נייג'ל האסלביינק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: נייג'ל האסלביינק

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב: זה לא משנה. הוא שחקן יקר גם בדמי העברה וגם בשכר לכן אם יש אפשרות להחזיר את הכסף הזה חייבים לעשות את זה.
מה זה להחזיר את הכסף? כמה אתה חושב שישלמו עליו? לא רואה אותנו מחזירים את הכסף שהושקע בו על כרטיס שחקן ושכר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב: מה זה להחזיר את הכסף? כמה אתה חושב שישלמו עליו? לא רואה אותנו מחזירים את הכסף שהושקע בו על כרטיס שחקן ושכר.
אם יש הצעה של מיליון יורו ומעלה אתה לא מוכר?

אם מדובר בליגה הסינית כנראה שמדובר בסכומים גבוהים יותר.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

כל שבוע מדברים פה על כמה הוא לא מספיק טוב להוביל את הקבוצה ואז כשמגיעה הצעה למכור ברווח אומרים שאסור לוותר עליו.

בחייאת, האמירה "לכל שחקן יש תחליף" מעולם לא הייתה נכונה יותר
נערך לאחרונה על ידי bs war ב 08 דצמבר 2019, 18:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בטוח שאם היינו נותנים לאלונה 2 מיליון דולר חזרה והיא צריכה לבחור את מי לרכוש היא לא הייתה בוחרת בהסלביינק.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

חלום !

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

bs war כתב:כל שבוע מדברים פה על כמה הוא לא מספיק טוב להוביל את הקבוצה ואז כשמגיעה הצעה למכור ברווח אומרים שאסור לוותר עליו.

בחייאת, האמירה "לכל שחקן יש תחליף" מעולם לא הייתה נכונה יותר
הבנתי תמכירה של סבע, אבל למכור את טוני, סבע, אלחמיד, אוחנה ועכשיו את ניג׳ל (כשעל הדרך מוותרים על אוגו בגלל שכר גבוה) זה לפרק את כל הבסיס האיכותי שלנו (נשארו רק מיגל ומליקסון עם בעיית הכשירות שלהם).

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:
הבנתי תמכירה של סבע, אבל למכור את טוני, סבע, אלחמיד, אוחנה ועכשיו את ניג׳ל (כשעל הדרך מוותרים על אוגו בגלל שכר גבוה) זה לפרק את כל הבסיס האיכותי שלנו (נשארו רק מיגל ומליקסון עם בעיית הכשירות שלהם).
הבסיס האיכותי שלך התפרק מזמן. ולא בנית אותו מחדש מאז

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

bs war כתב:
הבסיס האיכותי שלך התפרק מזמן. ולא בנית אותו מחדש מאז
אז הדרך שאתה מציע לבנות בסיס איכותי חדש היא למכור את השחקן שמוביל מבחינת נתונים אצלנו בקבוצה בטח בסגל המוגבל שלנו?
ברור שאם מדובר בסכומים של סבע הסיפור אחר, אבל תמורת מיליון או מיליון וחצי יורו לא חושב שנכון למכור בטח בינואר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה חושב שהצעות רכישה יגיעו באהלן אהלן?מתי שתרצה?יותר סביר שמתישהו נשלים לו שכר בקבוצה אחרת או נשלם לו פיצויים גבוהים.
עכשיו זה ה״קיץ״ של הסינים. לא רואה סיכוי לקבל כסף, בוודאי יותר כסף, ממועדונים באירופה.

ולאן הוא מוביל אותנו בדיוק?הוא כבר מעל שנה כאן ונדמה לי שברור לכולם שמדובר בשחקן מאוד בעייתי מבחינתנו.
זה שיש שחקן גרועים ממנו כמו זריהן או ספורי לא אומר שהוא ״שחקן מוביל״ או שווה הישארות.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

החלפנו שחקן אדיר בשחקן טוב. עכשיו רוצים למכור את השחקן הטוב ותנו לי לנחש במה הוא יוחלף? כנראה שלא בשחקן אדיר. אני לא סומך על המערכת שתדע להנחית משהו יותר טוב מנייג׳ל. וגם מי מבטיח שכל הכסף ממכירה שלו בכלל יושקע בחיזוק הקבוצה?
לדעתי מדובר בצעד שגוי

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: אז הדרך שאתה מציע לבנות בסיס איכותי חדש היא למכור את השחקן שמוביל מבחינת נתונים אצלנו בקבוצה בטח בסגל המוגבל שלנו?
ברור שאם מדובר בסכומים של סבע הסיפור אחר, אבל תמורת מיליון או מיליון וחצי יורו לא חושב שנכון למכור בטח בינואר.
כל עוד יוצאים מורווחים אני מוכר.
כשטוני נמכר היה חשש אמיתי שלא נוכל למצוא לו מחליף, כנ"ל אוגו, כנ"ל הובאן, אפילו בוזגלו. שחקנים של פעם בדור.

למצוא תחליף ראוי לנייג'ל אמור להיות הרבה יותר קל, לא מדובר במוצר כזה נדיר. ואני גם חושב שהוא בין השחקנים הטובים בסגל הקיים, אבל כמו שנאמר כאן לא פעם, אם הוא השחקן המוביל שלנו לא נראה פה תארים עוד הרבה זמן

סמל אישי של משתמש
boris

שליחה על ידי boris »

אם בקבוצה רוצים למכור אותו אני מקווה מאוד שמסמנים לו מראש מחליף שמתאים כי בינתיים הוא בין היחידים שנותנים מספרים בהתקפה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

boris כתב:אם בקבוצה רוצים למכור אותו אני מקווה מאוד שמסמנים לו מראש מחליף שמתאים כי בינתיים הוא בין היחידים שנותנים מספרים בהתקפה
פאוליניו?
תכלס הם די על אותה משבצת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

bs war כתב:
כל עוד יוצאים מורווחים אני מוכר.
כשטוני נמכר היה חשש אמיתי שלא נוכל למצוא לו מחליף, כנ"ל אוגו, כנ"ל הובאן, אפילו בוזגלו. שחקנים של פעם בדור.

למצוא תחליף ראוי לנייג'ל אמור להיות הרבה יותר קל, לא מדובר במוצר כזה נדיר. ואני גם חושב שהוא בין השחקנים הטובים בסגל הקיים, אבל כמו שנאמר כאן לא פעם, אם הוא השחקן המוביל שלנו לא נראה פה תארים עוד הרבה זמן
אם מוכרים אותו בינואר אז כניראה פאוליניו זה המחליף שלו, ושוב אנחנו עם שמיכה קצרה ואילתורים של ספורי כחלוץ.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בעייתי לשחרר את אחד השחקנים המרכזיים שלנו בינואר, זה משדר שאנחנו כבר לא במשחק ומוכרים כשיש אופציה.
לגבי השחקן עצמו לא כזאת אבידה אולי אבל הרעיון הזה של לשחרר "כוכב" ( או כזה שבנו עליו) לא מבשר טובות

שלח תגובה