אתה לוקח הכל בסבבה.
בול

סמל אישי של משתמש
Star
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Star »

izguy83 כתב: מי אתה רוצה לספסל? גורדי אלבה?
תשאל את אוהדי מכבי איך הצד ההגנתי שלהם תפקד שדסה נעדר.. כמובן שאני לא מצפה לתותחי על, אבל לפחות למחליף ברמתו של דור אלו.. לדעתי הספסל לא פחות חשוב מההרכב הפותח, השנה ראינו את זה.. לדוגמא אפשר להביא בלם שגם מתפקד כמגן שמאלי, יכנס לרוטצית הבלמים(ויטור פצוע, צדק בסימן שאלה) ויהווה רוטציה בינו לבין אורן ביטון.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב: הגעתי למסקנה שלפעמים צריך לקחת איזה כמה שאכטות ואזזז להיכנס לפורום.
ככה אתה לוקח הכל בסבבה.
אסור לי. זה יפיל אותי בפוליגרף חחח
ברצינות, אנשים רוצים סגל של 29 מליקסון. הזיה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Star כתב: תשאל את אוהדי מכבי איך הצד ההגנתי שלהם תפקד שדסה נעדר.. כמובן שאני לא מצפה לתותחי על, אבל לפחות למחליף ברמתו של דור אלו.. לדעתי הספסל לא פחות חשוב מההרכב הפותח, השנה ראינו את זה.. לדוגמא אפשר להביא בלם שגם מתפקד כמגן שמאלי, יכנס לרוטצית הבלמים(ויטור פצוע, צדק בסימן שאלה) ויהווה רוטציה בינו לבין אורן ביטון.
ראית את הנתונים שלו השנה? על מה אתה מדבר? הוא פותח בכל קבוצה בליגה חוץ מאצלנו.מי יותר טוב ממנו ועוד לספסל????

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

הבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלכם...
שוב
אאאאנננניייייי אאאאוווווממממרררר שששיייייממממןןןןן בבבבנננננווווונננננננייייייי וווווולללללדדדדעעעעעתתתתיייי אאאאפפפפששששרררר ללללללחזזזזקקק אאאאתתת עעעעממממדדדתתתת ההההגגגייייבבבבוווויייי בבבבשששחחחחקקקקןןןןן יייייווווותתתתררררר טטטטווווובבבב.
ההההבבבבנננננתתתתםםםם?

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

izguy83 כתב: ראית את הנתונים שלו השנה? על מה אתה מדבר? הוא פותח בכל קבוצה בליגה חוץ מאצלנו.מי יותר טוב ממנו ועוד לספסל????
על מה אתה מדבר קולומבו?
עקבתי אחרי הפועל חיפה כמעט כל השנה, הגנתית הוא לא מספיק טוב... יכול להיות שזה יספיק אבל לדעתי אפשר להנחית בלם מגן שגם יהווה רוטציה בעמדת המגן וגם יהיה גיבוי בעת הצורך בעמדת הבלם.
אם ביטון ייעדר לתקופה ממושכת, שיימן יהיה החוליה החלשה שלנו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Star כתב: על מה אתה מדבר קולומבו?
עקבתי אחרי הפועל חיפה כמעט כל השנה, הגנתית הוא לא מספיק טוב... יכול להיות שזה יספיק אבל לדעתי אפשר להנחית בלם מגן שגם יהווה רוטציה בעמדת המגן וגם יהיה גיבוי בעת הצורך בעמדת הבלם.
אם ביטון ייעדר לתקופה ממושכת, שיימן יהיה החוליה החלשה שלנו.
זה לא אפשרי. בטח לא בעמדה הזו שהיא הכי קשה לאיוש בכל העולם.
מה עוזר לי בלם שיכול להיות מגן? אנחנו קבוצה התקפית מאוד. צריך מישהו שגם ידע לבשל. הזכרת את אלו שבדיוק בשביל זה הביאו אותו - יש לו יותר התקפה, פחות הגנה. ובלי קשר, אמרת בינוניות ואז הזכרת את דור אלו שאין הגדרה אחרת חוץ מבינוני למה שהוא הציג פה השנה.
כמו שתגיד שהמחליף של אוגו בינוני. אנחנו עדין לא קבוצת פרמיירליג.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Star כתב:הבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלכם...
שוב
אאאאנננניייייי אאאאוווווממממרררר שששיייייממממןןןןן בבבבנננננווווונננננננייייייי וווווולללללדדדדעעעעעתתתתיייי אאאאפפפפששששרררר ללללללחזזזזקקק אאאאתתת עעעעממממדדדתתתת ההההגגגייייבבבבוווויייי בבבבשששחחחחקקקקןןןןן יייייווווותתתתררררר טטטטווווובבבב.
ההההבבבבנננננתתתתםםםם?
לפני שאתה צועק מעצבים חוץ מלהגיד ״הוא בינוני להביא מישהו אחר״

אולי תעלה אופציה עניינית יותר לדעתך?
אני יעזור לך... להסתבך קצת עם עצמך.
מי המגן השמאלי בארץ, שהכי מתאים לאייש את התפקיד והוא פחות בינוני (לטעמך) משיימן?

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

אלדר כתב: לפני שאתה צועק מעצבים חוץ מלהגיד ״הוא בינוני להביא מישהו אחר״

אולי תעלה אופציה עניינית יותר לדעתך?
אני יעזור לך... להסתבך קצת עם עצמך.
מי המגן השמאלי בארץ, שהכי מתאים לאייש את התפקיד והוא פחות בינוני (לטעמך) משיימן?
חחח אני לא צועק ידידי, זה בשפה יותר איטית שיבינו.. לדעתי? עם הכלים הנכונים אבו עביד יהיה שחקן פנטסטי.. יכול לשחק בכמה עמדות בהגנה.. מהיר, יודע לתקל, צעיר, פיזי, לא יתלונן אם יהיה בספסל, ינסה להוכיח את עצמו במועדון כמו שלנו.. חוזהו נגמר שנה הבאה מה שיחסית יהיה קל להביא אותו אלינו.. יש לו את כל הנתונים להיות שחקן מעולה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Star כתב: חחח אני לא צועק ידידי, זה בשפה יותר איטית שיבינו.. לדעתי? עם הכלים הנכונים אבו עביד יהיה שחקן פנטסטי.. יכול לשחק בכמה עמדות בהגנה.. מהיר, יודע לתקל, צעיר, פיזי, לא יתלונן אם יהיה בספסל, ינסה להוכיח את עצמו במועדון כמו שלנו.. חוזהו נגמר שנה הבאה מה שיחסית יהיה קל להביא אותו אלינו.. יש לו את כל הנתונים להיות שחקן מעולה.
אני פחות מכיר את אבו עביד...
הוא מגן שמאלי מובהק? טוב יותר משיימן כרגע?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Star כתב: חחח אני לא צועק ידידי, זה בשפה יותר איטית שיבינו.. לדעתי? עם הכלים הנכונים אבו עביד יהיה שחקן פנטסטי.. יכול לשחק בכמה עמדות בהגנה.. מהיר, יודע לתקל, צעיר, פיזי, לא יתלונן אם יהיה בספסל, ינסה להוכיח את עצמו במועדון כמו שלנו.. חוזהו נגמר שנה הבאה מה שיחסית יהיה קל להביא אותו אלינו.. יש לו את כל הנתונים להיות שחקן מעולה.
מה הוא קשור למגן שמאלי רק אלוהים יודע. וזה השם שלך מול שיימן. שמע, הרגת אותי חחח

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

הוא משחק גם כמגן שמאלי, והוא בהרבה יותר טוב משיימן, תבדוק את הנתונים במנהלת, סבל מפציעות קלות העונה אז לא שיחק הרבה אבל תראה למרות החוסר בדקות כמה הוא מצויין, רק בן 23.. וידע גם לשתק את וואקמה ברוב המשחק נגדנו(אבל כמובן מולו כל שחקן הגנה בסוף נופל)..

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

ואני אגיד לך עוד משהו, הוא לא נופל מרוב הישראלים שיש לך בהגנה, תזכורנאת התגובה הזו כי אני שנה הבאה מקפיץ את זה.

שלח תגובה