רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 01:03
לא מעניין הייפ, לא מעניין דירוגים ושטויות.
מבחינת כדורגל, כשאתה בפיגור, בקבוצה שנבנתה השנה ובאופציות הקיימות, אסור להוציא אותו. נקודה סימן קריאה. מאמן שעושה את זה הוא מאמן עם חילופים מהבית שלא מגיב למשחק והגישה שלו חובבנית.

גם היום, עם כל הביקורת, ב-60 דקות בישל גול וגם כמעט בישל עוד אחד בכדור החופשי שהרים כשגולדברג כמעט כבש שער עצמי ונגח למשקוף כדי שמיגל לא ינגח
מסכים, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהשחקן מסריח את הדשא מבחינה טקטית והגנתית. גם אם גאטוסו היה ליד בריירו הינו נראים חסרי קישור בהיעדר שחקן שסוגר אזורית את החלק שבין ההגנה לקישור.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

nitsande כתב:
08 ינואר 2022, 22:35
משחק שלישי רצוף שהוא לא טוב ולא בעניינים.
רק אומר.

עריכה... שלישי שלישי
רביעי.
לא הגיע הזמן לתת לו לנוח בצורה יזומה?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

talb55 כתב:
18 ינואר 2022, 10:57
מסכים, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהשחקן מסריח את הדשא מבחינה טקטית והגנתית. גם אם גאטוסו היה ליד בריירו הינו נראים חסרי קישור בהיעדר שחקן שסוגר אזורית את החלק שבין ההגנה לקישור.
איזה יכולת הצגנו בגביע בדקות שהוא לא היה על הדשא? חבר שואל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:02
יכול להיות שאתה צודק, אבל אתה לא מתייחס לקבוצה שפתחה בגביע? לא היו שם חיסורים?

עכשיו על אותו מטבע שמיכה חלש, איזה יכולת הצגנו עם ספורי שהוא החליף אותו?
חבר שואל..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red guy כתב:
18 ינואר 2022, 14:10
יכול להיות שאתה צודק, אבל אתה לא מתייחס לקבוצה שפתחה בגביע? לא היו שם חיסורים?

עכשיו על אותו מטבע שמיכה חלש, איזה יכולת הצגנו עם ספורי שהוא החליף אותו?
חבר שואל..
דור מיכה פתח בגביע.
דור מיכה הובא כדי להיות שחקן מוביל.
לא מעניין איזה יכולת הציגו אנסה ויחזקאל בגביע כי הם במקרה הטוב שחקנים משלימים.
מיכה קיבל את המפתחות, ולא עשה איתם כלום.
מהרגע שספורי קיבל את המפתחות הוא מעורב ב-50% מהשערים שלך והרבה בזכותו אתה איפה שאתה היום.
זה ההבדל בין שניהם.
ואת זה כותב מישהו שהיה הכי בעד מיכה בקיץ והיה הכי אנטי ספורי בקיץ. אצלי לא משחקים "שמות", ואני לא נותן הנחות למיכה כי הוא דור מיכה בדיוק כמו שאני לא מחפש את ספורי רק כי בעבר הוא היה אנטי כדורגל.
בנקודת הזמן הנוכחית, ספורי הוא אולי שחקן העונה שלנו (אם לא השחקן אז במאבק חזק עם מיגל ובריירו), בעוד שדור מיכה הוא אכזבת העונה שלנו.
עד שמיכה לא יקח את עצמו בידיים, הוא ימשיך לקבל ממני ביקורת, ואני אמשיך לטעון שכל מי שדורש לשחק עם מיכה במקום ספורי עושה את זה בגלל סטיגמות ולא בגלל כדורגל נטו כי שם ספורי עם עונת חייו ומיכה עם פחות תרומה ממה שתרם לנו תומר יוספי העונה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:16
דור מיכה פתח בגביע.
מהרגע שספורי קיבל את המפתחות הוא מעורב ב-50% מהשערים שלך והרבה בזכותו אתה איפה שאתה היום.
זה ההבדל בין שניהם.
ואת זה כותב מישהו שהיה הכי בעד מיכה בקיץ והיה הכי אנטי ספורי בקיץ. אצלי לא משחקים "שמות", ואני לא נותן הנחות למיכה כי הוא דור מיכה בדיוק כמו שאני לא מחפש את ספורי רק כי בעבר הוא היה אנטי כדורגל.
בנקודת הזמן הנוכחית, ספורי הוא אולי שחקן העונה שלנו (אם לא השחקן אז במאבק חזק עם מיגל ובריירו), בעוד שדור מיכה הוא אכזבת העונה שלנו.
עד שמיכה לא יקח את עצמו בידיים, הוא ימשיך לקבל ממני ביקורת, ואני אמשיך לטעון שכל מי שדורש לשחק עם מיכה במקום ספורי עושה את זה בגלל סטיגמות ולא בגלל כדורגל נטו כי שם ספורי עם עונת חייו ומיכה עם פחות תרומה ממה שתרם לנו תומר יוספי העונה.
ספורי נותן עונה אדירה, אם תעבור על הודעות תראה שאני אולי הראשון שטען שמיכה וספורי צריכים לשחק ביחד אבל בתנאי שלא ששמים אף אחד מהם באגף.

ספורי פותח וצריך לשחק כי בסגנון משחק שלנו של להעיף כדורים למעלה או לחפש את הנפילה באזורים המסוכנים כדי לקבל נייח, הוא בהחלט משמעותי מאוד והמספרים שלו מראים את זה.
אבל מבחינת משחק שוטף אם אני מוציא את המשחק מול בייתר הוא לא באמת עושה הרבה.

יוספי לא נתן שום תרומה מספיק עם השקר הזה.
שחקן שאם הייתי אוהד הפועל חיפה והיו מביאים אותו הייתי אומר חבל על הכסף.

בקשר למיכה הוא לא באזור אפילו. הוא לא יכול לפתוח לפני ספורי בטח לא עם המאמן הזה, אבל בוא לא נשכח שהבן אדם נזרק כל משחק ל20 דקות אחרונות שהקבוצה ברוב המקרים שומרת על תוצאה.
לא רואה איך הוא חוזר להשתלב בקבוצה אבל בוא לא נעשה ממנו מה שהוא לא (כמו שמליקסון אצל אלישע לא היה מה שנראה).
אגב בגביע מיכה תן כמה כדורים טובים שהיו חייבים להסתיים בשער.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:02
תגיד לחבר שאם הוא בעצמו לא ישאל, הוא לא ידע את התשובה.
כמו שאני בטוח שאתה לא מסנג'ר על ספורי אני לא מסנג'ר על מיכה. מה שכן, אני חושב שבנקודת הזמן הזאת, זה הזמן האופטימלי לתת למיכה את הקרדיט שהוא לא זכה לקבל מהרגע הראשון. אתה יכול להגיד שפתח בגביע, אבל האם זה פייר? האם אתה מאמין שהוא קיבל את מלוא הקרדיט והביטחון שעכשיו זה "הזמן והקבוצה שלו" ? אני בטוח שלא.
שחקן זו משוואה לא פתורה, הכישרון זה המרכיב הכי קטן במשוואה הזאת, הביטחון והסינרגיה עם שאר הקבוצה חשובים יותר - ובשניהם לא נעשה איתו חסד - בקבלת קרדיט במשחקים בהם פתח ההרכב השני, ורמת המתח הייתה נמוכה, ובטח שלא קיבל את הביטחון שמגיע לו מהאדון היושב בראש.

להזכירך ולהבדיל אלף הבדלות, מליקסון בשיבה לארץ. אני מבטיח לך שאם מיכה יקבל את הקרדיט שלושה ארבעה משחקים בטמפו גבוה ולא יספק את הסחורה, אני הראשון שיגיד שטעה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:16
דור מיכה פתח בגביע.
זה ההבדל בין שניהם.
אשאל אותך את השאלה הבאה - האם אתה חושב שספורי עושה את הקבוצה טובה יותר? נכון יש לו קסמים וואו, אבל אני מעדיף שחקן עם קסמים פחות נוצצים שתומך, רץ ועושה הכל בשביל לעזור לקבוצה.
אתה יודע מה הכי בלט לי אתמול? שלמיכה ושכטר יש גנים צהובים, כי הם צועקים רצים ורבים (יחד עם בריירו ומיגל) ואצלנו בדגש אל ספורי, הגנים האלה רצסיביים.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

כל מאמן בעל הבנה מינימאלית יעדיף אתת מיכה מאשר את ספורי, או במקסימום לשלב אותם ביחד.
מוכר אותו לאמירויות בכמה שיותר כסף ועדיף שזה יהיה בינואר.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

כמו שכבר רשמתי בעבר, ספורי כרגע משטח את העקומה. מה שהיה עד לא מזמן זה יוצא הדופן, מה שהוא נותן כרגע זו היכולת האמיתית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

talb55 כתב:
18 ינואר 2022, 15:34
אשאל אותך את השאלה הבאה - האם אתה חושב שספורי עושה את הקבוצה טובה יותר? נכון יש לו קסמים וואו, אבל אני מעדיף שחקן עם קסמים פחות נוצצים שתומך, רץ ועושה הכל בשביל לעזור לקבוצה.
אתה יודע מה הכי בלט לי אתמול? שלמיכה ושכטר יש גנים צהובים, כי הם צועקים רצים ורבים (יחד עם בריירו ומיגל) ואצלנו בדגש אל ספורי, הגנים האלה רצסיביים.
אני חושב שבלי ספורי אנחנו היום באזור של מכבי.
מתחילת השנה מדברים על לתת למיכה קרדיט רק כי קוראים לו דור מיכה, בהתעלם מהעובדה שבכל פעם ששיחק בליגה העונה הסריח את הדשא.
אני בעד שהוא יוכיח את עצמו בדקות שהוא מקבל, ושלא יקבל את חולצת ההרכב רק בגלל הרזומה שלו או השם שלו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כדורגלן משה צריך גם בטחון ואמונה מהמאמן שלו.
מסכים אתך שמיכה אכזבה אבל תסתכל על הצד של מיכה גם , כמה שהוא יהיה הכי טוב בעולם באימונים ספורי ישחק ואז מיכה במקרה הטוב יכנס דקה 70 .
המאמן לא נוצן את הבטחון למיכה בדקות משחק, גם בגביע מיכה ידע שהוא יוחלף על ידי ספורי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

עכשיו שיש שחקן שיכול לבנות את המשחק מאחור (מרטינס) וגם אמור לדעת לעשות הגנה (שיחק גם 6 בלגיה ווארשה)
ולידו יש גרזן (בראיירו), אז אפשר לשלב את ספורי ומיכה יחד.
זה ייתן הרבה יותר אופציות מקדימה.
מיכה עם מסירות עומק סטייל הגביע, וספורי עם נייחים ובעיטות טובות.
הדבר שחייבים לדרוש מכולם זה לעשות הגנה כמו שצריך וללחוץ.
מי שלא בראש שלו אז שישב בחוץ.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הראל כתב:
18 ינואר 2022, 18:29
כדורגלן משה צריך גם בטחון ואמונה מהמאמן שלו.
מסכים אתך שמיכה אכזבה אבל תסתכל על הצד של מיכה גם , כמה שהוא יהיה הכי טוב בעולם באימונים ספורי ישחק ואז מיכה במקרה הטוב יכנס דקה 70 .
המאמן לא נוצן את הבטחון למיכה בדקות משחק, גם בגביע מיכה ידע שהוא יוחלף על ידי ספורי .
בגביע ספורי בכלל לא היה אמור להיכנס.
נכנס רק בגלל שלא הובלנו.
למרות שגם שם הגאון הוציא את מיכה התקפה אחרי שהעמיד את רוקאביצה מול שוער.
בכל זאת רוני לוי, שלא חלילה יחשוב מחוץ לקופסא.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

shacharb כתב:
18 ינואר 2022, 18:44
עכשיו שיש שחקן שיכול לבנות את המשחק מאחור (מרטינס) וגם אמור לדעת לעשות הגנה (שיחק גם 6 בלגיה ווארשה)
ולידו יש גרזן (בראיירו), אז אפשר לשלב את ספורי ומיכה יחד.
זה ייתן הרבה יותר אופציות מקדימה.
מיכה עם מסירות עומק סטייל הגביע, וספורי עם נייחים ובעיטות טובות.
הדבר שחייבים לדרוש מכולם זה לעשות הגנה כמו שצריך וללחוץ.
מי שלא בראש שלו אז שישב בחוץ.
ניתוח ריאלי ומדוייק...

הרבה כפיות טובה בתגובות. פתאום תוצאות ומספרים לא חשובים.

מכל ניהול המשחק והחילופים אתמול, החילוף של ספורי היה החילוף הכי מטומטם השנה.

שלח תגובה