שון גולדברג

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: שון גולדברג

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
29 מאי 2021, 21:16
כמות הבישולים זה בערך הנתון האחרון שמעיד על הבחור.
מסרס התקפות מדופלם. סטייה סטטיסטית כזאת או אחרת לא תשנה את זה.
הגזמת.
העונה הוכיח את עצמו התקפית במיוחד באירופה.
לראייה דודי טוויטו שאמור להיות מגן התקפי ממנו היה חלש.
שון גולדברג אחלה מגן ועושה עבודה נהדרת.
יחד עם מגן נוסף שייתן לו תחרות הוא אחלה מגן.
וכן אניגם חשבתי שהוא נגר אבל השתפר התקפית.
ראו את זה גם בליגה וגם באירופה.
וכל עוד יש לך קשר שמסרס התקפות אל תדבר על מגן.
מגן קודם תפקידו להגן ואחר כך לבצע התקפות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

הייתי מהאנטים היותר גדולים שלו אבל מהרגע שחזר מהפציעה אחרי שהחליף את טוויטו עשה שדרוג גדול במשחק
כשמגיע אז מגיע!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חברים אני מסכים עם רוב המחמאות אבל הוא לא שידרג שום משחק מאז שחתם פה. אתם פשוט ראיתם אותו שנה שעברה בהשוואה לביטונים והשנה בהשוואה לדדיה וטוויטו וזה שמיים וארץ, הכל זה פרופורציה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

יחסית לטוויטו ולדדיה, גולדברג הוא מלדיני.
עשה עונה טובה ויציבה, צריך להישאר כשחקן הרכב במיוחד בהיצע הדל שיש בשוק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

גיא חניה כתב:
30 מאי 2021, 08:20
יחסית לטוויטו ולדדיה, גולדברג הוא מלדיני.
עשה עונה טובה ויציבה, צריך להישאר כשחקן הרכב במיוחד בהיצע הדל שיש בשוק.
צודק, הרף כמגן שמאלי צריך להיות טוויטו. לא חס ושלום מגן נורמלי שיודע גם להגן וגם לתקוף.
אם הרף הוא טוויטו, אז 99% מהסגל צריך להישאר בקיץ, כי 99% טובים מטוויטו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 מאי 2021, 09:26
צודק, הרף כמגן שמאלי צריך להיות טוויטו. לא חס ושלום מגן נורמלי שיודע גם להגן וגם לתקוף.
אם הרף הוא טוויטו, אז 99% מהסגל צריך להישאר בקיץ, כי 99% טובים מטוויטו.
משה, אתה מוזמן לרשום שמות של מגנים שמאליים ריאליים. שוט.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גיא חניה כתב:
30 מאי 2021, 10:07
משה, אתה מוזמן לרשום שמות של מגנים שמאליים ריאליים. שוט.
טאלב טווטאחה.
גם לו יש את הבעיות שלו, אבל אחרי הכישלון בחיפה לדעתי יגיע בשכר ריאלי, ירצה לשקם את הקרירה, וגם יתן לך משהו אחר לגמרי מבחינה התקפית.
וכמובן שהוא גם ישראלי.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

טוואטחה זה אורן ביטון עם מניירות של רונאלדו.

תודה אבל לא תודה. אם אני חייב מגן ישראלי, מעדיף למלם התקפי על חור הגנתי שחושב שהוא מינימום דויד אלאבה.

אני מניח שיש סיבה למה בכר לא משתף אותו גם כאשר סאן מנחם לא כשיר, ותרשה לי לנחש שלא מדובר במשהו לא מקצועי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
30 מאי 2021, 10:34

תודה אבל לא תודה. אם אני חייב מגן ישראלי, מעדיף למלם התקפי על חור הגנתי שחושב שהוא מינימום דויד אלאבה.

אני מניח שיש סיבה למה בכר לא משתף אותו גם כאשר סאן מנחם לא כשיר, ותרשה לי לנחש שלא מדובר במשהו לא מקצועי.
לדעתי אפשר לשלב את טוואטחה וגולדברג באותו הסגל...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oren2792 כתב:
30 מאי 2021, 10:34

