דינמו זאגרב- הפועל באר שבע- שלישי, 21:00, מקסימיר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: דינמו זאגרב- הפועל באר שבע- שלישי, 21:00, מקסימיר

שליחה על ידי ForeverRed »

oren2792 כתב:הסיכוי היחיד הוא אם יתברר שאנחנו שיתפנו שחקן לא חוקי ואז ההפסד יהיה רק 3:0 :)
וואלה יש מצב שעלית פה על משהו.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

ForeverRed כתב: וואלה יש מצב שעלית פה על משהו.
אם אתה רציני אז במקרה כזה זה הולך לתוצאה הגבוהה יותר...

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

לדינמו יש היסטוריה של מכירת משחקים, אולי מישהו אמיד ירים את הכפפה ויקנה?

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

ForeverRed כתב: לא חושב שאני מוציא פה יותר מאחרים.
לדעתי אפילו הרבה פחות.

חלק גדול מהדברים מגיע כתגובה לבלבולי מוח ואי דיוקים שאני קורא פה ולא כביקורת יזומה. קשה לשתוק על זה, מודה. אולי מהצד זה מפורש בצורה אחרת.

בכל מקרה, המשחק הזה הוא היסטוריה וככה צריך להתייחס אליו. מה שצריך לקחת הלאה זה את הפקת הלקחים, בתקווה שהכאפה הייתה חזקה והזיזה כמה ברגים איפה שצריך.
עכשיו צריכים להטריף את העיר. יש מספיק תלונות בפייסבוק (לא מכחיש שחלקן מוצדקות, ברור שנעשו טעויות - ועוד יעשו אל תדאג, אף פעם התלונות לא יגמרו).
בגלל שכולנו חיים את הקבוצה הזאת, הדבר הכי יעיל לעשות עכשיו זה להתמקד באיך גורמים ליום שלישי להיות חווית עידוד מהגדולות שנראו פה. 99% שאני לא מציאותי, אבל רק בגלל האחוז הנותר הפועל באר שבע הוציאה 100 אלף איש לחגיגות.
הטירוף מתחיל ברשתות ובפורומים, אז אם אנחנו רואים את עצמנו חלק מהנורמלים זה השיח שצריך להיות פה. שכל הלמה עשו ככה ואיך החתימו את הזה יחכו, עכשיו צריך לגרום לקהל לחלחל שיום שלישי באים להנות מהקבוצה המדהימה הזו שהגשימה לנו חלום.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מאוד מסכים עם הלך הרוח שצריך לתמוך הרבה יותר בקבוצה בימים אלו. אנו נמדדים בזמנים קשים.
יחד עם זאת, לא הגיוני שקיץ שלם, תקפו פה כותבים טובים (עם המון זלזול ויוהרה) יום יום על ביקורת מאוד לגיטימית ואחרי שקיבלנו פצצה לפנים (הגדולה בעידן בכר אני מזכיר) עוד מעזים לקטול שוב וישר לצעוק "יאללה, זה הזמן לתמוך". קית שלם שאומרים פה לאנשים שאנחנו לא מבינים את מדיניות הרכש ואיך שופטים החתמה בלי לההין את התמונה הכוללת וכו'. זו מהות הפורום. מותר לנו לבקר, לתמוך ולטעות. קצת סבלנות וצניעות לא יזיקו לאף אחד.
כמו שבשנה שעברה כולם שמחו פה שפקהארט הגיע (כי היה ברור לכולנו שהיה צריך חלוץ), כך יצאו כנגד החתמת שוער שתופס מכסת זר, מגיע ללא כושר משחק וללא מעמד של שוער ראשון לאורך זמן.
תנוחו, במגרש כולנו נעודד.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

izguy83 כתב:מאוד מסכים עם הלך הרוח שצריך לתמוך הרבה יותר בקבוצה בימים אלו. אנו נמדדים בזמנים קשים.
יחד עם זאת, לא הגיוני שקיץ שלם, תקפו פה כותבים טובים (עם המון זלזול ויוהרה) יום יום על ביקורת מאוד לגיטימית ואחרי שקיבלנו פצצה לפנים (הגדולה בעידן בכר אני מזכיר) עוד מעזים לקטול שוב וישר לצעוק "יאללה, זה הזמן לתמוך". קית שלם שאומרים פה לאנשים שאנחנו לא מבינים את מדיניות הרכש ואיך שופטים החתמה בלי לההין את התמונה הכוללת וכו'. זו מהות הפורום. מותר לנו לבקר, לתמוך ולטעות. קצת סבלנות וצניעות לא יזיקו לאף אחד.
כמו שבשנה שעברה כולם שמחו פה שפקהארט הגיע (כי היה ברור לכולנו שהיה צריך חלוץ), כך יצאו כנגד החתמת שוער שתופס מכסת זר, מגיע ללא כושר משחק וללא מעמד של שוער ראשון לאורך זמן.
תנוחו, במגרש כולנו נעודד.
מי זה תקפו?
אל תיקח מקרה אחד ותהפוך אותו לנחלת הכלל.
אני יכול להעיד על עצמי שבדיונים מקצועיים אני כמעט ולא משתתף.
בכל מקרה כל מי שביקר צריך להבין שמותר גם לא להסכים איתו וזה לא משנה מי צדק ומי טעה בדיעבד כי זה תמיד משתנה.
כל עוד השיח מתקיים ברמה מכבדת אז לכל אחד מותר להגיד הכל ואין צורך להגיע למקומות האלה.

וכן, מותר לי להגיד את דעתי שהארס והביקורות הבלתי פוסקות לדעתי האישית מיותרות כבר בשלב הזה ועכשיו הגיע הזמן להתאחד סביב הקבוצה.
בסופו של יום כל אחד יעשה כרצונו וכראות עיניו, להציג דעה וקו מחשבה זו המהות של הפורום והדיונים בו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

oranu כתב: מי זה תקפו?
אל תיקח מקרה אחד ותהפוך אותו לנחלת הכלל.
אני יכול להעיד על עצמי שבדיונים מקצועיים אני כמעט ולא משתתף.
בכל מקרה כל מי שביקר צריך להבין שמותר גם לא להסכים איתו וזה לא משנה מי צדק ומי טעה בדיעבד כי זה תמיד משתנה.
כל עוד השיח מתקיים ברמה מכבדת אז לכל אחד מותר להגיד הכל ואין צורך להגיע למקומות האלה.

וכן, מותר לי להגיד את דעתי שהארס והביקורות הבלתי פוסקות לדעתי האישית מיותרות כבר בשלב הזה ועכשיו הגיע הזמן להתאחד סביב הקבוצה.
בסופו של יום כל אחד יעשה כרצונו וכראות עיניו, להציג דעה וקו מחשבה זו המהות של הפורום והדיונים בו.
ממש לא מכוון אליך. אתה כותב ענייני ומכבד בכל מצב.
טוב שלא מסכימים על הכל, אחרת הפורום היה משעמם.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

izguy83 כתב: ממש לא מכוון אליך. אתה כותב ענייני ומכבד בכל מצב.
טוב שלא מסכימים על הכל, אחרת הפורום היה משעמם.
אחלה אני יודע שלא מכוון אלי, בכללי אם כולנו נהיה קצת יותר מכילים אז השיח יהיה הרבה יותר מכבד וענייני גם כשהדעות הן הפוכות, כולנו באותה סירה בסופו של דבר.

שלח תגובה