עכשיו מה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: עכשיו מה?

שליחה על ידי zivmay »

נוכח ההשקעות העונה, התקציב שלנו קטן בצורה משמעותית משנה שעברה, כך שההפסדים לא יהיו גדולים כפי שאתם חושבים.
אל תשכחו שנפטרנו מכמה זרים, מכרנו את טוני בנוסף לחוזה שלו וגם קורהוט אמור להתפנות ( הפיצויים לא רלוונטים, כי הם נמוכים מגובה החוזה של כולם).
מחירי המנויים עלו, ספונסרים חדשים, ועוד הכנסות שאף אחד לא יודע עליהם. צריכים להיות באמת תמימים בשביל לחשוב שהתקציב שלנו הוא 80 מיליון שקל העונה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

פגשתי במלון עכשיו אנשים שדיברו עם אלונה בבוקר אחרי המשחק אמרו לאלי ואלונה "לא נורא..." אלונה ענתה: "נורא, נורא..." אפשר להבין אותה.
קל להגיד שבמצב הנוכחי ידורש המשך השקעה מידית גדולה בכדי להבטיח את העתיד. זו טענה הגיונית. צריך לזכור שהשקעה גדולה לא מבטיחה דבר. ראו מכבי חיפה. ראינו לאן ההשקעות הגדולות השנה הובילו. מי שהפסידו בקיץ אחד עשרות מיליוני שקלים לא ישושו להמשיך להוציא ללא תכנית מסודרת והפקת לקחים שאם היא רצינית היא לא יכולה להתבצע בחטף.
אין אחד שלא מבין שהקיץ הזה הוא תאונת שרשרת. משפחת ברקת היא הראשונה לדעת זאת. החלטות מסוימות היו בלתי מובנות ותמוהות. אני עד עכשיו לא מבין את השוער היווני וסטו כאשר לשנהם היו פתרונות זמינים ישראלים או שחקני ליגה ישראלית מוכחים.

אני הגנתי תמיד על המערכת כי אני טענתי ועדיין טוען שיש לנו מערכת טובה שאכן כשלה במבחן התוצאה הקיץ אבל היא יודעת להפיק לקחים ולפעול בשכל עם מעט אגו.

כמובן שאני כאוהד הייתי רוצה שהלסנביק וסאבו יגיעו. שאוגו יוחתם בכל מחיר ושסבע יקבל הצעה שלא יוכל לסרב לה. מצד שני אני אקבל בהבנה אם יוחלט אחרת.

וכן אני מרשה לעצמי לא לשקוע במרה שחורה אלא להסתכל על החצי הכוס המלאה. להוקיר דווקא ברגעים הקשים את רגעי האושר של שלוש השנים האחרונות.

ומעל הכל הפועל זה טעם החיים. לפעמים הטעם מר בעצם לרוב הטעם מר אבל מעולם לא שאלו אותי את מי לאהוד. נולדתי הפועל וזה לתמיד.
נפגש בקרית שמונה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

zivmay כתב:נוכח ההשקעות העונה, התקציב שלנו קטן בצורה משמעותית משנה שעברה, כך שההפסדים לא יהיו גדולים כפי שאתם חושבים.
אל תשכחו שנפטרנו מכמה זרים, מכרנו את טוני בנוסף לחוזה שלו וגם קורהוט אמור להתפנות ( הפיצויים לא רלוונטים, כי הם נמוכים מגובה החוזה של כולם).
מחירי המנויים עלו, ספונסרים חדשים, ועוד הכנסות שאף אחד לא יודע עליהם. צריכים להיות באמת תמימים בשביל לחשוב שהתקציב שלנו הוא 80 מיליון שקל העונה.
מצטער שאני לא רואה זאת כך. מחירי המנויים
עלו עד 5 אחוזים. אני אהיה לארג ואגיד שההכנסות ממנויים היו שנה שעברה עשרים מליון ש"ח. כלומר עוד מיליון ש"ח הכנסות. זה פחות מהפיצוי של קוונקה. כל החיסכון של חוזים ומכירות מגיעים כמו טוני, פקהרט, קורהוט, מלמד, חיימוב, גאדיר, זה 15 מיליון פלוס מינוס שני מיליון ש"ח. קוונקה ופקהרט זה חיסכון שמתקזז עם שכר של עזרא ובן בסט. הם היו בלי מיסוי מלא. הוצאות חדשות לא קטנות. חוזה חדש של של שהר שגדל ונכנס לתוקף. שחקנים חדשים כמו עזרא, הרוש ובן בסט 6 מיליון ש"ח. חוזה משודרג של בכר זה עוד כסף. יגיעו זרים חדשים. לא נשאר עם אוגו בלבד. ממן וקבעא יהיו על הפייר רול עונה מלאה השנה. שיינמן זה עוד שני מיליון הוצאה.
מישהו רואה פה חיסכון משמעותי? אני לא. רק קנייה של שחקן כמו נייגל או סבע פלוס שכר זו הוצאה של מעל עשרה מיליון ש"ח ותקציב שגדל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אחרי 3 שנים של הצלחה, האוהדים הצעירים איבדו קצת פרופורציות ושכחו מהיכן באנו.
האוהדים הותיקים יותר ידעו להעריך כל רגע, בגלל מטען הזכרונות.
אף אחד לא חשב באמת שמעכשיו עד סוף הדורות רק ננצח ונהיה קבוע במקום הראשון.
זה הזמן לבנות את השושלת הבאה. אני חושב ומקווה שהברקתים ילמדו לקחים מהטעויות שנעשו, אבל לא יתעייפו וינחיתו כאן עוד שני שחקנים מובילים, על מנת לשמר את השקעתם.
אבל קודם, מחר בבוקר, להחתים את אוגו לכמה שנים ולבנות את הקבוצה עם דור חדש, מסביבו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מי שלא מבין שלהשקיע עכשיו ברכש, זה להכין את הקרקע להכנסה עתידית, חושב על הדברים בפריזמה שגויה מהיסוד. אין סיכוי שהברקתים חושבים כמוכם ואם כן, הם בטוחים שניתן להצליח גם בסגל הנוכחי וטועים לדעתי בענק.

קבוצת כדורגל זה קצת כמו שדה חקלאי, מצד אחד אתה יכול לדשן ביוקר וחודש של קרה או שרב ישחיתו לך את ההשקעה והיבול. הפסדת כסף, אתה בבור, אבל לאדמה אין יותר זמן לחכות לך, אתה חייב להחליט. אם לא תשקיע שוב, תפסיד פעמיים, אם תלחץ את עצמך לקצה, אתה עלול להפסיד שוב ואולי לקרוס, כי אף אחד לא מבטיח יבול מניב העונה.

למרות שזו השקעה בסיכון, אין חקלאי חזק כלכלית שלא ישקיע. הוא מבין שהדרך היחידה לייצר הכנסות עתידיות זה לזרוע, לדשן, להשקות ולצפות לטוב.

אלונה תשקיע, היא מבינה מצוין שלא תמיד מצליחים ושאין ערובה כלכלית לשום מהלך שעושים, אבל הדרך ליצר הצלחות חדשות, היא לדשן את השדה שלה טוב טוב ולקוות שיתחבר לו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא יודע אם אלונה תשקיע.
ההיגיון אומר שכן, תחושת הבטן קצת פחות.

מה שבטוח זה שכבר היינו בסרט הזה בעבר.
ללא השקעה עצומה מדי שנה לא היינו זוכים באליפות ולא היינו עדים לשושלת האדירה הזאת.
גם אז זאת הייתה השקעה בסיכון, ללא התחייבות לתוצאות. גם אז לא היו מספיק הכנסות ולא הייתה אירופה.
אולי המצב היום קצת שונה והסכומים קצת אחרים אבל העיקרון הוא אותו עיקרון.
רק השקעה מולידה הצלחה. לא ההפך.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אנחנו כביכול עם 3 זרים סטו, אוגו ומיגל כשיחזור בבוא העת...
כשלגבי שניים מהם כמו סטו ואוגו אף אחד לא יודע מה יקרה בסופו של יום.
אין שום תסריט שהקבוצה לא מתחזקת במינימום 2-3 זרים, טובים יותר או פחות זה שאלה אחרת אבל מתי אתם זוכרים שקבוצת צמרת בכלל או הפועל בש בפרט פתחו עונה עם 3 זרים רשומים בפועל?
נערך לאחרונה על ידי RedHell ב 18 אוגוסט 2018, 11:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אחת הטעויות העיקריות הקיץ זה שנכנסנו למוד כזה של ״שפיות כלכלית״ ״התנהלות במסגרת בתקציב״ ״הפסדנו 40 מליון שקל״.

אני מסכים עם שי לגבי המטאפורה של החקלאי.

הפועל בש נכנסה למומנטום שתגדיר אותה לשנים הבאות.

אם הפועל בש רוצה להשאר סקסית, הישגית ומצליחה.
זה הזמן לפתוח את הכיס. להביא 2-3 זרים ברמה גבוה ולשבור את תקרת השכר. דווקא היום.

כדי לבנות את השנים הבאות חייבים להרים רמה.

אירופה התרחקה בגלל השיטה, הקבוצות הקטנות בליגה למדו להשקיע ולשמור על נכסים והפכו טובות יותר.

אם שואלים אותי, אני נצמד לתוכנית: מי שהיה ידוע שישוחרר בכל מקרה. לא מחפש לדלל את הסגל ולקצץ בשחקנים יותר ממה שתכננו (לשמור על רמת אימונים גבוה)
מביא 2-3 זרים בשכר של 500-600. מחתים אותם לשנתיים (או שנה עם אופציה) נותן להם לרוץ ולייצר דינמיקה חדשה לקבוצה.

שנה הבאה - הטובים להשאיר
מי שאיכזב - הביתה, וחוזר חלילה.

מי שקצת שכח, השושלת הנוכחית נבנתה בטווח זמן של 5 שנים.
היום יש לנו יותר כסף, אפשר לבנות משהו חדש תוך שנה אחת בלבד. וזה יבוא רק מהשקעה וחשיבה לטווח ארוך.

אסור לשקוע. זה הזמן לפתוח את הכיס ולבנות על הזרים כי הם הכוח האמיתי של קבוצה ישראלית.

זר אחד לימין/שמאל
קשר דינאמי 50/50
חלוץ (או עוד שחקן כנף)

מה שיש לנו כרגע בהגנה זה מספיק, נצטרך לחכות לויטור ואז לראות מה עושים שנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אלדר כתב:אחת הטעויות העיקריות הקיץ זה שנכנסנו למוד כזה של ״שפיות כלכלית״ ״התנהלות במסגרת בתקציב״ ״הפסדנו 40 מליון שקל״.

אני מסכים עם שי לגבי המטאפורה של החקלאי.

הפועל בש נכנסה למומנטום שתגדיר אותה לשנים הבאות.

אם הפועל בש רוצה להשאר סקסית, הישגית ומצליחה.
זה הזמן לפתוח את הכיס. להביא 2-3 זרים ברמה גבוה ולשבור את תקרת השכר. דווקא היום.

כדי לבנות את השנים הבאות חייבים להרים רמה.

אירופה התרחקה בגלל השיטה, הקבוצות הקטנות בליגה למדו להשקיע ולשמור על נכסים והפכו טובות יותר.

אם שואלים אותי, אני נצמד לתוכנית: מי שהיה ידוע שישוחרר בכל מקרה. לא מחפש לדלל את הסגל ולקצץ בשחקנים יותר ממה שתכננו (לשמור על רמת אימונים גבוה)
מביא 2-3 זרים בשכר של 500-600. מחתים אותם לשנתיים (או שנה עם אופציה) נותן להם לרוץ ולייצר דינמיקה חדשה לקבוצה.

שנה הבאה - הטובים להשאיר
מי שאיכזב - הביתה, וחוזר חלילה.

מי שקצת שכח, השושלת הנוכחית נבנתה בטווח זמן של 5 שנים.
היום יש לנו יותר כסף, אפשר לבנות משהו חדש תוך שנה אחת בלבד. וזה יבוא רק מהשקעה וחשיבה לטווח ארוך.

אסור לשקוע. זה הזמן לפתוח את הכיס ולבנות על הזרים כי הם הכוח האמיתי של קבוצה ישראלית.

זר אחד לימין/שמאל
קשר דינאמי 50/50
חלוץ (או עוד שחקן כנף)

מה שיש לנו כרגע בהגנה זה מספיק, נצטרך לחכות לויטור ואז לראות מה עושים שנה הבאה.
כרגע כל מדיניות הבאת זרים כושלת. כנראה שכל הערוצים התבררו כלא נכונים. אי אפשר להמשיך כך וצריך לחשב מסול מחדש.
לא משנים אסטרטגיה בחיפזון ובתזזיתיות. מכבי חיפה פעלה כך ונפלה כל פעם מחדש. הביאו זרים בשכר מטורף וקנו מכל הבא ליד ומצאו את עצמה בורטיגו אין סופי.
אני מאמין שצריך לעשות השעות חכמות ובעיקר כאלו עם סיכון נמוך או אם מחיר שפוי.
הציפייה לירות לכל כיוון לא נכונה לדעתי. התחייבות לשלוש שנים ל3 זרים בשכר שובר שוק זה דבר שיכול לסנדל אותנו לשנים. התוצאה אכזרית יותר. רק השנה חיפה שמה כסף ענק על היווני וברזילאי ועכשיו תקועה עוד פעם מחדש
זה לא דבר מופרח לחשוב שעכשיו הזמן להידוק החגורה בשביל שאפשר יהיה לשחרר אותה מחדש.
אין לי ספק שמשפחת ברקת רוצה לא פחות להמשיך את פרויקט חייהם אבל חייבים לעצור את תאונת השרשרת הזו גם במחיר חזרה לשפיות שאפיינה אותנו והביאה אותנו לפסגה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

גדי כתב:
בהנחה סבירה שלאורך זמן התקציב השנתי גירעוני אז כל פער בין ההכנסות להוצאות ייסגר בהכרח ע"י הבעלים ולא משנה מה מצב הקופה ברגע נתון.
זב ברור לחלוטין, אני התייחסתי לזה שהתקציב של השנה נבנה בין היתר על הכסף שיש בקופה ולא על העפלה או אי העפלה לאירופה.
ברור לחלוטין שאם שנה הבאה אנחנו לא מגיעים לאירופה הכסף כבר יצטרך לבוא מהכיס של אלונה.
הדילמה כרגע גדולה, האם להנחית פה 3 קילרים ולהכין את הקבוצה מעכשיו לאירופה (ולהסתכן בחריגה בתקציב) או ללכת לכיוון של דילול הסגל.
אני בדעה שזה דווקא הזמן לחזק את הקבוצה.
לוותר עכשיו זה אומר שהסיכויים שלנו להגיע לאירופה יפחתו בצורה משמעותית, בלי אירופה התקציב שלנו יהיה בסביבות 40 מיליון ש"ח, ולבנות קבוצה הישגית בתקציב כזה זה כמעט בלתי אפשרי.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

ממש אבסורד ומבאס אבל נראה בשיטה החדשה והעקומה של ליגת האלופות ומסלול האלופות בליגה האירופית עדיף הסתברותית מבחינה כלכלית להגיע לליגה האירופית לא כאלופה??( לראייה הטיול של הצהובים בדרך לבתים.)

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

REDZED כתב:ממש אבסורד ומבאס אבל נראה בשיטה החדשה והעקומה של ליגת האלופות ומסלול האלופות בליגה האירופית עדיף הסתברותית מבחינה כלכלית להגיע לליגה האירופית לא כאלופה??( לראייה הטיול של הצהובים בדרך לבתים.)
ממש לא, במסלול הלא אלופות יכלת לקבל קבוצות הרבה יותר קשות.
מכבי מטיילת עד שלב הפלייאוף(ייתכן שגם תיהיה מדורגת בו) מהסיבה הפשוטה שמכבי כבר כמה שנים טובות עושה קמפיין בתים אירופי, בין אם זה צמפיונס או בתים אבל מגיעה לשם וזה משמעותי מאוד לנק' הדירוג שהיא צברה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מכבי מטיילת בעיקר בגלל מזל בהגרלות.
יכלו לקבל קבוצות הרבה הרבה יותר קשות.
בדיוק הפוך ממה שקרה אצלנו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אני חושב שצריך לעשות פאוס מהרכש בחלון הזה, מקסימום שחקן/שניים. לתת למערכת להגיע שוב לשיןוי משקל ואז לפעול.
מעבר לרצון להיות כמה שיותר מאוזן תקציבית, גם מקצועית אני חושב שלמרות שברור שצריך חיזוק צריך לחכות.
הסגל הקיים מינוס המתנדנדים תחת מבחן. ארבעה חודשים עד ינואר שיתגבשו בהם מסקנות ומשם להתחיל. אז מה בכל זאת עושים בחלון הזה?

1. השלב הראשון צריך להיות הסלביינק/ שחקן דומה בתכונות, כשהנטייה היא לראשון בעיקר משום שהסתברות ההצלחה שלו גבוהה. מינימום סיכון שמגולם ב"דמי השבחה" שרוצה שרצקי במה שהופך את העסקה ליקרה מכדי שווי שוק השחקן (בשום סנריו לא שוונ יותר ממיליון וחצי יורו ואני לארג').
מצב לא אידאלי אבל אין מה לעשות, אנחנו על הקצה. ביום שאחרי טוני לצערי אין יותר מדי ברירות.

2. מעבר לזה צריך לקבל כבר עכשיו החלטה מה עושים עם אוגו.
אם נטיית הלב היא לא לכיוון של הארכת חוזה אני מביא זר לשם שיתחיל לרוץ כבר עכשיו יחד עם אוגו.
אם האסטרטגיה היא הארכת חוזה לג'ון אז עכשיו זה הזמן לסגור את זה כי בינואר אתה מסונדל וחבל.

בהרגשה שלי צריך לעצור רגע. הכי חשוב זה למצות את הקיים ואז כשתה סגור במאה אחוז על מה ומי לבצע מהלכים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אם כרגע צריך לבחור אז חיזוק להתקפה זה מאסט אחרי העזיבה של טוני.
אם אפשר אז גם קשר לאמצע

שלח תגובה