ג'ימי מרין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: ג'ימי מרין

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
בעולם אוטופי כל קשר זר שמגיע צריך להיות מינימום טוני.
בעולם האמיתי, אין לנו אף קשר אגף שעושה מספרים בהתקפה, אז לכן אני מעדיף את זה שלפחות עושה דברים בהגנה.
ובנוסף, יש לו גם הרבה פוטנציאל בצד ההתקפי (שגם בא לידי ביטוי במוקדמות), ובניגוד למתחריו בעמדה הוא גם בא ללמוד ולהשתפר ולא לשחק עם פוזה של סופרסטאר
מספיק לגנוב דעת ולספר סיפורים.
עד מתי תמשיכו להתרפק על אותם "בישולים" מקריים מתחילת העונה?
הוא פרוספקט נחמד כפי שהגדיר אותו טוטי בעבר. הייתי אומר שאפילו פחות מכך. בשום אופן לא לרמה של הפועל באר שבע.
עוד פוטנציאל כזה ואבדנו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב: מספיק לגנוב דעת ולספר סיפורים.
עד מתי תמשיכו להתרפק על אותם "בישולים" מקריים מתחילת העונה?
הוא פרוספקט נחמד כפי שהגדיר אותו טוטי בעבר. הייתי אומר שאפילו פחות מכך. בשום אופן לא לרמה של הפועל באר שבע.
עוד פוטנציאל כזה ואבדנו.
השאלה אם אתה גומר לו את הקריירה וחושב ש100% עוד שנתיים הוא לא יהיה שחקן ברמה.
לדעתי הוא הראה לא מעט בתחילת העונה. אני לא נביא ואולי כמו שאתה אומר לא ייצא ממנו כלום, אבל בסגל הנוכחי (עם מי בכלל הוא מתחרה?) ובכלל במציאות של 6 זרים ורק 5 על המגרש בטח שיש לנו את המקום לנסות אחד כזה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
השאלה אם אתה גומר לו את הקריירה וחושב ש100% עוד שנתיים הוא לא יהיה שחקן ברמה.
לדעתי הוא הראה לא מעט בתחילת העונה. אני לא נביא ואולי כמו שאתה אומר לא ייצא ממנו כלום, אבל בסגל הנוכחי (עם מי בכלל הוא מתחרה?) ובכלל במציאות של 6 זרים ורק 5 על המגרש בטח שיש לנו את המקום לנסות אחד כזה
אני לא רואה אותו הופך לשחקן ברמה הנדרשת. הוא לא הראה שום ניצוץ שגורם להאמין שמשהו עוד יתפוצץ שם.
במתכונת הנוכחית יש לו מקום, בעיקר עקב חוסר תחרות. לאורך זמן, אפילו החל מהחלון הבא, צריך לחשוב על שדרוג.
אין לנו פריבילגיה לבזבז מקום וזמן על זר שהוא גם בוסרי וגם עם פוטנציאל שיפור שמוטל מאוד בספק.
זה פשוט לא מספיק.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב: אני לא רואה אותו הופך לשחקן ברמה הנדרשת. הוא לא הראה שום ניצוץ שגורם להאמין שמשהו עוד יתפוצץ שם.
במתכונת הנוכחית יש לו מקום, בעיקר עקב חוסר תחרות. לאורך זמן, אפילו החל מהחלון הבא, צריך לחשוב על שדרוג.
אין לנו פריבילגיה לבזבז מקום וזמן על זר שהוא גם בוסרי וגם עם פוטנציאל שיפור שמוטל מאוד בספק.
זה פשוט לא מספיק.
נראה לי התמכרנו פה יותר מדי לעונת 2016/17 עם 6 זרים טובים.
לבזבז מקום של זר זה שיש לך 5 תותחים ואתה אומר, וואלה מרין מפריע לי להביא את השישי. אנחנו רחוקים שנות אור משם.
הייתי משחרר את שטקוס למשל לפני מרין

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
נראה לי התמכרנו פה יותר מדי לעונת 2016/17 עם 6 זרים טובים.
לבזבז מקום של זר זה שיש לך 5 תותחים ואתה אומר, וואלה מרין מפריע לי להביא את השישי. אנחנו רחוקים שנות אור משם.
הייתי משחרר את שטקוס למשל לפני מרין
מצטרף אליך בנושא הזה ומעלה ביהושוע.
אבל בעולם שבו מארין צעיר וזול משניהם, הוא מועמד יותר ריאלי להשאלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא יודע מה איתכם, אצלי נייג’ל ראשון ברשימה.
אחר כך ז׳סואה(אלא אם בכר לא מתכוון לחזור ל3 קשרים באמצע לעולם), מארין, שטקוס ובסוף ויטור(היחיד שחסין מבחינתי).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לפי השמועות קריית שמונה מעוניינת בהשאלה אבל דורשת אופציה (בסכום שקנינו אותו).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

פשוט מדהים.
מכל הסירחון שיש בקבוצה, דווקא אותו מנסים להשאיל לקבוצות אחרות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שמעון א כתב:פשוט מדהים.
מכל הסירחון שיש בקבוצה, דווקא אותו מנסים להשאיל לקבוצות אחרות.
זה כאילו מפתיע אותך?
את העונה הבאה נתחיל עם 8 זרים עם חוזים ארוכי טווח (כשבמקרה הטוב רק נייג'ל עם פוטנציאל למכירה וגם זה גבולי), כשאף אחד לא יגע בטאפוקו וגם למרין תהיה חצי עונת השאלה מחורבנת כי הוא ילך לאיזה מאמן חסר מושג כמו קלינגר או רפואה שיוציא עליו ועל שאר הזרים את העצבים ברגע של הפסד.

עריכה: 9 זרים. שכחתי מפרקינס, מישהו יודע לכמה זמן הוא חתם? שילמנו עליו בערך 150 אלף ד', מאמין שזה ליותר מעונה אחת.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב: זה כאילו מפתיע אותך?
את העונה הבאה נתחיל עם 8 זרים עם חוזים ארוכי טווח (כשבמקרה הטוב רק נייג'ל עם פוטנציאל למכירה וגם זה גבולי), כשאף אחד לא יגע בטאפוקו וגם למרין תהיה חצי עונת השאלה מחורבנת כי הוא ילך לאיזה מאמן חסר מושג כמו קלינגר או רפואה שיוציא עליו ועל שאר הזרים את העצבים ברגע של הפסד.

עריכה: 9 זרים. שכחתי מפרקינס, מישהו יודע לכמה זמן הוא חתם? שילמנו עליו בערך 150 אלף ד', מאמין שזה ליותר מעונה אחת.
מפתיע מאוד אפילו.
אמרתי כבר, הייתי שמח להיפטר מ 10 שחקנים לפניו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מתי נתחיל לדבר ככה על יהושוע?
קשר התקפי שלא נותן גלום בנתיים....

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

שיש כתב:מתי נתחיל לדבר ככה על יהושוע?
קשר התקפי שלא נותן גלום בנתיים....
למה נתן בישול אחד גדול ועוד כמה כדורים טובים ב 6 משחקים,נו אז מה שאנחנו רק מפסידים איתו בקישור

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

יש כל כך הרבה שינויים שהייתי עושה לפני שהייתי מסתכל לכיוון שלו בכלל. אם דווקא אותו בוער להשאיל בינואר (ויש שמועות שאיזי רוצה את זה עם אופציה לרכישה) אז נגמרו המילים. המועדון הזה מרסק בשנתיים מה שנבנה פה בעמל רב עשור שלם.

יותר מבטוח שאם היה מקבל את הביטחון הדרוש לילד כזה ומשאירים אותו בהרכב מתחילת העונה הטובה שהיה חלק ממנה אף אחד לא היה חושב על להיפטר ממנו. לאט לאט וביסודיות מרסקים פה את הביטחון לכל שחקן, קלטינס, קבהא, מרין וכו'.

תכף אורן ביטון יעלה בהרכב אחרי 3 משחקים שלא (וירד לספסל אחרי פתיחת עונה מצויינת), יעשה טעות בהגנה ושוב פעם יהיה שעיר לעזאזל.

יש בכלל תכנית לטווח ארוך במועדון? יודעים מה השלד עוד שנתיים שלוש?
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הפועלעולה כתב: זה כאילו מפתיע אותך?

מישהו יודע מה עם פרקינס? כשיר? מתאמן?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

פשכצקי כתב:חלון ההעברות ייפתח מחר, ובסיום מאמן הפועל ב"ש בהחלט רמז על שינויים. ההערכה היא כי הסגל ידולל, כשהראשון ברשימה הוא ג'ימי מארין, שקיבל מסר כי אינו נמצא בתכניות, ואתמול אף לא נכלל בסגל. "כנראה שיש פה שחקנים שלא ראויים להיות בב"ש", אמרו גורמים בקבוצה.
אפשר להירגע חברים. נמצא האשם.
מזל שהוא הראשון לקבל בעיטה החוצה, הא?

תודה על הלחימה ילד ובהצלחה בהמשך.
delta7 כתב: מישהו יודע מה עם פרקינס? כשיר? מתאמן?
ראיתי אותו מתאמן עם הנוער. אז כן.
הוא פותח קבוע בנוער אז הוא כשיר. לא הייתי בונה עליו לבוגרים. פיזית הוא לגמרי ברמה, בשאר הפרמטרים ממש לא.

שלח תגובה