רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
18 ינואר 2022, 00:01
הוא לא שווה דאבל פיגרס.
התפלק לו. נייח פה, הפצצה מקילומטר שם.
הוא לא מתאים לסגנון שאני מצפה לראות מהקבוצה שלי.
בדיוק כמו המאמן שלו.
אוקיי אז גם 6-6 מבחינתי זה סבבה. אין שום דבר בשוק, כלום. צריך להמשיך ולהאמין בספורי ומיכה ולקוות שזה יתחבר בעונה הבאה.
לגבי הסגנון של הקבוצה, גם ז'וסוואה נקלע לאותה סיטואציה בעונה שעברה. זה הרבה מאמן שנשען על איכויות שלא קשורות למשחק ההתקפה בו הוא מתקשה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

על מה אתם מדברים? תנו לי אותו בכל הנייחים שלא עברו את השחקן הראשון במחצית השנייה ואנחנו כובשים היום.
אנחנו הקבוצה עם הנוגחים הכי טובים הליגה היום, אתם מבינים איזה כלי זה מרים טוב? אפשר לחשוב מי נכנס במקומו, הגופה של מיכה ועוד יוספי נשאר במגרש.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

משה , הוא כבר שלושה משחקים אחרונים גם לא עובר את השחקן הראשון בקרנות .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

וואלה, הייתי בטוח שהוא זה שבישל היום את הגול לבאריירו ליד הקרן אחרי שקיבל כדור חוזר מהקרן הראשון שהרים…

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אז שחקן שמריצים אותו לאיזה שחקן עונה ומציירים איזו תלות מצויירת בו יכול לתרום רק כמרים קרנות.
אפשר גם להחתים את ערן לוי, ישדרג אותנו בימים חלשים של רמזי.

השחקן היחיד שיש בו באמת תלות והוא מסוגל ליצור בכל מצב זה אספרייה.
שכטר גם היום וגם בנתניה עשה דברים יפים.
השאר ביצים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

היה יותר מקום להוציא את רוקאביצה מאשר אותו, נכון שלא עשה יותר מדי אך היינו צריכים את השחקן הזה שגם יכול לבעוט מ-18-20 מטר.
כרגע רק בגלל שוק דל לא הייתי מוכר אותו גם בעסקה טובה, בקבוצה אמיתית כזו שיוזמת ויוצאת קדימה במטרה לשטוף את הדשא (כפי שהיינו רוצים להיות) ולא כזו שבנויה רק על נייחים והברקות של שחקנים במהלכים אישיים הוא סביר להניח לא ימצא את עצמו, לצערנו גם המספרים שלו כרגע מתחילים להתיישר, כל הבאז סביבו מתחיל להוריד אותו קצת, מקווה שבמשחקים הנוחים שמצפים לנו כעת הוא יחזור לעצמו בתקווה לעסקה בקיץ.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

בעקרון אני לא יכול לסבול אותו
הוא סטטי, רוצה כל הזמן כדור לרגל, חייב לגעת 5-6 נגיעות לפני שמשחרר ועדיין היום זו הייתה החלטה טיפשית של מאמן טיפש להוציא אותו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
17 ינואר 2022, 23:55
לוותר על שחקן ששווה דאבל פיגרס/קרוב לדאבל פיגרס בכל המסגרות זה לא לעניין.
מי שישמע מה יש בשוק.

כן צריך להוריד ממנו את התלות בצורה משמעותית וזה לא יקרה עד שלא יגיע קשר 8 (נקווה שהגיע) ולפחות שני שחקני אגף נוספים.
אי אפשר להחתים שחקנים אנטי כדורגל, מאמן אנטי כדורגל, ואז להתלונן על הכדורגל. ספורי הוא חבילה שלמה לקבוצות קטנות ומגרשי 7×7. באינטנסיביות של ליגת על, כחלק מקבוצה דומיננטית ובתפקיד כל כך מרכזי כ-10, הוא רחוק מאוד מהדרישות. כל הנייחים שבעולם לא ישנו את זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שוב אני שואל, נכנס מליקסון מהספסל? היה את ראדי באמצע כשהוציאו אותו? אתה משחק עם היד שיש לך. הוא בחיים לא יוצא כשיש את יוספי על הדשא והוא גם לא צריך לצאת בשביל החיקוי הקפריסאי של מיכה.
בסוף את הכדור לגול היום שוב הוא נתן. כדורגל בסוף זה עניין של מספרים והוא השנה אחראי ל-50% מהשערים שלנו. רק מאמן עם חילופים מהבית מוציא אותו בפיגור ועוד באלטרנטיבות הקיימות היום בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אתה מאוד מגזים ומשליך על ספורי בעיות שלא בהכרח קשורות אליו.
כמו שאמרתי יש דמיון לז'וסוואה בעונה שעברה, כשתהו אם "אפשר לשחק כדורגל עם שחקן שכל הזמן דורש את הכדור לרגל" וזה.

בכל אופן מסכים שספורי עדיין יכול וצריך להשתפר הרבה, כל עוד הוא ממשיך בגישה הנוכחית השמיים הם הגבול.
אני חושב שלקבוצה יכול להיות פוטנציאל התקפי מעניין מאוד עם הכלים הנוכחיים + רכש נקודתי וכמובן מאמן חדש.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 00:44
שוב אני שואל, נכנס מליקסון מהספסל? היה את ראדי באמצע כשהוציאו אותו? אתה משחק עם היד שיש לך. הוא בחיים לא יוצא כשיש את יוספי על הדשא והוא גם לא צריך לצאת בשביל החיקוי הקפריסאי של מיכה.
בסוף את הכדור לגול היום שוב הוא נתן. כדורגל בסוף זה עניין של מספרים והוא השנה אחראי ל-50% מהשערים שלנו. רק מאמן עם חילופים מהבית מוציא אותו בפיגור ועוד באלטרנטיבות הקיימות היום בקבוצה.
היה חייב להעביר אותו לשחק חלוץ שני, טעות.
את עניין הכושר הגופני כבר לא נתקן עם הצוות הקיים, ע״ע שכטר, ספורי ושות׳ עם כושר ל40 דקות(מחשבה לקיץ).

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

וואו, נתן כדור לגול זה באמת חזק. גניבת דעת רצינית בנוהל.
אף אחד לא אומר שהוא היה צריך לצאת.
כן יש טענות שהייפ מוגזם, הוא לא באמת תורם במשחק חי, בטח לא במשחקים כאלה.
זה הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

ההייפ מוגזם זה ברור. רק יוסיפוביצ'ים שרואים תקצירים מנפחים אותו.
מהאוהדים שלנו לא יצא לי לראות כמעט אף אחד שחושב שהוא איזה עוגן שאפשר לבנות סביבו את הקבוצה כמה שנים קדימה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לא מעניין הייפ, לא מעניין דירוגים ושטויות.
מבחינת כדורגל, כשאתה בפיגור, בקבוצה שנבנתה השנה ובאופציות הקיימות, אסור להוציא אותו. נקודה סימן קריאה. מאמן שעושה את זה הוא מאמן עם חילופים מהבית שלא מגיב למשחק והגישה שלו חובבנית.

גם היום, עם כל הביקורת, ב-60 דקות בישל גול וגם כמעט בישל עוד אחד בכדור החופשי שהרים כשגולדברג כמעט כבש שער עצמי ונגח למשקוף כדי שמיגל לא ינגח

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

איך אתם מדברים על איך ספורי במשחק נע כשאין לנו שום תבנית התקפה במשחק נע, זה לא שהוא מפספס מסירות פשוטות. במעברים ובנייחים הוא היה היום הכלי המסוכן שלנו ורוני עשה טעות כשהוציא אותו.

הוא יכול וצריך לשחק עם מיכה ביחד. מיכה מתחיל באגף ורמזי חלוץ 2, כך היה גם בתחילת העונה נגד הפולנים ובישלו אחד לשני יופי. גם אפשר לחשוב על המילה האסורה חילופי מקומות תוך כדי משחק ולא בהוראת מאמן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה