אלונה נכנסת לפוליטיקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: אלונה נכנסת לפוליטיקה

שליחה על ידי dor69 »

אולי תעתיק לפה את הכתבה לטובת אלו שלא מנויים לסחלה הזה

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: אלונה לכנסת?

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: זה לא עניין של שפיות וגם לא של הפנמה.
זה להיות ריאלי.
אלונה לא שמה כאן 12 שנות עשייה ועשרות מליונים בשביל להשאיר כאן עיי חורבות.
היא גם לא עשתה את זה בשביל לתת את הקבוצה לכל מיני בעלי אולמות ודיסקוטקים
היא בנתה כאן מותג ומותג שווה כסף.
אין מה להשוות אותנו למועדונים אחרים.
לא להפועל תא עמוסת החובות הגלויים והסמויים.
לא לביתר ים הגזענית שרק הזויים נוגעים בה ולא לכל מועדון אחר עם 5 אוהדים.
יש כאן מועדון בריא,נקי מחובות,עם נכסים וקהל עצום וטוב.
היא לא מוכרת דירה 2.5 חדרים ברחוב הסהנדרין.
היא מוכרת פנטהאוז במגדלי יו.
לא כל אחד יכול לקחת,לא כל אחד יכול לגעת.
אנחנו לא מחפשים מושיע,אנחנו במעמד שבו אנחנו מחפשים רוכש שיהיה טוב כמוה,או לפחות ינסה.
אלונה הולכת כמו שכל בעל בית מתישהו הולך,השאלה היא איך הוא הולך ומה הוא משאיר אחריו.
תבנית ההתנהלות העסקית של הברקתים ברורה מאוד לאורך השנים.
קונים בזול,משביחים,מוכרים ביוקר.
ובשביל למכור ביוקר צריך לשמור על שווי הנכס.
לכל מטבע יש שני צדדים, היא שמה כאן 12 שנה כדי לעשות שינוי (אותו היא עשתה), כדי להגשים את עצמה (הגשימה בריבוע) וכדי בסוף גם ליהנות. והיא נהנתה .

היו לי ולך הרבה דיונים בעבר, נדמה לי שבסוף הקו שאנחנו כמעט אף פעם לא מסכימים זה האם אפשר להתייחס לכדורגל במונחים של עסק.
אתה מדבר על שווי נכסים שווי שוק וכו' כו' -
בעלות על קבוצות כדורגל בארץ (צ'לסי של אברמוביץ תימכר ברווח) זה הכל חוץ מניהול עסק.
יותר במודל של צעצוע, הובי, תחביב בידור ופנאי, אולי אולי פלטמפורמה לעשיית שינוי חברתי (הנה משהו בעל מאפיין פוליטי) למרחיקי לכת כמוה.
וברגע שנגמר לך אני מאוד סקפטי לגבי ההמשך, בטח ברמה שאתם מצפים לה.
אם הוא עסק הוא לא עומד בדרישה הראשונה שלו- להיות ריווחי. צריך משהו מעבר.
אם אתה חושב שהעניין הכספי מבחינתה משחק תפקיד אתה טועה, הלוואי.
היא לא פנתה לכיוון אחר כי יקר לה או לא ריווחי לה-כמו שהייתה עושה בכל עסק אחר- היא רוצה אתגר/משחק חדש.

אני לא רואה אף אחד בתור להיכנס לעולם הכדורגל,מהרבה סיבות הגיוניות, אם כבר יש משהו לא הגיוני זה למה להיכנס.
לא נכס ולא נעליים יותר בכיוון של משאבת כספים ואנרגיות.
אתה צריך פרופיל מאוד מאוד מסוים של אנשים שהחתך שלהם באוכלוסיה לא עולה על 0.05% ואלונה בתוך החתך הזה.
אלונה היא היוצאת דופן בעולם של ראשי עיריות ועסקנים ובעלי רשת מסעדות אסיאתיות .

כולם ברי החלפה בעולם חוץ מאלוהים, בעלים כמו אלונה היא התגשמות ה"אלוהים". היא סיפקה את השמש את החמצן את האוכל ואת הבגדים.
פחדנו שבכר יעזוב אה?
הכל יכול להיות, יכול להיות גם שפלואנטינו פרז יתקנא בעידן עופר והקשר הבאר שבעי-מדרידאי שלו, וירצה להקים קבוצת בת של ריאל בישראל ע"ש האחים זריהן. אני הכל חוץ מאופטימי

סמל אישי של משתמש
שמח

שליחה על ידי שמח »

*מועתק מאתר הארץ*

הימין החדש השאירו אותנו יתומים. שנצביע לאלונה ברקת? בחלומות שלהם

אם הבחירות היו מתקיימות מחוץ לאיצטדיון המושבה, אחרי שהפסדנו אפילו להפועל תל אביב - המפלגה של בנט ושקד לא היתה חוצה את אחוז החסימה. עיר שלמה נפלה קורבן לפוליטיקה זולה ויחסי ציבור בגרוש. לקחתם את אלונה בפברואר, את החשבון נגיש באפריל
10.02.2019 13:20 עודכן ב: 13:29
שי כהן טביבי

יתומים אנחנו ואין אם. מובסים, מוכים, מושפלים, אנוסים, יתומים אנחנו. הכדור לא נכנס, השופט שגה, צוחקים עלינו ברשת, ברחוב, בעבודה, בכנסת. אפילו בכנסת צוחקים עלינו, מושב לצים כשלעצמו. אלונה ברקת בתפקיד פייפר צ'פמן, בנט הוא הקברן, והשחור שלנו זה "הימין החדש".

המזל שלנו, הוא שפגשנו את הפועל תל אביב. אם כבר עסק ביש, אז לפחות להתנחם בזרועות קהל מוכה ומחבק בפני עצמו, שידע כמה רגעים טראגיים בחייו ובמקום ללעוג ולרקוד על דם, יתרפק איתנו יחד על "הקבוצה שהיינו". מוזר לדבר בזמן עבר על אלופה מכהנת, אבל לפעמים רצוי להפנים מוקדם. זה מקל על ההתאוששות.

אחרי יומיים של עיכול וניתוח מעמיק של מסיבת העיתונאים הרשמית, בה הודיעה הגברת הראשונה של הפועל באר שבע על ההצטרפות לפוליטיקה, הפנמנו: שירת הברבור של משפחת ברקת במועדון הדרומי החלה. בינתיים, היא חולמת על סיבוב פרלמנטרי ואנחנו רק רצינו להגיע הביתה בשלום. אבל שוב הפסדנו.

המהלך הפופוליסטי של בנט ושקד פגש את האוהדים שלנו ביום קרבי במיוחד, ואם הבחירות היו מתקיימות ב-22:30, מחוץ לאיצטדיון המושבה - המפלגה היהודית-"ליברלית" לא היתה חוצה את אחוז החסימה.

"שיחלמו שאני אצביע להם. גם יפרקו לי את הקבוצה וגם יקבלו פרס?", היה משפט שסיכם היטב את סגירת החשבונות הממשמשת ובאה בין אוהדי כדורגל ופוליטיקאים. ניפגש ביום הבוחר.

אווירת הנכאים ביציעים לאורך כל 90 הדקות, לוותה בעידוד אינטנסיבי של קהל שהגיע לעבוד. המועדון המפואר שבנינו יחד, הנהלה איתנה לצד קהל תומך, נמצא על ערש דווי וזה בדיוק הזמן להתכנס יחד ולהעביר את הבאסה בסבבה, כמו שדגל הפריסה עם ציטוט משירה של נטע ברזילי הדגיש אתמול (שבת).

והיה גם כדורגל במסגרת המחזור ה-22 של ליגת העל. נכון, הרמה היתה של מרכז טבלת ליגה לאומית ומטה, אבל הפרסומות של "ג'אפניקה" הסירו כל ספק - זו הליגה הבכירה. באר שבע, אבודה ככל העונה, המשיכה להחמיץ ברשלנות, לאבד בסיטונאות ולהמשיך בדרך הבטוחה אל שיפולי הטבלה. הפועל אמנם סיפקה דקות בודדות של כדורגל סביר, אבל תתנחם בשלוש נקודות שהושגו הרבה בעזרתו האדיבה של השופט.

אבל למי אכפת מכדורגל? הקבוצה שלנו, זו שהופיעה בטרנר פעם בשבועיים ומילאה עיר שלמה באור וגאווה, נפלה קורבן לפוליטיקה זולה ויחסי ציבור בגרוש. לקחתם את אלונה בפברואר, את החשבון נגיש באפריל. תזכרו, שחור זה הימין החדש.

לאבד אליפות אחרי שלוש שנים של הקפות זה בסדר. לאבד מועדון אחרי שלוש אליפויות זה אסון ספורטיבי. בלילה חיפשתי דרך מקורית להירדם, כשמועקה גדולה מציפה אותי, זפזפתי בנטפליקס. אבל בעצם, רק מול ערוץ הקניות אני נרגע.
יאללה הפועל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הפסקה האחרונה נערכה משום מה, זו המקורית:

לאבד אליפות אחרי שלוש שנים של הקפות זה בסדר. לאבד מועדון אחרי שלוש אליפויות זה אסון ספורטיבי. בלילה, חיפשתי דרך מקורית להרדם, כשמועקה גדולה מציפה אותי, זפזפתי בנטפליקס. היו שם "נרקוס" ו-"פאודה" ו-"13 סיבות", אבל המערכת המשוכללת בחרה במומלצים עבורי דווקא ב-"סנדרלנד עד המוות". חזרתי ללווין בכעס, רק מול ערוץ הקניות אני נרגע בנחת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

CrazyRed7 כתב: רק תגיד מתי לצחוק. שאדע.

אני אומר את דעתי בדיוק כמוך. אתה נחרץ הרבה יותר ממני לגבי דברים שגם אתה לא יודע, אז אולי כדאי שתסתכל קצת במראה לפני שאתה מדבר על אחרים.
אני נחרץ אך ורק בדברים שאני יודע, על סמך היכרות עם אנשים וניסיון עבר איתם וגם אז אני תמוד מסתייג כי אין בחיים 100%.
מה שכן לפעמים עולים לי העצבים ואני מגזים בתגובות שלי ואז גם כנראה נחרץ יותר מדי, אז וואלה לקחתי לעצמי את ההערה שלך, תודה.

ולגביך, לא כדי לריב איתך כי אני ואתה מאוד דומים באהבה ובדרך שבה אנחנו מבטאים םאותה כלפי הקבוצה שלנו אז קח את זה כביקורת בונה.

אתה נחרץ לעתים קרובות ותמיד בדעה שמתאימה לאידואולוגיה שאתה לא זז ממנסה סנטימטר. אתה לא פותח את הקופסא ומנסה להבין שאולי יש דרך אחרת ואולי אתה לא יודע הכל (אף אחד לא יודע הכל).
אתה מנסה להגיד לאנשים שמכירים את המערכת קצת יותר טוב ממך שאם הם אומרים משהו "אז הם לא מכירים את אלונה מספיק טוב".
אתה לא מכיר אותה בעעצמך אז איך אתה יכול להגיד את זה?
תלמד להקשיב לאחרים ולניסיון שיש להם גם אם הוא מועט, כל עוד הוא יותר משלך.

אני למשל בדיונים מקצועיים כמעט ולא מתערב ולא נוקט עמדה ברורה כי אני לא מתיימר להיות איש מקצוע.
אני לא מהיוזרים שמבינים את המשחק ומנתחים אותו לעומק כמו אחרים פה (ויש פה יוזרים שמבינים כדורגל ברמה גבוהה).
אני מביע דעה ברורה במה שאני יודע ומבין ומנוסה.
בהיכרות אישית עם אלונה, אסי ועבודה יחד איתם ומולם, בשיתוף פעולה ובראש בראש כשהיה צריך להיות מצב כזה אני כנראה היוזר הכי מנוסה פה, ולהבין את איך שהראש של אלונה עובד אני מבין ממש טיפה אבל הטיפה הזו היא יותר ממך.
יבוא הסמנכל ויגיד אחרת אני אגיד לו וואלה מקשיב לך, אתה מכיר אותה יותר טוב ממני.
זה כל מה שניסיתי להעביר לך פה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Totti כתב:הפסקה האחרונה נערכה משום מה, זו המקורית:

לאבד אליפות אחרי שלוש שנים של הקפות זה בסדר. לאבד מועדון אחרי שלוש אליפויות זה אסון ספורטיבי. בלילה, חיפשתי דרך מקורית להרדם, כשמועקה גדולה מציפה אותי, זפזפתי בנטפליקס. היו שם "נרקוס" ו-"פאודה" ו-"13 סיבות", אבל המערכת המשוכללת בחרה במומלצים עבורי דווקא ב-"סנדרלנד עד המוות". חזרתי ללווין בכעס, רק מול ערוץ הקניות אני נרגע בנחת.
כתיבה מעולה, תודה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב: לכל מטבע יש שני צדדים, היא שמה כאן 12 שנה כדי לעשות שינוי (אותו היא עשתה), כדי להגשים את עצמה (הגשימה בריבוע) וכדי בסוף גם ליהנות. והיא נהנתה .

היו לי ולך הרבה דיונים בעבר, נדמה לי שבסוף הקו שאנחנו כמעט אף פעם לא מסכימים זה האם אפשר להתייחס לכדורגל במונחים של עסק.
אתה מדבר על שווי נכסים שווי שוק וכו' כו' -
בעלות על קבוצות כדורגל בארץ (צ'לסי של אברמוביץ תימכר ברווח) זה הכל חוץ מניהול עסק.
יותר במודל של צעצוע, הובי, תחביב בידור ופנאי, אולי אולי פלטמפורמה לעשיית שינוי חברתי (הנה משהו בעל מאפיין פוליטי) למרחיקי לכת כמוה.
וברגע שנגמר לך אני מאוד סקפטי לגבי ההמשך, בטח ברמה שאתם מצפים לה.
אם הוא עסק הוא לא עומד בדרישה הראשונה שלו- להיות ריווחי. צריך משהו מעבר.
אם אתה חושב שהעניין הכספי מבחינתה משחק תפקיד אתה טועה, הלוואי.
היא לא פנתה לכיוון אחר כי יקר לה או לא ריווחי לה-כמו שהייתה עושה בכל עסק אחר- היא רוצה אתגר/משחק חדש.

אני לא רואה אף אחד בתור להיכנס לעולם הכדורגל,מהרבה סיבות הגיוניות, אם כבר יש משהו לא הגיוני זה למה להיכנס.
לא נכס ולא נעליים יותר בכיוון של משאבת כספים ואנרגיות.
אתה צריך פרופיל מאוד מאוד מסוים של אנשים שהחתך שלהם באוכלוסיה לא עולה על 0.05% ואלונה בתוך החתך הזה.
אלונה היא היוצאת דופן בעולם של ראשי עיריות ועסקנים ובעלי רשת מסעדות אסיאתיות .

כולם ברי החלפה בעולם חוץ מאלוהים, בעלים כמו אלונה היא התגשמות ה"אלוהים". היא סיפקה את השמש את החמצן את האוכל ואת הבגדים.
פחדנו שבכר יעזוב אה?
הכל יכול להיות, יכול להיות גם שפלואנטינו פרז יתקנא בעידן עופר והקשר הבאר שבעי-מדרידאי שלו, וירצה להקים קבוצת בת של ריאל בישראל ע"ש האחים זריהן. אני הכל חוץ מאופטימי
חילוקי הדעות ביננו לגבי עסק כן או לא זה עניין של הגדרות.
כסף מהקבוצה לא תראה,כסף ויוקרה במסביב תראה גם תראה.
מי היה לוקח את סתיו שחם לתכנית טלוויזיה אם לא היה לו קבוצת כדורגל?
מי היה מכיר את אלי טביב בכלל?
מי היה קורא לאלונה לבוא לפוליטיקה אם היא לא הייתה בכדורגל?
ומי היה עושה עסקים עם אברמוב אם לא הייתה לו בני יהודה.
כדורגל לאנשי עסקים זה פרסום בחינם,זה מעמד,זה סטאטוס.
האנשים היחידים שלא מסתכלים עליו כעסק אילו האוהדים שמשלמים מכיסם ובריאותם וכל רצונם בחיים זה לראות את הקבוצה מצליחה.
אני מסתכל על הדברים בצורה יוצר ראציונלית או כמאמר הקלישאה פאריירים לא מתים הם רק מתחלפים.
יבוא מישהו אחר,אולי בכסף יותר מאלונה אולי קצת פחות.
אני יכול להסכים שאף אחד לא יהיה דומה לה,היא הייתה בכל רמ"ח אבריה בקבוצה הזאת ואתה יודע מה? אולי בגלל שהיא באה מרגש ועבדה מרגש נעשו לא מעט טעויות.
רגש זה דבר טוב,אבל הוא גם יכול לאכול אותך מבפנים לאט ובזהירות ולגרום לעשות ימבה טעויות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: כשאני הבאתי את השורה התחתונה של מסיבת העיתונאים עוד לפני שהיא קרתה. אמרו לי ״אלונה לא תתן לזה לקרות״ וצחקו ״מקורות עלק״

פורסם לפני הראיון עם אסי בספורט 5 שאמרו לשחקנים שמחפשים רוכש והקבוצה על המדף
ראיינו את אסי, ואמר בפה מלא את מה שאני כבר יודע ומה שכבר פורסם!!! ואתם מתכחשים לזה...

ועדיין אתם אומרים שאני מדבר בנחרצות בלי ביסוס או שאני נוסע בזמן ומדבר בלי עובדות.

אחדש לכם... זה מבוסס מאודד!!! הגיע הזמן שתצאו מהסרט

הנאיביות הזו של בחורות מאוהבות שלא מאמינות שאהוב ליבם רק רצה ״פסק זמן״ והוא יחזור. פשוט עולה על כל דמיון.

להתעורר חברים. להתעורר....
אתה שוב מגזים ורואה שחורות.
נכון שלא יהיו אותן החתמות ולא יגיעו אותם שחקנים ורכש במיליוני יורו לא יתבצע.

זה לא אומר שבתקציב של 40-50 מיליון אי אפשר לרוץ יפה בצמרת ולבנוץ יסודות לשנים הבאות, זה גם ממש אבל ממש לא אומר שלא יימצא רוכש מתאים.

יש פה בסיס טוב ומוצר אטרקטיבי עם תמיכה של ראש העיר, איצטדיון, קהל ענק וחבל ארץ שלם שאוהד את הקבוצה בצורה כזו או אחרת.
כמו שיש פה אופטימיים מדי אתה לגמרי מגזים אלד ומכניס פה אווירה של דיכאון ויוצא מפרופורציה.

זוכר שאמרת כמה שהקהל חשוב ומשפיע? אז אם נחשוב כמוך אנחנו בהחלט נשפיע.
אנחנו נתרום לנפילה של הפועל באר שבע ונביא אותה במו ידינו.
אבל אם כולנו וכל אחד מאיתנו יאמין במותג ובמוצר ובמסורת שנבנתה פה, אנחנו נביא רןכש מתאים, קבוצת אוהדים, וואטאבר שזה לא יהיה ונישאר מועדון צמרת לגיטימי בליגה הישראלית.
לא צריך להיות עם 100 מיליון תקציב כדי להתמודד פה בצורה ראויה.
להזכירך מןעדוני ענק פה ירדו ליגה, הוקפאו, נתנו 8 שנים של ביזיון ושברו שיאים שליליים, החליפו בעלים, מכרו אותם, קנו אותם, פירקו אותם (וכן אני מדבר על חיפה, ביתר והפועל תל אביב).

מכבי תל אביב הגדולה הייתה ב 10 שנים שחורות עם רביעייה שקיבלה מעכו בבלומפילד וחזרה לגדולתה.
הבסיס של האהדים והמתקן והקהילה הוא החשוב ביותר ואת זה יש, אז מה כל השחור הזה וכל הנבואות זעם האלה?
אולי יקרה ואולי לא, גם אני וגם אתה לא נביאים ואם כבר אנחנו רואים עתיד שחור אז בואו נפעל ביחד לשנות אותו, להגיד שהכל יהיה שחור זו לא חוכמה גדולה - לעשות מעשה ולשנות את העתיד זו גדולה.

קדימה אלדר, אגרוף אחד ביחד כולנו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב: אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד שהמועדון נמצא בידיים של מישהי שגם אם החליטה לעזוב, היא תעשה את זה רק כשמישהו ראוי יגיע להחליף אותה. ועד אז היא תתחזק קבוצה ראויה.
אין ספק שאלונה תדאג למישהו ראוי יד אז ובלי מישהו מקצועי שיתווה דרך אנחנו נדשדש ויקח זמן לעכל את הרעיון אחרי שלוש שנים מדהימות אבל זה כלום לעומת 40 שנים שחונות

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

oranu כתב: אתה שוב מגזים ורואה שחורות.

זה לא אומר שבתקציב של 40-50 מיליון אי אפשר לרוץ יפה בצמרת ולבנוץ יסודות לשנים הבאות, זה גם ממש אבל ממש לא אומר שלא יימצא רוכש מתאים.

יש פה בסיס טוב ומוצר אטרקטיבי עם תמיכה של ראש העיר, איצטדיון, קהל ענק וחבל ארץ שלם שאוהד את הקבוצה בצורה כזו או אחרת.
כמו שיש פה אופטימיים מדי אתה לגמרי מגזים אלד ומכניס פה אווירה של דיכאון ויוצא מפרופורציה.

אבל אם כולנו וכל אחד מאיתנו יאמין במותג ובמוצר ובמסורת שנבנתה פה, אנחנו נביא רןכש מתאים, קבוצת אוהדים, וואטאבר שזה לא יהיה ונישאר מועדון צמרת לגיטימי בליגה הישראלית.
להזכירך מןעדוני ענק פה ירדו ליגה, הוקפאו, נתנו 8 שנים של ביזיון ושברו שיאים שליליים, החליפו בעלים, מכרו אותם, קנו אותם, פירקו אותם (וכן אני מדבר על חיפה, ביתר והפועל תל אביב).

מכבי תל אביב הגדולה הייתה ב 10 שנים שחורות עם רביעייה שקיבלה מעכו בבלומפילד וחזרה לגדולתה.
הבסיס של האהדים והמתקן והקהילה הוא החשוב ביותר ואת זה יש, אז מה כל השחור הזה וכל הנבואות זעם האלה?
אולי יקרה ואולי לא, גם אני וגם אתה לא נביאים ואם כבר אנחנו רואים עתיד שחור אז בואו נפעל ביחד לשנות אותו, להגיד שהכל יהיה שחור זו לא חוכמה גדולה - לעשות מעשה ולשנות את העתיד זו גדולה.

+כמה שתרצה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

oranu כתב: אתה שוב מגזים ורואה שחורות.

זה לא נבואות זעם אחי.
נהפוך הוא.
המילים שאתה אומר הם כתוצאה מזה שזרקתי את האמת בפרצוף כמו שהיא בלי לפחד ממנה.

אז עכשיו מתעשתים ועכשיו מבאסה עוברים לסבבה ויאללה לעבודה.

כדי לפעול כולם כולל כולם חייבים להבין שעידן אלונה ברקת תם ונשלם.

אחרי ההפנמה וההכרה... אפשר להתקדם קדימה.

לא רואה דרך אחרת שבה הקהל שלנו נרתם למשימה חשובה כשהוא לא מבין את המשמעות ש-עידן אלונה ברקת נגמר-.

ואני בכוונה אומר כל דבר 2-3 פעמים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

xboy כתב: לפי ספורט 5 הוא כבר אמר לשחקנים שהקבוצה על המדף ומחפשים לה רוכש.
לא נאמר דבר כזה לשחקנים.
נאמר להם בדיוק מה שנאמר במסיבת העיתונאים רק חצי שעה- שעה קודם.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

תהיו רגועים, משפחת ברקת לא יכולה להרשות לעצמה תדמיתית "לפרק" את הפועל באר שבע, יהיה להם הרבה מה להפסיד ממהלך כזה. תזכרו שלא מדובר פה באלי טביב, או כמאמר הקלישאה "צריך לדעת גם ממי להתגרש".
דרך אגב, ותקנו אותי אם אני טועה, אלונה הצהירה בעבר בכמה הזדמנויות שהיא נכנסת לכדורגל לזמן מוגבל, אז יכול להיות שהפוליטיקה היא הזרז, אבל יכול להיות שזה היה קורה גם בלי זה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: זה לא נבואות זעם אחי.
נהפוך הוא.
המילים שאתה אומר הם כתוצאה מזה שזרקתי את האמת בפרצוף כמו שהיא בלי לפחד ממנה.

אז עכשיו מתעשתים ועכשיו מבאסה עוברים לסבבה ויאללה לעבודה.

כדי לפעול כולם כולל כולם חייבים להבין שעידן אלונה ברקת תם ונשלם.

אחרי ההפנמה וההכרה... אפשר להתקדם קדימה.

לא רואה דרך אחרת שבה הקהל שלנו נרתם למשימה חשובה כשהוא לא מבין את המשמעות ש-עידן אלונה ברקת נגמר-.

ואני בכוונה אומר כל דבר 2-3 פעמים.
אני איתך והייתי איתך בזה מהרגע הראשון, הויכוח היה על הביטוי שכל אחד מאיתנו בחר להשתמש.

העידן עוד לא תם אבל הוא בדרך לשם והונחו היסודות לעזיבה של אלונה, היום זה כבר ברור לכולנו.
עד הקיץ אין על מה לדבר אבל חייבים לשמור על פאסון.
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 10 פברואר 2019, 19:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא כותב מידיעה אישית אלא רק מתחושה אישית, הזוג ברקת בעצמם לא יודעים עדין מה יהיה בעתיד והם מחכים לחודש אפריל כדי לדעת בוודאות.
עד חודש אפריל לא חושב שהקבוצה על המדף, וגם אחרי חודש אפריל, יש הרבה מאוד כיוונים שאפשר ללכת בהתאם לתוצאות.
כרגע לנתח ולנחש מה יהיה זה מוקדם מידי לדעתי, בטח בתחומים נזילים ודינמיים כמו כדורגל ופולטיקה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה