ג'יאניס אנסטיס - שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: ג'יאניס אנסטיס חתם ל-3 שנים

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב:אני עדיין מתקשה להבין מי לקח על עצמו המלצה על שוער שלא קולט כדור
הרי ברור שהיה מדובר במהלך בזק בלי הרבה חשיבה מעמיקה מאחוריו.

רצו את שטקוס
פיצצו את העניין עם חיימוב בדרך הכי גרועה שיכולה להיות
שטקוס סיכם
שטקוס הבריז
קפצו על השם הראשון שהיה מוחבא בכיס האחורי של דודו עזריה
תוך 6 שעות הגיע ועשה בדיקות

זאת התנהלות? ברור שלא. ואם נוסיף את הרזומה שלו בעונות האחרונות אז בכלל...

ואנשים אמרו את הדברים האלה (מניח שניתן לראות זאת במבט חטוף על האשכול הזה, ואולי גם האשכול שפתחו עליו במלפלפונים אם הספיקו) עוד לפני, כך שאין כאן חכמת בדיעבד.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

ran כתב:רוצים לשמוע משהו?
אני שומע מאחורי הקלעים מהאימון ה-2 שלו שיש איתו בעיות, לא מרשים בלשון המעטה.
לפני כמה ימים שמעתי שיש מחשבה בכלל להשאיל אותו לפ"ת, זה היה לי כל כך הזוי שלא האמנתי למי שסיפר לי.
אבל העונה כמו העונה יש הדלפות וכנראה שכל מה שיוצא החוצה או לפחות הרוב זה מידע נכון.

עכשיו המועדון יכול להיות גנב דעת ולהגיד זה רק משחק ראשון שלו וכל החרטות האלה,
אם השוער הזה לא משוחרר מחר בבוקר ולא מעניין איך וכמה פיצויים, אנחנו נראה פה לכלוכים על ימין ועל שמאל, שחקנים מדליפים,
רפש שיוצא החוצה, ולא אתפלא אם יהיו עזיבות של שחקנים בכירים דוגמת טוני ואוגו.
קיבלנו היום מכה לא קלה בכלל שיכולה להשפיע על עונה שלמה. כרגע המצב הכי הגיוני שיקרה זה שיאניס בספסל לכל העונה, גורש שוער ראשון, חיימוב משוחרר בקרוב.
אם חיימוב מקבל הודעת התנצלות ומחליט להישאר אז הוא מטומטם, מגיע לנו שילך ושיצליח במקום אחר.

היו צריכות להיות 4 החתמות מאוד ברורות בקיץ הזה, הן לא נעשו, אפילו לא בכיוון.
היינו צריכים להביא בלם, קשר אמצע סטייל הובאן עם הגנה טובה וניהול משחק, קיצוני ימני שאין לנו מאז עזיבת בוזגלו, וכמובן חלוץ.
במקום זה הלכו על שוער זר שלא היה צריך, קשר אחורי זר כשהעמדה הזאת באנקר אצלנו כבר, חלוץ ישראלי לספסל, מגן שמאלי מחליף ומבוגר יחסית שנתן גול גדול ולא עשה כלום בשאר הקריירה.
רוב ההחתמות פה באו בהעברה חופשית, מטרה מאוד ברורה הייתה פה לחסוך כסף ומה שעולה בזול עולה ביוקר!
אסכם בקצרה: מגיע לנו!
בול!
אבל השאלה שצריכה להשאל למה לא למדנו מהעונה הקודמת הרי ירקנו דם בדיוק מהבעיות הנ״ל עונה שעברה,בנוסף מה העניין בלחסוך כשאתה מפסיד הכנסה משמעותית מכניסה לאירופה?

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

אני לא נוהג לבכות על חלב שנשפך אבל עוד קצת סבלנות עם יואב כץ החריאת הזה ושטקוס היה בבאר שבע.
זה שורף את הלב לחשוב על זה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

רע
נערך לאחרונה על ידי simply-red ב 24 יולי 2018, 23:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש פה דילמה ענקית.

אם לא היה לנו אירופאית היתי אומר להמשיך בעיניים עתומות עם השוער הזה כדי שיחזור לו הבטחון.
הבעיה שיש לנו את ניקוסיה עוד שבועיים ואי אםשר שעוד פעם הוא יחרבן לנו תמשחק.
תמונה

סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: ג'יאניס אנסטיס סיכם ל-3 שנים

CrazyRed7 כתב:"מדובר בשוער נהדר שנחשב לאחד הכשרונות הכי גדולים בעת הנוכחית", וארגוס החמיא, "יש לו פוטנציאל נהדר, בעיקר בזכות המימדים הפיזיים שלו והיכולות האתלטיות. הפועל ב"ש בחרה שוער מנוסה שיכול לשחק בליגת האלופות. הוא בשל מספיק בשביל הרמה הזאת".

וארגוס ניסה להסביר מה היתרונות והחסרונות של אנסטיס: "יש לו רפלקסים נהדרים. הוא מגיב נהדר למצבים ולעיתים מציל כדורים שנראים בלתי אפשריים. עוד תכונה טובה שלו זה המיקום, הוא עושה לעצמו חיים קלים בזכות זה. הבעיות שלו? הוא לא שולט בצורה מספיק טובה ברחבה ולפעמים יוצא לכדורים בצורה רעה, שגורמת לספיגת שערים. הוא ביצע לא מעט טעויות קריטיות ולכן ספג ביקורות קשות ביוון לאורך הקריירה. בשנה האחרונה הוא היה יציב ביכולתו וכבר ביצע פחות טעויות".

"אפשר לצפות מאנסטיס לטוב ביותר ולהצלות מדהימות, אבל גם לטעויות שיגרמו לכם לתפוס את הראש. הוא לא צפוי, למרות שלאחרונה חל שיפור משמעותי ביכולת שלו. תנו לו סבלנות. אם בשונה מרוב הקריירה שלו, בישראל הוא יהיה עקבי, אז יש לו פוטנציאל להיות שוער ששייך לרמות הכי גבוהות באירופה".
חחח

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

yakar כתב:לא יכול שלא להסכים יותר.

אבל, מה עושים עכשיו כדי להציל את העונה?
כנראה שלא ממש רוצים להשקיע כסף.
אני יכול לרשום לך תיקון בסיסי לעונה הזאת אבל הוא לא יקרה וזה גם כנראה מאוחר מדי והכל יעלה עכשיו הרבה יותר יקר, בעלי קבוצות ינצלו את הסיטואציה שנוצרה וישחטו את אלונה במחיר.
אם רוצים לשנות את האווירה ומהר, מחר היא צריכה לשבת עם שרצקי לשלם תסכום על האסלביינק ולהודיע באותו יום על ההחתמה, לשחרר את יאניס וחיימוב (אין ברירה לא יצא מזה טוב בשום כיוון) להחתים את זובאס שהוא הדבר הריאלי היחיד שנשאר עכשיו ואל תגידו לי משחק רגל לא טוב, צפיתי בו מספיק, היה תפור עלינו אם כבר רצו לעשות שינוי בעמדת השוער (למרות שלא היה צריך).
לשחרר את פקהארט וקורהוט כי מירמרו להם את החיים כבר, להביא קיצוני ימני זר. עדיין נתקענו עם בלם וקשר שחסרים לנו אחרי עזיבת ראדי (עזיבה קריטית שתבינו אותה בהמשך העונה).
עכשיו אפשר להתעורר מהחלום, כל מה שכתבתי לא יקרה ואולי במקרה הטוב יהיה שינוי אחד או שניים וגם הם יהיו מינורים. זה פתרון חלקי ועדיין עם כל השינויים שכתבתי יהיו חסרים לנו חיזוקים ב-2 עמדות (ישראלים נורמלים לעמדות האלה כבר אין בשלב הזה של העונה).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

South Boy כתב:אני לא נוהג לבכות על חלב שנשפך אבל עוד קצת סבלנות עם יואב כץ החריאת הזה ושטקוס היה בבאר שבע.
זה שורף את הלב לחשוב על זה.
עד היום אני מנסה להבין מה עבר למקבלי ההחלטות בראש.
קיץ שלם השם של שטקוס באוויר, ובסוף מוותרים עליו בגלל כמה משפטים שיואב כץ הוסיף לחוזה.
מה בער לפוצץ את העסקה? כדי לרשום אותו לדייגים מטאלין? הרי בכל מקרה החתימו במקומו שוער שלא שיחק חודשים ארוכים והיה ברור שלא נמצא בכושר.
מהלך של מועדון שיכור מכוח שאיבד מהצניעות.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לא יקרה כלום תצאו מהחלום אולי אולי אולי אולי פקהארט יוחלף וקורהוט יעזוב זה המקסימום,נדפקנו פה לשנים קדימה

סמל אישי של משתמש
simply-red

ForeverRed כתב: עד היום אני מנסה להבין מה עבר למקבלי ההחלטות בראש.
קיץ שלם השם של שטקוס באוויר, ובסוף מוותרים עליו בגלל כמה משפטים שיואב כץ הוסיף לחוזה.
מה בער לפוצץ את העסקה? כדי לרשום אותו לדייגים מטאלין? הרי בכל מקרה החתימו במקומו שוער שלא שיחק חודשים ארוכים והיה ברור שלא נמצא בכושר.
מהלך של מועדון שיכור מכוח שאיבד מהצניעות.
זה נקרא יוהרה.
אולי זה לטובה שהכל התפוצץ לנו בפנים,
נקווה שהכפה הזו תעיר כמה אנשים במערכת.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

simply-red כתב:אם זה שוער שלפי דבריו של משה אוחיון עקבו אחריו ורצו אותו עוד מהעונה שעברה אז מערך הסקאוטינג שלנו צריך לפרוש.
גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר (ויטור).
דרך אגב.
כשעבדנו עם אבי נמני עם הזרים. בדרך כלל קלענו...
אם אני זוכר נכון נמני המליץ על הובאן ואוגו

בכל מקרה, דודו עזריה צריך לעשות חושבים.. כמו שהיללו אותו כאן בהצלחות. הכשלון הזה חרוט לו על המצח יחד עם הצוות

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

אני מקווה מאוד שהקבוצה תתעשת ותשחרר אותו מיידית. הבעיה שאני לא רואה את באר שבע מודה בטעות ועושה את זה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

חתום פה על חוזה של 250 אלף יורו לעונה ל3 עונות, זה חוזה של 750 אלף יורו...
אני מתפלל שיש לקבוצה סעיף שהם יכולים לשחרר אותו תמורת פיצוי נמוך כלשהו...

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

zelik כתב:אני מקווה מאוד שהקבוצה תתעשת ותשחרר אותו מיידית. הבעיה שאני לא רואה את באר שבע מודה בטעות ועושה את זה.
חחחחח נירא לך חצי מיליון יורו לשנתיים חוסכים פה כל יורו
נערך לאחרונה על ידי hb7 ב 24 יולי 2018, 23:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אדום זקן כתב: חייבים לחתוך לא חושב שיש ברירה.
עוד 250 אלף הלכו לפח ותוסיף את ההפסד הכלכלי מחוסר הגעה לבתים.
לא פשוט.
תכפיל ב 3 עונות.
לא רואה איך משחררים אותו כזה מהר.

שלח תגובה