ז׳וליין סטו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: סטו חתם לשנתיים, ויטור הוקפא

שליחה על ידי RedHell »

ה' שישמור.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: ז׳וליין סטו

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך להיזהר מלשפוט זרים בטרם רואים אותם בפעולה.
אפשר לתהות אם התפקיד שהוא הגיע הוא הכרחי אבל אי אפשר לשפוט מהסיבה הפשוטה שזר יכול להצליח במקום אחד ולא בשני.
הכל תלוי בהתאקלמות שלו,בהבנה שלו את תפקידו ודרישות הצוות המקצועי וכמובן החיבור שלו למקום.
גם אוגו הגדול הגיע לכאן מקבוצה בירכתי הליגה הפורטוגלית אחרי שלא שיחק כמעט שנה ומשחק מבחן שלו כאן מול מכבי פת שפך לאגר במחצית.
זה המקום במגרש שרציתי לראות זר,עכשיו נראה האם הוא יעשה את העבודה.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

הקפאה משמעותה שהוא יכול לחתום איפה שהוא רוצה, מעריץ של מיגל אבל אי אפשר לדעת אם יקבל הצעה בחצי השנה הזאת ואיזה הצעה יקבל אם וכאשר, יש לו בעצם אפשרות לא לחזור לבאר שבע כי הקפאה משמעותה שחרור ותשלום החוזה. מבחינה חוזית הוא לא מחויב יותר להפועל באר שבע.
וואו זו ידיעה כל כך רעה שמלאה באי ודאות, מצטער אבל לדעתי זה מהלך לא נכון בכלל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:הקפאה משמעותה שהוא יכול לחתום איפה שהוא רוצה, מעריץ של מיגל אבל אי אפשר לדעת אם יקבל הצעה בחצי השנה הזאת ואיזה הצעה יקבל אם וכאשר, יש לו בעצם אפשרות לא לחזור לבאר שבע כי הקפאה משמעותה שחרור ותשלום החוזה. מבחינה חוזית הוא לא מחויב יותר להפועל באר שבע.
וואו זו ידיעה כל כך רעה שמלאה באי ודאות, מצטער אבל לדעתי זה מהלך לא נכון בכלל.
לא חושב שתהיה קבוצה שתרצה שחקן עם כאלה פציעות ותציע לו יותר מאיתנו,
וגם לא מאמין שהוא ילך לסתם קבוצה שתציע לו שכר פחות ממה שיחזור כשיופשר

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אוהד בגולה כתב:מה שלא ברור פה זה למה עוד קשר אחורי ולא קשר קדמי/קיצוני ימני שזה מה שאנחנו צריכים על משבצת בוזגלו-קואנקה. יש את אוגו, יש את כבהא. למה עוד אחד?
אולי יש מישהו ישראלי בקנה...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

hb7 כתב:במצב הכי אופטימי יביאו מישהו עד ינואר אבל מי יסכים להגיע לחצי שנה ?
בתכלס הצרפתי היה קלאסי לזה.
מקווה שדאגו לסעיף יציאה לפחות בסיום העונה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אל תשאלו אותי מה זה אומר

https://mobile.twitter.com/amirnaveh/st ... 93057?s=17" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
The red one

bs war כתב:אל תשאלו אותי מה זה אומר

https://mobile.twitter.com/amirnaveh/st ... 93057?s=17" onclick="window.open(this.href);return false;
כן, זה קצת מפחיד. קצת הרבה אפילו.

הבנתי שאין התייחסות תקנונית להפשרת שחקן ולפי מה שאמרו, זה גם לא קרה מעולם. אני בטוח ב-1000% שעשו את כל הבדיקות אבל כבר קרו דברים מעולם :מיצמוץ:

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב: לא חושב שתהיה קבוצה שתרצה שחקן עם כאלה פציעות ותציע לו יותר מאיתנו,
וגם לא מאמין שהוא ילך לסתם קבוצה שתציע לו שכר פחות ממה שיחזור כשיופשר
אני בטוח שאתה מבין שאני לא מסתמך על תחושת הבטן שלי או שלך מה יהיה עם מיגל, בתור בנאדם רציונלי שמסתכל על הדברים עובדתית מיגל יכול לחתום איפה שהוא רוצה והוא לא מחויב בשום דבר להפועל באר שבע כרגע, וזה לא מרגיע אותי בכלל.
אוף דה רקורד, מאמין שזר קצת יותר "נוצץ" היה מקל על התחושה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא מבין מה הפרנויה.
ברגע שקורהוט עוזב ויטור חוזר למצבת השחקנים הרשומים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

yossi כתב:לא מבין מה הפרנויה.
לגמריי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

yossi כתב:לא מבין מה הפרנויה.
אז למה לא הקפיאו את קורהוט עד שימצאו לו קבוצה? עד כמה שאני יודע לא צריך את אישור השחקן כדי להקפיא אותו כי המועדון מחויב לספק לו את כל מה שמגיע לו בכל מקרה.
אני לא מבין גדול אבל אני לא חושב שמבחינה תקנונית אפשר להקפיא שחקן ולהחזיר אותו כל פעם שמתחשק, יכול להיות שההקפאה היא מינימום עד חלון הרישום בינואר? נכון שמיגל רק יחזור מפציעה עד אז אבל עדיין מלחיץ.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כי אז קורהוט יכול לתבוע ולקבל את כל הכסף של כל החוזה המלא ל3 שנים ובו זמנית לחתום בקבוצה אחרת.
מה כל כך מסובך?

סמל אישי של משתמש
The red one

South Boy כתב:
אז למה לא הקפיאו את קורהוט עד שימצאו לו קבוצה? עד כמה שאני יודע לא צריך את אישור השחקן כדי להקפיא אותו כי המועדון מחויב לספק לו את כל מה שמגיע לו בכל מקרה.
אני לא מבין גדול אבל אני לא חושב שמבחינה תקנונית אפשר להקפיא שחקן ולהחזיר אותו כל פעם שמתחשק, יכול להיות שההקפאה היא מינימום עד חלון הרישום בינואר? נכון שמיגל רק יחזור מפציעה עד אז אבל עדיין מלחיץ.
לגבי החלק הראשון - אם היו מקפיאים את קורהוט זה אומר שחרור בחינם וסביר להניח שלא רוצים.
לגבי החלק השני - כרגע מיטב המוחות עובדים על למצוא מה באמת קורה עם הפשרה של שחקן. עלו על זה שאין לזה התייחסות בתקנון, וגם עכברי הכדורגל לא זוכרים מקרה שבו שחקן הופשר.
בתקנון חד משמעית כתוב ששחקן מוקפא לא יכול לחזור לשחק כדורגל באותה קבוצה למשך *כל* אותה עונה. אבל אין התייחסות לגבי הפשרה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב: לגבי החלק הראשון - אם היו מקפיאים את קורהוט זה אומר שחרור בחינם וסביר להניח שלא רוצים.
לגבי החלק השני - כרגע מיטב המוחות עובדים על למצוא מה באמת קורה עם הפשרה של שחקן. עלו על זה שאין לזה התייחסות בתקנון, וגם עכברי הכדורגל לא זוכרים מקרה שבו שחקן הופשר.
בתקנון חד משמעית כתוב ששחקן מוקפא לא יכול לחזור לשחק כדורגל באותה קבוצה למשך *כל* אותה עונה. אבל אין התייחסות לגבי הפשרה
מה בעצם אומרת הפשרה?
ולמה זה שונה מאותו סעיף שאומר בבירור ששחקן שהוקפא בקבוצה מסוימת לא יוכל לחזור לשחק בשורותיה באותה עונה?

שלח תגובה