רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי red ultras »

MikiRed כתב:
18 ינואר 2022, 21:17
ניתוח ריאלי ומדוייק...

הרבה כפיות טובה בתגובות. פתאום תוצאות ומספרים לא חשובים.

מכל ניהול המשחק והחילופים אתמול, החילוף של ספורי היה החילוף הכי מטומטם השנה.
משחק לחץ זה משהו יותר קבוצתי ופחות פרסונלי. כדי להיות קבוצה לוחצת אתה חייב להיות קומפקטי, שיהיו לך מרווחים קטנים בין החוליות ההגנה-קישור-התקפה. ולעמוד גבוהה כדי להרוויח כדורים בחצי של היריב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:
18 ינואר 2022, 21:17
ניתוח ריאלי ומדוייק...

הרבה כפיות טובה בתגובות. פתאום תוצאות ומספרים לא חשובים.

מכל ניהול המשחק והחילופים אתמול, החילוף של ספורי היה החילוף הכי מטומטם השנה.
ובהמשך להודעה למעלה, בסוף רוני לוי יצליח לשנות את המציאות עם ספורי ובאמת יממש את הדיבורים של חלק מהכותבים כאן עליו.
אם אנחנו רתחנו על החילוף, תחשבו מה ספורי הרגיש, ועוד כשזה קורה אחרי שגם הוציאו אותו מוקדם בבלומפילד.
לנושא המנטלי יש המון חשיבות בכדורגל כמו שראינו אצל ספורי ביכולת השנה לעומת שנים קודמות.
רוני לוי מכבה את ספורי כל כך הרבה, שלא רחוק היום שספורי באמת יהיה כל כך כבוי שכבר יהיה הגיוני להחליף בינו לבין מיכה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
19 ינואר 2022, 11:18
ובהמשך להודעה למעלה, בסוף רוני לוי יצליח לשנות את המציאות עם ספורי ובאמת יממש את הדיבורים של חלק מהכותבים כאן עליו.
אם אנחנו רתחנו על החילוף, תחשבו מה ספורי הרגיש, ועוד כשזה קורה אחרי שגם הוציאו אותו מוקדם בבלומפילד.
לנושא המנטלי יש המון חשיבות בכדורגל כמו שראינו אצל ספורי ביכולת השנה לעומת שנים קודמות.
רוני לוי מכבה את ספורי כל כך הרבה, שלא רחוק היום שספורי באמת יהיה כל כך כבוי שכבר יהיה הגיוני להחליף בינו לבין מיכה.
מצחיק כשאתה מדבר על רמזי אתה טוען שזה שהמאמן מוציא אותו מוקדם זה פגיעה מנטאלית.
אבל כשאתה מדבר על מיכה אתה מצפה ממנו ״להרוויח״ את המקום שלו ב20-30 דק׳ שהוא מקבל בסוף משחק.
זה שהוא פותח רק כשרמזי לא זמין או רוצים ״לשמור עליו״ זה לא פגיעה מנטאלית. זה שהוא מוחלף דקה 60 גם כשפותח זה לא פגיעה מנטאלית.
״רוני לוי מכבה את ספורי״... אני לא חושב שהיה לרמזי מאמן בכל הקריירה שהאמין בו ונתן לו ככה את המפתחות. אבל העיקר שאת מיכה הוא לא מכבה.
זה מה שנקרא נתפסת גונב דעת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
19 ינואר 2022, 13:25
מצחיק כשאתה מדבר על רמזי אתה טוען שזה שהמאמן מוציא אותו מוקדם זה פגיעה מנטאלית.
אבל כשאתה מדבר על מיכה אתה מצפה ממנו ״להרוויח״ את המקום שלו ב20-30 דק׳ שהוא מקבל בסוף משחק.
זה שהוא פותח רק כשרמזי לא זמין או רוצים ״לשמור עליו״ זה לא פגיעה מנטאלית. זה שהוא מוחלף דקה 60 גם כשפותח זה לא פגיעה מנטאלית.
״רוני לוי מכבה את ספורי״... אני לא חושב שהיה לרמזי מאמן בכל הקריירה שהאמין בו ונתן לו ככה את המפתחות. אבל העיקר שאת מיכה הוא לא מכבה.
זה מה שנקרא נתפסת גונב דעת
לא מבין עדין מה אתה רוצה ולמה אתה מנסה לקחת את הדיון למחוזות של דמגוגיה.
כמו שאני כותב לכל מי שהולך לסיסמאות, דבר איתי כדורגל, דבר איתי מקצועית.
כתבתי בדיון הזה שגם במיכה רוני לוי פוגע, כמו למשל במשחק הגביע בנתניה שדווקא אחרי שמיכה נתן כדור גדול ליחזקאל הוא החליף אותו בספורי.
ועדין, מאז תחילת הליגה, זה מרגיש שדור מיכה מנטלית לא איתנו. גם במשחקים שהוא פתח בליגה (6 משחקים), הוא לא לקח את ההזדמנות בשתי ידיים.
אני לא אומר שצריך לשחרר את מיכה בינואר, די ברור שגם אין לנו ברירה בשלב הזה ואנחנו חייבים להמשיך לקוות שהוא יגיע לעונה כי אין לנו בסגל אופציות אחרות, ואני גם מאמין שהוא מסוגל ליותר כי במשחקים הראשונים באירופה הוא דווקא שיחק נכון וטוב, אבל אני לא מסכים עם הניסיון לדחוף אותו בכוח, כולל על חשבון ספורי, בגלל סטיגמות או כי קוראים לו דור מיכה.
עד עכשיו בדקות שלו בליגה, לא משנה אם כמחליף (10 משחקים) או בהרכב (6 משחקים), הוא אכזבה אדירה.
לפני ספורי, לפני רוני לוי, לפני הכל, קודם כל דור מיכה בעצמו חייב לשדרג את עצמו, חייב להתחזק מנטלית, חייב לעלות מדרגה ביכולת.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

דוחפים את מיכה כי יודעים מה היכולות שהוא יכול להביא. לא כי יש לו פנים יפות.
אנשים מעדיפים את מיכה על ספורי גם בגלל הסגנון שהם מייצגים - מיכה כדורגל דומיננטי של פוזשן, ספורי כדורגל של חצים על 40 מטר ומצבים נייחים. והקהל רוצה ומפנטז על הכדורגל שמיכה מייצג.
הכדורגל של רוני לוי זה אותם חצים ונייחים, אז ספורי בולט מספרית (במשחק חי הרבה פחות). זה הסיפור על רגל אחת.

מי שרוצה להמשיך להריץ את יחזקאל או אנסה מתוך תקווה ש.. מה בדיוק יצא מהם אני לא יודע (ואני מחבב את יחזקאל, את אנסה פחות) שיבושם לו.
רק מאמן עקשן ומקובע מתעקש על השניים האלה ולא מנסה לשחק עם מיכה וספורי יחד כדי לגוון את הקבוצה הזו.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 ינואר 2022, 13:43
כתבתי בדיון הזה שגם במיכה רוני לוי פוגע, כמו למשל במשחק הגביע בנתניה שדווקא אחרי שמיכה נתן כדור גדול ליחזקאל הוא החליף אותו בספורי.
ועדין, מאז תחילת הליגה, זה מרגיש שדור מיכה מנטלית לא איתנו. גם במשחקים שהוא פתח בליגה (6 משחקים), הוא לא לקח את ההזדמנות בשתי ידיים.
אני לא אומר שצריך לשחרר את מיכה בינואר, די ברור שגם אין לנו ברירה בשלב הזה ואנחנו חייבים להמשיך לקוות שהוא יגיע לעונה כי אין לנו בסגל אופציות אחרות, ואני גם מאמין שהוא מסוגל ליותר כי במשחקים הראשונים באירופה הוא דווקא שיחק נכון וטוב, אבל אני לא מסכים עם הניסיון לדחוף אותו בכוח, כולל על חשבון ספורי, בגלל סטיגמות או כי קוראים לו דור מיכה.
עד עכשיו בדקות שלו בליגה, לא משנה אם כמחליף (10 משחקים) או בהרכב (6 משחקים), הוא אכזבה אדירה.
לפני ספורי, לפני רוני לוי, לפני הכל, קודם כל דור מיכה בעצמו חייב לשדרג את עצמו, חייב להתחזק מנטלית, חייב לעלות מדרגה ביכולת.
אני מסכים ולא מסכים.
מדבריך בהודעות הקודמות התרשמתי שחשוב לך מאוד הנקודות, ואתה צודק. אבל מה עם הדרך? מה עם ההבנה שהעונה הזאת היא עונת מעבר שמטרתה בניית בסיס?

מה יהיה בעונה הבאה? מי יהיה הבסיס? ספורי שלא רק שלא עושה את הקבוצה טובה יותר, לראיה הקבוצה ביכולתה לא טובה.
אלך איתך לקיצון - נניח ולקחנו אליפות עם ההרכב והקאדר הזה, אתה חושב ששנה הבאה יהיה לנו מה למכור בליגה שוב פעם? על אירופה בכלל אין מה לדבר.

ספורי שחקן שלא בנוי על ביטחון, עובדה שהוא פרץ משום מקום פתאום, זה לא קרה כי פתאום רוני לוי מאמין בו, אלא כי הוא אינדיבידואל .

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

talb55 כתב:
19 ינואר 2022, 14:04
אני מסכים ולא מסכים.
מדבריך בהודעות הקודמות התרשמתי שחשוב לך מאוד הנקודות, ואתה צודק. אבל מה עם הדרך? מה עם ההבנה שהעונה הזאת היא עונת מעבר שמטרתה בניית בסיס?

מה יהיה בעונה הבאה? מי יהיה הבסיס? ספורי שלא רק שלא עושה את הקבוצה טובה יותר, לראיה הקבוצה ביכולתה לא טובה.
אלך איתך לקיצון - נניח ולקחנו אליפות עם ההרכב והקאדר הזה, אתה חושב ששנה הבאה יהיה לנו מה למכור בליגה שוב פעם? על אירופה בכלל אין מה לדבר.

ספורי שחקן שלא בנוי על ביטחון, עובדה שהוא פרץ משום מקום פתאום, זה לא קרה כי פתאום רוני לוי מאמין בו, אלא כי הוא אינדיבידואל .
ספורי התבגר מנטלית אחרי שנזרק לאשדוד שנה שעברה. הבין שאו שהוא משנה גישה או שהוא יהפוך לשחקן של קבוצות קטנות. את המהלך שעשה העונה לדוגמא כשהוא חוטף כדור ושולח כדור ארוך למעלה הוא בחיים לא היה עושה בעונות קודמות כי הוא בחיים לא היה רץ ונלחם להשיג את הכדור בהגנה.

אם מיכה היה מציג יכולת טובה, היה לוקח אחריות, היה באמת תורם לשטף המשחק, לאחזקה בכדור, אז היינו יכולים לנהל את הדיון, גם אם הוא לא היה מייצר מספרים, מה עדיף. אבל אנחנו כרגע לא שם. כרגע מיכה לא משפיע, לא על אחזקה בכדור (מול מכבי נתניה כשפתח בגביע הם שלטו באמצע), לא על שטף המשחק (רק במסירה לשכטר בגול נזכרתי שמיכה על המגרש כשפתח בגביע), ולכן אני כותב שלפני שבכלל נכנסים לדיון שאתם רוצים לייצר כאן, דור מיכה צריך להראות משהו כדי שיהיה בסיס לאותו דיון והוא כרגע לא עושה את זה.

גם אני הייתי משחק גם עם ספורי וגם עם מיכה מול מכבי חיפה (מדהים שספורי יצא בשביל שיוספי יישאר במגרש), אבל להגיד שזה קשור ליכולת של מיכה, לא, יותר למשאלות לב ולעובדה שאין אלטרנטיבות אחרות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מי שמסתכל רק על תוצאות ומספרים ימשיך להאמין שהקבוצה רצה לאליפות, שספורי הוא השחקן השני בטיבו בליגה ושרוני לוי עושה פלאים.

בהצלחה עם זה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
19 ינואר 2022, 13:43
אני פשוט לא אוהב את הסטנדרטים הכפולים שלך כפי שהם באים כאן לידי ביטוי.
והכי מפתיע אותי שזה מגיע ממך כי אני כן מחזיק ממך אחד שמבין כדורגל. בסוף כמו שיוסי ציין, הכדורגל שמיכה יכול לנפק הוא הכדורגל שאנחנו רוצים לראות.
אותי כאוהד מתסכל שהמאמן לא עושה הכל כדי להרוויח אותו ולהכניס אותו לעניינים. אבל לא פחות מכך מתסכל אותי שחלקים גדולים מאוד מהקהל שלנו תומך בזה.
מיכה לא טוב.. על זה אין ויכוח. השאלה מה צריך לקרות כדי שהוא יהיה טוב? אני טוען שלפני תבניות משחק של פוזשן שזה חשוב מאוד לשחקן כמוהו, צריך ביטחון
ידיעה שמאמינים בך, ובעיקר בעיקר דקות משחק. צריך להכריח את זה לקרות. אנחנו חייבים את זה לא פחות ממה שהוא חייב את זה.
בשנה הבאה רוני לוי רוב הסיכויים לא יהיה פה, ואולי יגיע מאמן חדש שדוגל בשיטת משחק שכולנו מצפים לראות, לא הייתי רוצה שדור מיכה ״ישרף״ לנו עד אז.
נכון שהאוהדים המאוד אובייקטיבים שלנו אוהבים להגיד ״אל תשימו את מיכה ומליקסון באותו משפט״. בעייני זה חרטא, כי בשיאו דור מיכה לא נפל ממלי
ועשה לא מעט דברים גדולים בכדורגל שלנו. ספורי לעומתו הוא חיית פרא, יש לו כישרון אדיר ברגליים וניצוצות של שחקן ממקומות אחרים אבל הוא לא שחקן שמסוגל לנפק
את זה לאורך זמן. וגם ה״שינוי המנטאלי״ שהוא עבר זה סוג של הייפ שלא באמת אמיתי. הוא עדיין חייב 6-7 נגיעות בכדור ״להרגיש אותה״ כמו שאומרים בשכונה לפני שהוא מוסר,
הוא עדיין סטטי מאוד וחייב לקבל את הכדור לרגל, הוא עדיין משחק למצלמות הטלוויזיה ופחות למען הקבוצה. אני סקפטי אם הוא יוכל לשנות את זה מתישהו.
ולמרות כל זאת, אני עדיין חושב שהוא בעונה גדולה ואף אחד כאן לא ציפה ממנו לתת מה שהוא נותן לנו. ולכן אני כן חושב שרוני לוי צריך לנסות את שניהם יחד כשספורי באגף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
19 ינואר 2022, 15:19
אני פשוט לא אוהב את הסטנדרטים הכפולים שלך כפי שהם באים כאן לידי ביטוי.
והכי מפתיע אותי שזה מגיע ממך כי אני כן מחזיק ממך אחד שמבין כדורגל. בסוף כמו שיוסי ציין, הכדורגל שמיכה יכול לנפק הוא הכדורגל שאנחנו רוצים לראות.
אותי כאוהד מתסכל שהמאמן לא עושה הכל כדי להרוויח אותו ולהכניס אותו לעניינים. אבל לא פחות מכך מתסכל אותי שחלקים גדולים מאוד מהקהל שלנו תומך בזה.
מיכה לא טוב.. על זה אין ויכוח. השאלה מה צריך לקרות כדי שהוא יהיה טוב? אני טוען שלפני תבניות משחק של פוזשן שזה חשוב מאוד לשחקן כמוהו, צריך ביטחון
ידיעה שמאמינים בך, ובעיקר בעיקר דקות משחק. צריך להכריח את זה לקרות. אנחנו חייבים את זה לא פחות ממה שהוא חייב את זה.
בשנה הבאה רוני לוי רוב הסיכויים לא יהיה פה, ואולי יגיע מאמן חדש שדוגל בשיטת משחק שכולנו מצפים לראות, לא הייתי רוצה שדור מיכה ״ישרף״ לנו עד אז.
נכון שהאוהדים המאוד אובייקטיבים שלנו אוהבים להגיד ״אל תשימו את מיכה ומליקסון באותו משפט״. בעייני זה חרטא, כי בשיאו דור מיכה לא נפל ממלי
ועשה לא מעט דברים גדולים בכדורגל שלנו. ספורי לעומתו הוא חיית פרא, יש לו כישרון אדיר ברגליים וניצוצות של שחקן ממקומות אחרים אבל הוא לא שחקן שמסוגל לנפק
את זה לאורך זמן. וגם ה״שינוי המנטאלי״ שהוא עבר זה סוג של הייפ שלא באמת אמיתי. הוא עדיין חייב 6-7 נגיעות בכדור ״להרגיש אותה״ כמו שאומרים בשכונה לפני שהוא מוסר,
הוא עדיין סטטי מאוד וחייב לקבל את הכדור לרגל, הוא עדיין משחק למצלמות הטלוויזיה ופחות למען הקבוצה. אני סקפטי אם הוא יוכל לשנות את זה מתישהו.
ולמרות כל זאת, אני עדיין חושב שהוא בעונה גדולה ואף אחד כאן לא ציפה ממנו לתת מה שהוא נותן לנו. ולכן אני כן חושב שרוני לוי צריך לנסות את שניהם יחד כשספורי באגף.
אין לי "סטנדרט כפול", אני פשוט חושב שבמקרה של מיכה אי אפשר להכריח.
מיכה משותף העונה באופן קבוע (10 פעמים כמחליף בליגה ו- 6 משחקים בהרכב, והוא גם היה פצוע תקופה, כלומר בכל משחק העונה שהוא היה כשיר הוא שותף), למרות שהרבה פעמים הוא לא מספק את הסחורה, כי רוני לוי מנסה, גם בכוח, להכניס אותו לעניינים.
אני לא חושב שזאת טעות, גם כי זה לא שמחכה לנו על הספסל איזה מחליף גדול שיכול להיכנס לפניו, וגם כי אנחנו חייבים שהוא יכנס לעניינים, אבל אני חושב שבכל הקשור למיכה, האשם ביכולת שלו הוא קודם כל ולפני הכל דור מיכה.
אי אפשר לאנוס את המציאות, לנסות לכפות משהו, ואז לחשוב שבגלל שאתה עושה את זה בכוח זה יצליח, זה לא עובד ככה, בטח בשחקן מהסוג אופי של מיכה.
ברגע שדור מיכה מנטלית יגיע לעונה (אנשים שוכחים אבל בחודש - חודשי וחצי הראשונים בחיפה אצילי היה רע מאוד, כי שוב יש סיבה למה השניים לא במכבי היום והמטען שהם סוחבים איתם הוא לא פשוט מבחינה מנטלית), אז זה לא ישנה שיש את ספורי, וזה לא ישנה שיש את רוני לוי על הקווים, כי אם הוא יהיה טוב הוא ישחק בהרכב כי כשהוא טוב הוא מהישראלים הטובים בארץ.

נ.ב
דרך אגב, יש לי חבר אוהד מכבי תל אביב שטוען שבכל הקרירה שלו במכבי לקח למיכה זמן להיכנס לעונה. הוא טוען שבמכבי תל אביב זה כבר היה ידוע שלפני חודש ינואר לא רואים את מיכה האמיתי. אז אולי יש כאן גם שחקן שלוקח לו זמן להיכנס לעונה ולמצוא את הקצב שלו. לא יודע. אבל שוב זה חוזר לנקודה שאם מיכה לא ירים את עצמו, אף אחד לא יעשה את זה במקומו, לא משנה גם ננסה לכפות את זה על המציאות...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אם כבר הזכרת את אצילי, אז בכר דחף אותו להרכב והמשיך לתת לו דקות על חשבון שחקנים חמים אחרים למרות שהסריח את הדשא.
בסוף זה השתלם לו.

סמל אישי של משתמש
red ultras

ForeverRed כתב:
19 ינואר 2022, 17:38
אם כבר הזכרת את אצילי, אז בכר דחף אותו להרכב והמשיך לתת לו דקות על חשבון שחקנים חמים אחרים למרות שהסריח את הדשא.
בסוף זה השתלם לו.
בול

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
19 ינואר 2022, 17:38
בסוף זה השתלם לו.
אצילי שיחק על חשבון וילדסחוט שהיה אכזבה גדולה (שער אחד בלבד כל העונה, השער היה מולנו כמובן, כמו כל הסולליך והנגרים שרק מולנו כובשים), זה לא כאילו הוא הועדף על שרי או חזיזה.
זה כמו שיוספי עם כל חוסר היציבות משחק לא מעט השנה, גם כשמסריח את הדשא, וזה בעיקר כי האלטרנטיבות הם גורדנה ופטרו'צי המאכזבים.
די ברור שעם אלטרנטיבות אחרות אצילי היה משחק פחות בחיפה בחודש וחצי הראשונים שהיה ברור שקשה לו מנטלית.

בסופו של דבר, אצילי הרים עצמו מנטלית והשנה הגיעה ההתפוצצות.
מיכה צריך לעשות את אותו הדבר. לא מקבל את התירוצים בשבילו, כאילו ספורי ורוני לוי הם הסיבה שבגללם מיכה נראה כמו שנראה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 ינואר 2022, 18:01
אצילי שיחק על חשבון וילדסחוט שהיה אכזבה גדולה (שער אחד בלבד כל העונה, השער היה מולנו כמובן, כמו כל הסולליך והנגרים שרק מולנו כובשים), זה לא כאילו הוא הועדף על שרי או חזיזה.
זה כמו שיוספי עם כל חוסר היציבות משחק לא מעט השנה, גם כשמסריח את הדשא, וזה בעיקר כי האלטרנטיבות הם גורדנה ופטרו'צי המאכזבים.
די ברור שעם אלטרנטיבות אחרות אצילי היה משחק פחות בחיפה בחודש וחצי הראשונים שהיה ברור שקשה לו מנטלית.

מיכה צריך לעשות את אותו הדבר. לא מקבל את התירוצים בשבילו, כאילו ספורי ורוני לוי הם הסיבה שבגללם מיכה נראה כמו שנראה.
אז שמיכה ישחק על חשבון שחקן אחר יחד עם ספורי לא במקום
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
19 ינואר 2022, 18:01

אתה טועה ומטעה.
הכניסה של אצילי שיבשה לחיפה את משחק ההתקפה. אפילו הקהל שלהם התרעם על כך. הוא עלה גם לפני שחקנים בכירים אחרים (לא ווילדסחוט).
בכר התעקש והרוויח. לא אומר שעם מיכה זה בהכרח יהיה דומה, אבל לבוא ולזרוק פה נתונים של כמות משחקים זה קצת לגנוב דעת. רוב הדקות שלו הגיעו בגארבג', עם הרכבים משניים ולא בצורה רציפה.
אין תחליף לדקות משחק רציפות לשחקן שכבר שנתיים לא בעניינים.

שלח תגובה