עדן שמיר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: עדן שמיר

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: סבע,האסבלנייק,פקרהאט,אוחנה ואפילו קוואנקה.
שחקנים שהזלתם עליהם ריר וקבעתם כאן לפחות לגבי חלקם שאם הפועל בש רוצה לתת אמירה היא חייבת להביא אותם אם תרצה אפילו אחפור חזק בשביל להוכיח לך.
עכשיו שלא הצליחו אז אומרים "מחליפים לא ראויים".
ואת טוני שים בצד בבקשה,לו אין ולא יהיה תחליף.
חוץ מפקהארט וקוואנקה אף אחד מבחינת רזומה לא היה קרוב לרשימה שהזכרתי למעלה.
את הובאן החליפו באיינבינדר, את ראדי בקבהא, את אוגו בטאפוקו, את טוני בנייג'ל, את מליקסון בספורי או נגיד אוחנה, ואת אלחמיד בכלל לא החליפו. לא אותה רמה וזה היה ברור מהרגע הראשון, ממש לא בדיעבד.
עכשיו סבבה יש נסיבות מקלות, השוק הישראלי מת ואי אפשר היום להחליף שחקנים כמו מליקסון, בוזגלו וראדי בישראלים באותה רמה. בזרים לעומת זאת אין שום תירוץ ליפול ככה כבר 3 עונות ברצף.
אז כן החשש שלא יצליחו להחליף את שמיר הוא מובן לחלוטין ומתבסס על ניסיון העבר המאוד קרוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:
את הובאן החליפו באיינבינדר, את ראדי בקבהא, את אוגו בטאפוקו, את טוני בנייג'ל, את מליקסון בספורי או נגיד אוחנה, ואת אלחמיד בכלל לא החליפו. לא אותה רמה וזה היה ברור מהרגע הראשון, ממש לא בדיעבד.
עכשיו סבבה יש נסיבות מקלות, השוק הישראלי מת ואי אפשר היום להחליף שחקנים כמו מליקסון, בוזגלו וראדי בישראלים באותה רמה. בזרים לעומת זאת אין שום תירוץ ליפול ככה כבר 3 עונות ברצף.
אז כן החשש שלא יצליחו להחליף את שמיר הוא מובן לחלוטין ומתבסס על ניסיון העבר המאוד קרוב.
אל תשכח שהמאמן השתנה.
תן צ'אנס לאבוקסיס.
אולי הוא יפתיע אותך.
ברק בכר היה זה שבחר את השחקנים שהגיעו או 95% מהם.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

bs war כתב:
את הובאן החליפו באיינבינדר, את ראדי בקבהא, את אוגו בטאפוקו, טוני בנייג'ל
לא מסכים איתך, חבר.
איינבינדר לטעמי, לא פחות טוב מהובאן. גם מבחינת מנהיגות היה לו חלק גדול באליפות השלישית.
את קבהא הביאו ממריבור להחליף את ראדי שהיה כבר בן 35-36.
את נייג'ל קנו בהמון כסף כדי להחליף את טוני. כולנו פה הזלנו ריר עליו, ועל הפיזיות שלו.
זה שהם נכשלו, נכון. אבל לא חושב שהבאנו שחקנים בלי רזומה.
אפילו כשהביאו את סאבו במקום איינבינדר, חלק נכבד מהפורום התלהב כאילו הבאנו את סטיבן גרארד הסלובקי.
על דיא סבע ועל החלום של כולנו לראות אותו כאן אחרי עונת שיא עם פאקינג 26 שערים אין צורך להרחיב.

ובכלל, איזה רזומה היה לאוגו וטוני לפני שהגיעו אלינו?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב: ההיפך אח,הניסיון בשנים האחרונות קובע שכל אחד שעזב מישהו אחר לא פחות טוב הגיע במקומו.
אם הצליח או לא,זה כבר עניין של השחקן עצמו והמערכת,אבל כרזומה תמיד הגיעו לכאן כאלה שהיו אמורים להצליח ואני מדגיש על כאלה שעזבו אז לא לדבר איתי על סטו.
מישהו חשב שהאסלבנייק יהיה כזאת נפילה?
שקוואנקה יגיע לכאן כתייר?
שסבע איך שיגיע נקבל עליו הצעה פסיכית מהליגה הסינית?
הרצון קיים עכשיו צריך לשפר את הבחירות,זוסוואה כזה נראה פגיעה מצויינת.
ההבדל בינינו הוא בעיתוי המדידה.
אתה בודק בעת ביצוע ההחלפה וזה אכן מעיד כי במקרים שציינת היתה כוונה שלא להיחלש (אם כי כבר במועד זה היה נראה בחלק מהמקרים שזה לא ממש הולך לתת תפוקה דומה לזה שעזב).
אני מודד זאת בדיעבד ובמבחן התוצאה ושם העסק נראה רע מאוד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

delta7 כתב: ההבדל בינינו הוא בעיתוי המדידה.
אתה בודק בעת ביצוע ההחלפה וזה אכן מעיד כי במקרים שציינת היתה כוונה שלא להיחלש (אם כי כבר במועד זה היה נראה בחלק מהמקרים שזה לא ממש הולך לתת תפוקה דומה לזה שעזב).
אתם שוכחים שהמאמן לא אותו מאמן.
ואני לא מאלו שהתלהבו מהשחרור של עדן שמיר.
אבל תנו צ'אנס לאבוקסיס אולי עוד נופתע?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

[quote="delta7"][quote="אדום זקן"]
ההיפך אח,הניסיון בשנים האחרונות קובע שכל אחד שעזב מישהו אחר לא פחות טוב הגיע במקומו.
אם הצליח או לא,זה כבר עניין של השחקן עצמו והמערכת,אבל כרזומה תמיד הגיעו לכאן כאלה שהיו אמורים להצליח ואני מדגיש על כאלה שעזבו אז לא לדבר איתי על סטו.
מישהו חשב שהאסלבנייק יהיה כזאת נפילה?
שקוואנקה יגיע לכאן כתייר?
שסבע איך שיגיע נקבל עליו הצעה פסיכית מהליגה הסינית?
הרצון קיים עכשיו צריך לשפר את הבחירות,זוסוואה כזה נראה פגיעה מצויינת.[/quote]
ההבדל בינינו הוא בעיתוי המדידה.
אני מודד זאת בדיעבד ובמבחן התוצאה ושם העסק נראה רע מאוד.[/quote]
אחת הסיבות המרכזיות לכישלון של רובם זה גם טיפול לא נכון של המערכת וגם של בכר עצמו.
שחקן פעם פותח פעם לא,חוסר סבלנות וקוצר רוח.
גם אנחנו חטאנו בזה שכל מחליף שהגיע לא נתנו לו חצי שעה התאקלמות וכבר התחילו ההשוואות.
אני חושב שפקראהט היה חלוץ לא רע בכלל,אייבינדר רק בגלל שהגיע מביתר קיבל כאן טונה של ביקורת על פארש והיה לא פחות טוב מראדי.
קוואנקה נשרף כאן כבר בהתחלה חלק גדול מזה גם באשמתו,את אוחנה פיספסנו כי לא ידענו לטפל בו נכון ועוד ועוד.
כמובן שאני לא מדבר על אלה שהגיעו לכאן בלי קשר כמו הרוש,בן בסט,עזרא,סטו אלה אכן נועדו לכישלון עוד טרם הגיעו לכאן.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

delta7 כתב: ההבדל בינינו הוא בעיתוי המדידה.
לבחון בדיעבד זה לא חוכמה. בדיעבד ככה נפלה מנצסטר יונייטד, ריאל מדריד, אינטר וכל קבוצה שנפלה מהטופ. זה תמיד קורה אבל אי אפשר להגיד שהרכישות שציינו לא נעשו על מנת לשמור על הקיים.זה לא שאמרו מפסיקים להשקיע

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

red guy כתב: לבחון בדיעבד זה לא חוכמה. בדיעבד ככה נפלה מנצסטר יונייטד, ריאל מדריד, אינטר וכל קבוצה שנפלה מהטופ. זה תמיד קורה אבל אי אפשר להגיד שהרכישות שציינו לא נעשו על מנת לשמור על הקיים.זה לא שאמרו מפסיקים להשקיע
מה הקשר לחכמה?
הדיון היה (לפחות מבחינתי) בדבר היכולת (ולא ברצון) של המועדון להחליף שחקנים שעוזבים בכאלה שיתנו את אותה תפוקה או יותר. את זה מודדים לאחר פרק זמן ו/או בדיעבד וההצלחה שלנו בעניין זה לא מזהירה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב: אחת הסיבות המרכזיות לכישלון של רובם זה גם טיפול לא נכון של המערכת וגם של בכר עצמו.
שחקן פעם פותח פעם לא,חוסר סבלנות וקוצר רוח.
גם אנחנו חטאנו בזה שכל מחליף שהגיע לא נתנו לו חצי שעה התאקלמות וכבר התחילו ההשוואות.
אני חושב שפקראהט היה חלוץ לא רע בכלל,אייבינדר רק בגלל שהגיע מביתר קיבל כאן טונה של ביקורת על פארש והיה לא פחות טוב מראדי.
קוואנקה נשרף כאן כבר בהתחלה חלק גדול מזה גם באשמתו,את אוחנה פיספסנו כי לא ידענו לטפל בו נכון ועוד ועוד.
כמובן שאני לא מדבר על אלה שהגיעו לכאן בלי קשר כמו הרוש,בן בסט,עזרא,סטו אלה אכן נועדו לכישלון עוד טרם הגיעו לכאן.
מסכים עם רוח הדברים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

התחיל ברגל שמאל עם שער עצמי במשחק הבכורה בבלגיה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

delta7 כתב:התחיל ברגל שמאל עם שער עצמי במשחק הבכורה בבלגיה.
מקווה בשבילו שזה לא ישרוף אותו שם.
בארץ שחקן זר שבמשחק הראשון כובש עצמי היו צולבים אותו בתקשורת

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

clark kent כתב: מקווה בשבילו שזה לא ישרוף אותו שם.
בארץ שחקן זר שבמשחק הראשון כובש עצמי היו צולבים אותו בתקשורת
אם נסתמך על הבכורה של דוידזאדה, אז יש סיכוי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ItzGil
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי ItzGil »

delta7 כתב:התחיל ברגל שמאל עם שער עצמי במשחק הבכורה בבלגיה.
מחצית ראשונה שיחק טוב, מחצית שנייה נעלם.
אכן, לא נעים

סמל אישי של משתמש
Mordechai
Title: באר שבע בטוב וברע

שליחה על ידי Mordechai »

שמעון א כתב:
לא מסכים איתך, חבר.
איינבינדר לטעמי, לא פחות טוב מהובאן. גם מבחינת מנהיגות היה לו חלק גדול באליפות השלישית.
את קבהא הביאו ממריבור להחליף את ראדי שהיה כבר בן 35-36.
את נייג'ל קנו בהמון כסף כדי להחליף את טוני. כולנו פה הזלנו ריר עליו, ועל הפיזיות שלו.
זה שהם נכשלו, נכון. אבל לא חושב שהבאנו שחקנים בלי רזומה.
אפילו כשהביאו את סאבו במקום איינבינדר, חלק נכבד מהפורום התלהב כאילו הבאנו את סטיבן גרארד הסלובקי.
על דיא סבע ועל החלום של כולנו לראות אותו כאן אחרי עונת שיא עם פאקינג 26 שערים אין צורך להרחיב.

ובכלל, איזה רזומה היה לאוגו וטוני לפני שהגיעו אלינו?
איינבינדר לא פחות טוב מהובאן?! תן לי את הטלפון של הדילר שלך, מוכר לך חומר משובח.
אם אני שואל אותך עכשיו, את מי אתה מעדיף שיגיע לקבוצה, עם יד הלב, יש לך בכל התלבטות?
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Mordechai כתב:
איינבינדר לא פחות טוב מהובאן?! תן לי את הטלפון של הדילר שלך, מוכר לך חומר משובח.
אם אני שואל אותך עכשיו, את מי אתה מעדיף שיגיע לקבוצה, עם יד הלב, יש לך בכל התלבטות?
אין לי דילרים. הסטלה שלי טבעית.

איינבינדר שחקן מצויין לדעתי. נתן עונה מצויינת אצלנו, היה מנהיג.
היתרון של הובאן על דן זה שהוא יכול לשחק בכמה תפקידים. דן לא.

שלח תגובה