אוהד לויטה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אוהד לויטה חתם לעונה אחת

שליחה על ידי שמעון א »

אדום זקן כתב: אחלה גורש שבעולם,לא נפל בזמנו במאומה מהרוש.
ההבדל היחיד,זה הסוכן שלו זה נימני,השני זה איזה מזרוב מעכו והקריות.
לא רק מקצועית.
גם מבחינה חברתית, היה מאוד שקט וצנוע. מאוד אהוב ונעים בחדר הלבשה על כולם.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: לא עליו דברים יפלו ויקומו.
לא רוצה, לא צריך.

פחות משנה למה סופסל.
לדעתי התכנון היה לעשות ריענון לשבוע אחד.
רצה הגורל ולויטה הוכיח את עצמו.

מה אתה מציע, להוריד אותו כשהוא בכושר שיא רק כדי לרצות את הרוש?
בסוף אתחיל לחשוב שגם לך הוא מדליף.
זה פשוט מעניין אותי שעל הרוש זה "פחות משנה" למה סופסל אבל מצד שני יש כאן כאלה שדואגים להדגיש בכל הזדמנות שממן ועזרא "נשרפו על פארש" ופתאום זה כן מעניין למה הם סופסלו או הוצאו מהסגל.

ולגבי שאר הדברים שכתבת - אני בהחלט איתך. אני גם חושב שהיה צריך ריענון, ולויטה בנתיים מוכיח עצמו יופי, למרות שאסור לשכוח שהרוש לא היה גרוע במשחקים לפני שסופסל. לא טוב, אבל גם לא גרוע. לדעתי, האישית, לבנות על לויטה כשוער לאליפות(?) בעונה הבאה יפגע בנו. ולדעתי הרוש לא ירצה להמשיך אם עד לתחילת העונה לא יקבל הבטחה שהוא לפחות מתחיל כשוער ראשון (כמובן שאם יהיה חרא ויאבד מקומו בהמשך אז זו בעיה שלו)

ואם לא ירצה להמשיך בתנאים האלה? בסדר גמור, no hard feelings
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 19 פברואר 2019, 20:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

הרוש לא עשה שום טעות, ובכל זאת כל כדור למסגרת היה גול. זה גם אני יכול לעשות.
התלהב מהקונספט של הבישול ישירות לחלוץ, שעבד פעמיים ברצף, ומאז פגרת הנבחרת שרף איזה 200 כדורי שוער על האחד למיליון הזה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

סניור כתב:הרוש לא עשה שום טעות, ובכל זאת כל כדור למסגרת היה גול. זה גם אני יכול לעשות.
התלהב מהקונספט של הבישול ישירות לחלוץ, שעבד פעמיים ברצף, ומאז פגרת הנבחרת שרף איזה 200 כדורי שוער על האחד למיליון הזה.
לא מבין את מה שקורה פה נגד הרוש, תחילת עונה הציל אותנו מספר פעמים, גם הוא נהיה פרווה כמו כל הקבוצה אבל עדיין הישראלי הכי טוב שיש וזר לבזבז על העמדה הזאת במצבנו זה לוקסוס גדול מדי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מזכיר לכולם שעוד פחות מחודש הנבחרת חוזרת ווהשבוע גם התחילו הרמיזות בתקשורת שזאת תהיה בעיה לתת לו תאפודה בנבחרת אם אצלנו הוא רק שוער שני.
הוא נמצא כרגע בסיטואציה בעייתית מבחינתו ולכן ברור למה מצב הרוח שלו לא בשמיים.
בקשר לחימום? שוער זה לא שחקן שדה, התפקיד שלו בחימום זה בעיקר להרים כדורים לשוער הראשון ומקסימום לעמוד בשער שהקבוצה בועטת (אפילו על זה לפעמים השוער השני מוותר והשוער השלישי שלנו עומד בשער בבעיטות).
בניגוד לשחקני שדה הוא גם לא מתחמם במהלך המשחק כשאפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים בשנים האחרונות ששוער שלנו הורחק או נפצע תוך כדי משחק והיינו צריכים להכניס במקומו את השוער השני.
שוער זאת עמדה של אמון, החימום של השוער השני לפני המשחק לא רלוונטי, מה שרלוונטי זאת היכולת באימונים במהלך השבוע ובהזדמנויות שהוא מקבל כשהוא נכנס לשער.
בכל מקרה, כאחד מאלה שדווקא מחזיקים מלויטה, אני עדין חושב שהרף של הרוש הוא אחר לגמרי (בתחילת השנה היה נקודת האור היחידה אצלנו) ושבמבט לטווח הרחוק צריכים למצוא איך להחזיר אותו לשער.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:מזכיר לכולם שעוד פחות מחודש הנבחרת חוזרת ווהשבוע גם התחילו הרמיזות בתקשורת שזאת תהיה בעיה לתת לו תאפודה בנבחרת אם אצלנו הוא רק שוער שני.
הוא נמצא כרגע בסיטואציה בעייתית מבחינתו ולכן ברור למה מצב הרוח שלו לא בשמיים.
בקשר לחימום? שוער זה לא שחקן שדה, התפקיד שלו בחימום זה בעיקר להרים כדורים לשוער הראשון ומקסימום לעמוד בשער שהקבוצה בועטת (אפילו על זה לפעמים השוער השני מוותר והשוער השלישי שלנו עומד בשער בבעיטות).
בניגוד לשחקני שדה הוא גם לא מתחמם במהלך המשחק כשאפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים בשנים האחרונות ששוער שלנו הורחק או נפצע תוך כדי משחק והיינו צריכים להכניס במקומו את השוער השני.
שוער זאת עמדה של אמון, החימום של השוער השני לפני המשחק לא רלוונטי, מה שרלוונטי זאת היכולת באימונים במהלך השבוע ובהזדמנויות שהוא מקבל כשהוא נכנס לשער.
בכל מקרה, כאחד מאלה שדווקא מחזיקים מלויטה, אני עדין חושב שהרף של הרוש הוא אחר לגמרי (בתחילת השנה היה נקודת האור היחידה אצלנו) ושבמבט לטווח הרחוק צריכים למצוא איך להחזיר אותו לשער.
אז נשלח את לויטה בספסל כעונש על יכולתו המצוינת, כי עוד חודש הנבחרת מתכנסת.

הנבחרת מעניינת לי את האשך השמאלי- מי שטוב, חיובי ושקט, שישחק.

מי שחושב שהמקום שלו בטוח כי קוראים לו X,הוא עלה Y ומרוויח Z, שיחפש...
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

Totti כתב: אז נשלח את לויטה בספסל כעונש על יכולתו המצוינת, כי עוד חודש הנבחרת מתכנסת.

מסכים מאוד.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

בינתיים שישב על הספסל בשקט עד שיקבל הזדמנות,לא רואה הבדל גדול ביניהם ועל ההצלה הגדולה של לויטה מגיע לו לשחק עד הודעה חדשה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב: אז נשלח את לויטה בספסל כעונש על יכולתו המצוינת, כי עוד חודש הנבחרת מתכנסת.

איפה קראת שכתבתי שבגלל הנבחרת הוא צריך לשחק? כתבתי שמי שמבקר אותו כי הוא לא שמח מהסיטואציה הנוכחית בטח כשהשבוע כבר התחילו הדיבורים מהתקשורת לגבי מעמדו בנבחרת שוכח שמדובר בבני אדם בסופו של דבר.
אם היו דיווחים על חוסר מקצועיות באימונים או שהיה מקבל שוב הזדמנות בשער והיה מראה חוסר חשק אז הייתי מבקר אותו, אבל חוסר חשק כשהוא עולה למגרש כשוער שני? לא חושב שרלוונטי.

מה שכן כתבתי, שכמו עם ניג׳ל, צריכים למצוא את הנוסחה להכניס את השחקן עם הרף הגבוה יותר לעניינים.
הייתי מוסיף גם את סאבו, שנמצא בתקופה נוראית אבל הרף שלו אחר לחלוטין מזה של קבהא.

אפשר לרוץ עם לוויטה, עזרא וקבהא כשחקני הרכב כי הם מתאמצים ונלחמים, אבל זה הסתכלות רק להווה, לעתיד אלה לא שחקנים ברמה מספיק גבוהה כדי להיות שחקני הרכב אצלנו לאורך זמן, בניגוד לניג׳ל, הרוש וסאבו (לדעתי לפחות).

סמל אישי של משתמש
ynwa_80

שליחה על ידי ynwa_80 »

הרוש איבד את המקום בלי קשר לכושר שלו , בגלל שהחסיר מספר אימונים בגלל פגיעה בברך באותו השבוע וברק החליט שלויטה עולה ואז הרוש דיבר עם התקשורת ואמר שהוא כשיר במקום להגיד אמת .
מי שניסה לייצר אש בתקופה כל כך מתוחה ולהציג את בכר כלא אמין יכול להתייבש על הספסל כמה שבועות טובים

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אחת הבעיות (והיא קשורה כמעט לכל שחקן הישראלי)

שכולם חונכו שהם גדולים מהמאמן.
המעמד של בכר כאן הוא בטון. הפ לא יכולים לשחק משחקים.

הם יעופו לפני המאמן וצריכים לחיות איתו ולא הוא איתם.

כשכבר הגיע היו שחקנים שמכבדים מאמן. ברדה מליקסון צדק בוזגלו הובאן וכו׳ ובגלל זה הם גם שחקנים גדולים.

השחקנים היום צריכים לעבור תהליך ולהבין שהם לא גדולים מהמאמן ולא מהמועדון ואצלנו זה לא עובד ככה.

כל השנה היו קרבות ״חינוך״
עכשיו תור הרוש ללמוד. הוא גם ילמד ויעבור לו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ברק מבחינתי קודם לכל שחקן, אבל אם נהיה כנים, חלק מהכישלון שלנו השנה הוא בין היתר בגלל משחקי אגו. מה שעשינו עם זריהן, עזרא, בן בסט וממן בחלק מהזמן היה מוקצן ומיותר, ולדעתי גם הספסול של הרוש כמו שבכר אמר בעצמו היה בנוסף למקצועי גם משהו מעבר.
אפשר להמשיך לשחק במשחק הזה, ואפשר לנסות להסתכל קדימה ולראות מה צריך לעשות כדי לחזור להיות מה שהיינו, ואולי זה אומר בין היתר לוותר קצת על האגו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:ברק מבחינתי קודם לכל שחקן, אבל אם נהיה כנים, חלק מהכישלון שלנו השנה הוא בין היתר בגלל משחקי אגו. מה שעשינו עם זריהן, עזרא, בן בסט וממן בחלק מהזמן היה מוקצן ומיותר, ולדעתי גם הספסול של הרוש כמו שבכר אמר בעצמו היה בנוסף למקצועי גם משהו מעבר.
אפשר להמשיך לשחק במשחק הזה, ואפשר לנסות להסתכל קדימה ולראות מה צריך לעשות כדי לחזור להיות מה שהיינו, ואולי זה אומר בין היתר לוותר קצת על האגו.
אם כל הכבוד לאריאל הרוש אוהד לויטה עושה את העבודה וצריך להמשיך בהרכב.
ואת זה אני אומר כמי שרצה את אריאל הרוש כאן והתאכזב ממנו.
אריאל הרוש מאז פתיחת העונה הנהדרת רק הלך והדרדר והיו משחקים שספגנו את כל האיומים למסגרת.
זה נראה לך הגיוני ששוער סופג בצורה כל כך קלה?
לדעתי כדיי להבטיח את הפלייאוף לויטה צריך לעמוד בשער.
ובפלייאוף העליון אם נעלה שיתנו להרוש את הכפפות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב: אם כל הכבוד לאריאל הרוש אוהד לויטה עושה את העבודה וצריך להמשיך בהרכב.
ואת זה אני אומר כמי שרצה את אריאל הרוש כאן והתאכזב ממנו.
אריאל הרוש מאז פתיחת העונה הנהדרת רק הלך והדרדר והיו משחקים שספגנו את כל האיומים למסגרת.
זה נראה לך הגיוני ששוער סופג בצורה כל כך קלה?
לדעתי כדיי להבטיח את הפלייאוף לויטה צריך לעמוד בשער.
ובפלייאוף העליון אם נעלה שיתנו להרוש את הכפפות.
מה זה שכונה? אני לא מבין?
מי שטוב שישחק.
לויטה כרגע בכושר טוב,מה קשור פלייאוף עליון?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: איפה קראת שכתבתי שבגלל הנבחרת הוא צריך לשחק? כתבתי שמי שמבקר אותו כי הוא לא שמח מהסיטואציה הנוכחית בטח כשהשבוע כבר התחילו הדיבורים מהתקשורת לגבי מעמדו בנבחרת שוכח שמדובר בבני אדם בסופו של דבר.
אם היו דיווחים על חוסר מקצועיות באימונים או שהיה מקבל שוב הזדמנות בשער והיה מראה חוסר חשק אז הייתי מבקר אותו, אבל חוסר חשק כשהוא עולה למגרש כשוער שני? לא חושב שרלוונטי.

מה שכן כתבתי, שכמו עם ניג׳ל, צריכים למצוא את הנוסחה להכניס את השחקן עם הרף הגבוה יותר לעניינים.
הייתי מוסיף גם את סאבו, שנמצא בתקופה נוראית אבל הרף שלו אחר לחלוטין מזה של קבהא.

אפשר לרוץ עם לוויטה, עזרא וקבהא כשחקני הרכב כי הם מתאמצים ונלחמים, אבל זה הסתכלות רק להווה, לעתיד אלה לא שחקנים ברמה מספיק גבוהה כדי להיות שחקני הרכב אצלנו לאורך זמן, בניגוד לניג׳ל, הרוש וסאבו (לדעתי לפחות).
הרף של קוואנקה גבוה משל מליקסון כנראה ובשורה התחתונה הוא בא בגישה קקא, נראה קקא והמשיך את הקרירה קקא שלו לליגה היפנית.

רף זה בקפיצה לגובה. בכדורגל יש פרמטרים נוספים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה