רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

צריכים להגיד את האמת, השוק הישראלי מודל 2019 היה דל, חסר באיכות, כשהדור של שחקנים כמו מליקסון, ורמוט ובוזגלו, הוחלף בדור חלש מאוד עד למצב ששחקן כמו מתן חוזז שפעם היה מקסימום שחקן הרכב בהפועל חיפה הופך להיות שחקן הרכב במכבי (ועוד כשהיא עונה שנייה מפרקת את הליגה).
אז שחקן כמו ספורי אחרי העונה וחצי שנתן (עונה בהפועל וחצי עונה בנתניה) נחשב שחקן מבוקש בשוק. ועדין, לא היינו צריכים ליפול שם. גם כי העמדה הקלאסית שלו היא עמדה שאנחנו מלאים בה בשחקנים לא פחות טובים וגם טובים יותר (ועוד אחרי זה ברק הוסיף גם את זוסואה למאבק על אותה עמדה), וגם כי הוא מנוגד לכל מה שהכריזו שבונים השנה. שחקן עם אגו ומניירות, גם על המגרש כשהוא תמיד מכדרר עם ראש בדשא ולא מחפש בכלל להרים ראש ולמסור לחבר לקבוצה או כשהוא בועט מכל מצב וטווח.
ונגיד ובגלל סיבות כאלה ואחרות החלטת לרכוש אותו, ואז אתה רואה שהוא לא רק שלא תורם אלא אפילו פוגע בקבוצה, למה להמשיך לפתוח איתו? ואם הוא פותח שלפחות יראה גרף שיפור. אחרי ההפסד בטרנר לבני יהודה עומרי אפק הראה איך בשתי התקפות רצופות הוא העדיף לבעוט מטווח רחוק מאוד לשמיים במקום להעמיד שחקן מול שוער עם פרגון פשוט. במשחק האחרון מול בית״ר, שוב בעט דרדלה מרחוק במקום לשים את מרין שעשה תנועה נכונה מול שוער. עצם העובדה שספורי חוזר על טעויות שעשה (כמו איבוד הכדור בגול שני של מכבי חיפה, איבוד זהה לאיבוד שלו מול חיפה בשנה שעברה שהפסיד להפועל תמשחק), מלמד שגם מבחינת הבנת משחק ושכל כדורגל הוא לא מתאים לנו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:דראפיץ וברדה לא יודעים להמציא את עצמם מחדש. הם שניים מהמאמנים הכי מקובעים במדינת ישראל ולכן כבר היו קריאות השנה מצד אוהדי נתניה שיתפטרו.
אני פחות התחברתי לטענות של אוהדי נתניה שהם מקובעים, ולא יודעים להשפיע על המשחק עצמו, ומשחקים באותו סגנון לא משנה מי מולם ולא לומדים מטעויות, ואז ראיתי אותם השנה מולנו בטרנר והבנתי את הטענות שלהם. אפרופו המשחק בטרנר, אם הקבוצה שלנו מציגה יכולה דומה היא נשחטת.
אז עם כל הכבוד, הדשא של השכן לא ירוק יותר, והמזל של נתניה שלוח משחקים קל, עם קצת מזל בניצחון הראשון שהשיגו, הוציא אותם מהמשבר שהיו כי הם היו בנפילה חופשית וסחרור שהיה יכול להוביל אותם להתרסקות.
עובדה שבכל עונה, עם סגל קצת אחר, אחרי שלקחו להם כלים מרכזיים - הם יודעים בסופו של דבר לחבר אותו ולעשות קבוצה טובה.
זה נכון שהם מקובעים ומתקשים לבצע התאמות מסוימות, לכן גם רשמתי שיש להם תקרה, אך הם צמד מאמנים מצוין ביחס לקיים בליגה שאין לי ספק שאם תתן להם את הסגל שלנו הם יוציאו ממנו יותר.
מול בית"ר נראינו הרבה יותר פאתטיים מאשר הם הם נראו פה. והם שיחקו בחוץ, אנחנו בבית.

עונה שעברה עקפנו אותם בעיקר בגלל קריסה שלהם. נראה העונה מה יהיה. ויש להם אולי איזה חצי תקציב ממה שיש לנו.
על נכסים שהם יצרו בסגל לעומתנו עדיף לא להרחיב.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ממן הוכיח אתמול (פעמיים) שבעיטה מדויקת, לאו דווקא חזקה, טובה פי אלף מפצצה שהורגת ציפורים.
לתשומת לב מר ספורי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

delta7 כתב:ממן הוכיח אתמול (פעמיים) שבעיטה מדויקת, לאו דווקא חזקה, טובה פי אלף מפצצה שהורגת ציפורים.
לתשומת לב מר ספורי.
כשמשחקים בנגיעה הכל הופך לפשוט יותר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אתמול זה לא מדד לכלום. הנאביות של אשדוד זה המתנה הכי גדולה שיכולנו לקבל

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הרבה זמן לא היה לי אנטי לשחקן כמו שיש לי אליו.
אגואיסט, טיפש, אנטי כדורגל. מה שמפחיד שבניגוד לשחקנים קודמים באיכות הזאת שהיו מסורבלים ולכן הטיפשות שלהם והאגואיסטיות שלהם בלטה, הוא בגלל כל מיני תכונות מולדות מצליח להסתיר את האנטי כדורגל שלו מהרבה אוהדים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

קלינגר פלט שהם החתימו שני שחקנים ואז תיקן, עומדים להחתים...

יש לי תחושה קשה מאוד שזה ממן וספורי
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

nitsande כתב:קלינגר פלט שהם החתימו שני שחקנים ואז תיקן, עומדים להחתים...

למה קשה? הלוואי

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

yedidel כתב:
למה קשה? הלוואי
כי אז היכולת ורמת המחויבות היום בעיתיות מאוד

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Tal_Hbs כתב: כי אז היכולת ורמת המחויבות היום בעיתיים מאוד
בדיוק
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:קלינגר פלט שהם החתימו שני שחקנים ואז תיקן, עומדים להחתים...

החלום הכי גדול שלי בינואר זה שאחרי המשחק היום ספורי ישאר עם אנשי הפועל תל אביב ויעבור אליהם ממחר בבוקר.
שווה אפילו לשלם להם עוד חצי מיליון יורו כדי שיקחו אותו חזרה.
שנים לא היה לנו שחקן אגואיסט, טיפש ומחריב התקפות כמוהו. אנטי כדורגל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Tal_Hbs כתב: כי אז היכולת ורמת המחויבות היום בעיתיות מאוד
כי בשבועות אחרים זה היה אחרת?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חבל שהעמודים הראשונים נמחקו, היה אפשר לראות שכולנו אמרנו שזה בדיוק מה שזה יקרה.
כרכש לאמצע זה היה מטופש מאוד לשלם עליו חצי מיליון יורו, לשים אותו באגף... נגמרו המילים.

ואחזור על עצמי בפעם המיליון, לא מאשים אותו, מאשים אך ורק את מי שהביא אותו וסידר לו חוזה ארוך טווח כדי שיהנה יופי יופי מהפיצויים שיקבל מאלונה בעוד שנה וחצי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: החלום הכי גדול שלי בינואר זה שאחרי המשחק היום ספורי ישאר עם אנשי הפועל תל אביב ויעבור אליהם ממחר בבוקר.
שווה אפילו לשלם להם עוד חצי מיליון יורו כדי שיקחו אותו חזרה.
שנים לא היה לנו שחקן אגואיסט, טיפש ומחריב התקפות כמוהו. אנטי כדורגל.
לא הבנתי מה אתה מצפה משחקן שהוא לא שחקן לא היה שחקן אגף ולא יכול להיות שחקן אגף.
תבוא בטענות למי ששם אותו שם ומתעקש לשים אותו שם.

E26

שליחה על ידי E26 »

מעדיף את נאסר אלף פעם עליו.
אפשר לחתום את הדיון הזה

שלח תגובה