עדן שמיר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: עדן שמיר

שליחה על ידי RedBend »

dor69 כתב:
03 ספטמבר 2022, 03:17
חבר אם אתה לא זוכר היה פה פחד שנתפרק ונרד ליגה. בלי בעלים ובלי גב של מנויים מהקהל ושחקנים שהיו שייכים לבאר שבע ישבו על חוזים יקרים. כשאני אומר שהפרי הוא הבתים אני לא מתכוון באיכות מקצועית אני מתכוון בבניית קבוצה שברור מה היא ובדיוק לפי החזון של המאמן (לא מסכים עם הדרך שלו זה משהו אחר, גם אני לא) וגם קידום של שחקנים צעירים וכל זה תחת הגבלות קשות. בשקט בשקט ובלי דרמות ושינויי כיוון.
הקבוצה הזאת גם עשתה את העבודה שלה הרבה מעבר למצופה עם ההעפלה לשלב הבתים כשהביאה הכנסות שעזרו למועדון בתקופה סופר קשה.

היום יש את הכלים, אין תכנית עבודה. היה אפשר להריח מקילומטר את העובדה שלא יגיע זר לאירופה ואת העובדה שיביאו בלחץ של היום האחרון שחקן כמו שמיר הרבה לפני שבהנהלה חשבו להחתים אותו. אני עצמי רשמתי פה כבר לפני שבועיים שאני מהמר בביטחון ששמיר יגיע ואין לי חצי דבר עם מקורות ומקורבים, פשוט מזהה את הלכי הרוח.

עצם העובדה שבאפיק כל כך חשוב כמו הקונפרנס שיכול לשפר לנו משמעותית עמדות להמשך המאבקים בליגה בשנים הבאות אנחנו באים לא מוכנים ועם מקום פנוי לזר מלמד על בעיה קשה בתהליכים מקצועיים ובסדרי עדיפויות. אם יגיע זר מדהים לליגה (אני כמעט בטוח שיגיע זר, מקווה שיהיה טוב) זה רק יחזק את הפיספוס. אני לא מוכן להתעלם מהבעיה הזאת ובגלל זה אני מציף ואמשיך להציף אותה
אין בזה תועלת, זאת אלונה לטוב ולרי וזה לא ישתנה גם אם תמשיכו להציף חמש שנים קדימה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dor69 כתב:
03 ספטמבר 2022, 03:17
חבר אם אתה לא זוכר היה פה פחד שנתפרק ונרד ליגה. בלי בעלים ובלי גב של מנויים מהקהל ושחקנים שהיו שייכים לבאר שבע ישבו על חוזים יקרים. כשאני אומר שהפרי הוא הבתים אני לא מתכוון באיכות מקצועית אני מתכוון בבניית קבוצה שברור מה היא ובדיוק לפי החזון של המאמן (לא מסכים עם הדרך שלו זה משהו אחר, גם אני לא) וגם קידום של שחקנים צעירים וכל זה תחת הגבלות קשות. בשקט בשקט ובלי דרמות ושינויי כיוון.
הקבוצה הזאת גם עשתה את העבודה שלה הרבה מעבר למצופה עם ההעפלה לשלב הבתים כשהביאה הכנסות שעזרו למועדון בתקופה סופר קשה.

היום יש את הכלים, אין תכנית עבודה. היה אפשר להריח מקילומטר את העובדה שלא יגיע זר לאירופה ואת העובדה שיביאו בלחץ של היום האחרון שחקן כמו שמיר הרבה לפני שבהנהלה חשבו להחתים אותו. אני עצמי רשמתי פה כבר לפני שבועיים שאני מהמר בביטחון ששמיר יגיע ואין לי חצי דבר עם מקורות ומקורבים, פשוט מזהה את הלכי הרוח.

עצם העובדה שבאפיק כל כך חשוב כמו הקונפרנס שיכול לשפר לנו משמעותית עמדות להמשך המאבקים בליגה בשנים הבאות אנחנו באים לא מוכנים ועם מקום פנוי לזר מלמד על בעיה קשה בתהליכים מקצועיים ובסדרי עדיפויות. אם יגיע זר מדהים לליגה (אני כמעט בטוח שיגיע זר, מקווה שיהיה טוב) זה רק יחזק את הפיספוס. אני לא מוכן להתעלם מהבעיה הזאת ובגלל זה אני מציף ואמשיך להציף אותה
תשמע אין בעיה עם ביקורת.
אין בעיה עם ביקורת גם על תהליכים.
אבל הביקורת פה נאמרת כאילו אתם באמת יושבים בפגישות עבודה השבועיות ודרך קבלת ההחלטות שם לא מקובלת עליכם.
לי אין מושג מה קורה מאחורי הקלעים, גם לא לכם, גם לא לכל ה"מקורבים" שמספרים לנו מה קורה שם.
ואני גם לא בניתי אף פעם קבוצה לשתי מסגרות תחרותיות, נראה שגם אף אחד פה בפורום לא.
אז בעיניי כל הביקורת על התהליכים והדרך ותכנית העבודה היא לא רלוונטית.
רק על התוצאה.
בעיניי נכשלנו שלא הבאנו זר שישי לאירופה, מישהו צריך לתת את הדין על זה.

אבל מה רע באפשרות ששמיר היה אופציה שלישית?
ששמרו אותו כתכנית מגירה לרגע האחרון במידה ולא יצליחו להחתים את קארצב או כנעאן למשל?

בסוף בקיץ הזה הביאו שני קשרים טובים לליגה שלנו למרכז השדה.
הביאו כנף ימין אש ושני חלוצים.
רוב העמדות שהיו צריכות חיזוק ביום עונה שעברה קיבלו חיזוק.
נשארנו עם כנף שמאל שלא הצליחו לחזק ומגן ימין דתוך כדי תנועה הבנו שזאת עמדה שדורשת חיזוק.
ואללה נראה כמו קיץ לא רע.

הביקורת על הדרך מוגזמת.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

nitsande כתב:
03 ספטמבר 2022, 07:33
תשמע אין בעיה עם ביקורת.
אבל הביקורת פה נאמרת כאילו אתם באמת יושבים בפגישות עבודה השבועיות ודרך קבלת ההחלטות שם לא מקובלת עליכם.
לי אין מושג מה קורה מאחורי הקלעים, גם לא לכם, גם לא לכל ה"מקורבים" שמספרים לנו מה קורה שם.
ואני גם לא בניתי אף פעם קבוצה לשתי מסגרות תחרותיות, נראה שגם אף אחד פה בפורום לא.
רק על התוצאה.

ששמרו אותו כתכנית מגירה לרגע האחרון במידה ולא יצליחו להחתים את קארצב או כנעאן למשל?

נשארנו עם כנף שמאל שלא הצליחו לחזק ומגן ימין דתוך כדי תנועה הבנו שזאת עמדה שדורשת חיזוק.

הביקורת על הדרך מוגזמת.
!!!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

היו לנו 2 בעיות בקישור:
1. שחקן שמשחק 8, שיודע לנהל משחק אך גם לעזור הגנתית.
2. מחליף לבאריירו.

אליאס ושמיר לא ממש עונים על 2 הצרכים האלה.
אליאס שיחק רוב הקריירה כ8, אוהדי הפועל בעצמם מתארים שהוא בולט באתלטיות אך לוקה בטכניקה וצריך מנהל משחק לצידו. אולי הוא הובא מתוך ראייה עתידית לשחק 6 ולענות על הצורך הראשון, נניח.
שמיר הוא 8, אך לא כזה שיודע לתת פסים מקדמים, ובכלל לא משפיע לחיוב יותר מדי על הנעת הכדור אין לו את זה.

אז הבאנו 2 שחקנים לקישור, במה התועלת הגדולה אם הבעיה נשארה?
אם עוד חודש ועוד חודשיים הטענות על מרכז המגרש יישארו ללא שינוי של ממש?
זה בדיוק הקטע של שחקן רוחב לעומת שחקן שמקדם את היכולת של הקבוצה. אתה מחתים מישהו, אבל היכולת הקבוצתית לא מתקדמת יותר מדי.

הדבר הכי חשוב בבניית סגל זה לזהות את פרופיל השחקן שחסר בהתאם לסגנון הקבוצה והשחקנים סביבו.
לא שמיר ולא אליאס הם כרגע שדרוג של ממש שפותר את הבעיות.
אנחנו לא יודעים מה התנהל מאחורי הקלעים ויכולים לשפוט רק את התוצאה הסופית.

בסוף בסוף, יש לנו מקום של זר פנוי.
אמרתי כבר שלדעתי בקבוצה בה אין קשר אמצע שיודע לתת פס מקדם, צריך אגפים איכותיים.
שאפי הוא כזה, מנהל משחק. הייתי משחק עם מיכה שהוא גם כזה בשמאל. שניהם נמשכים למרכז, לכן בעיניי עמדת המגן הימני מקבלת היום upgrade בדחיפות שלה.

קשה גם להתעלם שבסוף אנחנו נמדדים לפי חיפה ומכבי, לפי היריבות שלנו.
שמיר ודן ביטון הם שניים שלא מספיק טובים להיות שחקני סגל במכבי, אלה בטח לא החתמות שעוזרות לנו לצמצם פערים.

בשורה התחתונה היינו קבוצה מאוד מוגבלת שצריכה שחקנים משדרגים, קיבלנו רק את שאפי וחמד ככאלה.
לא במקרה הם גם השניים היחידים שבמשחק ה'מי מההרכב שלנו נכנס גם למכבי/חיפה' יכולים להילקח בחשבון.
והתרומה של חמד לשטף היא מועטה מעצם תפקידו, לכן שאפי בלבד זה טוב אבל ממש לא מספיק.
ושניגשים לשחקני ברירת מחדל ישראלים כשיש עמדה של זר פנויה, זה מתסכל ובצדק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

yossi כתב:
03 ספטמבר 2022, 08:55
היו לנו 2 בעיות בקישור:
1. שחקן שמשחק 8, שיודע לנהל משחק אך גם לעזור הגנתית.
2. מחליף לבאריירו.

אליאס ושמיר לא ממש עונים על 2 הצרכים האלה.
אליאס שיחק רוב הקריירה כ8, אוהדי הפועל בעצמם מתארים שהוא בולט באתלטיות אך לוקה בטכניקה וצריך מנהל משחק לצידו. אולי הוא הובא מתוך ראייה עתידית לשחק 6 ולענות על הצורך הראשון, נניח.
שמיר הוא 8, אך לא כזה שיודע לתת פסים מקדמים, ובכלל לא משפיע לחיוב יותר מדי על הנעת הכדור אין לו את זה.

אז הבאנו 2 שחקנים לקישור, במה התועלת הגדולה אם הבעיה נשארה?
אם עוד חודש ועוד חודשיים הטענות על מרכז המגרש יישארו ללא שינוי של ממש?
זה בדיוק הקטע של שחקן רוחב לעומת שחקן שמקדם את היכולת של הקבוצה. אתה מחתים מישהו, אבל היכולת הקבוצתית לא מתקדמת יותר מדי.

הדבר הכי חשוב בבניית סגל זה לזהות את פרופיל השחקן שחסר בהתאם לסגנון הקבוצה והשחקנים סביבו.
לא שמיר ולא אליאס הם כרגע שדרוג של ממש שפותר את הבעיות.
אנחנו לא יודעים מה התנהל מאחורי הקלעים ויכולים לשפוט רק את התוצאה הסופית.

בסוף בסוף, יש לנו מקום של זר פנוי.
אמרתי כבר שלדעתי בקבוצה בה אין קשר אמצע שיודע לתת פס מקדם, צריך אגפים איכותיים.
שאפי הוא כזה, מנהל משחק. הייתי משחק עם מיכה שהוא גם כזה בשמאל. שניהם נמשכים למרכז, לכן בעיניי עמדת המגן הימני מקבלת היום upgrade בדחיפות שלה.

קשה גם להתעלם שבסוף אנחנו נמדדים לפי חיפה ומכבי, לפי היריבות שלנו.
שמיר ודן ביטון הם שניים שלא מספיק טובים להיות שחקני סגל במכבי, אלה בטח לא החתמות שעוזרות לנו לצמצם פערים.

בשורה התחתונה היינו קבוצה מאוד מוגבלת שצריכה שחקנים משדרגים, קיבלנו רק את שאפי וחמד ככאלה.
לא במקרה הם גם השניים היחידים שבמשחק ה'מי מההרכב שלנו נכנס גם למכבי/חיפה' יכולים להילקח בחשבון.
והתרומה של חמד לשטף היא מועטה מעצם תפקידו, לכן שאפי בלבד זה טוב אבל ממש לא מספיק.
ושניגשים לשחקני ברירת מחדל ישראלים כשיש עמדה של זר פנויה, זה מתסכל ובצדק.
אחי, לא מבין על מה אתה מדבר, פספסת פה בגדול.
מפתיע בד"כ אתה מדבר לעניין.
אליאס הוא בדיוק 6 ועונה על הצורך השני, מחליף לבאריירו.
שמיר הוא בדיוק 8 ועונה על הצורך הראשון.
עכשיו נתפלפל יותר טובים פחות טובים, אמרנו כבר, דעה זה כמו חור של תחת, לכל אחד יש.
אבל נקודת ההנחה היא שאי אפשר לאייש זר בכל עמדה בעייתית שהייתה לנו ולכן צריך ישראלים.
אליאס (שאני ממש לא מת עליו) הוא הקשר אחורי הישראלי מהטובים הליגה עונה שעברה, וצעיר עם פוטנציאל.
החתמה סופר לגיטימית. יש מישהו ישראלי אחר שהיית רוצה שם?
שמיר הוא שחקן שלאורך השנים תמיד סומן כשחקן מוכשר, עשב אצלנו תקופה טובה ויצא לבלגיה בלא מעט כסף.
אם אתה שואל אותי הוא או אביב אברהם הם האופציות הישראליות הכי טובות מתוך הבנה שקארצב לא זמין.
עוד החתמה סופר לגיטימית.

המחדל היחיד בעיניי בנקודת זמן הזאת היא שלא הביאו זר שישי, לעמדת הכנף שמאל או מגן ימין.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

nitsande כתב:
03 ספטמבר 2022, 09:44
אחי, לא מבין על מה אתה מדבר, פספסת פה בגדול.
מפתיע בד"כ אתה מדבר לעניין.
אליאס הוא בדיוק 6 ועונה על הצורך השני, מחליף לבאריירו.
שמיר הוא בדיוק 8 ועונה על הצורך הראשון.
עכשיו נתפלפל יותר טובים פחות טובים, אמרנו כבר, דעה זה כמו חור של תחת, לכל אחד יש.
אבל נקודת ההנחה היא שאי אפשר לאייש זר בכל עמדה בעייתית שהייתה לנו ולכן צריך ישראלים.
אליאס (שאני ממש לא מת עליו) הוא הקשר אחורי הישראלי מהטובים הליגה עונה שעברה, וצעיר עם פוטנציאל.
החתמה סופר לגיטימית. יש מישהו ישראלי אחר שהיית רוצה שם?
שמיר הוא שחקן שלאורך השנים תמיד סומן כשחקן מוכשר, עשב אצלנו תקופה טובה ויצא לבלגיה בלא מעט כסף.
אם אתה שואל אותי הוא או אביב אברהם הם האופציות הישראליות הכי טובות מתוך הבנה שקארצב לא זמין.
עוד החתמה סופר לגיטימית.

המחדל היחיד בעיניי בנקודת זמן הזאת היא שלא הביאו זר שישי, לעמדת הכנף שמאל או מגן ימין.
אוהדי הפועל שרואים אותו שנים אומרים שהוא 8, בפורום ב"ש החליטו שהוא 6. סבבה. על האיכות שלו עוד נדון בהמשך השנה.
שמיר אולי 8, אבל עוד אחד שלא יודע לתת פס. כמו יתר הקשרים בסגל.
אתה יכול להחזיק באיזה דעה שבא לך, זה לא יגרום לשמיר להיות מה שהיינו צריכים בעמדה הזו.

תתלונן על מגבלת הזרים אחרי שתסיים את המכסה.
בינתיים יש מקום לזר, אבל מעדיפים לגמור את הכסף על ישראלים לסגל שלא יקדמו אותך קדימה.

לא פספסתי כלום, על זה בדיוק הביקורת.
על הבאת שחקנים שלא עונים על הצורך, על הבאה של שחקנים משלימים בזמן שצריך שחקנים מובילים.
על הבאה שהמטרה שלה היא להגיד הנה הבאנו.

אבל בוא נחכה חודש, מבטיח לך להקפיץ כשנשמע את אותן הטענות על מרכז מגרש לא מספיק טוב שלא יודע לשבור לחץ ולצאת קדימה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
תשמע אין בעיה עם ביקורת.
רק על התוצאה.

הביקורת על הדרך מוגזמת.
אני לא אצביע לך על דבר ספציפי שלא טוב כי אני באמת לא יודע. מה אני כן יודע? מה התוצאה. אני יודע שהיה לנו קיץ שלם לחזק כמה עמדות מפתח ולהשלים שישיית זרים והיום עבר מועד רישום לבתים באירופה, מטרה סופר חשובה, כשלא השלמנו את המשימה וזה לבד מלמד על בעיות קשות בתהליכים מקצועיים וקבלת החלטות.
שמע אנחנו חצי מהקיץ בזבזנו על שחקנים שמראש לא התכוונו לשלם מחירים בגובה של הביי אאוט שדרשו עליהם, מה זה אם לא עבודה עקומה?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב:
תשמע אין בעיה עם ביקורת.
רק על התוצאה.

הביקורת על הדרך מוגזמת.
על איזו תכנית מגירה אתה מדבר אח שלי? שמיר היה בכלל אמור לחתום בחיפה. הסיבה היחידה שהוא פה היא שחיפה לא הייתה מוכנה להחתים אותו ליותר מעונה + אופציה, מה שמוכיח עוד יותר עד כמה הוא בינוני בעיניי היריבות שלנו.
הצניחו אותו לכאן ברגע האחרון לא כי זה מה שצריך, אלא בגלל שנכנסו לפאניקה וזה מה שהיה זמין.

הביקות לא מוזמת. היא חייבת להיאמר להישמע בכל מקום.
רק ככה יהיה סיכוי לעתיד טוב יותר.

צודק יוסי בכל מילה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
תשמע אין בעיה עם ביקורת.
רק על התוצאה.

הביקורת על הדרך מוגזמת.
1+

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
03 ספטמבר 2022, 10:33
על איזו תכנית מגירה אתה מדבר אח שלי? שמיר היה בכלל אמור לחתום בחיפה. הסיבה היחידה שהוא פה היא שחיפה לא הייתה מוכנה להחתים אותו ליותר מעונה + אופציה, מה שמוכיח עוד יותר עד כמה הוא בינוני בעיניי היריבות שלנו.
הצניחו אותו לכאן ברגע האחרון לא כי זה מה שצריך, אלא בגלל שנכנסו לפאניקה וזה מה שהיה זמין.

הביקות לא מוזמת. היא חייבת להיאמר להישמע בכל מקום.
רק ככה יהיה סיכוי לעתיד טוב יותר.

צודק יוסי בכל מילה.
את זה אתה אומר.
אני לא יודע.
לא יודע מה היה המצב עם חיפה ומה היה במגירה.
זאת רק הערכה.
בינוני? בעיניך אולי, ובכל מקרה מתוך האפשרויות הישראליות הוא בין הטובים ביותר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
03 ספטמבר 2022, 10:59
את זה אתה אומר.
אני לא יודע.
לא יודע מה היה המצב עם חיפה ומה היה במגירה.
זאת רק הערכה.
בינוני? בעיניך אולי, ובכל מקרה מתוך האפשרויות הישראליות הוא בין הטובים ביותר.
עזוב בינוני, אני לא נכנס לאיכות של השחקן. אני מדבר על העובדה שלא השלימו את המשימה בחיזוק הקבוצה בזמן כדי להעמיד אותה הכי טוב שיכולים למטרות.
ינואר שעבר הבאנו את מרמנטיני מחדרה במקום להשקיע בתותח להתקפה הצולעת שלנו ועוד שילמנו על התענוג 300 א״ד דמי השאלה
קיץ קודם עשינו מוקדמות עם הגרלות נהדרות בלי מגן שמאלי וחלוץ (לופז וניקיטה הגיעו בספטמבר) והודחנו מול קבוצה שחובה להדיח.
אפשר גם ללכת אחורה ללפני הקורונה, פוסט עונת האליפות האחרונה עשינו קיץ מלא בחן עזראים ועדן בן בסטים ובאוגוסט-ספטמבר זרקנו חצי מהרכש בשביל רכש אחר

פעם אחת זה בונים קבוצה לאליפות, קיץ אחרי מדברים על צעירים רעבים, בזה שאחריו בכלל אין כסף (ובכל זאת רוכשים שחקן ב700 אלף יורו שאנחנו עוד משלמים אותם היום), אחר כך עושים קיץ ממוצע גילאים 45 ואחריו מצעירים. אין פה שום תכנית סדורה לטווח ארוך, אפילו לא רבע תכנית

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אגב החוסר בשחקן אמצע תותח ה8 שכולם חולמים עליו קיים מאז השושלת , כבר כמה שנים אז למההפעם הזעקה של כולם כל כך גדולה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
03 ספטמבר 2022, 10:26
אני לא אצביע לך על דבר ספציפי שלא טוב כי אני באמת לא יודע. מה אני כן יודע? מה התוצאה. אני יודע שהיה לנו קיץ שלם לחזק כמה עמדות מפתח ולהשלים שישיית זרים והיום עבר מועד רישום לבתים באירופה, מטרה סופר חשובה, כשלא השלמנו את המשימה וזה לבד מלמד על בעיות קשות בתהליכים מקצועיים וקבלת החלטות.
שמע אנחנו חצי מהקיץ בזבזנו על שחקנים שמראש לא התכוונו לשלם מחירים בגובה של הביי אאוט שדרשו עליהם, מה זה אם לא עבודה עקומה?
מאיפה אתה יודע על מה בזבזו את הזמן וכמה הציעו ולמה השחקן לא הגיע?מאיפה החוצפה לדבר בכזה ביטחון כשאין לך אפילו שבריר של מידע?
על סמך מה אתה מדבר כזה ביטחון?ניהלת קבוצה בחיים שלך?עזוב..ניהלת עסק שמגלגל עשרות אלפי שקלים או מיליונים בחודש?

זה לא הביקורת המוצדקת לגבי הפספוס והעיכוב בהחתמת שחקנים(וגם לזה יש מגוון סיבות, בטח לא השטויות שאתם כותבים). זה החוצפה ממדרגה ראשונה לשבת מאחורי מסך מחשב לבטל את כל ההישגים וכל הדברים שנעשו ע"י הבעלים הנוכחי, דברים שלא היית חולם עליהם אם היית יחד עם הקבוצה בשנותיה השחורות, רק בגלל שאתם חושבים שמתנהלים כמו חובבנים בלי שום מידע קונקרטי.
מי שמתנהל בחובבנות לא לוקח 2 גביעים, נשאר בצמרת הגבוהה ומייצר מצב שכיום בכדורגל הישראלי יש את המושג 3 הגדולות ומי שחובבן גם לא מצליח לעשות דברים שנה אחר שנה באירופה.
תסתכל על הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים והפועל חיפה ותבין איך נראה ומרגיש ניהול חובבני. הפועל באר שבע מנוהלת ברמה הגבוהה ביותר בארץ, גם אם הניהול וקבלת החלטות לא חפה מטעויות.

זה לא כפיות טובה. זה סינדרום קשה הרבה יותר. סינדרום של אוהדים חיים בסרט שיודעים יותר טוב מכולם. כמו השבורים בפייסבוק, כך זה השתרש כבר גם בפורום הזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
03 ספטמבר 2022, 11:54
מאיפה אתה יודע על מה בזבזו את הזמן וכמה הציעו ולמה השחקן לא הגיע?מאיפה החוצפה לדבר בכזה ביטחון כשאין לך אפילו שבריר של מידע?
על סמך מה אתה מדבר כזה ביטחון?ניהלת קבוצה בחיים שלך?עזוב..ניהלת עסק שמגלגל עשרות אלפי שקלים או מיליונים בחודש?

זה לא הביקורת המוצדקת לגבי הפספוס והעיכוב בהחתמת שחקנים(וגם לזה יש מגוון סיבות, בטח לא השטויות שאתם כותבים). זה החוצפה ממדרגה ראשונה לשבת מאחורי מסך מחשב לבטל את כל ההישגים וכל הדברים שנעשו ע"י הבעלים הנוכחי, דברים שלא היית חולם עליהם אם היית יחד עם הקבוצה בשנותיה השחורות, רק בגלל שאתם חושבים שמתנהלים כמו חובבנים בלי שום מידע קונקרטי.
מי שמתנהל בחובבנות לא לוקח 2 גביעים, נשאר בצמרת הגבוהה ומייצר מצב שכיום בכדורגל הישראלי יש את המושג 3 הגדולות ומי שחובבן גם לא מצליח לעשות דברים שנה אחר שנה באירופה.
תסתכל על הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים והפועל חיפה ותבין איך נראה ומרגיש ניהול חובבני. הפועל באר שבע מנוהלת ברמה הגבוהה ביותר בארץ, גם אם הניהול וקבלת החלטות לא חפה מטעויות.

זה לא כפיות טובה. זה סינדרום קשה הרבה יותר. סינדרום של אוהדים חיים בסרט שיודעים יותר טוב מכולם. כמו השבורים בפייסבוק, כך זה השתרש כבר גם בפורום הזה.
חבר אתה לא יותר טוב מאף אחד. אני 22 שנה רץ אחרי המועדון הזה בכל רחבי הארץ ובכל ליגה כולל רצפים ארוכים של שנים שלא הפסדתי משחק ואני אמשיך לרוץ גם אם נתפרק ונרד לליגה א׳
הניסיון הזה לייצר משוואה של אוהדים ״טובים״ ואוהדים רעים הוא דמגוגיה על סף הזלזול ואתה בטח לא תעשה לי דיאגנוזה אז תעשה לי טובה ותרגיע את הניסוח הזה שלך כי אני מדבר איתך בכבוד ובגובה העיניים ואני גם אמשיך לכבד אותך בעתיד כל עוד לא תתנשא ככה. תבין גם שזה פורום דיונים ולא ערוץ של משטרת המחשבות וככזה אתה תראה פה גם דעות שאתה לא מסכים איתן, תתמודד איתן בדיון ענייני ורציני ואל תתחיל לעשות פה דה לגיטימציה לאנשים כי אתה לא מסכים איתם

ולנושא- בכדורגל אתה נשפט לפי תוצאות. אף אחד לא מייצר פה משוואה שפחות מאליפות זה כישלון, סך הכל רוצים לראות שעושים את המקסימום ומנהלים תהליכים שבסופו של דבר יקדמו אותנו בטווח הרחוק.
כשאתה מגיע לספטמבר ועובר מועד רישום עם קבוצה שלא סיימה להתחזק אתה נכשלת בקיץ. תקרא לזה תהליכים או תקרא לזה באד לאק זה לא מעניין, שורה תחתונה נכשלת שוב ואתה צריך להפיק לקחים. אתם מדברים תמיד על הפער הכלכלי מהשתיים האחרות, הכישלון הזה בבנייה יכול להיות הבדל של נקודות דירוג פוטנציאליות שהן סופר חשובות להמשך ויכולות להקל עלינו העפלות (ועוד כסף) וזה בלי לדבר על כמה מיליוני שקלים טובים שאתה יכול לפספס ככה כבר השנה כי יכלת לשפר את הסיכויים להביא יותר נצחונות או רחמנא ליצלן העפלה מהבתים. יכול להיות שעדיין נשיג, אבל לא באנו בעמדה הכי טובה שיכלנו עם הסיכויים הטובים ביותר. לדבר פה על ביקורת לא עניינית כאילו יש לנו משהו נגד מישהו במועדון זה תלוש מהמציאות

אם לא ניתן את הדעת על דברים רעים הם פשוט לא ישתנו. זה קצת כמו פוליטיקה - עכשיו הטיקט של הבחירות הוא כלכלי כי זה הנושא החם והפוליטיקאים מתאימים את עצמם. אולי אלונה לא קוראת בפורום אבל ההנהלה קשובה לרחשי הקהל הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה באמת רוצה להבין מה אתה?תסתכל על אוהדי מכבי חיפה בעונה שלפני האליפות הראשונה עם בכר.
יענקלך, ניהול בושה, קמצן וכו'. מתי נעלמה המחאה והביקורת?כשלקחו אליפות. אני קורא לזה אוהדי הצלחות.
גם הביקורת שלך תעלם רק ברגע שתיקח אליפות. עד אז אתה תדבר על מבחן התוצאה ותהפוך כל מקום שני וגביע לכישלון ניהולי.

*אגב אוהדי חיפה מתלוננים על קמצנות של שחר בחלון הנוכחי. מונע מהם לחזק את הסגל ברמה הרצויה. מצחיק נכון?

הרי אתה אומר מבחן התוצאה. במבחן התוצאה לא עמדו בשעה שעברה בהצלחה גדולה?אם אתה שופט את הדברים באופן קבוע בשחור או לבן אז העונה הקודמת הייתה הצלחה מסחררת.
אז ברור שהיא לא הייתה כזאת. כי אם מסתכלים לעומק מבינים את המורכבות שבין עונה מוצלחת על הנייר לבין מאמן שפשוט גרם לנו לסבול מכל רגע. משום מה מורכבויות נעלמות לך מהחיים כשזה נוגע לניהול וחלון העברות וכו'. כנראה שזה משרת את האינטרסים שלך.

וכשאתה מבקש שיתייחסו אליו וידברו אליך בכבוד - קודם תעשה את זה אתה. לא כלפיי. כלפיי מי שהביא אותך למקום שאתה בכלל בצמרת ואתה נמנה בין "3 הגדולות".
מכיוון שלא עשית יותר ולא עשית בכלל בתחום הנ"ל, תכבד את מי שכן עשה ותן קצת קרדיט לפני שאתה זורק ססמאות פופוליסטיות לכל עבר.

"אם לא ניתן את הדעת על דברים רעים הם לא ישתנו". שמע אחי אתה פשוט מביך. לתת את ה"דעת" על דברים שאין לך מושג לגביהם גם ברמת הידיעה.
תהיה בטוח שלא אתה ולא אני נשנה תהליכים במועדון. יש שם מישהי שמוציאה עשרות מיליוני שקלים מכיסה והדעת שהיא נותנת קצת יותר חריפה משלך. היא לא נהנת להשקיע כסף לחינם ואם יש בעיות היא תדאג לטפל בהם גם אם יקח קצת זמן.
בינתיים תפתח עונה חדשה במנג'ר כמוני ותפסיק לחשוב שאידיוטים מנהלים את המועדון. אותם אידיוטים הביאו אותך למקום שלא אתה ולא אף אוהד חלם בכלל להיות אז תן קרדיט ותן כבוד. נקודה.

שלח תגובה