שיר צדק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: שיר צדק

שליחה על ידי MikiRed »

מעבר לתיסכול של שיר צדק, כל הצעדים שנעשו, מידור התקשורת (שלא אהבה את זה, אבל לא מאהבת שיר...) ולכאורה הקפאת הקשר עם שיר, נעשו בהוראת היועץ המשפטי. כנראה שנהגו נכון, בהתייחס לעונש. אלונה תפצה את שיר גם על הזמן שהיה בחוץ.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב: כתבת "אבל זה כלום. אין לזה שום משמעות. סתם הוצאת תסכול"

לעומת זאת, וובה הוציא לפני כשעה הודעת הבהרה בסטורי. אז כנראה שמה שכתבת לא נכון. בהחלט ייתכן שזה כלום, ובהחלט ייתכן שזו הוצאת תסכול (בזה אני כן מסכים) אבל כנראה שיש לזה משמעות, אחרת וובה לא היה מתייחס

לא ראיתי את ההבהרה.
עדיין לא הבנתי מה הטענה?
ממה יש להתרגש?
ברור שאין כלום. אלו אטריות ישנות וקרות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: אני גם מעריך, אני לא אומר שהוא הוציא הודעת הבהרה כי הוא חשב שדבריו הוצאו מהקשרם והוא מתחרט עלייהם (הוא כלל לא כתב את זה בהודעה)

אבל הזלזול פה של כולכם ב"הא...זה לא מזזי לאף אחד..סתם מרמורי טוויטר, טוקבקים ופייסבוק...לאף אחד לא אכפת" מקבל כנראה תווית של "לא נכון" אם וובה בעצמו מוציא הודעת הבהרה. סימן שכן חלחל, סימן שהשחקן כן מתעסק בזה, וכנראה סימן שקיבל ריקושטים מכמה וכמה וכמה אנשים על הדברים, ולא רק מ"טוקבקיסטים בשנקל"
וואלה אתה אחד המציתים הגדולים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: וואלה אתה אחד המציתים הגדולים.
תודה על המחמאה.

גדי - אני שוב מבהיר. אני לא אומר שיש משהו בדברים עצמם. עצם העבודה שערוץ הספורט פוצצו את הסיפור רק אחרי 24 שעות (התכנית שודרה אתמול בבוקר, הכתבה באתר עלתה היום ב-14:22) רק מבהיר לך ולי שגם הם בהתחלה לא שמו לב שיש שם משהו שעלול להיות נפיץ, אבל מישהו (סביר להניח מתוך המערכת) הסב את תשומת ליבם באיזור הצהריים. גם המנחים עצמם לא שמו לב למשהו מוזר בדבריו (כהוכחה לכך הם לא התעכבו על המשפט, לא נראו מופתעים, לא חזרו לזה אחר כך). זה מקרה של הוצא מהקשרו קלאסי ובערץ הספורט מנגנים על זה טוב טוב, הכתבה ירדה מהכותרת הראשית לטובת המסע'ת אבל עדיין נמצאת שנייה ברשימה. מ-14:22 ועד לעכשיו (6 שעות) היא הכותרת הראשית/משנית. מישהו שם בוחש טוב טוב בלנסות ולהצית אש (והצליח גם)

יחד עם זאת - לבוא ולבטל בהיקש אצבע את הרעש שזה עושה ולהגיד שזה כלום, זה לא נכון, תהיה בטוח שזה הטריד את מנוחת המועדון בצורה כזו או אחרת היום. בטוח שלא הייתה ישיבת חירום במשרד של אלונה, אבל גם בטוח שזה לא עבר מתחת לאוזן.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אדום זקן כתב: וואלה אתה אחד המציתים הגדולים.
נוה דווקא אחד מאלה שיושבים על אוהדי מכבי בטוויטר בלי הפסקה ומנסה להשתיק את הנהי שלהם בכל הזדמנות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yanivnew91 כתב: נוה דווקא אחד מאלה שיושבים על אוהדי מכבי בטוויטר בלי הפסקה ומנסה להשתיק את הנהי שלהם בכל הזדמנות.
זאת באמת הייתה מחמאה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

לא יודע מי יותר מביך התקשורת שעושה מזה סיפור כשברור לכל בר מוח למה הוא התכוון באמת, או האנשים שקוראים את זה ואומרים וואלה איך לא חוקרים את זה וסוגרים את הקבוצה.. רואה את כל השנאה שיש להפועל באר שבע ואומר שלא ייגמר לעולם, שונאים את זה שמפחדים ממנו

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב: תודה על המחמאה.

גדי - אני שוב מבהיר. אני לא אומר שיש משהו בדברים עצמם. עצם העבודה שערוץ הספורט פוצצו את הסיפור רק אחרי 24 שעות (התכנית שודרה אתמול בבוקר, הכתבה באתר עלתה היום ב-14:22) רק מבהיר לך ולי שגם הם בהתחלה לא שמו לב שיש שם משהו שעלול להיות נפיץ, אבל מישהו (סביר להניח מתוך המערכת) הסב את תשומת ליבם באיזור הצהריים. גם המנחים עצמם לא שמו לב למשהו מוזר בדבריו (כהוכחה לכך הם לא התעכבו על המשפט, לא נראו מופתעים, לא חזרו לזה אחר כך). זה מקרה של הוצא מהקשרו קלאסי ובערץ הספורט מנגנים על זה טוב טוב, הכתבה ירדה מהכותרת הראשית לטובת המסע'ת אבל עדיין נמצאת שנייה ברשימה. מ-14:22 ועד לעכשיו (6 שעות) היא הכותרת הראשית/משנית. מישהו שם בוחש טוב טוב בלנסות ולהצית אש (והצליח גם)

יחד עם זאת - לבוא ולבטל בהיקש אצבע את הרעש שזה עושה ולהגיד שזה כלום, זה לא נכון, תהיה בטוח שזה הטריד את מנוחת המועדון בצורה כזו או אחרת היום. בטוח שלא הייתה ישיבת חירום במשרד של אלונה, אבל גם בטוח שזה לא עבר מתחת לאוזן.
אני אתך נווה. לא מתעלם מהרעש שזה יוצר כי גם אני מבין איך הדברים עובדים פה. כל מה שאמרתי כל הזמן שאין פה כלום חדש.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ואז בא עיתונאי בשקל, אחד בלי הכנה למוח, וכותב טור עם משפטים כמו ״וובה בראון אומר, לכאורה, שעוד שחקנים לקחו חומרים אסורים״.
שואל ברצינות. בגלל שהחוצפן דחף לכאורה, אי אפשר לתבוע אותו?
לקח משפט של בראון, שבו אמר שעוד שחקנים השתמשו בתוסף החוקי!!!!!!!!!!!!! הזה, והחליט להפוך אותו לחומר אסור.
כמה פעמים צריך להסביר למפגרים האלה שהתוסף ששיר צדק ועוד שחקנים לקחו, הוא תוסף חוקי שנצרך ע״י שלל שחקנים בליגת העל?
לתבוע את הבן זונה הזה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:ואז בא עיתונאי בשקל, אחד בלי הכנה למוח, וכותב טור עם משפטים כמו ״וובה בראון אומר, לכאורה, שעוד שחקנים לקחו חומרים אסורים״.
לקח משפט של בראון, שבו אמר שעוד שחקנים השתמשו בתוסף החוקי!!!!!!!!!!!!! הזה, והחליט להפוך אותו לחומר אסור.
כמה פעמים צריך להסביר למפגרים האלה שהתוסף ששיר צדק ועוד שחקנים לקחו, הוא תוסף חוקי שנצרך ע״י שלל שחקנים בליגת העל?
לתבוע את הבן זונה הזה.
נו אז מה. מה זה שונה מכל שבוע שני בערך?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

CrazyRed7 כתב:ואז בא עיתונאי בשקל, אחד בלי הכנה למוח, וכותב טור עם משפטים כמו ״וובה בראון אומר, לכאורה, שעוד שחקנים לקחו חומרים אסורים״.
לתבוע את הבן זונה הזה.
כפרה עלייך. זה פרימו. גדול עליו להבין. אני באמת מאמין שאם תשב אתו ותסביר לו לאט הוא לא יבין מה אתה רוצה. הקשבתי לו היום בדרך הבייתה ופשוט צחקתי. הוא אומר שהוא הקשיב להקלטה 9 פעמים ועדיין לא מצליח לצטט את וובה נכון. הוא אמר שוובה הודה שעוד שחקנים לקחו חומרים אסורים. וואלה מר פרימו אם זה מה שהבנת אז אתה בלי הכנה למוח בכלל.

ואל תגידו לי נהג משאית. הבעייה פה היא של סדר הכרומוזומים

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא מעניין. אל תתנו לזה טראפיק ויחס, בחייאת. אתם רק תעצימו את זה אם תפגעו/תכעסו/תגיבו. תנו להם לקשקש, ביום שבת בעזרת השם נחגוג אליפות והם יחזרו לחורים.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

לדעתי הדבר היחידי שיוציא את כולפ באור טוב הוא שאלונה תגיע לריאיון מיוחד, שיקבל הרבה פרומואים ושם היא תסביר את הכל

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפועלעולה כתב:לא מעניין. אל תתנו לזה טראפיק ויחס, בחייאת. אתם רק תעצימו את זה אם תפגעו/תכעסו/תגיבו. תנו להם לקשקש, ביום שבת בעזרת השם נחגוג אליפות והם יחזרו לחורים.

מודה שלא שקראתי. ראיתי את הכותרת ושמעתי את פרימו והללי. עשה לי טוב על הנשמה.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

תגידו האשכול הזה לא נפתח במילים "טופיק חדש. בואו נקבור את הטופיק ההוא."?

שלח תגובה