ג'ימי מרין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: ג'ימי מרין

שליחה על ידי hb7 »

גם אוגו לא היה קשור לענף שנה שעברה וגם מיגל כבר לא של ההתחלה,לא יודע אם יצא ממנו משהו בעתיד אבל פה לא יצא ממנו כלום

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

העיקר העדיפו אותו פה על גרסיה בדיון בזמנו. לא באותה רמה בכלל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב: מסכים.
מהתקציר גם אפשר לראות בדיוק למה אתה צודק.

עוד חילוף הזוי של בכר.
מחכה ליום שהוא יתראיין ויסביר מה הרציונל מאחורי לזרוק 285286 שחקני התקפה אחד אחרי השני. ומיד אח"כ שיסביר מה הוא חשב לעצמו כשבמשך משחק שלם הוא מעיף כדורים על מגרש שלם לשחקנים כמו מרין, ז'וסוואה ומליקסון.
הרציונאל זה לחץ לחץ ועוד לחץ

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

אדום זקן כתב:אפילו זר תשיעי כמחליף לאפסנאי לא הייתי שם אותו.
סמל הכישלון של המערכת,העיקר דפקו כתבות על ההבאה שלו כאילו החתמנו את רונאלדו.
שחקן מיותר,אנמי,חסר מעוף,חסר טכניקה ואם זה הכוכב של קוסטה ריקה אז מצבם גרוע מאוד.
יאלחה נשבר כבר מהתייפיפות כאן "עושה הגנה" עאלק.
גם אני אם תשימו אותי יעשה הגנה לא פחות טוב.
אבל הוא רץ!!!

לא יצא ממנו כלום כי אין בו כלום.
קבוצה שרוצה להתמודד על תארים לא מחתימה זרים כמו קריו,מרין ושטקוס.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא הביאו את מארין כדי להוביל אותנו. הביאו אותו כדי לבנות אותו ביחד איתנו לעתיד.
לא יהיה טוב? ישחררו.
אם היה עולה לנו כמו פקהארט או קואנקה הייתי מבין אתכם... אבל הביאו ילד בן 21 ב 2 שקל. מה הלחץ שלכם עליו?

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

שמעון א כתב:לא הביאו את מארין כדי להוביל אותנו. הביאו אותו כדי לבנות אותו ביחד איתנו לעתיד.
לא יהיה טוב? ישחררו.
אם היה עולה לנו כמו פקהארט או קואנקה הייתי מבין אתכם... אבל הביאו ילד בן 21 ב 2 שקל. מה הלחץ שלכם עליו?
הבעיה היא שאולי אלונה חושבת שאם יש אותו אז לא צריך זר אחר וזאת כבר בעיה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

REDZED כתב: הבעיה היא שאולי אלונה חושבת שאם יש אותו אז לא צריך זר אחר וזאת כבר בעיה.
זאת לא אלונה.
זה ברק בכר.
למה הביאו את יהושוע?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:"הכישרון הכי גדול בקוסטה ריקה".
לא קשור לענף.
ברור, שחקן עם כושר גופני אדיר, שרץ בלי הפסקה, מחויב הגנתית, מבין את המשחק טקטית ברמה של קשר 50/50, מה לו ולכדורגל הישראלי האיכותי והמודרני שבו מעדיפים שחקן כמו ספורי שלא עושה הגנה ושמתקדם עם הכדור ראש בקיר ואז בועט מ-40 מטר במקום למסור לאותו מרין שחתך פנימה והיה יכול לקבל לבד מול השוער -

https://www.facebook.com/10001286737131 ... 353896936/" onclick="window.open(this.href);return false;