אני חושב שגם ״למלם התקפי״ זו הגדרה לא מספיק מבוססת, בסופו של דבר כדי שיראו שאתה תומך בהתקפה צריך שחקן התקפי טוב על הקו שלך ואקולטסה לא כל כך ענה על ההגדרה הזו מאז שהגיע. חוץ מזה אני מזהה אצלו לא מעט תמיכה בהתקפה במובן של עקיפות ויצירת אופציה, גם אם אין לו מספרים של איזה ווינג באק היסטרי (ואין לו) זה אמור להספיק לעונה הבאה לכל הפחות בתוספת מגן שיוכל להתחרות בו ולשמור עליו דרוך.
אם מסתכלים יותר רחוק קדימה גם אני חושב שהוא לא מגן לאליפות ולא איזה עילוי גדול אבל גם לא רואה ישראלי ריאלי שטוב ממנו באופן מובהק + יש לא מעט עמדות דחופות משלו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 מאי 2021, 10:27
טאלב טווטאחה.
גם לו יש את הבעיות שלו, אבל אחרי הכישלון בחיפה לדעתי יגיע בשכר ריאלי, ירצה לשקם את הקרירה, וגם יתן לך משהו אחר לגמרי מבחינה התקפית.
וכמובן שהוא גם ישראלי.
אם באר שבע מכוונת למעלה, טווטאחה + גולדברג פתרון טוב... שילוב שלהם על פי הצורך, התוצאה והיריבה.
עובדתית, תפקיד של מגן שמאלי בעייתי יותר למצוא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
29 מאי 2021, 19:31
תמיד ירדנו עליו התקפית, בסופו של דבר הוא מסיים עונה עם 3 בישולים, שזה בערך מה שכל מגן אחר שלנו חוץ מאורן ביטון היה עושה כל עונה. ודי דומה למה שאחרים בתפקידו בליגה עושים (סאבוריט למשל גם עם 3, מנחם עם 4, שניהם עם הרבה יותר דקות משחק).

אני אגיד כאן משהו שאולי יגרום לכם לגחך, אבל מצב הכדורגל שלנו היה יותר טוב לו היו יותר שחקנים ישראלים שמתנהלים כמוהו. הוא לא הכי כשרוני שיש (לא קרוב לזה), אבל יציב, ממושמע ולא בכל מהלך מנסה לעבור בין שלושה או לעשות כל מיני דברים שהוא לא יודע. אם גם שחקני ההתקפה הישראלים שלנו היו מתנהלים ככה מצבנו היה טוב יותר
משהו נראה לי מוזר בנתונים שלך. אז בדקתי קצת. קודם כל סבוריט גם כבש 2 שערים, וכמובן שמסר הרבה יותר מסירות מפתח ומסירות מקדמות. מנחם בכלל עם 4 שערים, ואצלו ההפרש במסירות מפתח ומסירות מקדמות הוא אפילו בולט יותר.
אז נכון שעם גולדברג זה נראה לך הזוי, אבל יש מגינים שאשכרה גם יכולים לכבוש, ושגם תורמים הרבה התקפית גם מחוץ לנושא של הבישולים. וזה כשאני מתעלם מהעובדה שעד לפני שני מחזורים היה לגולדברג רק בישול אחד, וששני הבישולים הגיעו במשחקים שהיינו חייבים לכבוש...

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 מאי 2021, 16:02
משהו נראה לי מוזר בנתונים שלך. אז בדקתי קצת. קודם כל סבוריט גם כבש 2 שערים, וכמובן שמסר הרבה יותר מסירות מפתח ומסירות מקדמות. מנחם בכלל עם 4 שערים, ואצלו ההפרש במסירות מפתח ומסירות מקדמות הוא אפילו בולט יותר.
אז נכון שעם גולדברג זה נראה לך הזוי, אבל יש מגינים שאשכרה גם יכולים לכבוש, ושגם תורמים הרבה התקפית גם מחוץ לנושא של הבישולים. וזה כשאני מתעלם מהעובדה שעד לפני שני מחזורים היה לגולדברג רק בישול אחד, וששני הבישולים הגיעו במשחקים שהיינו חייבים לכבוש...
זה דווקא מעלה את הערך של שני הבישולים האלה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שון תברח כמו לויטה משה בעקבותייך

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
30 מאי 2021, 07:38
חברים אני מסכים עם רוב המחמאות אבל הוא לא שידרג שום משחק מאז שחתם פה. אתם פשוט ראיתם אותו שנה שעברה בהשוואה לביטונים והשנה בהשוואה לדדיה וטוויטו וזה שמיים וארץ, הכל זה פרופורציה
תיזכר במשחקים בתקופה הזו שנה שעברה, הטיפול של שון בכדור, שלא נדבר על הביטחון בלתקוף השתפר משמעותית, לא רק זה אלא שהוא הרבה יותר מדויק ומשחק תכלס. הוא השתפר מאוד בשנה האחרונה, ועוד לא בן 26.

בעיניי, התקרת זכוכית והעקב אכילס היא טמונה במהירות שלו, שבקו גבוה יכול להיות מאוד בעייתי במתפרצות, מה שאנחנו מתכננים לשחק עונה הבאה להערכתי, ומה שראינו קצת בדקות שהימרנו מול קש, אבל בהינתן בהיצע הדל וברמה של הליגה - הוא בהחלט ברמה.

אני גם מסכים עם משה בטענה שהוא צריך מחליף ראוי, לדעתי בכל עמדה אם אפשר ובנושא על לויטה אני גם חושב, באותה דעה בדיוק.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה