מרסלו מלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: מרסלו מלי

שליחה על ידי yossi »

gooner כתב:
17 דצמבר 2020, 01:13
היה לו משחק גרוע היום, אבל לדעתי הוא היה אחד הטובים מול קרית שמונה.
אולי התעייף.
אני חשבתי שצריך שחקן יותר התקפי ממנו בשלישיית הקישור, אבל באריירו לא משפר מספיק את ניהול המשחק, ואולי צריך שחקן כזה.
מוקדם לחרוץ את גורלו לדעתי.
אנחנו משחקים 4-2-3-1 כשז'סוואה הוא על סף חלוץ שני מאשר קשר אמצע.
יותר קדימה מהעמידה הממוצעת דלו ובכלל יהיה לך אוויר במרכז.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הכי מסכן בפער, ה״סגנון״ מסרס את כל מה ששחקן בתפקיד שלו אמור לעשות. השחקן הזה לא מקבל בכלל את התנאים להצליח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב:
17 דצמבר 2020, 08:58
הנני כאן, תקן אותי אם אני טועה, מדמון לא נכנס במקומו (אבל למה לבלבל את עצמך עם עובדות). הרי בסוף אתה/ם חוזרים לאותה שטות-שופטים שחקן לאחר אותו משחק ומתעלמים מגרף המשחק שלו. אתה עכשיו תגיד שאתה ׳התלהבת מפקהארט וידעת שהוא חלוץ׳ ושהיית מאוד ברור ׳נגד ההבאה של סוארס והשחרור של לוסיו׳.
בוא, נתקדם-הבנה גדולה בתהליכי קליטה של שחקן זר אתה לא מפגין, ואתה מאלה שחורצים גורל ׳אחרי 5 דקות/שלושה משחקים על הדשא׳ רק כי אתה עילוי שמבין כדורגל ברמות הגבוהות.
לא זה, ולא זה נכון.

אני מניח שכמו כל דבר בחיים האמת נמצאת באמצע. בסיטואציה של הפועל באר שבע, כלכלית וניהולית. היא אינה יכולה להתנהל בשכונתיות שאתה מציע. מצטער על המילים אם הן נשמעות קשות, אבל הגישה שלך שכונתית, קלת דעת ובעיקר מנותקת מהסיטואציה.
הפועל באר שבע צריכה בכח להוציא את המקסימום ממלי מ2 סיבות עיקריות: 1. אינה יכולה/צריכה להחליף זר ולשלם את המחיר כלכלית 2. לשחקן יש סעיף רכישה ואם לא תתן לו לשחק לא תדע אם אתה ׳מפספס׳ או ׳מבריק׳.

אז נכון בתור אוהד מצוי אתה רוצה הצלחות מיידיות, אני חושב שזה לא קורה תכופות וזה קל ליפול לבור הזה שאתה מפמפם אותו ׳לא משדרג/כן משדרג׳. סיכומים עושים בסוף העונה.
אז קח נשימה עמוקה, הוא לא הבעיה שלך, ולדעתי מאז שמשחק הקבוצה יותר מאוזנת (יש בעיה בין הבלמים אני מסכים) ואני מעדיף אותו בעמדת ה50-50 על מרואן לצורך העניין.

אז אל חשש, פקהארט ורבים אחרים שהצליחו אחרי שהגדרת אותם ׳לא שחקן משדרג׳ יהיו גם בהמשך, חבל.
פקהארט מצליח במקום שמשחקים בסגנון שמתאים לו. כאן כשהביאו אותו ושיחקו איתו לפעמים באגף ולא בסגנון שהתאים לו הוא לא היה ממצה את האיכויות שלו גם אם היה ממשיך עוד עונה.

אני סבלני עם זרים, ויש שיפור עם מלי (אני לדעתי גם הראשון שהקפיץ את הנושא אחרי שלראשונה נתן משחק טוב), אבל גם בדקות הטובות ביותר אצלנו, לא בטוח שזה סגנון השחקן שאנחנו צריכים.
הוא בסדר בהרבה דקות, ויש לו ניצוצות, אבל אין לו עדין את האימפקט שאתה מצפה מקשר זר באמצע.

על ההערות האישיות אני לא עונה בעיקר כי אני יודע מה הסיבה שאתה מקדם אותו בכוח, ואין לי אינטרס להיכנס לזה, רק מקווה שבעתיד באמת הוא יהיה ראוי לצורה שהצגת אותו כאן בהודעות הקודמות שלך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 דצמבר 2020, 11:08
פקהארט מצליח במקום שמשחקים בסגנון שמתאים לו. כאן כשהביאו אותו ושיחקו איתו לפעמים באגף ולא בסגנון שהתאים לו הוא לא היה ממצה את האיכויות שלו גם אם היה ממשיך עוד עונה.

אני סבלני עם זרים, ויש שיפור עם מלי (אני לדעתי גם הראשון שהקפיץ את הנושא אחרי שלראשונה נתן משחק טוב), אבל גם בדקות הטובות ביותר אצלנו, לא בטוח שזה סגנון השחקן שאנחנו צריכים.
הוא בסדר בהרבה דקות, ויש לו ניצוצות, אבל אין לו עדין את האימפקט שאתה מצפה מקשר זר באמצע.

על ההערות האישיות אני לא עונה בעיקר כי אני יודע מה הסיבה שאתה מקדם אותו בכוח, ואין לי אינטרס להיכנס לזה, רק מקווה שבעתיד באמת הוא יהיה ראוי לצורה שהצגת אותו כאן בהודעות הקודמות שלך.
לא מצליח להבין את הרמיזות שלך. בכל אופן, לא הצגתי אותו כעילוי או כ׳שובר שוויון׳ כמו שנהנים להשתמש בהגדרה. אני חושב שצריך זמן בשביל להבין מה יש לנו פה, כמו גם עם זרים אחרים וזה לא קורה בין ליל-על אף שאתה חושב שכן. ואם לא ניתן לשחק בקביעות וברצף וניתן בטחון כל דמגוגיה של ׳אני מצפה ליותר׳ אחרי שלושה משחקים בהרכב היא רק דמגוגיה. כמו גם העובדה של להביא שחקן נהדר כמו פקהארט ולהאשים אותו שהוא משחק באגף ולא לבוא למאמן ששם אותו שם כי אין לו מושג ירוק.

אוהד שמתעתד להיות ׳ידען׳ או מה שלא תקרא לזה, צריך להבין את הסיטואציה ולהבין שזה לא משחק במחשב/פלייסטיישן.

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

גם עוד 20 משחקים בהרכב אני לא אראה ממנו פס אחד קדימה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אכזב מאוד

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הוא צריך לקבל עוד זמן ולא הרבה יטענו אחרת.
אני עדיין לא רואה ממנו שום ערך מוסף, בטח לא כזה שמצופה משחקן זר. הרושם שקיבלתי לפני שהגיע דומה למה שמציג על הדשא. יכולת של ישראלי גנרי, פלוס מינוס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

sumsum כתב:
17 דצמבר 2020, 12:20
לא מצליח להבין את הרמיזות שלך. בכל אופן, לא הצגתי אותו כעילוי או כ׳שובר שוויון׳ כמו שנהנים להשתמש בהגדרה. אני חושב שצריך זמן בשביל להבין מה יש לנו פה, כמו גם עם זרים אחרים וזה לא קורה בין ליל-על אף שאתה חושב שכן. ואם לא ניתן לשחק בקביעות וברצף וניתן בטחון כל דמגוגיה של ׳אני מצפה ליותר׳ אחרי שלושה משחקים בהרכב היא רק דמגוגיה. כמו גם העובדה של להביא שחקן נהדר כמו פקהארט ולהאשים אותו שהוא משחק באגף ולא לבוא למאמן ששם אותו שם כי אין לו מושג ירוק.

אוהד שמתעתד להיות ׳ידען׳ או מה שלא תקרא לזה, צריך להבין את הסיטואציה ולהבין שזה לא משחק במחשב/פלייסטיישן.
אני מאוד אהבתי את פקהארט ומחזיק ממנו גם היום. טענתי בזמנו ואני גם טוען היום שאם מביאים שחקן כמוהו צריך לשחקן בסגנון הכדורגל שמתאים לו, אחרת הוא לא בא לידי ביטוי כמו שצריך, לא ממצה את עצמו, ובמקרה הזה הוא לא יכול להיות שובר שיווין ולא שווה את השכר שלו.

מי דיבר כאן על העבר בבוקה ובספורטינג ושהוא על הנייר השחקן הכי מוכשר בסגל אחרי זוסואה? מי כאן עקץ אותי וכתב שהוא הופך לשחקן ללא תחליף? הבחור כאן מספטמבר, אנחנו כבר באמצע דצמבר, עדין אסור לנתח את היכולת המקצועית שלו?
תפסיק לחפש את העקיצות ואת הנושא האישי (לא מתכוון לרדת לרמות האלה), ודבר מקצועי. מה הציפיות שלך ממנו, מה הוא נותן כרגע ומה לדעתך הוא יכול לתת?

