עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי אלדר »

גדי כתב:
כרגע כל מדיניות הבאת זרים כושלת. כנראה שכל הערוצים התבררו כלא נכונים. אי אפשר להמשיך כך וצריך לחשב מסול מחדש.
לא משנים אסטרטגיה בחיפזון ובתזזיתיות. מכבי חיפה פעלה כך ונפלה כל פעם מחדש. הביאו זרים בשכר מטורף וקנו מכל הבא ליד ומצאו את עצמה בורטיגו אין סופי.
אני מאמין שצריך לעשות השעות חכמות ובעיקר כאלו עם סיכון נמוך או אם מחיר שפוי.
הציפייה לירות לכל כיוון לא נכונה לדעתי. התחייבות לשלוש שנים ל3 זרים בשכר שובר שוק זה דבר שיכול לסנדל אותנו לשנים. התוצאה אכזרית יותר. רק השנה חיפה שמה כסף ענק על היווני וברזילאי ועכשיו תקועה עוד פעם מחדש
זה לא דבר מופרח לחשוב שעכשיו הזמן להידוק החגורה בשביל שאפשר יהיה לשחרר אותה מחדש.
אין לי ספק שמשפחת ברקת רוצה לא פחות להמשיך את פרויקט חייהם אבל חייבים לעצור את תאונת השרשרת הזו גם במחיר חזרה לשפיות שאפיינה אותנו והביאה אותנו לפסגה.
אח שלי אני לא מדבר על לצאת מהשפיות.
אני אומר לקפוץ רמה.

זה זמן טוב להזכיר לכולם.
הינו קבוצה מדשדשת ואז אלונה (בעונת ברדה) החליטה לעשות מהלכים שאז נראו פסיכיים אבל הכרחיים. התחילה לשלם לשחקנים שכר גבוה ביחס להפועל בש של אז. (היום זה נורמה)

זה מה שהביא לנו אליפות בסופו של דבר.

הפועל בש מודל 18 נמצאת כמו הפועל בש של עונת ברדה(כשהגיע). רק עם הבדלים מהותיים...
הישגים השתנו, הציפיות השתנו והאיכות השתנתה. מה לעשות?

ללכת אחורה לזרים של 300 ולקוות שכל מטאטא יורה?
זה כבר לא קיים. וגם אם כן. בנינו את הקבוצה המפלצתית הזו ב5 שנים, עם מעבר לאצטדיון חדש לפני 3 שנים שהרים לנו אנרגיות לשמיים.

היום האנרגיות באצטדיון החדש נרגעו, ואין לנו 5 שנים לבנות דור. יש לנו סה״כ עונה אחת. צריך לעשות מהלכים יותר אגרסיביים מאז. להביא זרים ל2 עונות עם אופציה ל3. או עונה עם אופציה.
או השאלה עם אופציית רכישה. לא חסר אופציות.

רק להעיז ולהאמין!

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

להשקיע כסף בשחקן אחד מבין השלושה
דיא/האסלביינק/מוחמד.
ללחוץ את נתניה/קש ולהציע כסף + שחקנים בתמורה ישש לנו אחלה נכסים שקבוצות כמו קש ונתניה ירצו לקבל.

לשחרר את כל המיותרים, חלקם בעסקה על אחד מהשלושה כמו שרשמתי ולשאר למצוא קבוצה שתיקח את החוזה שלהם או עם פיצוי קטן (אנחנו כבר לא תקועים עם חוזים סופר שמנים אפשר לעשות את זה).

בנוסף להביא עוד זר אחד בהעברה חופשית או סכום העברה נמוך לעמדה שלא הצלחנו להחתים מבין סבע/האסלביינק/מוחמד על חשבון השחקנים ששוחררו וישוחררו ואנחנו לא חורגים מהתקציב.
המיליון יורו שנקבל על טוני והמשכורות שהתפנו ויתפנו אמורים להשאיר אותנו מאוזנים בתקציב שתוכנן מלכתחילה.
אם וכאשר נפגע בזר אחד בינגו אנחנו טובים.

אני אישית הייתי שם את כל הזיטונים על עלי מוחמד (מיליון יורו + 2-3 שחקנים כמו וובה/מלמד/גאדיר/קורהוט/אלו).
סגל יכול להשתכנע למכור במצב כזה כי הוא יקבל נכסים בחזרה (אלו קורהוט וגאדיר זו שלישייה שסוגרת לו יופי של פינה) ולמרות שזה נשמע הרבה זה ווין ווין כי גם אנחנו נפטרים משומן וגם נתניה מקבלת אחלה שחקנים לעמדות שהיא צריכה בהם חיזוק.

כמובן שמחתים את אוגו לעוד שנתיים ביחד עם הזר שיתווסף זה אמור להיראות טוב, בינואר יהיה אפשר לתקן/לשפר.

במצב כזה הסגל יראה כך:
הרוש/גורש.
ביטון/סטו, אלחמיד/ויטור, טאהא/צדק, ביטון/שיימן.
אוגו/קבהא מוחמד/אייבינדר.
ממן/אוחנה
מליקסון/זריהן עזרא/זר בבסט/שהר/מלמד.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

oranu כתב:להשקיע כסף בשחקן אחד מבין השלושה
דיא/האסלביינק/מוחמד.
ללחוץ את נתניה/קש ולהציע כסף + שחקנים בתמורה ישש לנו אחלה נכסים שקבוצות כמו קש ונתניה ירצו לקבל.

לשחרר את כל המיותרים, חלקם בעסקה על אחד מהשלושה כמו שרשמתי ולשאר למצוא קבוצה שתיקח את החוזה שלהם או עם פיצוי קטן (אנחנו כבר לא תקועים עם חוזים סופר שמנים אפשר לעשות את זה).

בנוסף להביא עוד זר אחד בהעברה חופשית או סכום העברה נמוך לעמדה שלא הצלחנו להחתים מבין סבע/האסלביינק/מוחמד על חשבון השחקנים ששוחררו וישוחררו ואנחנו לא חורגים מהתקציב.
המיליון יורו שנקבל על טוני והמשכורות שהתפנו ויתפנו אמורים להשאיר אותנו מאוזנים בתקציב שתוכנן מלכתחילה.

אני אישית הייתי שם את כל הזיטונים על עלי מוחמד (מיליון יורו + 2-3 שחקנים כמו וובה/מלמד/גאדיר/קורהוט/אלו).
סגל יכול להשתכנע למכור במצב כזה כי הוא יקבל נכסים בחזרה (אלו קורהוט וגאדיר זו שלישייה שסוגרת לו יופי של פינה) ולמרות שזה נשמע הרבה זה ווין ווין כי גם אנחנו נפטרים משומן וגם נתניה מקבלת אחלה שחקנים לעמדות שהיא צריכה בהם חיזוק.

כמובן שמחתים את אוגו לעוד שנתיים ביחד עם הזר שיתווסף זה אמור להיראות טוב, בינואר יהיה אפשר לתקן/לשפר.

במצב כזה הסגל יראה כך:
הרוש/גורש.
ממן/אוחנה
מסכים מאוד.
גם אני הייתי הולך על מוחמד בכל הכוח בתוספת לעוד שחקן התקפה.
הבעיה עם "קלפי המיקוח" שלנו היא השכר שלהם, לא רואה את נתניה לוקחת את החוזה של גאדיר/מלמד או אלו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דיא/האסלביינק/מוחמד.

במצב כזה הסגל יראה כך:
הרוש/גורש.
ממן/אוחנה
אני איתך במאה אחוז. הבעיה שלא נראה לי שמישהו אצלנו רוצה בכלל את מוחמד.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דיא/האסלביינק/מוחמד.

במצב כזה הסגל יראה כך:
הרוש/גורש.
ממן/אוחנה
להביא אחד מהם זה מה שמספיק?
להזכירך אנחנו עם זר וחצי.
אוגו ויטור וסטו שכרגע לא דומה לכלום...

קשר 50/50
כנף ימין וחלוץ או כנף נוסף במקום חלוץ. ואז אתה משחרר את מליקסון לאמצע במקום ממן..

מדהים שזה מה שהינו צריכים מתחילת העונה ועדיין זה מה שאנחנו צריכים.

הרוש
הגנה
אוגו זר 50/50
מליקסון ממן כנף ימין זר
חלוץ זר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלדר כתב: להביא אחד מהם זה מה שמספיק?
להזכירך אנחנו עם זר וחצי.
אוגו ויטור וסטו שכרגע לא דומה לכלום...

קשר 50/50
כנף ימין וחלוץ או כנף נוסף במקום חלוץ. ואז אתה משחרר את מליקסון לאמצע במקום ממן..

מדהים שזה מה שהינו צריכים מתחילת העונה ועדיין זה מה שאנחנו צריכים.

הרוש
הגנה
אוגו זר 50/50
מליקסון ממן כנף ימין זר
חלוץ זר
+10
הקטע המצחיק שרוצים אצלנו בלם זר אבל הביאו את סטו כדיי להיות בלם.
אז למה הביאו את סטו אם רוצים בלם זר?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אלדר כתב: אח שלי אני לא מדבר על לצאת מהשפיות.
אני אומר לקפוץ רמה.

זה זמן טוב להזכיר לכולם.
הינו קבוצה מדשדשת ואז אלונה (בעונת ברדה) החליטה לעשות מהלכים שאז נראו פסיכיים אבל הכרחיים. התחילה לשלם לשחקנים שכר גבוה ביחס להפועל בש של אז. (היום זה נורמה)

זה מה שהביא לנו אליפות בסופו של דבר.

הפועל בש מודל 18 נמצאת כמו הפועל בש של עונת ברדה(כשהגיע). רק עם הבדלים מהותיים...
הישגים השתנו, הציפיות השתנו והאיכות השתנתה. מה לעשות?

ללכת אחורה לזרים של 300 ולקוות שכל מטאטא יורה?
זה כבר לא קיים. וגם אם כן. בנינו את הקבוצה המפלצתית הזו ב5 שנים, עם מעבר לאצטדיון חדש לפני 3 שנים שהרים לנו אנרגיות לשמיים.

היום האנרגיות באצטדיון החדש נרגעו, ואין לנו 5 שנים לבנות דור. יש לנו סה״כ עונה אחת. צריך לעשות מהלכים יותר אגרסיביים מאז. להביא זרים ל2 עונות עם אופציה ל3. או עונה עם אופציה.
או השאלה עם אופציית רכישה. לא חסר אופציות.

רק להעיז ולהאמין!
יפה כתבת, רק ככה אפשר להמשיך את התהליך שהתחלנו. לעצור/להקפיא/להשהות זה פשוט ללכת אחורה.
נעשו טעויות, אבל טעויות לא אמורות לשתק מנגנונים גדולים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אוסיף ואומר שמערכת שמקפיאה פעילות מגלה חוסר אמונה בעצמה ובאנשי המקצוע שלה.
אותה מערכת שתקתקה כמו שעון בשנים האחרונות צריכה עכשיו לשנס מותניים, לשדר ביטחון ולבטוח באנשי המקצוע שלה שיובילו אותה למקומות הנכונים. הם לא שכחו כדורגל.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

מוחמד אחרי המון זמן ללא משחק ופציעה ארוכה, לא רואה את המערכת מתאבדת עליו.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

לדעתי צריך ללכת על אותו קו שהביא לפה את הובאן/אוגו/ויטור. כולם הגיעו בהעברה חופשית וכולם הרשימו עוד מההתחלה. בשנים האחרונות נחתו פה זרים מצויינים בזכות סקאוט טוב וניצול הזדמנויות.
שמות כמו האסלביינק,וואקמה,שטקוס,עלי מוחמד ובטח שיש עוד. כולם היו הימור מושכל שהצליח וגם אם לא היה מצליח הנזק היה סביר.
צריך לעשות חריש עמוק בגזרה ולקחת הימור על 2 3 זרים בחוזים סבירים.
ככה אפשר יהיה לבנות מחדש ולחזור לעוצמות של לפני שנתיים.
מאידך חוזים מפוצצים וסכומי העברה שלא מצדיקים את עצמם הם הימור גדול שיכולים לעשות נזק וטראומה לטווח הרחוק כמו מקרה קוואנקה שהביא את הקיץ ההזוי הזה.
אם טביב ,איזי,אשר אלון ועוד יכולים למצוא יהלומים קל וחומר שגם אנחנו.

בשורה התחתונה- עלי מוחמד והאסלביינק בסכומים שרצים בתקשורת הם הימור גדול מאוד ולא בריא.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

משגע אותי שאתם מסווגים זרים לפי שתי רמות: 300k ו-500k. אין משמעות לסכום שאתה משלם מעבר לעובדה שכשאתה מוכן לשלם יותר אתה יכול לבחור ממבחר גדול יותר.
זה משול לדייג שיושב ליד שפת האגם. הוא יכול לדוג עם חכה גדולה או קטנה. כמובן שיש דגים גדולים גם קרוב לחוף, יש גם קטנים במים העמוקים. לדעתי בשביל "לדוג" דגים גדולים יותר בזול צריך לעבור למשקפת (סקאוטינג) ;-)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

eitam כתב:משגע אותי שאתם מסווגים זרים לפי שתי רמות: 300k ו-500k. אין משמעות לסכום שאתה משלם מעבר לעובדה שכשאתה מוכן לשלם יותר אתה יכול לבחור ממבחר גדול יותר.
זה משול לדייג שיושב ליד שפת האגם. הוא יכול לדוג עם חכה גדולה או קטנה. כמובן שיש דגים גדולים גם קרוב לחוף, יש גם קטנים במים העמוקים. לדעתי בשביל "לדוג" דגים גדולים יותר בזול צריך לעבור למשקפת (סקאוטינג) ;-)
אני לא בטוח לגבי ״מבחר גדול יותר״. לדעתי זה אותו מבחר פחות או יותר. אותה קבוצת איכות והבחירה שלך זה מה שמשנה האם פגעת בול או לא.

מיליון יורו שכר ומעלה זה כבר משהו אחר ולשם אנחנו לא יכולים להגיע.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Redbull כתב:לדעתי צריך ללכת על אותו קו שהביא לפה את הובאן/אוגו/ויטור. כולם הגיעו בהעברה חופשית וכולם הרשימו עוד מההתחלה. בשנים האחרונות נחתו פה זרים מצויינים בזכות סקאוט טוב וניצול הזדמנויות.
שמות כמו האסלביינק,וואקמה,שטקוס,עלי מוחמד ובטח שיש עוד. כולם היו הימור מושכל שהצליח וגם אם לא היה מצליח הנזק היה סביר.
צריך לעשות חריש עמוק בגזרה ולקחת הימור על 2 3 זרים בחוזים סבירים.
ככה אפשר יהיה לבנות מחדש ולחזור לעוצמות של לפני שנתיים.
מאידך חוזים מפוצצים וסכומי העברה שלא מצדיקים את עצמם הם הימור גדול שיכולים לעשות נזק וטראומה לטווח הרחוק כמו מקרה קוואנקה שהביא את הקיץ ההזוי הזה.
אם טביב ,איזי,אשר אלון ועוד יכולים למצוא יהלומים קל וחומר שגם אנחנו.

בשורה התחתונה- עלי מוחמד והאסלביינק בסכומים שרצים בתקשורת הם הימור גדול מאוד ולא בריא.
צריכה להיות תכנית מסודרת וצריכים לדעת מה רוצים,להגדיר פרופיל שחקן ואז לחפש( אם יש בזול מה טוב ואם יקר אז לפחות עקבת ובדקת והסיכויים לפגוע טובים יותר)

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שיש כתב: צריכה להיות תכנית מסודרת וצריכים לדעת מה רוצים,להגדיר פרופיל שחקן ואז לחפש( אם יש בזול מה טוב ואם יקר אז לפחות עקבת ובדקת והסיכויים לפגוע טובים יותר)
במילה אחת- סקאווטינג

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

eitam כתב: במילה אחת- סקאווטינג
להגדיר מה מחפשים זה לא סקאוט
זה ברק או מנהל מקצועי

שלח תגובה