ג'ימי מרין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: ג'ימי מרין

שליחה על ידי bs war »

REDZED כתב: איזה מספרים
המספרים האלו שמדברים עליהם כל הזמן זה גניבת אחת גדולה דעת פשוט.

וואקמה הביא לך רק 10 שערים בעונה בערך.
אתה משווה בין הנתון הזה לבין ההשפעה והשליטה האבסולוטית שלו בקבוצה ובליגה בפרט ?
וואקמה הביא לך מעורבות ישירה בקרוב ל- 20 שערים בעונה ומעורבות עקיפה בעוד הרבה אחרים.
אבל עזוב זה לא העניין.
יש לך פה שני שחקנים שאני מאמין שיש תמימות דעים שהם פלוס מינוס באותה רמה כרגע. אחד בן 24 וכבר 3 שנים דורך במקום, מגיע ל- 5 משחקים בעונה במקרה הטוב ולא מסוגל להחזיק יותר מ- 60 דקות בקצב גבוה. אחד בן 21, הרבה יותר אינטנסיבי, הרבה יותר מתאים לשיטה שמנסים לבנות פה, ועם הרבה יותר פוטנציאל להתקדם.

אז מי עדיף שיקבל את הדקות?

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

כדורגל זה לא רק דריבלים.
הנגיעה הקטנה והחכמה בפנדל או הקרוס בנגיעה למשקוף של סבג שווים יותר מאיזה דריבל מטופש

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

היה טוב.
אני אוהב את זה שהוא לא שחקן שמעביר ומשחק הרבה עם הכדור.
הפנדל הוא היה מעורב במסירה לביטון.
היו לו 2 כדורי רוחב שהוחמצו על ידי סבג.
הוא וניגל עושים לחץ ברמה אינטנסיבית,הגנה שלו טובה מה עוד אפשר לבקש מזר בן 20?!
אני חושב שהוא מאד כישרוני והוא יהפך לשחקן עוד יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

yedidel כתב:כדורגל זה לא רק דריבלים.
הנגיעה הקטנה והחכמה בפנדל או הקרוס בנגיעה למשקוף של סבג שווים יותר מאיזה דריבל מטופש
על אותו משקל יש לך את ההרמה של זריהן על הראש של ניגל..
צריך לראות הרבה דשא אבל רחוק מלהיות מלחם להרכב

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:כדורגל זה לא רק דריבלים.
בול.
ככה מלמדים כדורגל בכל העולם ורק אצלנו עדיין מחזיקים מאלה שמתמזמזים שעה עם הכדור ועל כל דריבל מוצלח יש 10 כושלים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

niv1 כתב: על אותו משקל יש לך את ההרמה של זריהן על הראש של ניגל..
צריך לראות הרבה דשא אבל רחוק מלהיות מלחם להרכב
אף אחד לא אמר מולחם להרכב.
כל עוד הבחירה היא בינו לבין הבינוניות והאיטיות המחשבתית של ספורי את זריהן, במכלול השיקולים אני לא רואה שום סיבה לא להעדיף אותו. כשז'וסוואה ומליקסון (555) ייכנסו לעניינים הוא כבר יראה הרבה ספסל

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

bs war כתב:לשחק לשחק לשחק.
אין דרך אחרת
+1

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אין לי ספק שלג׳ימי מארין יש ככ הרבה יותר להראות ממה שהוא מראה לנו עד עכשיו. ככל שהוא ירוץ יותר בהרכב ככה יצבור יותר בטחון וישתפר כשחקן.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סלחו לי רבותיי, לא מצטרף למסיבה.
אנחנו לא בעידן גיא לוי שמעלים את איגור קוסטורוב להתגלח על חשבוננו. אנחנו גם לא אשדוד, רעננה, חדרה, קש ושות'.

אנחנו הפועל באר שבע, מועדון שבעשור האחרון הפך לכזה שקורא תיגר על הצמרת הגבוהה כל עונה.

אז לא ממהר לשלול, יש הרבה דברים חיוביים וגם לא מעט כשרון, אשמח אם יקבל דקות כמה שניתן, אבל כרגע זה מאוד רחוק מהציפיות שלי משחקן זר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
red ultras

Totti כתב:סלחו לי רבותיי, לא מצטרף למסיבה.
אנחנו לא בעידן גיא לוי שמעלים את איגור קוסטורוב להתגלח על חשבוננו. אנחנו גם לא אשדוד, רעננה, חדרה, קש ושות'.

אנחנו הפועל באר שבע, מועדון שבעשור האחרון הפך לכזה שקורא תיגר על הצמרת הגבוהה כל עונה.

אז לא ממהר לשלול, יש הרבה דברים חיוביים וגם לא מעט כשרון, אשמח אם יקבל דקות כמה שניתן, אבל כרגע זה מאוד רחוק מהציפיות שלי משחקן זר.
אחי אנחנו הרבה פעמים שוכחים שמדובר בילד בן 21 שיוצא פעם ראשונה מהמדינה שלו והפך עולמות מבחינתו כדי להגיע לפה. כישרון יש, רצון להצליח יש לו כנראה יותר ממני וממך ביחד. עובד קשה מאוד ולא מפסיק לרוץ. יש קשיי התאקלמות, יש קשיי שפה (מי שראה את סרטון הבחירות שם לב שהרבה בחרו בו וציינו שהוא ״לא מדבר אף פעם״) צריך להיות איתו סבלניים ולתת לו את הזמן. כמובן שלא על חשבון הצלחת הקבוצה, אבל כרגע כל עוד שהוא לא ״פוגע בנו״ אין לי בעיה שירוץ בהרכב ויצבור דקות וביטחון.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

red ultras כתב:
אחי אנחנו הרבה פעמים שוכחים שמדובר בילד בן 21 שיוצא פעם ראשונה מהמדינה שלו והפך עולמות מבחינתו כדי להגיע לפה. כישרון יש, רצון להצליח יש לו כנראה יותר ממני וממך ביחד. עובד קשה מאוד ולא מפסיק לרוץ. יש קשיי התאקלמות, יש קשיי שפה (מי שראה את סרטון הבחירות שם לב שהרבה בחרו בו וציינו שהוא ״לא מדבר אף פעם״) צריך להיות איתו סבלניים ולתת לו את הזמן. כמובן שלא על חשבון הצלחת הקבוצה, אבל כרגע כל עוד שהוא לא ״פוגע בנו״ אין לי בעיה שירוץ בהרכב ויצבור דקות וביטחון.
לא שוכח, גם מעריך את תרומתו ודי בטוח שיש עם מי ועל מה לעבוד. היום (וגם בטדי) הראה שיש לו עוד כברת דרך ענקית לעבור כדי לרוץ איתנו למעלה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב: לא שוכח, גם מעריך את תרומתו ודי בטוח שיש עם מי ועל מה לעבוד. היום (וגם בטדי) הראה שיש לו עוד כברת דרך ענקית לעבור כדי לרוץ איתנו למעלה.
ברגע ששילוב שלו יבוא על חשבון מליקסון אתה צודק. על זריהן ובמיוחד ספורי אני מעדיף אותו בכל יום בכל שעה

סמל אישי של משתמש
red ultras

כמו שאמרתי, כל זמן שהוא לא מזיק לנו הרצה שלו בהרכב יכולה להועיל לו ולנו. מהלך טוב פה מהלך טוב שם ופתאום זה יתחיל להתחבר ובליגה ככ חלשה הוא יכול לפרוץ כבר העונה. בלי קשר לכלום, המשפחה שלו היום הגיעה למשחק והוא התרגש מאוד

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Totti כתב:סלחו לי רבותיי, לא מצטרף למסיבה.

מה זה על חשבוננו? אנחנו לא נהנה מה"התגלחות" הזאת?

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מאוהב בו. מבחינתי להלחים להרכב. לא מפסיק לרוץ ולא מפסיק להלחם. בן 21 בעונה הראשונה שלו מחוץ למדינה - מוכן להגיד כבר עכשיו, זו הפגיעה הראשונה בזר מאז מישי.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה