אוהד לויטה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: אוהד לויטה חתם לעונה אחת

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:סטטיסטיקות כאלה זה נחמד, אבל בואו, זה בסה"כ 6 משחקים.
אחלה לויטה עד עכשיו, אבל בואו לא נעשה ממנו יותר גדול ממה שהוא. הוא במומנטום טוב וכל הכבוד לו על כך, לכתור כתרים שלא לצורך זה מיותר. בגיל 33 לא הופכים בוקר אחד למשהו שלא היית כל הקריירה.
דעתי האישית היא שהרף של הרוש גבוה יותר, אבל אין הבדלים גדולים בין הישראלים השונים.
אם לויטה מתאים יותר מבחינה מנטלית ולא עושה פוזות כמו הרוש כאילו היה טר שטגן, כמו ישראלי ממוצע שאחרי חודש טוב המוח מלא בשתן, אז אין לי בעיה שיישאר השוער גם בעונה הבאה.

יש בעיות דחופות הרבה יותר מעמדת השוער. להפוך את העמדה הזו שוב לאישיו באותה הטעות שעשו בקיץ הקודם תהיה מהלך מיותר.
+1
רק רוצה להזכיר שהייתה פה התלהבות דומה במשחקים הראשונים של הרוש.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אחלה לויטה עד עכשיו, אבל בואו לא נעשה ממנו יותר גדול ממה שהוא. הוא במומנטום טוב וכל הכבוד לו על כך, לכתור כתרים שלא לצורך זה מיותר. בגיל 33 לא הופכים בוקר אחד למשהו שלא היית כל הקריירה.
דעתי האישית היא שהרף של הרוש גבוה יותר, אבל אין הבדלים גדולים בין הישראלים השונים.
אם לויטה מתאים יותר מבחינה מנטלית ולא עושה פוזות כמו הרוש כאילו היה טר שטגן, כמו ישראלי ממוצע שאחרי חודש טוב המוח מלא בשתן, אז אין לי בעיה שיישאר השוער גם בעונה הבאה.

יש בעיות דחופות הרבה יותר מעמדת השוער. להפוך את העמדה הזו שוב לאישיו באותה הטעות שעשו בקיץ הקודם תהיה מהלך מיותר.
+1

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

באמת הייתה התלהבות בהתחלה מהרוש, גם אני התלהבתי . כשהקבוצה נכנסה לסחרור והמשבר העמיק הוא חווה ירידה מבחינה מקצועית כמו כל הקבוצה ואז לא ברור מה קרה שם .
לויטה לקח את ההזדמנות ומראה יכולת טובה שאגב בהחלט מסםיקה לשאיפות שלנו.
אם הרוש ולויטה מוכנים להילחם על אפודת השוער הראשון עונה הבאה בלי פרצופים אז אחלה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אני מסכים איתך.
זרקו כאן שלויטה לא טוב לאירופה. לדעתי, הוא גם לא מספיק טוב למאבקי אליפות. נותן הצגות נפלאות כרגע אבל זה בדיוק מה שהרוש עשה בתחילת העונה ואז דברים התחרבשו.

אני חושב שלא כדאי לסמוך על לויטה קדימה, מה גם שהשלוש שנים הבדל ביניהם בגיל הוא בהחלט קריטי. אני חושב שצריך להחזיר להרוש את הביטחון דרך אפודת השוער הראשון, ולראות לאן פניו של לויטה מועדות. אם יסכים להיות שוער שני שנתיים נוספות וכנראה לסיים כך קריירה - בסדר גמור. אם לא, שיחפש קבוצה אחרת ואז תהיה בעיה בעמדת השוער השני אבל זה עוד "בקטנה".

* אלא אם כן עושים מהלך על ג'רפי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:באמת הייתה התלהבות בהתחלה מהרוש, גם אני התלהבתי . כשהקבוצה נכנסה לסחרור והמשבר העמיק הוא חווה ירידה מבחינה מקצועית כמו כל הקבוצה ואז לא ברור מה קרה שם .
לויטה לקח את ההזדמנות ומראה יכולת טובה שאגב בהחלט מסםיקה לשאיפות שלנו.
אם הרוש ולויטה מוכנים להילחם על אפודת השוער הראשון עונה הבאה בלי פרצופים אז אחלה
זה לא ממתי שהקבוצה נכנסה לסחרור, זה מפרשת האדוויל...
מפרשת האדוויל אריאל הרוש בהדרדרות ביכולת.
ד"א שימו לב לנתון מעניין לגביי אוהד לויטה, במשחקים שבהם הוא שיחק העונה (7) השגנו 4 נצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד וספגנו איתו סך הכל 6 שערים וכבשנו 11.
עם אריאל הרוש לעומת זאת בשאר המשחקים השגנו 6 נצחונות, 7 תוצאות תיקו ו6 הפסדים, ספגנו 26, וכבשנו 25...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

דר אדום בנשמה כתב: זה לא ממתי שהקבוצה נכנסה לסחרור, זה מפרשת האדוויל...
מפרשת האדוויל אריאל הרוש בהדרדרות ביכולת.
ד"א שימו לב לנתון מעניין לגביי אוהד לויטה, במשחקים שבהם הוא שיחק העונה (7) השגנו 4 נצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד וספגנו איתו סך הכל 6 שערים וכבשנו 11.
עם אריאל הרוש לעומת זאת בשאר המשחקים השגנו 6 נצחונות, 7 תוצאות תיקו ו6 הפסדים, ספגנו 26, וכבשנו 25...
ולדעתי השוערים מסמלים את ההבדל לא בגלל ההצלות.

מה שמסמל את השינוי הוא ההנעת כדור של לויטה.
שדוחף כדורים לקשרים/בלמים בלי פחד.
ויש משחק מסודר של הנעת כדור.

הרוש פחדן מאוד בהנעת כדור ותמיד מעדיף להעיף כדור.
עד שלא יתגבר על הפחד אין לו מקום בקבוצה גדולה....

הרוש שוער אנדרדוג מובהק

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אם הרוש אנדרדוג מובהק, מה הרזומה של לויטה מעיד עליו?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב:אם הרוש אנדרדוג מובהק, מה הרזומה של לויטה מעיד עליו?
הרוש שוער טוב יותר מלויטה. ואפילו בכמה רמות.
אבל הגישה של הרוש היא של קבוצה קטנה.

פה מתחילה ונגמרת הבעיה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

הבעיה עם הרוש היא מנטלית.
מבחינת יכולת הוא טוב מלויטה פי כמה.
אבל מבחינה מנטלית הוא חלש.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

הרוש העונה גרוע מאד.
בסיבוב האחרון קבוצה כמו רעננה,בני יהודה הבקיעו לנו 3 שערים במשחק.
תוסיפו את זה שמכבי גם הכניסה 3 והפועל חיפה כבשה מולנו 4 שערים במשחק אחד.
הוא קיבל המון שערים שלא בהכרח באשמתו,אבל רבאק תציל משהו תצמצם את נתוני הספיגה השלנו.
לקחת אליפות בישראל ולהגיע לשלב מוקדמות ליגה אירופאית צריך לדעתי שוער יציב ולא עילוי,בשנים האחרונות שיחקנו עם שוערים יציבים בסך הכל שלא השאירו חותם גורש וחיימוב.
לדעתי לוויטה יכול לשמש אותנו כשוער ראשון בעונה הבאה עם שוער נוסף שיהיה נוח לחדר הלבשה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

כל פוסט פה יותר פופוליסט מהשני.
לקחנו אליפות עם גורש שמשחק הרגל שלי יותר טוב. סופרים פה גולים להרוש כאילו שכל אחד מהם היה באשמתו. חצי מהם הוא קיבל באחד על אחד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

izguy83 כתב:כל פוסט פה יותר פופוליסט מהשני.
לקחנו אליפות עם גורש שמשחק הרגל שלי יותר טוב. סופרים פה גולים להרוש כאילו שכל אחד מהם היה באשמתו. חצי מהם הוא קיבל באחד על אחד.
ושוער לא צריך לעצור 1-1?
אז בשביל מה יש לנו שוער?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב:כל פוסט פה יותר פופוליסט מהשני.
+1

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

לא מבין את הטענות כאן בחיי..
אוקיי הUpper של הרוש גבוה יותר, אז מה?!
ועם יד הלב גם על סמך מה? זה לא שהוא עד היום היה שוער אדיר, לרוב שוער טוב ולא יותר בכל קבוצה שהיה בה.

מעבר לזה, כרגע לויטה קיבל הזדמנות ואשכרה לקח אותה ב10 ידיים אז מה אתם רוצים? שישלחו אותו לספסל כי הרוש מבואס? מה זה מראה לשאר השחקנים?
זה קבוצת כדורגל לא קבוצת תמיכה, מי שטוב שישחק מבלי חשבונות של איך ההוא יכול להיות או מה ההוא מרגיש.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

RedHell כתב:לא מבין את הטענות כאן בחיי..
אוקיי הUpper של הרוש גבוה יותר, אז מה?!
ועם יד הלב גם על סמך מה? זה לא שהוא עד היום היה שוער אדיר, לרוב שוער טוב ולא יותר בכל קבוצה שהיה בה.

מעבר לזה, כרגע לויטה קיבל הזדמנות ואשכרה לקח אותה ב10 ידיים אז מה אתם רוצים? שישלחו אותו לספסל כי הרוש מבואס? מה זה מראה לשאר השחקנים?
זה קבוצת כדורגל לא קבוצת תמיכה, מי שטוב שישחק מבלי חשבונות של איך ההוא יכול להיות או מה ההוא מרגיש.
ממש לא. גם איך הגעתם למסקנה הזו?

לויטה שוער טוב שמביא נקודות. מתאים באופי שלו יותר לקבוצה שמניעה כדור.

הרוש שוער מצוין, עם סגנון משחק להעיף כדורים למעלה וחוסר ביטחון משווע בהנעת כדור.

שורה תחתונה. צריך את שניהם. להשאיר אותם כאן מבחינתנו זה חשוב והכרחי.

שלח תגובה