שון גולדברג

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: שון גולדברג

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 מאי 2021, 00:06
אני אוהב כשלאוהדים שלנו יש זיכרון קצר.
הוא בסדר גמור בתקופה האחרונה (למרות שגם במשחק האחרון החריב 4 התקפות רצופות במחצית הראשונה), ועדין מוגבל מאוד, לא לרמה שאנחנו שואפים אליה, בטח אם אנחנו חושבים בעתיד לשחק כדורגל מודרני.
חייבים להביא מגן שמאלי איכותי לעונה הבאה, הוא לא מספיק טוב להרכב הראשון.
אתה לא יכול לפתור את כל הבעיות בקיץ אחד.
כרגע יש עמדות הרבה יותר בעייתיות ושם צריך להתרכז בקיץ הקרוב.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אנדרייטד מובהק, עושה עבודה מצויינת כבר מספר חודשים ונמצא במגמת שיפור מתמדת, התקפית כידוע הוא לוקה בחסר אך לדעתי כשיהיה לידו שחקן כנף קצת יותר איכותי מאלטון שלא עובר אפילו קונוס הוא יוכל לבוא יותר לידי ביטוי. אפשר לחיות עם חוליית הגנה של גולדרבג, ויטור, אלחמיד וזר. לא רואה הרבה הבדלים בינו לבין דוידזאדה בתקופתו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

למגן יש הרבה צורות, למגנים שונים יש תכונות שונות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בעונה שעברה הוא נתן עונה אירופית טובה עם ברק בכר עד הפציעה, וחזר בהדרגה, העונה הוא נותן עונה טובה, לא עושה טעויות בהגנה וגם כן עושה פעולות התקפיות שלפעמים מדהימות אותי.
יש לו בפלייאוף הזה שני בישולים כבר זה לא הולך ברגל.
הוא שחקן טוב ועם תחרות לידו וגם ליד אור דדיה רק נרוויח.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

משה כבר תקופה ארוכה מנהל מסע נגדו ונגד לויטה. מהבודדים שאפשר לחיות איתם.
לאקולטסה שכבר שנה וחצי נמצא עם מספרים שאני יכול לספור על כף יד בודדת ויישארו לי אצבעות, הוא רוצה לתת עוד עונה.
כנל דדיה שמסריח את הדשא והשם שלו לא עולה אפילו פעם אחת.

שון הוא שחקן טוב ביחס להיצע הישראלי, הוא מהעמדות האחרונות שדורשות חיזוק.
ביחס לדדיה ההבדל הוא של מינימום 2 דרגות. אומר את זה כבר חודשים.
מגן ימני דחוף בהרבה מאשר שמאלי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
29 מאי 2021, 13:34
משה כבר תקופה ארוכה מנהל מסע נגדו ונגד לויטה. מהבודדים שאפשר לחיות איתם.
לאקולטסה שכבר שנה וחצי נמצא עם מספרים שאני יכול לספור על כף יד בודדת ויישארו לי אצבעות, הוא רוצה לתת עוד עונה.
כנל דדיה שמסריח את הדשא והשם שלו לא עולה אפילו פעם אחת.

שון הוא שחקן טוב ביחס להיצע הישראלי, הוא מהעמדות האחרונות שדורשות חיזוק.
ביחס לדדיה ההבדל הוא של מינימום 2 דרגות. אומר את זה כבר חודשים.
מגן ימני דחוף בהרבה מאשר שמאלי.
אני כתבתי במשחק האחרון שדדיה עושה לי פלאשבקים לאביתר אילוז. יש ביקורת קשה יותר מזאת על מגן ימני? גם כתבתי שהעובדה שהוא לא משחק מול חיפה דווקא פועלת לטובתנו כי קלטינס לדעתי יסתדר איתם טוב יותר.

אמי לא מחזיק מגולדברג כשחקן הרכב, לא מסתיר את זה. הוא מאוד מגביל ומוגבל, וזה יפגע בכל קיצוני שישחק לידו כי הוא לא תומך מספיק, לרוב מוסר לרוחב ואחורה וגם כשמנסה קדימה הרבה פעמים הוא לא מדייק. על לחפוף באגף ולפתוח אופציה אני לא מדבר, זה קורה לעיתים רחוקות מידי.
הוא כרגע בעיה פחות קשה מדדיה, אין ספק, אבל בלי מגן אמיתי שלכל הפחות יתן לו תחרות אמיתית ולנו אופציה של מגן שגם יודע לתקוף אנחנו נהיה בבעיה בעמדה הזאת גם בעונה הבאה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 מאי 2021, 13:40
אני כתבתי במשחק האחרון שדדיה עושה לי פלאשבקים לאביתר אילוז. יש ביקורת קשה יותר מזאת על מגן ימני? גם כתבתי שהעובדה שהוא לא משחק מול חיפה דווקא פועלת לטובתנו כי קלטינס לדעתי יסתדר איתם טוב יותר.

אמי לא מחזיק מגולדברג כשחקן הרכב, לא מסתיר את זה. הוא מאוד מגביל ומוגבל, וזה יפגע בכל קיצוני שישחק לידו כי הוא לא תומך מספיק, לרוב מוסר לרוחב ואחורה וגם כשמנסה קדימה הרבה פעמים הוא לא מדייק. על לחפוף באגף ולפתוח אופציה אני לא מדבר, זה קורה לעיתים רחוקות מידי.
הוא כרגע בעיה פחות קשה מדדיה, אין ספק, אבל בלי מגן אמיתי שלכל הפחות יתן לו תחרות אמיתית ולנו אופציה של מגן שגם יודע לתקוף אנחנו נהיה בבעיה בעמדה הזאת גם בעונה הבאה.
בנושא משחק זה נבלע.
לא רואה פה אנשים מקפיצים את הנושא של דדיה כל שבועיים וטוענים כמה שהוא פח.
על שון היו עושים את זה.

מסכים בנושא התחרות, טוויטו זה אולי השחקן הכי גרוע בליגת העל. הוא לא ראוי להיות חלק מהסגל.
סולומון מכפ"ס אולי יהווה אופציה טובה בהעברה חופשית.
יש עמדות דחופות הרבה יותר והעוגה לא עד כדי כך רחבה שאפשר יהיה להקצות משאבים לעמדה בה אנחנו במצב סביר-טוב יחסית.

נתחיל ממגן ימני, שני קשרי אמצע, שני שחקני קו וחלוץ.
אח"כ תתפנו לטפל בשוער ומגן שמאלי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אני דווקא עם משה בעניין הזה, שכחתם כמה הוא תמיד היה החור הבעייתי והלא מועיל התקפי.

אם אנחנו שואפים קדימה וגבוה מעדיף שהוא יהיה המגן המחליף ושיבוא עליו מישהו טוב יותר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מטבע הדברים קל יותר לשים לב למהלכים כושלים שקרו, מאשר למהלכים טובים שפוספסו. שון זוכה מההפקר.
הבחור הזה הוא אנטי כדורגל מהרמות הגבוהות. הוא עושה המון נזקים להתקפה. גם הגנתית הוא רחוק מלהיות מניה בטוחה כפי שמציירים אותו. זה לא שחקן שהייתי מצפה מהקבוצה שלי להציב כבאנקר ב-11.

האם אפשר לחיות איתו? כן.
האם הוא טוב מדדיה? ללא ספק.
ועדיין צריך להעמיד לו מחליף או לכל הפחות תחרות אמיתית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

צריך להחליף 8-9 שחקנים וזה לא אפשרי בקיץ אחד לכן גולדברג צריך להמשיך בנתיים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

תמיד ירדנו עליו התקפית, בסופו של דבר הוא מסיים עונה עם 3 בישולים, שזה בערך מה שכל מגן אחר שלנו חוץ מאורן ביטון היה עושה כל עונה. ודי דומה למה שאחרים בתפקידו בליגה עושים (סאבוריט למשל גם עם 3, מנחם עם 4, שניהם עם הרבה יותר דקות משחק).

אני אגיד כאן משהו שאולי יגרום לכם לגחך, אבל מצב הכדורגל שלנו היה יותר טוב לו היו יותר שחקנים ישראלים שמתנהלים כמוהו. הוא לא הכי כשרוני שיש (לא קרוב לזה), אבל יציב, ממושמע ולא בכל מהלך מנסה לעבור בין שלושה או לעשות כל מיני דברים שהוא לא יודע. אם גם שחקני ההתקפה הישראלים שלנו היו מתנהלים ככה מצבנו היה טוב יותר

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

yedidel כתב:
29 מאי 2021, 19:31
תמיד ירדנו עליו התקפית, בסופו של דבר הוא מסיים עונה עם 3 בישולים, שזה בערך מה שכל מגן אחר שלנו חוץ מאורן ביטון היה עושה כל עונה. ודי דומה למה שאחרים בתפקידו בליגה עושים (סאבוריט למשל גם עם 3, מנחם עם 4, שניהם עם הרבה יותר דקות משחק).

אני אגיד כאן משהו שאולי יגרום לכם לגחך, אבל מצב הכדורגל שלנו היה יותר טוב לו היו יותר שחקנים ישראלים שמתנהלים כמוהו. הוא לא הכי כשרוני שיש (לא קרוב לזה), אבל יציב, ממושמע ולא בכל מהלך מנסה לעבור בין שלושה או לעשות כל מיני דברים שהוא לא יודע. אם גם שחקני ההתקפה הישראלים שלנו היו מתנהלים ככה מצבנו היה טוב יותר
+1000
לשרוף על העמדה הזאת זר או להחליף באיזה ישראלי עם יחצ יותר טוב יהיה טמטום מוחלט.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא לפחות מכבד את המקצוע. שזה לכשלעצמו נדיר אצלנו בסגל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:

שחקן מאוד מוגבל , סוג של דוידזאדה אבל לנוכח הסחורה שיש בשוק הוא צריך להישאר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:

כמות הבישולים זה בערך הנתון האחרון שמעיד על הבחור.
מסרס התקפות מדופלם. סטייה סטטיסטית כזאת או אחרת לא תשנה את זה.

שלח תגובה