אריאל הרוש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: אריאל הרוש

שליחה על ידי סימיוני »

אדום זקן כתב:
08 יוני 2021, 20:11
האמת שאין לי בעיה מקצועית עם הרוש מבחינתי כל השוערים הישראליים פחות או יותר באותה רמה,ההגנה שתיבנה לו ביחד עם הקישור האחורי זה המפתח.
הבעיה שלי איתו שהוא חגית המנחסת,אחד כזה שאיפה שלא דורך לא צומח דשא.
או שיורדים ליגה או שנכשלים ביעדים או שמתפרקים,מנחוס כזה.
זה לא ארק המנחוס .קשה לי לסלוח לו על הטינופים אחרי שעזב.
לא אעודד אותו אבל גם לא אקלל או אשרוק בוז לשחקן שלנו. לא מבין איך מביאים אותו, אבל אם יבוא- הצלחתו היא הצלחתנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סימיוני כתב:
08 יוני 2021, 20:46
זה לא ארק המנחוס .קשה לי לסלוח לו על הטינופים אחרי שעזב.
לא אעודד אותו אבל גם לא אקלל או אשרוק בוז לשחקן שלנו. לא מבין איך מביאים אותו, אבל אם יבוא- הצלחתו היא הצלחתנו.
וואחד מנחוס לא סתם שחקן בינוני
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

בנט יושב עם עבאס ויאיר גולן, אלונה לא תדבר עם הרוש?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מושיקו, אתה מפתיע אותי בגישה הפייסנית הזאת.
איבדנו שוער סביר, גם אם לא וואו, שהוא נכס מבחינת חדר ההלבשה ובכלל רמת האינטלגנציה וכל זה בשביל שוער בינוני שברמה המקצועית שכח מה זה לעמוד בשער של קבוצה כי הוא עשה את זה פחות מ5 פעמים בשנתיים האחרונות. ברמה הבינאישית הוא סרטן בחדר ההלבשה שמפלג ומתסיס. ברמה של החוויה שלנו באופן אישי הוא דאג להשתין עלינו וללכלך עלינו בכל במה אפשרית.
נקנח בזה שאם יישב במקרה על הספסל- יתפלל שנפסיד בכל משחק. ככה העיד על עצמו.

מה אני צריך את החרא הזה בקבוצה? למה לא להילחם בעצם המחשבה להחתים אותו?
זה יעלה לנו ביוקר, הוא לא סתם מנחוס, יש לו מניות בזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

השאלה מתי הזמן להילחם בהחתמה.
הדעה של הקהל ידועה, בכל פוסט של המועדון גם על דברים שולים יש תגובות שמבקרות את הרצון להחתים את הרוש.
אוהדים מובילי דעה כתבו פוסטים בנושא שהגיעו למאות לייקיים ושיתופים.
אלונה ואסי קיבלו כמות גדולה של הודעות לפלאפון נגד ההחתמה.
הקהל השמיע את קולו והגיע למקבלי ההחלטות.
ואם בכל זאת משיקולי תקציב או שוק ישראלי חלש הרוש יחתום, מה יעזור אז לשרוק בוז בכל נגיעה שלו בכדור או לקלל אותו? חוץ מלייצר לחץ ולפגוע במועדון בטח כשבמשחקים הראשונים הם באירופה וסופר חשובים למה זה יגרום?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שילמדו לא לעשות טעויות.

כנראה שאנחנו מבינים יותר טוב מההנהלה שלנו, וזה בלט עוד בעונת האליפות השלישית ולאחר מכן, שידענו שאסור להחתים שחקנים מסוימים ובסופו של דבר החתימו וטוב לא יצא מזה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 יוני 2021, 23:07
השאלה מתי הזמן להילחם בהחתמה.
הדעה של הקהל ידועה, בכל פוסט של המועדון גם על דברים שולים יש תגובות שמבקרות את הרצון להחתים את הרוש.
אוהדים מובילי דעה כתבו פוסטים בנושא שהגיעו למאות לייקיים ושיתופים.
אלונה ואסי קיבלו כמות גדולה של הודעות לפלאפון נגד ההחתמה.
הקהל השמיע את קולו והגיע למקבלי ההחלטות.
ואם בכל זאת משיקולי תקציב או שוק ישראלי חלש הרוש יחתום, מה יעזור אז לשרוק בוז בכל נגיעה שלו בכדור או לקלל אותו? חוץ מלייצר לחץ ולפגוע במועדון בטח כשבמשחקים הראשונים הם באירופה וסופר חשובים למה זה יגרום?
"שוק ישראלי חלש" ובכל זאת ל13 הקבוצות האחרות בליגה יש שוערים פחות מזיקים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
09 יוני 2021, 06:42
"שוק ישראלי חלש" ובכל זאת ל13 הקבוצות האחרות בליגה יש שוערים פחות מזיקים
פחות מזיקים באיזה מובן?
למעט השוערים ״הישראלים״ של מכבי וחיפה, וג׳רפי שנתן עונה טובה באשדוד אבל התרסק לחלוטין עונה לפני במועדון עם לחץ וקהל (הפועל), ולבקוביץ שנתן עונה טובה בחדרה אבל הוא עדין הימור לקבוצה גדולה, שאר השוערים הישראלים בליגה טעו המון והיו מאוד חסרי יציבות.

אני כבר כתבתי את הדעה שלי, השוערים הישראלים הם פשוט שוערים חלשים מקצועית עם בסיס רע מאוד ובעיקר חסרי יציבות וחוסר יכולת לשלוט ברחבה ולהתמודד עם כדורי גובה.
אפילו מרציאנו שנחשב לישראלי הבכיר טועה המון וראינו לא מעט שערים באשמתו הישירה.

אני חושב ששוער איכותי משדרג את כל הקבוצה ונותן שקט וביטחון גם לשחקני הגנה פחות טובים ולכן הייתי הולך על שוער זר.

בקשר להרוש, מבחינה מקצועית, עד לאותו משחק בטדי שהוציאו אותו מהסגל כי לקח כדור נגד צינון בלי להגיד לקבוצה, מה שלדעתי היה תחילת הקרע בינו לבין כל מיני אנשים במועדון, הוא היה מקצועית טוב מאוד ואם תבדוק בנושא כאן תראה שאפילו אמרנו שהוא היה נקודת האור בקבוצה באותה תקופה ואפילו דיברו כאן סוף סוף על שוער שלא רק שלא מאבד נקודות אלא גם מביא אותם (זוכר גם הופעות טובות שלו בנבחרת כולל שני בישולים גדולים שלו).
אחרי זה היכולת שלו קצת ירידה במובן שלא הביא ערך מוסף יותר מידי, עצר מה שהיה צריך לעצור וספג מה שהיה צריך לספוג אבל לא מעבר.
ברק חיפש לזעזע ובחר בו, אבל מקצועית זה לא שחטף שערים יוצאי דופן או הציג יכולת חלשה מידי, אבל אחרי שאוהד לקח את ההזדמנות בשתי ידיים ונתן חצי עונה טובה (התקופה הכי טובה של אוהד אצלנו בקדנציה השנייה) המרמור של הרוש עלה עד שהתפוצץ בצורה לא חברית ולא מקצועית (לדעתי העובדה שהמשיך להיות שוער ראשון בנבחרת הובילה לכך, האגו שלו אמר איך בנבחרת שניתן לבחור שוערים מכל הליגה אני ראשון ובבאר שבע שאני מתמודד רק עם לוויטה אני שני).

אז לא, גם הרוש זה לא איזה שובר שיווין או משהו יוצא דופן מקצועית, וכמובן שהייתי לוקח בכל יום שוער זר לפניו. אבל מקצועית, הוא מהשוערים היותר טובים מבין הישראלים, לדעתי אפילו הכי טוב אחרי מרציאנו (לא יודע איך השנים האחרונות שהיה בעיקר שוער שני ישפיעו על הכושר והחדות שלו, בטח לטווח הקצר, אבל מבחינת מה שאני לפחות ראיתי ממנו בנבחרת, אצלנו, וגם בנתניה והפועל לפנינו שם היו מרוצים מהרוש מקצועית זאת ההתרשמות האישית שלי).
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 09 יוני 2021, 08:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Sir Alex Ferguson כתב:
09 יוני 2021, 08:03
פחות מזיקים באיזה מובן?
למעט השוערים ״הישראלים״ של מכבי וחיפה, וג׳רפי שנתן עונה טובה באשדוד אבל התרסק לחלוטין עונה לפני במועדון עם לחץ וקהל (הפועל), ולבקוביץ שנתן עונה טובה בחדרה אבל הוא עדין הימור לקבוצה גדולה, שאר השוערים הישראלים בליגה טעו המון והיו מאוד חסרי יציבות.

אני כבר כתבתי את הדעה שלי, השוערים הישראלים הם פשוט שוערים חלשים מקצועית עם בסיס רע מאוד ובעיקר חסרי יציבות וחוסר יכולת לשלוט ברחבה ולהתמודד עם כדורי גובה.
אפילו מרציאנו שנחשב לישראלי הבכיר טועה המון וראינו לא מעט שערים באשמתו הישירה.

אני חושב ששוער איכותי משדרג את כל הקבוצה ונותן שקט וביטחון גם לשחקני הגנה פחות טובים ולכן הייתי הולך על שוער זר.

בקשר להרוש, מבחינה מקצועית, עד לאותו משחק בטדי שהוציאו אותו מהסגל כי לקח כדור נגד צינון בלי להגיד לקבוצה, מה שלדעתי היה תחילת הקרע בינו לבין כל מיני אנשים במועדון, הוא היה מקצועית טוב מאוד ואם תבדוק בנושא כאן תראה שאפילו אמרנו שהוא היה נקודת האור בקבוצה באותה תקופה ואפילו דיברו כאן סוף סוף על שוער שלא רק שלא מאבד נקודות אלא גם מביא אותם (זוכר גם הופעות טובות שלו בנבחרת כולל שני בישולים גדולים שלו).
אחרי זה היכולת שלו קצת ירידה במובן שלא הביא ערך מוסף יותר מידי, עצר מה שהיה צריך לעצור וספג מה שהיה צריך לספוג אבל לא מעבר.
ברק חיפש לזעזע ובחר בו, אבל מקצועית זה לא שחטף שערים יוצאי דופן או הציג יכולת חלשה מידי, אבל אחרי שאוהד לקח את ההזדמנות בשתי ידיים ונתן חצי עונה טובה (בתקופת הכי טובה שלו אצלנו בקדנציה השנייה) המרמור של הרוש עלה עד שהתפוצץ בצורה לא חברית ולא מקצועית (לדעתי העובדה שהמשיך להיות שוער ראשון בנבחרת הובילה לכך, האגו שלו אמר איך בנבחרת שניתן לבחור שוערים מכל הליגה אני ראשון ובבאר שבע שאני מתמודד רק עם לוויטה אני שני).
משה ב8 מחזורים הרוש ספג 25 שערים זה נתון עלוב בכל קנה מידה.
אם הוא היה שוער כזה גדול זה לא היה ככה לא משנה כמה ההגנה לא טובה.
באותה עונה ב20 משחקים הוא ספג 30 שערים ממוצע של 1.5 שערים למשחק.
לויטה שאתה יורד עליו העונה ספג 43 שערים ב36 משחקים שזה ממוצע 1.19, בעונה הראשונה היה לו ממוצע של שער למשחק ועונה שעברה גם שער למשחק.
אני מעדיף שוער יציב עם אופי נוח מאשר שוער שכל דבר קטן מוריד אותו והאופי שלו חרא

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

מצטער משה,
אבל אלו הררים של מילים להלבנת הרוש שכל מטרתן להוכיח שהוא טוב מלויטה.
זה לא נכון. לא עובדתית ולא תחושתית.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

עצוב לי להגן על הרוס אבל משחק ההגנה באותה עונה היה פתטי. אלחמיד וטאהא שיחקו כמו חלוצים, שחקני ההתקפה היו עצלנים כמו דיא ונייג'ל שלא חשבו על הגנה ובקישור היה את אוגו שרוב הזמן הלך וכמובן דנידין הסלובקי.
כל מסירת עומק חתכה את העלאק הגנה וברוב ההתקפות ליריבה היה יתרון מספרי ברחבה שלנו.

גם נוייר היה סופג במספרים דומים. מקצועית אין בעיה ממשית עם הרוס, הוא טוב באספקט אחד ובינוני מאוד בשאר כמו כל הישראלים.
בניגוד לניצן/לויטה/מרציאנו/קנדיל יש באמת נפילה גדולה איתו בכל הקשור לאופי. אבל אם הוא באמת מגיע עם שכר של 120 אלף ד' אני יכול להבין למה בצוות המקצועי הולכים עליו. ע"פ השמועות מרציאנו דורש כמעט פי 3, בדיחה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סניור כתב:
09 יוני 2021, 08:11
מצטער משה,
אבל אלו הררים של מילים להלבנת הרוש שכל מטרתן להוכיח שהוא טוב מלויטה.
זה לא נכון. לא עובדתית ולא תחושתית.
על מה הדיון כאן?
מבחינת אישיות, אוהד הוא אחלה גבר, אחלה חבר לקבוצה, אחלה ספורטאי להזדהות איתו כאוהד ואחלה דמות להחזיק במועדון. הרוש לעומת זאת מבחינת אישיות הוא מדליפן, בכיין ועם חרא אופי.
מבחינה מקצועית, אוהד נתן חצי עונה מצוינת בקדנציה הראשונה שהרבה בזכותה נשארנו בליגה, ונתן חצי עונה טובה מאוד כשהחליף את הרוש והרגשתי שהוא עולה בטירוף כל משחק כדי להוכיח שהוא ראוי להיות השוער הראשון. לאחר מכן אוהד איבד משהו מהטירוף המקצועי, איבד מהריכוז, ספג גולים באשמתו, גולים רכים, לא שלט ברחבה, כל כדור גובה הרגיש כמו חצי גול וכל כדור נייח אפילו יותר מחצי גול וגם מבחינת האקסטרה לא הציל אותנו מספיק לאורך העונה. אולי גם הגיל כבר מתחיל להשפיע עליו. לא חושב שמבחינה מקצועית הרוש ולוויטה באותה הרמה. לא שהרוש זה משהו יותר דופן, אבל הרבה פחות רך, הרבה יותר יציב, שוער יותר טוב מקצועית גם אם לא בפער עצום.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

עוד פעם אנחנו בוחרים ללכת על הזול במקום על הטוב?
בגלל שהרוש עולה למעביד 120k אז הוא הבחירה המועדפת? אין שיקולים אחרים?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

הפועלעולה כתב:
09 יוני 2021, 08:13
עצוב לי להגן על הרוס אבל משחק ההגנה באותה עונה היה פתטי. אלחמיד וטאהא שיחקו כמו חלוצים, שחקני ההתקפה היו עצלנים כמו דיא ונייג'ל שלא חשבו על הגנה ובקישור היה את אוגו שרוב הזמן הלך וכמובן דנידין הסלובקי.
כל מסירת עומק חתכה את העלאק הגנה וברוב ההתקפות ליריבה היה יתרון מספרי ברחבה שלנו.

גם נוייר היה סופג במספרים דומים. מקצועית אין בעיה ממשית עם הרוס, הוא טוב באספקט אחד ובינוני מאוד בשאר כמו כל הישראלים.
בניגוד לניצן/לויטה/מרציאנו/קנדיל יש באמת נפילה גדולה איתו בכל הקשור לאופי. אבל אם הוא באמת מגיע עם שכר של 120 אלף ד' אני יכול להבין למה בצוות המקצועי הולכים עליו. ע"פ השמועות מרציאנו דורש כמעט פי 3, בדיחה.
זה למה לויטה ספג 16 שערים ב16 משחקים לעומת הרוש...
אל תחפש בשבילו תירוצים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דר אדום בנשמה כתב:
09 יוני 2021, 08:22
זה למה לויטה ספג 16 שערים ב16 משחקים לעומת הרוש...
אל תחפש בשבילו תירוצים
תחזור בטופיק הזה לעמוד 17 ותתחיל לקרוא משם, תראה מה היו התגובות עד לפרשה עם הכדור נגד הצינון, עד לחודש ינואר אפילו, ואז תחזור לכאן.

שלח תגובה