Matan Shamsian
"בדרך כלל אני לא אוהב לנתח טעויות של הקבוצה בפוסט אבל הפעם הייתי חייב לעשות זאת.
שלשום נוכחתי במשחק ליגה בין הפועל באר שבע לבייתר ירושלים ואחד הדברים שמאוד הפריעו לי זה המשמעת הטקטית של חלק מהשחקנים של הפועל באר שבע.
מאוד מכעיס ומאוד מתסכל לראות את הגול מגיע במשך 30 דקות ואתה לא יכול לעשות שום דבר.
יתן הסבר קצר למה התכוונתי:
בייתר ירושלים התחילו את המשחק שלהם בכך שניסו לתקוף דרך האגף של בן ביטון ומארין אך במהרה הבינו שמאוד קשה לשחק דרך האגף הזה בגלל סיבה אחד משמעותית והיא ג'ימי מארין שפשוט לא נתן מנוחה למגן השמאלי של בייתר אורי מגבו.
רוני לוי זיהה את זה ובייתר עברו לשחק דרך האגף השני של שון גולדברג ורמזי ספורי.
בסרטון ניתן לראות את המרחקים העצומים בין רמזי ספורי לבין המגן הימני של בייתר שי קונסטנטין, מה שלא קרה באגף השני בין מארין למגבו.
בטוח שמתם לב שבתקופה אחרונה שחקנה של מכבי ת"א יהונתן כהן לא משחק והסיבה היא שהוא לא שומר את השחקן שלו בירידה להגנה( לא ממושמע טקטית).
הסיפור בבאר שבע הוא טיפה שונה ושחקן שלא ממלא את ההוראות הטקטיות של המאמן ממשיך לשחק במגרש.
נחזור לסרטון: אפשר לראות שבמשך 4 התקפות ו4 הרמות רמזי ספורי פשוט לא שומר את שי קונסטנטין ושאלה של זמן עד שיגיע הגול דרך האגף הזה.
מה שאני הייתי מצפה לראות ואחד שראה את זה קורה בלייב במגרש שרמזי ספורי ומארין יחליפו אגפים ובכך ימנעו מבייתר להבקיע את השער.
בסרטון גם ניתן לראות שאחרי שבייתר כבשו את השער אז מרין וספורי החליפו אגפים.
חבל, חבל, חבל שזה קורה כי לדעתי לראות את הדברים האלה תוך כדי משחק זה מצריך הבנה בסיסית בכדורגל".

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

חחח די נו.
לא שבא להגן על ספורי, אבל מצטער, קצת חי בסרט מי שחושב שתפקידם של שחקני הכנף לרדוף אחרי מגנים כמו אחרוני הנגרים.
טוני ובוזגלו היו ממש שורפים את הקווים. כן בטח.
לקבוצה אין שום צורה של עמידה, שום לחץ על היריב, חוליות לא קשורות אחת לשנייה. אז ברור שיהיו מרווחים שאותם ינצלו.
בית"ר ברוב המחצית השנייה רצתה רק להעביר את הזמן והייתה צריכה לתת לנו 4. אנסו אותנו מכל הכיוונים. להפיל את זה על שחקן ספציפי זה מגוחך במקרה הטוב.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

yossi כתב:חחח די נו.
לא שבא להגן על ספורי, אבל מצטער, קצת חי בסרט מי שחושב שתפקידם של שחקני הכנף לרדוף אחרי מגנים כמו אחרוני הנגרים.
לקבוצה אין שום צורה של עמידה, שום לחץ על היריב, חוליות לא קשורות אחת לשנייה. אז ברור שיהיו מרווחים שאותם ינצלו.
בית"ר ברוב המחצית השנייה רצתה רק להעביר את הזמן והייתה צריכה לתת לנו 4. אנסו אותנו מכל הכיוונים. להפיל את זה על שחקן ספציפי זה מגוחך במקרה הטוב.
שמע באירופה מארין לא יתפוס, בליגה אפשר לומר שהיתרונות שלו הם הדבר הכי טוב שיש לנו להציע כרגע, לפחות מבחינה קבוצתית (שזה בסופו של דבר הכול)

ובוזגלו סבל מהרבה ספסל מבכר שאהבנו, מצחיק שאתם שוכחים.
הפיזיות של טוני + הטכניקה שלו לשמור על כדור, היו דברים בעלי משמעות הגנתית טקטית עבור הקבוצה גם אם הוא לא רץ אחרי מגן.

שים שחקן כנף ברמה בצד שמאל
תוסיף עוד קשר אחורי זר רציני בצד ימין?
ואני רגוע לגמרי עם מרין בהרכב.

המודל של מרין מבחינתי זה אותו יחס של פדרו בברצלונה ב2010/2011 בזכייה בצמפיונס.

לא הכי מבריק , לא מוביל, אופי טוב וחזק ולחלוטין יכול להיות חלק ממכונה משומנת בפוטנציאל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:חחח די נו.
אתה רציני או שאתה צוחק?
שי קוסטנטין הוא השחקן עם מספר ההרמות הגבוה ביותר בבית"ר (פר 90 דק' ורביעי בליגה כולה).
לוי גרסיה אחרי פתיחת עונה חלשה הוא זה שמייצר את רוב ההתקפות המסוכנות של בית"ר בתקופה האחרונה.
לך לדוח המשחק בטרנר ותראה את המפות השונות ומאיפה בית"ר תקפה אותנו ומי מוביל בכל הקטגוריות (מסירות מפתח, מסירות בכלל, איומים על השער, רמז מדובר בשני שחקני קו ימין של בית"ר שמופיעים שם כל אחד בתחומו).
לך להודעות כאן לפני המשחק, כולנו דיברנו על גרסיה כאיום הכי מרכזי בבית"ר ועל הצורך לעזור באגף שלו כמה שיותר.
אז כן, אם היתרון הכי גדול של הקבוצה מולך הוא אגף ימין שלה ושמאל שלך, עם קיצוני באיכות של גרסיה ומגן התקפי כמו קוסטנטין, אז לא רק שמותר, אלא חובה להתאים את עצמך לאותו יתרון של בית"ר כדי להעלים אותו כמה שיותר. במקום לבצע התאמות, בכר שיחק לידיים של בית"ר, ולמרות שהכתובת הייתה על הקיר עם 4 הרמות חופשיות לפני הגול, למרות שכמה דקות קודם גרסיה נגח מהרמה מאותו אגף לבד החוצה, ברק שינה את הדברים רק לאחר שספגנו.
גם בעונות האליפות, בקבוצות הגדולות שלנו, היינו עושים התאמות ליתרונות של היריבה ולמשחקים גדולים כמו לשחק עם הובאן כבלם - קשר, זאת הכנה טקטית נכונה, ככה מכינים קבוצה בכדורגל המודרני, ובהרבה קבוצות בעולם שחקנים כמו מרין הם שחקנים של מאמן וכלי חשוב בדיוק למשחקים כאלה (פארק שהיה ביונייטד הוא דוגמא מצוינת וגם אותו ביקרו בתחילת הדרך ביונייטד עד שהבינו את התוספת הטקטית שהוא מביא איתו כשהוא משחק).
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 18 דצמבר 2019, 13:51, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

REDZED כתב: שמע באירופה מארין לא יתפוס, בליגה אפשר לומר שהיתרונות שלו הם הדבר הכי טוב שיש לנו להציע כרגע, לפחות מבחינה קבוצתית (שזה בסופו של דבר הכול)

ובוזגלו סבל מהרבה ספסל מבכר שאהבנו, מצחיק שאתם שוכחים.
הפיזיות של טוני + הטכניקה שלו לשמור על כדור, היו דברים בעלי משמעות הגנתית טקטית עבור הקבוצה גם אם הוא לא רץ אחרי מגן.

שים שחקן כנף ברמה בצד שמאל
תוסיף עוד קשר אחורי זר רציני בצד ימין?
ואני רגוע לגמרי עם מרין בהרכב.

המודל של מרין מבחינתי זה אותו יחס של פדרו בברצלונה ב2010/2011 בזכייה בצמפיונס.

לא הכי מבריק , לא מוביל, אופי טוב וחזק ולחלוטין יכול להיות חלק ממכונה משומנת בפוטנציאל.
כשבוזגלו סופסל זה היה בשביל מליקסון. לא בשביל נגר שגומע קילומטראז'.
לא יודע מאיפה אתה מביא את ההקבלות האלה, אם אני לא טועה אתה גם זה שראה את אגווארו ואיכשהו נזכר בשחקן חסר טכניקה בסיסית כמו נייג'ל. פדרו היה לוחץ מצוין אבל גם הביא ערך מוסף רציני להתקפה.
זריהן אולי לא רדף אחרי מגבו כמו מרין, אבל הוציא שחקן שלהם באדום והצליח קצת להביא את הכדור לאזור הרחבה של היריב. זו בסוף המטרה הראשית של שחקן קו בהתקפה. וזריהן הוא סתם שחקן בינוני שפעם ב ידפוק הופעה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה רציני או שאתה צוחק?
שי קוסטנטין הוא השחקן עם מספר ההרמות הגבוה ביותר בבית"ר (פר 90 דק' ורביעי בליגה כולה).
לוי גרסיה אחרי פתיחת עונה חלשה הוא זה שמייצר את רוב ההתקפות של בית"ר.
לך לדוח המשחק בטרנר ותראה את המפות השונות ומאיפה בית"ר תקפה אותנו ומי מוביל בכל הקטגוריות (מסירות מפתח, מסירות בכלל, איומים על השער, רמז מדובר בשני שחקני הקו של בית"ר שמופיעים שם כל אחד בתחומו).
לך להודעות כאן לפני המשחק, כולנו דיברנו על גרסיה כאיום הכי מרכזי בבית"ר ועל הצורך לעזור באגף שלו כמה שיותר.
אז כן, אם היתרון הכי גדול של הקבוצה מולך הוא אגף ימין שלה ושמאל שלך, עם קיצוני באיכות של גרסיה ומגן התקפי כמו קוסטנטין, אז לא רק שמותר, אלא חובה להתאים את עצמך לאותו יתרון של בית"ר כדי להעלים אותו כמה שיותר. במקום בכר שיחק לידיים של בית"ר, ולמרות שהכתובת הייתה על הקיר עם 4 הרמות חופשיות לפני הגול, למרות שכמה דקות קודם גרסיה נגח מהרמה מאותו אגף לבד החוצה, ברק שינה את הדברים רק לאחר שספגנו.
גם בעונות האליפות, בקבוצות הגדולות שלנו, היינו עושים התאמות ליתרונות של היריבה ולמשחקים גדולים כמו לשחק עם הובאן כבלם - קשר, זאת הכנה טקטית נכונה, ככה מכינים קבוצה בכדורגל המודרני, ובהרבה קבוצות בעולם שחקנים כמו מרין הם שחקנים של מאמן וכלי חשוב בדיוק למשחקים כאלה (פארק שהיה ביונייטד הוא דוגמא מצוינת וגם אותו ביקרו בתחילת הדרך ביונייטד עד שהבינו את התוספת הטקטית שהוא מביא איתו כשהוא משחק).
הייתי בטוח שההתאמה זה לשחק עם גולדברג שלא מסוגל לעבור את החצי. פעם הבאה שבכר יצוות עוד שחקן רק כדי לסגור את היריב. מרין וגולדברג נשמע כמו אגף שיכול לעשות שמות ביריב.
אם הקבוצה שלנו הייתה עומדת כמו שצריך עם מרווחים סבירים ומשמעת נכונה, לוחצת כמו קבוצה נורמלית ומניעה קצת כדור, אז לא היינו צריכים להתעסק כל היום באיך לסגור את היריב כאילו אנחנו משחקים נגד באיירן מינכן.
בהרכב סביר נייג'ל היה עולה באגף שמאל מול אותו קונסטנטין וגורם לכך שכל עלייה שלו יכולה להפוך להתקפה טובה שלנו, מול אותו קונסטנטין שלא שיחק כבר הרבה זמן ולא הכי בכושר. אבל בכר העדיף לתקוע אותו חלוץ ולתת לספורי שאין לו שום דבר למכור באגף להמשיך לשחק שם.
יש פתרונות לכל דבר, אצלנו בזמן האחרון אין שום הכנה, שום גיבוי, שום תנועה מסודרת. שזה המצב, מצטער, לא אפיל על שחקן בודד גרוע ככל שיהיה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

yossi כתב: כשבוזגלו סופסל זה היה בשביל מליקסון. לא בשביל נגר שגומע קילומטראז'.
לא יודע מאיפה אתה מביא את ההקבלות האלה, אם אני לא טועה אתה גם זה שראה את אגווארו ואיכשהו נזכר בשחקן חסר טכניקה בסיסית כמו נייג'ל. פדרו היה לוחץ מצוין אבל גם הביא ערך מוסף רציני להתקפה.
זריהן אולי לא רדף אחרי מגבו כמו מרין, אבל הוציא שחקן שלהם באדום והצליח קצת להביא את הכדור לאזור הרחבה של היריב. זו בסוף המטרה הראשית של שחקן קו בהתקפה. וזריהן הוא סתם שחקן בינוני שפעם ב ידפוק הופעה.
כשבוזגלו סופסל זה היה כי הוא לא סוגר את המגן שלו,
הוא סופסל (לרוב) בשביל מליקסון - שכן סוגר את המגן שלו.

אל תיתן לעובדות לשבור לך את התזה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב: הייתי בטוח שההתאמה זה לשחק עם גולדברג שלא מסוגל לעבור את החצי. פעם הבאה שבכר יצוות עוד שחקן רק כדי לסגור את היריב. מרין וגולדברג נשמע כמו אגף שיכול לעשות שמות ביריב.
אם הקבוצה שלנו הייתה עומדת כמו שצריך עם מרווחים סבירים ומשמעת נכונה, לוחצת כמו קבוצה נורמלית ומניעה קצת כדור, אז לא היינו צריכים להתעסק כל היום באיך לסגור את היריב כאילו אנחנו משחקים נגד באיירן מינכן.
בהרכב סביר נייג'ל היה עולה באגף שמאל מול אותו קונסטנטין וגורם לכך שכל עלייה שלו יכולה להפוך להתקפה טובה שלנו, מול אותו קונסטנטין שלא שיחק כבר הרבה זמן ולא הכי בכושר. אבל בכר העדיף לתקוע אותו חלוץ ולתת לספורי שאין לו שום דבר למכור באגף להמשיך לשחק שם.
יש פתרונות לכל דבר, אצלנו בזמן האחרון אין שום הכנה, שום גיבוי, שום תנועה מסודרת. שזה המצב, מצטער, לא אפיל על שחקן בודד גרוע ככל שיהיה.
השחקנים לא מעניינים אותי. מעניין אותי ברק בכר שלא הכין את הקבוצה כמו שצריך. ומילא זה, ראית שלא עלית בצורה נכונה, ראית שמרימים 4 התקפות פעם אחר פעם מאגף שמאל שלנו בצורה חופשית, ראית דקות לפני הגול את גרסיה נוגח ממרכז הרחבה לבד החוצה עם הרבה מזל אחרי עוד הרמה חופשית, תשנה, תחליף, תעביר את מרין לאגף מה שפעם ברק היה עושה כבר דקה 20, לא ברק ממשיך לתת לבית"ר לפרק את האגף ורק אחרי הגול עושה את השינוי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה