איך ממשיכים מכאן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: איך ממשיכים מכאן

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: אותו אלישע בנה במכבי חיפה סגל שעד היום לא הצליחו להתאושש ממנו.

לפעמים דברים פשוט מתחברים.
ברדה, אוגו, הובאן.. המון צירופי מקרים שקרו במקביל והרכיבו פה סגל מפלצתי.
ומה אלישע עשה עם ברדה, אוגו, הובאן, וגם בוזגלו ששיחקו גם אצלו? (וגם סוארס, פלט ומליקסון).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

izguy83 כתב: תראה, מהפסגה שאליה הגענו בעונת האליפות השניה (כולל קמפיין אירופי מדהים) קשה לעלות עוד, כך שזו לא בדיוק טענה הוגנת. מסכים שהוא קיבל תשתית טובה, אבל גם הוציא ממנה הרבה יותר מכל אחד אחר שהיה פה. זרים זה הרבה ענין של מזל. תראה את מכבי חיפה שהביאו שנה אחרי שנה זרים מאוד מוכחים ונכשלו איתם כשלון חרוץ. גם מכבי ת"א.
אתה לא איתי בדיון אחי. ברק בכר מאמן מדהים, לא מדבר על מה שהוא מוציא מהסגל בכלל.

ואני גם לא מדבר על הזרים, אני מדבר על הסגל המנופח.

השחקני 6\8 שלנו כרגע הם וובה, דן, סטו, אוגו , קבהא. 5 שחקנים ל2 עמדות וסטו זה שחקן שהובא השנה בזמן שוובה זה שחקן שיעזוב. למה זה טוב בדיוק? אין שדרוג ויש בזבוז של זר והמון כסף.

תוציא את השחקנים שלא בתוכניות ונשארת עם:
כנפיים - עזרא, זריהן, וואקמה
חלוצים - שהר, בן בסט

2 אזורים שצורחים לשדרוג ובמקום לשדרגם הביאו שוער במקום שוער מעולה, כך שכרגע יש לך 3 שוערים, ובן בסט במקום מלמד, עוד בזבוז של מלא כסף בלי שדרוג.

וזה בלי להתייחס לבלגאן שקורה בעמדת הבלמים, שאמנם נגרם מפציעות, אבל שום פציעה לא חדשה שם לאף אחד.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nir767676 כתב: אתה לא איתי בדיון אחי. ברק בכר מאמן מדהים, לא מדבר על מה שהוא מוציא מהסגל בכלל.

ואני גם לא מדבר על הזרים, אני מדבר על הסגל המנופח.

השחקני 6\8 שלנו כרגע הם וובה, דן, סטו, אוגו , קבהא. 5 שחקנים ל2 עמדות וסטו זה שחקן שהובא השנה בזמן שוובה זה שחקן שיעזוב. למה זה טוב בדיוק? אין שדרוג ויש בזבוז של זר והמון כסף.

תוציא את השחקנים שלא בתוכניות ונשארת עם:
כנפיים - עזרא, זריהן, וואקמה
חלוצים - שהר, בן בסט

2 אזורים שצורחים לשדרוג ובמקום לשדרגם הביאו שוער במקום שוער מעולה, כך שכרגע יש לך 3 שוערים, ובן בסט במקום מלמד, עוד בזבוז של מלא כסף בלי שדרוג.

וזה בלי להתייחס לבלגאן שקורה בעמדת הבלמים, שאמנם נגרם מפציעות, אבל שום פציעה לא חדשה שם לאף אחד.
כסף ומעמד.
כשיש לך יותר כסף, אתה משתולל יותר בשוק העברות. יש לך יותר הכנסה פנויה. ככה זה בחיים.
מבחינת מעמד, להביא לפה את בן שהר לפני 3 עונות או שחקן במעמדו היום זה לא אותו הדבר. יש לך רק אחד כזה בשוק. לפני 3 שנים זה שדרוג אדיר, היום זה שחקן לרוטציה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

hb7 כתב: הסגל גדול יפה וחזק אבל משחקים 11 שחקנים במשחק תן לי הרכב של פליאוף אלופות שנה שעברה ותן לי הרכב שפתחנו איתו שלשום ותגיד לי אם נחלשנו או לא,נהייה איתך לארג נדבר במחזור השני ואז תגיד לי
דיברו כאן על הסגל. מבחינת הסגל יש לנו את הסגל הכי עמוק וטוב בליגה.

את השנה שעברה התחלנו עם טאהה בלם מחליף, דור אלו ואורן ביטון מגינים מחליפים, גורש שוער מחליף, מיכאלה אוחנה קשר אמצע מחליף, בן שהר חלוץ מחליף וכן הלאה וכן הלאה. סגל סופר עמוק וסופר איכותי.
גם השנה הסגל עמוק מאוד.

הבעיה, כמו שאמרתי, שממצב של 6 זרים טובים באותה עונה נפלאה בישראל ובאירופה (ויטור, טוני, אוגו, הובאן, קורוהוט, לוסיו/סוארס), כשהיו משחקים באירופה שגם עלינו עם 6 זרים בהרכב, הגענו למצב שיש את אוגו וטוני (ומיגל לזמנים קצרים). זה הכל. קוואנקה ופקהארט לא נתנו מה שציפו בשנה שעברה, קורוהוט חווה ירידה ביכולת ואז נפצע, אז נשארנו עם שני זרים איכותיים בלבד במשך כמעט כל העונה.

העונה, נכון לכרגע, גם היווני והצרפתי לא נותנים מה שרצינו כשפקהארט עדין כאן ועדין לא מרשים, אז שוב אנחנו נשארים רק עם טוני ואוגו, כששוב ויטור יעדר לפחות מס' חודשים ולא יודעים איך הוא יחזור אם בכלל.
אם היינו פוגעים ביווני ובצרפתי, או שבהמשך הם יוכיחו שהם זרים איכותיים, אתה תראה שהכל פתאום ישתנה, כי מבחינת ישראלים יש לנו את הישראלים הטובים בליגה (בן ביטון, אורן ביטון, צדק, חיימוב, טאהה, ממן, מליקסון, אייבנדר, בן בסט, עזרא, שהר).

זר איכותי, לא לדבר על שניים, יכול לשנות את כל האיכות של ההרכב. תן לנו הקיץ זר אחד ברמה של ויטור/טוני/אוגו שיבוא במקום פקהארט, ואתה תראה איך כל נקודת המבט שלך משתנה.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

izguy83 כתב: כסף ומעמד.
כשיש לך יותר כסף, אתה משתולל יותר בשוק העברות. יש לך יותר הכנסה פנויה. ככה זה בחיים.
מבחינת מעמד, להביא לפה את בן שהר לפני 3 עונות או שחקן במעמדו היום זה לא אותו הדבר. יש לך רק אחד כזה בשוק. לפני 3 שנים זה שדרוג אדיר, היום זה שחקן לרוטציה.
לא רוצה השתוללות, תביא לי שווה ערך סטו רק לעמדה שבאמת צריך - חלוץ/כנף
אל תקנה שוער כשלא צריך שוער

דברים פשוטים בבניית סגל.
או לכל הפחות, אם כבר בחרתם לחזק עמדות שלא צריכות חיזוק למען השם קודם תצליחו לשחרר את מי שרוצים לשחרר. כי עכשיו אנחנו תקועים

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nir767676 כתב: לא רוצה השתוללות, תביא לי שווה ערך סטו רק לעמדה שבאמת צריך - חלוץ/כנף
אל תקנה שוער כשלא צריך שוער

דברים פשוטים בבניית סגל.
או לכל הפחות, אם כבר בחרתם לחזק עמדות שלא צריכות חיזוק למען השם קודם תצליחו לשחרר את מי שרוצים לשחרר. כי עכשיו אנחנו תקועים
זה מה שכתבתי כל הקיץ אחי. אתה משכנע את המשוכנע.

שלח תגובה