אני את האני מאמין שלי כבר אמרתי. יש בישראל ליגה עלובה. אתמול מול חדרה מספיק שלחצנו גבוה בדקות הראשונות וחדרה מסרו לנו או העיפו בלי כתובת כל כדור שני בערך. אין סיבה, גם עם אבוקסיס, שלא נעמיד קישור חזק שיכתיב את הקצב, שילחץ, שישלוט באמצע, שיהיה דומיננטי.
מלי מביא איתו כל מיני דברים, אבל שליטה באמצע, דומיננטיות, את זה הוא לא מביא. נכון, לא פשוט למצוא שחקן כזה, אבל זאת לפחות הייתה השאיפה שלי אם הייתי מאמן הקבוצה.
מלי הוא לא הבעיה שלנו, מצד שני, הוא גם לא חלק מהפיתרון שלנו.

אני מקווה שעם הזמן גם אם לא יביא את מה שאני הייתי רוצה לראות, הוא כן יביא דברים אחרת ברמה מספיק גבוהה כי כרגע גם את זה הוא עדין לא עושה.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

מול בייתר היה מצוין
מול חדרה פשוט כלום אחרי צדק היה הכי חלש על המגרש

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yossi כתב:
17 דצמבר 2020, 09:29
אנחנו משחקים 4-2-3-1 כשז'סוואה הוא על סף חלוץ שני מאשר קשר אמצע.
יותר קדימה מהעמידה הממוצעת דלו ובכלל יהיה לך אוויר במרכז.
ביכולת הנוכחית, אתה כמובן צודק, אבל יש קבוצות שגם עובד להן מצויין 4-1-4-1, הכל תלוי ברמת הביצוע ביחס ליריב.
מעבר למערך טקטי על הנייר, יותר קובע איך מתפקדים בפועל, כמה גמישים, מהירים, חזקים וקוראים מהלכים.
אפשר לשמור בכדורסל אישית ועדיין לחטוף שלשות מהפינות , ואפשר לשמור איזורית ועדיין לקבל המון סלים באיזור הצבע.
השאלה היא אם אתה בעיקר מנופף בידיים או שאתה באמת יודע לשמור ומתאמץ.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

gooner כתב:
17 דצמבר 2020, 14:56
ביכולת הנוכחית, אתה כמובן צודק, אבל יש קבוצות שגם עובד להן מצויין 4-1-4-1, הכל תלוי ברמת הביצוע ביחס ליריב.
מעבר למערך טקטי על הנייר, יותר קובע איך מתפקדים בפועל, כמה גמישים, מהירים, חזקים וקוראים מהלכים.
אפשר לשמור בכדורסל אישית ועדיין לחטוף שלשות מהפינות , ואפשר לשמור איזורית ועדיין לקבל המון סלים באיזור הצבע.
השאלה היא אם אתה בעיקר מנופף בידיים או שאתה באמת יודע לשמור ומתאמץ.
עקרונית אני מסכים שמערך כזה או אחר הם פחות הבעיה.
שורש הבעיה כפי שאני רואה את זה וזה נאמר גם בנושאים אחרים זה המרחק בין החוליות.
בין הרביעייה האחורית לבין השלישייה הקדמית יש חלל גדול מדי. זו עמידה של קבוצה שמחפשת שטח ולהעביר מהר את הכדור, אין לה עניין בללחוץ, להחזיק כדור או לשלוט קצת בקצב.
לכן גם קל לנו יותר מול קבוצה שבאה קדימה במטרה ללחוץ ולשחק כדורגל. מי שמחכה לנו מאחור מאכיל אותנו מרורים.
אז אתה צודק, שזה התפקוד בפועל שאר הפרמטרים הם די זניחים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

לגבי מלי, במגמת שיפור אבל מאד אפרורי ולא מצדיק בינתיים עמדה של זר.
אבל לזכותו או בזכותו הוא נותן אופציית מסירה והנעת כדור במרכז, מה שמשחרר את יהושוע קדימה יותר.

ייצטרך להמשיך ולהשתפר על מנת שלא ייחתך או על מנת שיירכש בסוף העונה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

אני כל משחק מתלבט לגביו.
מצד אחד לא מבריק. מצד שני תמיד בא לבקש כדור וכל התקפה עוברת דרכו, תמיד מנסה להניע ותמיד נמצא במקום לתיקולים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

clark kent כתב:
20 דצמבר 2020, 23:39
אני כל משחק מתלבט לגביו.
מצד אחד לא מבריק. מצד שני תמיד בא לבקש כדור וכל התקפה עוברת דרכו, תמיד מנסה להניע ותמיד נמצא במקום לתיקולים.
אם אנחנו עוד מתלבטים לגביו על סף ינואר זה אומר הכל...
כבר אין תירוץ שהוא לא מקבל מספיק דקות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אם בריירו יחשב כישראלי בינואר, לא חושב שיש שאלה בכלל, צריך להישאר עד סוף השנה, ובקיץ אחרי שהתרשמנו ממנו מספיק זמן אפשר להחליט לגבי הצעד הבא.

שלח תגובה