אריאל הרוש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אריאל הרוש

שליחה על ידי CrazyRed7 »

tomer224 כתב:יש בעיה בפורום הזה שבאופן קבוע נוהגים להקטין פה
שחקנים.
הרוש שוער מצוין שלא סתם נבחר לשוער העונה בקפריסין
הוא בטופ 2 של הישראלים , וכן לדעתי הוא טוב מחיימוב
מהתחלה היו צריכים ללכת עליו
לפני שנה חיימוב היה עוד שוער. הרי כל הזמן דיברו שצריך שוער זר.
היום פתאום חיימוב זה בופון בשיאו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: לפני שנה חיימוב היה עוד שוער. הרי כל הזמן דיברו שצריך שוער זר.
כל שוער שלא חושבםי שצריך להחליף זה בופון בשיאו? לא, לא צריך להגזים.

חיימוב נתן עונה נהדרת, לא מושלמת, אבל טובה מאוד. לא היה צורך להחליפו, בטח ובטח לא בשוער זר. והנה ראינו מה קרה בגלל שעשינו את זה. אז דיי כבר עם הניסיונות להעביר את האש ל"אנשים בפורום" או עוד פעם לסנג'ר על עיוור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

The red one כתב: כל שוער שלא חושבםי שצריך להחליף זה בופון בשיאו? לא, לא צריך להגזים.

חיימוב נתן עונה נהדרת, לא מושלמת, אבל טובה מאוד. לא היה צורך להחליפו, בטח ובטח לא בשוער זר. והנה ראינו מה קרה בגלל שעשינו את זה. אז דיי כבר עם הניסיונות להעביר את האש ל"אנשים בפורום" או עוד פעם לסנג'ר על עיוור.
לגיטימי שרצו לשדרג את העמדה.
הצורה שבה זה נעשה היא הבעיה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: לגיטימי שרצו לשדרג את העמדה.
הצורה שבה זה נעשה היא הבעיה.
הו, זה מה שחסר לך, שתעז להעביר ביקורת עכשיו על הדרך שזה נעשה, עזוב אל תכנס לזה. גם אני לא נכנסתי.

בהחלט לגיטימי שירצו לחזק את העמדה בשטקוס, אין עם זה בעיה. את הדרך נשים בצד. הרוש, לדעתי, הוא לא שדרוג אבל הוא חובה במצב שנוצר.

מבחינתי, לא היה צריך מלכתחילה ועכשיו גולשים פה שמנסים לסנג'ר ומגיבים בציניות "כאילו חיימוב הוא בופון" לא העלו בכלל על דעתם שצריך לשדרג שם את העמדה, בטח ובטח שלא בזר, אז שלא יבלבלו את המוח ועכשיוו יהיו ציניים לגבי זה כאילו כולם שיוועו לחיזוק בעמדה הזאת

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גם לא צריך לשחק אותה לא מבין שחיימוב לא ממשיך מסיבות לא מקצועיות. ז״א שלא עשו את המהלך הזה בגלל שרצו נטו להשתדרג.
החליטו ללכת על שוער זר(מזכיר שבקיץ הקודם לא מעט אמרו שכדאי לנו ללכת על שוער זר כדי להגיע לליגת האלופות), החלטה לגיטימית. לגבי הדרך בבחירת הזר שמענו כבר יותר ממקור שהייתה סבירה לחלוטין ולא כפי שניסו לתאר.
כרגע נוצרה סיטואציה בעייתית איתו. מניח שאלונה וברק קצת חוששים לשים את כל הביצים בסל של היווני.

שורה תחתונה להחליף את חיימוב בהרוש זה פלוס מינוס אותו דבר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

יותר מידי אגו יש בקבוצה. על מה שרפו את חיימוב? רצח, אונס ,סחיטה באיומים.
עד כדי כך שהלכה העונה האירופית לפח.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ההבדלים בין הרוש לחיימוב הם קטנים מאוד ולא מורגשים, שניהם לא כאלה גדולים אבל טובים לליגה. לא מבין למה כולם חושבים שירינו לעצמנו ברגל עם חיימוב? כנראה שהיה משהו עם אלונה/בכר שאי אפשר היה לשתוק לו על זה. לא נוטשים פה שחקנים כי לא האריכו חוזה, ראינו את זה במקרה בוזגלו, וואקמה, ראדי וכו'. עם חיימוב כנראה היה משהו מעבר. הירייה ברגל וזה ללא קשר לחיימוב היא השוער היווני שהכל נעשה שם מהר מדי וככה זה נראה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

לא חושב שהיה משהו יוצא דופן עם חיימוב

רצו שוער שמביא נקודות, חשבו לסגור עם ששטוס ואז לשחרר את חיימוב

לא הסתייע ברגע האחרון, נכנסו לבעייה מול חיימוב כי הוא נפגע

שום דבר מעבר לזה

בסופו של דבר נקבל את הרוש, שזה בול כמו חיימוב רק שהלכה אירופה והלכו עוד 100k על הדרך

עוד יום בהיסטוריה של הפועל באר שבע

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

+1

חוץ מהנקודה שהלכה אירופה. אני לא חושב שגם עם שטקוס בשער, בכושר של ההגנה שלך (וגם של החלק ההתקפי), אתה עובר את זאגרב.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

CrazyRed7 כתב: לפני שנה חיימוב היה עוד שוער. הרי כל הזמן דיברו שצריך שוער זר.
בול!! אפשר לחשוב שחיימוב לא קיבל גולים באשמתו. כל שוער עושה טעויות. מכיוון שחיימוב היסטוריה. הרוש זה תחליף מצויין. הלוואי ויבוא ויסגור את הפינה.

ידידאל, מחכה להודעה אחת שלך בלי אנטי/ציניות/עקיצה כנגד כל מהלך של המועדון. זה כבר משעמם
ראבק 3 אליפויות ברצף.ותמודד גם העונה על האליפות. אז עושים טעויות וימשיכו לעשות. שמח לקרוא שמנסים למזער.
ברצלונה קנתה את דמבלה ב150 מיליון יורו ומנסה להתפטר ממנו. בריאל יש עוד כמה שחקנים שעלו עשרות מיליונים(חמאס) שמחפשים לשחרר.יונייטד,סיטי,פאריס ועוד...
אין מועדון שהוא 100 אחוז!
לבקר זה בסדר ולגיטמי.אבל לבקר כל אפצי של המועדון כבר מאבד מערך התגובה והביקורת וחבל..
תודה לאל שיש לנו קבוצה כזו. ש80 אחוז מאוהדי הכדורגל בארץ היו מוכנים להתחלף איתנו עם כל ההכנה הגרועה הקיץ!

יאללה הרוש. סגירת פינה מעולה.

M.I.O.E

שליחה על ידי M.I.O.E »

שיש כתב:יותר מידי אגו יש בקבוצה. על מה שרפו את חיימוב? רצח, אונס ,סחיטה באיומים.
עד כדי כך שהלכה העונה האירופית לפח.
עם חיימוב יש מצב שאולי היינו עוברים את זאגרב.אין מצב שעם ההגנה הזו היינו עוברים איזו שהיא קבוצה בפלייאוף. עם נעלה לבתים של האירופאית עם הגנה כזו זה הישג מעולה.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

oren2792 כתב:+1

חוץ מהנקודה שהלכה אירופה. אני לא חושב שגם עם שטקוס בשער, בכושר של ההגנה שלך (וגם של החלק ההתקפי), אתה עובר את זאגרב.
עם גורש בשער אנחנו עוברים ואני חותם לך על זה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הרוש בשיפור גדול בשנתיים האחרונות ולדעתי הוא השוער הישראלי הכי טוב היום ביחד עם גיא אבל קשה לי מאוד עם שוער קו, אחד שמראש לא יוצא לכדורים ומוותר על כל כדור שמורם גם כאלה לרחבת החמש, באירופה זאת תהיה בעיה, לא לדבר על העובדה שהיו לו המון עונות של חוסר יציבות.
מהצד השני, על הקו הרוש הוא השוער הישראלי הכי טוב בשוק...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

M.I.O כתב: בול!! אפשר לחשוב שחיימוב לא קיבל גולים באשמתו. כל שוער עושה טעויות. מכיוון שחיימוב היסטוריה. הרוש זה תחליף מצויין. הלוואי ויבוא ויסגור את הפינה.

ידידאל, מחכה להודעה אחת שלך בלי אנטי/ציניות/עקיצה כנגד כל מהלך של המועדון. זה כבר משעמם
ראבק 3 אליפויות ברצף.ותמודד גם העונה על האליפות. אז עושים טעויות וימשיכו לעשות. שמח לקרוא שמנסים למזער.
ברצלונה קנתה את דמבלה ב150 מיליון יורו ומנסה להתפטר ממנו. בריאל יש עוד כמה שחקנים שעלו עשרות מיליונים(חמאס) שמחפשים לשחרר.יונייטד,סיטי,פאריס ועוד...
אין מועדון שהוא 100 אחוז!
לבקר זה בסדר ולגיטמי.אבל לבקר כל אפצי של המועדון כבר מאבד מערך התגובה והביקורת וחבל..
תודה לאל שיש לנו קבוצה כזו. ש80 אחוז מאוהדי הכדורגל בארץ היו מוכנים להתחלף איתנו עם כל ההכנה הגרועה הקיץ!

יאללה הרוש. סגירת פינה מעולה.
אני אנטי? אם זאת התדמית אני צריך להחזיר את הפינה האופטימית שלי :)

M.I.O.E

שליחה על ידי M.I.O.E »

yedidel כתב:
אני אנטי? אם זאת התדמית אני צריך להחזיר את הפינה האופטימית שלי :)
לך על זה אחי. צריך גם טופיקים אופטימים בפורום..

שלח תגובה