בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

שליחה על ידי hb7 »

dardasmiley כתב:טוב חבר היה היום בקיי בהרצאות בנושא הספורט, אחד הדוברים היה אסי, אלה עיקרי הדברים:
!!!!! דיבר על ההשפעה שיש לרעב של ילד כזה על מהלך אימון!!!
לא זה ענק :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:
מת :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: האמת שדווקא בדיוק ככה זה נראה.
הסיפורים ששמעתי על ינואר ועל ההחלטה/אי החלטה להחתים זר חמישי סיפרו לי הכל על "המדיניות" שלנו ועל ההתנהלות שלנו (גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

hb7 כתב: לא זה ענק :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:
מת :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:
היו הרבה דיווחים השנה על קבוצה שבעה, שעובדתית בכל משחק רצה פחות מהיריבה (לראשונה בתקופת בכר), ופתאום כשתומר יוספי התחיל להתאמן קבוע בבוגרים הגיעו דיווחים על "שחקנים שעפים באוויר" באימונים שהאינטנסיביות השתנתה באימונים ואל תגידו לי ששחקנים צעירים שמשתלבים ורוצים להוכיח את עצמם לא משנים את הדינמיקה הקבוצתית, גם באימונים וגם במשחק.
כמובן שהכל צריך להיות במינון הנכון, ושהם יכולים רק לבוא כתוספת לבסיס איכותי, אבל שנה שלמה דיברנו כאן על קבוצה שבכל מחזור פחות רוצה מהיריבה וזה משהו שחייב להשתנות בעונה הקרובה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני בכלל לא בטוח שבעבר רצנו בקביעות יותר מהיריב.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Sir Alex Ferguson כתב: היו הרבה דיווחים השנה על קבוצה שבעה, שעובדתית בכל משחק רצה פחות מהיריבה (לראשונה בתקופת בכר), ופתאום כשתומר יוספי התחיל להתאמן קבוע בבוגרים הגיעו דיווחים על "שחקנים שעפים באוויר" באימונים שהאינטנסיביות השתנתה באימונים ואל תגידו לי ששחקנים צעירים שמשתלבים ורוצים להוכיח את עצמם לא משנים את הדינמיקה הקבוצתית, גם באימונים וגם במשחק.
כמובן שהכל צריך להיות במינון הנכון, ושהם יכולים רק לבוא כתוספת לבסיס איכותי, אבל שנה שלמה דיברנו כאן על קבוצה שבכל מחזור פחות רוצה מהיריבה וזה משהו שחייב להשתנות בעונה הקרובה.
עפו באוויר?אם זה נכון שולח את כל צוות האימון הביתה,איזה מאמן כושר יגיד לך שהשחקנים התחילו לרוץ בגלל שחקני נוער באימון?מפטר אותו במקום באותה שניה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yossi כתב:אני בכלל לא בטוח שבעבר רצנו בקביעות יותר מהיריב.
במשחק האליפות בנתניה, מכבי ת"א רצו יותר מאיתנו.
הכל קשקושים. ברגע שתהיה קבוצה טובה ומתפקדת לא נדבר על מי רץ כמה.

כשאנחנו נראים כמו שנראים ויש כאוס מקצועי אז מדברים על למה זריהן ואלו מעלים סטורי של אוכל וכמה חנן ממן רץ.
אם בכר ימשיך את העונה הבאה כמו שהוא סיים את הקודמת אז גם סגל סופר-דופר-מגה-אולטרה רעב לא יעזור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: הסיפורים ששמעתי על ינואר ועל ההחלטה/אי החלטה להחתים זר חמישי סיפרו לי הכל על "המדיניות" שלנו ועל ההתנהלות שלנו (גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר).
לא הבנתי אם אתה מצטרף לאמירה או סותר אותה, מניח שמצטרף.
מוזמן לשתף גם אותנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: לא הבנתי אם אתה מצטרף לאמירה או סותר אותה, מניח שמצטרף.
מוזמן לשתף גם אותנו.
ברור שמצטרף, לא אחשוף בדיוק מה היה, רק אציין שבכל יום ההחלטה השתנתה וזה מעיד הכל על ההתנהלות.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אולי פשוט לאלונה נשבר הזין להביא ארגזים של כסף מהבית ולראות איך קבוצות כמו בני יהודה ונתניה עם תקציב של ארטיק לימון נאבקות על תארים (או תואר אחד, אם להיות מדויק)...
אולי לזה הם מתכוונים כשהם אומרים שהם בונים קבוצה שתיאבק על תארים....

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לדעתי הנושא שמפריע לקהל היא לא ההתנהלות של הקבוצה וההחתמות שקשורות למדיניות החדשה. שינוי מדיניות הוא דבר לגיטימי בטח אחרי שמפסידים 35 מיליון וכל מה שרואים זו קבוצה שבעה שבקושי רצה. מה שבעיקר מפריע זה שלא משתפים אותנו בכך, יותר נכון שיתפו מעט ומאוד מאוחר. אני ושכמותי נמשיך להגיע לטרנר. אוהדי הצלחות ידירו את רגלייהם וזו זכותם, הרי הם אוהדי הצלחות בהגדרתם.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:אני בכלל לא בטוח שבעבר רצנו בקביעות יותר מהיריב.
אני בטוח שלא וגם דיברנו כאן על כך בזמן אמת.
כן השנה היו פערים הרבה יותר מדי גדולים מהיריבות בפן הזה (לפעמים ברמה של כמעט "שחקן יותר" ליריבה), אבל להגיד שפעם רצנו באופן קבוע יותר מהיריבות זה פשוט לא נכון. הקבוצה הדומיננטית כמעט תמיד תרוץ פחות, זה לא באמת אומר הרבה.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

dardasmiley כתב:אגב זה היה ראיון ולא הרצאה ומסתבר שכשהוא נשאל על תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח השיב שאין כזו.
מאוד מפתיע.
זה לצערי אומר הכל. לא נגיע לשום הישגים אם לא יהיה רצון וכוונה כל הזמן להשתפר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

איזו תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח ציפיתם לשמוע? באמת מסקרן אותי, אילו תוכניות ארוכות טווח יש בכדורגל חוץ מלהשקיע בנוער?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אסי, דגים כתב:איזו תוכנית אסטרטגית ארוכת טווח ציפיתם לשמוע? באמת מסקרן אותי, אילו תוכניות ארוכות טווח יש בכדורגל חוץ מלהשקיע בנוער?
השקעה במערך הסקאוטינג, הגדרת יעדים ומטרות לשנים הקרובות, אסטרטגיית רכש. זה על קצה המזלג

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

bs war כתב:
השקעה במערך הסקאוטינג, הגדרת יעדים ומטרות לשנים הקרובות, אסטרטגיית רכש. זה על קצה המזלג
הגדרת יעדים ומטרות אני בטוח שיש ולדעתי לא צריך להחצין את זה החוצה כי זה סתם מוסיף לחץ. אסטרגיית רכש יש ורואים את זה הקיץ בבירור. אפשר לא להסכים על הנכונות שלה אבל יש.
מערך סקאוטינג אני מסכים ששני אנשים זה מעט יחסית לקבוצות באירופה אבל אני חושב שאלונה מתייחסת לזה בתור ״בוא ננסה, אם זה לא יעבוד נשנה״ וזה לגיטימי בעיניי

אגב מוסיף: המעבר לבית האדום והקמת הפנימייה באשל הנשיא אלה השקעות אך ורק לטווח הארוך (אולי הבית האדום זה של העירייה? לא יודע, עדיין השקעה לעתיד)
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה