קהל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

קהל

שליחה על ידי אלדר »

אני פותח כאן פוסט שהולך לכאוב לכולנו אבל חייב להאמר.

קודם כל, מעבר לבעיות המקצועיות אנחנו כקהל לא הגענו לעונה.

קודם כל, הפכנו יהירים ושחצנים.
הפכנו מקהל תומך לקהל שחושב שמגיע לו הכל.
הפכנו מקהל חם, לקהל קר ומנוקר.

יש הרבה אנשי עסקים שעשו הון משחקני הפועל באר שבע.
יש אנשים שכשהיו צריכים שיווק נתנו חום ואהבה בלתי נגמרים לשחקנים, כנראה מהרבה אינטרסים. ולא מאהבת חינם.

טרנר הפך למחלקה גריאטרית בבית חולים סורוקה.

מאצטדיון גועש לחוג ברידג׳ וסקר מוחות של מינה צמח.
מאצטדיון שחי את המשחק לאפתיות מצמררת

הקהל שלנו, חזר למידותיו.
כולם כאן מבלבלים את המוח על משחק עונה, המשחק הכי חשוב שלנו, הגביע זה הדבר החשוב ביותר שנשאר לנו.

אבל מה? 1,000 אוהדים הגיעו למשחק עונה.
אתם שומעים את המספרים? 1,000. משחק - עונה.

אז לפני שאתם מחפשים אשמים.
לפני שאתם מחפשים איפה הבעיה שלנו.

תסתכלו במראה, תראו את הפרצוף האמיתי. תראו את הבעיה האמיתית.

כל אחד מאיתנו יש לו חלק עצום בזה שהשחקנים שלנו ניראים חסרי ביטחון. לכל אחד מאיתנו יש חלק בזה ששחקנים לא מצליחים לתת פס.

עכשיו אתם גם תבואו ותכתבו, שלא אתם משחקים על הדשא. וזה השחקנים משחקים. שלא אתם המאמנים אלא בכר.

אבל כשהצלחנו לקחת אליפויות אוננו על עצמנו שטרנר זה מבצר והטירוף ביציעים חוגג.
אוננו על עצמנו על כמות הקהל שמגיעה לכל משחק חוץ.
ואוננו ואוננו על עצמנו.

הגיע נזמן שנסתכל במראה ונבין את החלק שלנו האוהדים
ונפסיק לאונן על עצמנו שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ.

כי היום אנחנו יותר גרועים מאיך שהקבוצה שלנו ניראת.
וזו האמת.

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: קהל

שליחה על ידי The red one »

אני ממש לא חושב שכדאי לנו להדרדר לרמת הפייסבוק ולהתחיל לבוא בתלונות למי שלא מגיע למשחקי חוץ.

בנוסף, אני מאמין שאף אחד מאיתנו כאן לא באמת חשב שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ. מי שמפמפם את השטויות האלה כנראה באמת מה שנקרא "אוהד טרנר". אף פעם לא היינו, לא בגודל ולא באיכות, וגם לעולם לא נהיה.

מה שכן, עדיין לא הרמתי ידיים מהקהל. כשיתחילו צעקות של "ברק בכר תתפטר" מיציע ליציע זה יקרה. לצערי, אם לא מנצחים את פתח תקווה ורעננה, זה יגיע.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב:אני ממש לא חושב שכדאי לנו להדרדר לרמת הפייסבוק ולהתחיל לבוא בתלונות למי שלא מגיע למשחקי חוץ.

בנוסף, אני מאמין שאף אחד מאיתנו כאן לא באמת חשב שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ. מי שמפמפם את השטויות האלה כנראה באמת מה שנקרא "אוהד טרנר". אף פעם לא היינו, לא בגודל ולא באיכות, וגם לעולם לא נהיה.

מה שכן, עדיין לא הרמתי ידיים מהקהל. כשיתחילו צעקות של "ברק בכר תתפטר" מיציע ליציע זה יקרה. לצערי, אם לא מנצחים את פתח תקווה ורעננה, זה יגיע.
זו אחת הסיבות שהקדמתי את המאוחר.
שמעכשיו כל אוהד יסתכל על עצמו במראה. לא לאחר מעשה.

שכל אחד יסתכל על עצמו כי אנחנו אשמים לא פחות מאף אחד אחר!!!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אנחנו קהל נהדר ועדיין ישראלי.
הכל בסדר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אלדר כתב: זו אחת הסיבות שהקדמתי את המאוחר.
שמעכשיו כל אוהד יסתכל על עצמו במראה. לא לאחר מעשה.

שכל אחד יסתכל על עצמו כי אנחנו אשמים לא פחות מאף אחד אחר!!!
יש לא מעט אשמים במצב של הקבוצה. הקהל ממש ממש לא בין האשמים המרכזיים.

וזה לא משנה כמה תכתוב כאן, הסיטואציה שתיארתי תגיע גם אנחנו מופיעים למשחק מול נתניה(אוי ויי) בטרנר בלי לפחות 4 נקודות בכיס.

E26

שליחה על ידי E26 »

הקהל סבלני ושקול. הקהל ברובו מבין עניין ויודע לעשות 1+1.
הקהל ברובו התבגר. אחרת כבר היו זעקות של כולם כלפי בכר להתפטר וכל מיני האשמות כלפי ההנהלה.
אין ספק שסיר הלחץ עומד להתפוצץ אוטוטו, מצד שני עכשיו כולם בשלב העיקול אחרי שלב ההפנמה. ולכן צריך ליצור שקט ולתת לשבועות הקרובים לעבור.
משהו על העונה הבאה- אין סיכוי שאת הטעויות והכישלונות והביזיונות שנעשו עד כה העונה נצליח לתקן בקיץ. זה ילווה אותנו הרבה מאוד זמן ונצטרך כמה חלונות בשביל לבנות משהו חדש. במילים אחרות תם עידן. צריך לחזור לבסיס וליסודות שלנו לבנות הכל מחדש בצורה נקייה, בריאה ונכונה.
נערך לאחרונה על ידי E26 ב 16 ינואר 2019, 11:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

E.Z כתב:הקהל סבלני ושקול. הקהל ברובו מבין עניין ויודע לעשות 1+1.
הקהל ברובו התבגר. אחרת כבר היו זעקות של כולם כלפי בכר להתפטר וכל מיני האשמות כלפי ההנהלה.
אין ספק שסיר הלחץ עומד להתפוצץ אוטוטו, ככה לפחות לי זה מרגיש.
אני חושב שמעכשיו כשאין לנו שום תואר על הפרק יהיה יותר שקט למערכת לעקל ולהפנים (וגם לקהל אגב) ולחכות לעונה הבאה.
ועוד משהו על העונה הבאה- אין סיכוי שאת הטעויות והכישלונות והביזיונות שנעשו עד כה העונה נצליח לתקן בקיץ. זה ילווה אותנו הרבה מאוד זמן ונצטרך כמה חלונות בשביל לבנות משהו חדש. במילים אחרות תם עידן. צריך לחזור לבסיס וליסודות שלנו לבנות הכל מחדש בצורה נקייה, בריאה ונכונה.
אחי. אי אפשר להגיד שהקהל סבלני ושקול.
כולנו מבינים כרגע שהשקט הוא מדומה.
ואי אפשר להתעלם מכל מה שעברנו העונה עם שריקות בוז על חילופים וקללות מהיציע (בודדים או לא, טרנר זה מכפיל כוח לכל קול שיוצא. לטוב ולרע)

מקהל אקטיבי הפכנו לקהל פאסיבי.
במקום שניתן ונקבל
אנחנו מצפים לקבל ואז לתת. וגם זה רק אולי

E26

שליחה על ידי E26 »

אלדר כתב: אחי. אי אפשר להגיד שהקהל סבלני ושקול.
כולנו מבינים כרגע שהשקט הוא מדומה.
ואי אפשר להתעלם מכל מה שעברנו העונה עם שריקות בוז על חילופים וקללות מהיציע (בודדים או לא, טרנר זה מכפיל כוח לכל קול שיוצא. לטוב ולרע)

מקהל אקטיבי הפכנו לקהל פאסיבי.
במקום שניתן ונקבל
אנחנו מצפים לקבל ואז לתת. וגם זה רק אולי
כל הקהלים מצפים לקבל ולתת. רק הגרעין הראשון בכל קהל מוכן לתת כמעט בלי לקבל וגם זה עד גבול מסויים עד שהוא מרגיש שדורכים עליו.
אין שום סיבה שלא נקבל מינימום מה-11 שפותחים שזה לשחק פשוט, לעמוד נכון ולהילחם. כשזה לא קורה לפחות אותי זה שובר.
אז אני לא שורק בוז ולא מקלל, אבל סותם את הפה. נכון שהאידיאל הוא לדחוף כקהל ולהיות מאוחדים, אבל גם הקהל עם רגשות ולכן זה משפיע על האווירה לטוב ולרע. הדבר החיובי שיכול לצאת מעונה כזו היא לייצר רעב בקרב הקהל לעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

E.Z כתב:
כל הקהלים מצפים לקבל ולתת. רק הגרעין הראשון בכל קהל מוכן לתת כמעט בלי לקבל וגם זה עד גבול מסויים עד שהוא מרגיש שדורכים עליו.
אין שום סיבה שלא נקבל מינימום מה-11 שפותחים שזה לשחק פשוט, לעמוד נכון ולהילחם. כשזה לא קורה לפחות אותי זה שובר.
אז אני לא שורק בוז ולא מקלל, אבל סותם את הפה. נכון שהאידיאל הוא לדחוף כקהל ולהיות מאוחדים, אבל גם הקהל עם רגשות ולכן זה משפיע על האווירה לטוב ולרע. הדבר החיובי שיכול לצאת מעונה כזו היא לייצר רעב בקרב הקהל לעונה הבאה.
זה העצוב, שאנחנו צריכים פטיש 5 קילו כדי לייצר רעב.

אוהדי מכבי 3 שנים מקניטים אותנו בגאווה ולא יצאו מהמשחק לרגע.
אצלנו 10 מחזורים פתיחת עונה כבר קיפלנו את הבאסטה הורדנו את הראש ופתאום כבר לא גאווה להיות אוהד בש.

הקהל בונה את אופי המועדון. אנחנו נראים בדיוק כמו הקבוצה שלנו ואפילו גרוע יותר. אני באמת חושב ככה

E26

שליחה על ידי E26 »

אלדר כתב: זה העצוב, שאנחנו צריכים פטיש 5 קילו כדי לייצר רעב.

אצלנו 10 מחזורים פתיחת עונה כבר קיפלנו את הבאסטה הורדנו את הראש ופתאום כבר לא גאווה להיות אוהד בש.

הקהל בונה את אופי המועדון. אנחנו נראים בדיוק כמו הקבוצה שלנו ואפילו גרוע יותר. אני באמת חושב ככה
אתה השוות אותנו למכבי אז אני יתייחס... למרות שאני לא שם עליהם ולא רואה אותם.
הגאווה והשחצנות תמיד ירחפו מעליהם אין מה לעשות והאמת שזה לגמרי לא מעניין אותי.
מה גם שיש להם עשרות רבות של תארים ואתה רחוק שנות אור מהם. 3 אליפויות בסופו של יום לא מציבות אותנו באותו לבל כמוהם ברמת המועדון.
אפילו מכבי חיפה בלבל אחר מאיתנו למרות 8 שנים מסריחות, כשזה יתחבר להם וזה יתחבר מתישהו הם יהיו מפלצות עם מגרש באווירה מפגרת.
אין ספק שה3 שנים האחרונות שלנו חישלנו אותנו כקהל, ביגרו אותנו, וכן גרמו לנו לשובע ועיוורון.
אין לי ספק ששנה כזו רק תחזיר לנו את הרעב והאטרף ביציעים.
כרגע אנחנו כקהל בשלב העיקול. עונה הבאה אני מנחש שלא יהיה סולד אוט במינויים אבל בטוח שהאווירה הטובה תחזור לטרנר ובענק.
נערך לאחרונה על ידי E26 ב 16 ינואר 2019, 11:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אלדר כתב: זה העצוב, שאנחנו צריכים פטיש 5 קילו כדי לייצר רעב.

זה שמכבי לא יצאו מהמשחק לרגע זה נכון בהחלט אבל קשור לאופי של מועדון ולא לקהל.
אם יצא לך לדבר עם אוהדי מכבי או לבקר באתרי אוהדים שלהם היית רואה שאחרי האליפות הראשונה
שלנו ועזיבת זהבי הם כבר היו מיואשים, לא האמינו לרגע בקבוצה שלהם, דיברו עלינו כעל מינימום מנצסטר סיטי,
אמרו שכל עוד בכר אצלנו הם יכולים לשכוח מאליפות ולגמרי הרימו ידיים, כולל בפתיחת העונה הנוכחית עם
כל סיפור הפייר פליי. אוהדים זה אוהדים ותמיד תהיה הקצנה לכל הכיוונים. סה"כ בסיס הקהל שלנו הוא שפוי
ולמוד סבל, כך שהוא יודע להעריך את המתנה הגדולה שקיבלנו וגם יודע שידענו ימים הרבה יותר חשוכים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אריק כתב:
זה שמכבי לא יצאו מהמשחק לרגע זה נכון בהחלט אבל קשור לאופי של מועדון ולא לקהל.
אם יצא לך לדבר עם אוהדי מכבי או לבקר באתרי אוהדים שלהם היית רואה שאחרי האליפות הראשונה
שלנו ועזיבת זהבי הם כבר היו מיואשים, לא האמינו לרגע בקבוצה שלהם, דיברו עלינו כעל מינימום מנצסטר סיטי,
אמרו שכל עוד בכר אצלנו הם יכולים לשכוח מאליפות ולגמרי הרימו ידיים, כולל בפתיחת העונה הנוכחית עם
כל סיפור הפייר פליי. אוהדים זה אוהדים ותמיד תהיה הקצנה לכל הכיוונים. סה"כ בסיס הקהל שלנו הוא שפוי
ולמוד סבל, כך שהוא יודע להעריך את המתנה הגדולה שקיבלנו וגם יודע שידענו ימים הרבה יותר חשוכים.
זה בדיוק העניין.
הם הבינו שאנחנו טובים מהם. אבל הם לעולם לא נתנו לנו מנוחה.
הפ התייחסו אלינו כאל מפלצת זוללת תארים. אבל לעולם לא הפסיקו להאמין בשחקנים שלהם ובמערכת.

הם לא הורידו את הראש לרגע, תקראו לזה שחצנות אני קורא לזה אמונה עצמית. כשהגיע ברדה הוא גרם לנו להאמין. כשברדה הלך אנחנו כבר לא באמת מאמינים בעצמנו.

אנחנו תלויים מידי באיזה ״מושיע״ במקום שנהיה המושיעים של עצמנו

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אלדר כתב: זה בדיוק העניין.
הפ התייחסו אלינו כאל מפלצת זוללת תארים. אבל לעולם לא הפסיקו להאמין בשחקנים שלהם ובמערכת.

הם לא הורידו את הראש לרגע, תקראו לזה שחצנות אני קורא לזה אמונה עצמית. כשהגיע ברדה הוא גרם לנו להאמין. כשברדה הלך אנחנו כבר לא באמת מאמינים בעצמנו.

זה ד.נ.א של מועדון, עשינו התקדמות יפה אבל אנחנו עדיין לא שם בקטע הזה.

E26

שליחה על ידי E26 »

אלדר כתב: זה בדיוק העניין.

אחי אל תעשה את זה לעצמך אתה מייסר את עצמך. בסביבה שלי יש מלא אוהדי מכבי.
הם מונעים משחצנות ותו לא, שלא תטעה, ורובם גם לוקחים אותנו כאפיזודה חולפת.
וזה מה שהניע ומניע אותם ולא שום קשקוש על אמונה במערכת ובמועדון / שחקנים / צותת מקצועי.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

E.Z כתב:

אחי אל תעשה את זה לעצמך אתה מייסר את עצמך. בסביבה שלי יש מלא אוהדי מכבי.
הם מונעים משחצנות ותו לא, שלא תטעה, ורובם גם לוקחים אותנו כאפיזודה חולפת.
וזה מה שהניע ומניע אותם ולא שום קשקוש על אמונה במערכת ובמועדון / שחקנים / צותת מקצועי.
אני לא הופך את אוהדי מכבי להתגשמות חלום הקהלים. הם חארות אבל הם תחרותיים מאוד.
———
אז אולי הגיע הזמן להתעורר ולהראות שאנחנו כאן כדי להשאר?
אולי הגיע הזמן למפגן עוצמה?
אולי הגיע הזמן להרים את עצמנו?

חייבים להתחיל לחשוב חיובי וליישם את זה...

שלח תגובה