רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: רמזי ספורי סיכם ל5 שנים

שליחה על ידי ForeverRed »

כמה שחקנים יש בסגל שמסוגלים לשחק כחלק משלישיית קישור, להיות מעורבים בהנעת הכדור ולהביא מספרים?

ממן (לא אתפלא אם ישוחרר)? נייגל? שניהם יותר חלוצים מקשרים.

אני חושב שבמשחקים רבים שלישיית הקישור תורכב גם משחקן אופנסיבי. אפילו באר שבע הגדולה נאלצה להושיב לעיתים את ראדי על הספסל ולהציב את מליקסון במקומו בשביל להוסיף יצירתיות ולפרוץ בונקרים.

זה מה שספורי יצטרך להביא, מבלי להיכנס לשאלה האם הוא מסוגל או לא.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב:כמה שחקנים יש בסגל שמסוגלים לשחק כחלק משלישיית קישור, להיות מעורבים בהנעת הכדור ולהביא מספרים?

ממן (לא אתפלא אם ישוחרר)? נייגל? שניהם יותר חלוצים מקשרים.

אני חושב שבמשחקים רבים שלישיית הקישור תורכב גם משחקן אופנסיבי. אפילו באר שבע הגדולה נאלצה להושיב לעיתים את ראדי על הספסל ולהציב את מליקסון במקומו בשביל להוסיף יצירתיות ולפרוץ בונקרים.

זה מה שספורי יצטרך להביא, מבלי להיכנס לשאלה האם הוא מסוגל או לא.
יכול להיות, עדיין לא ראינו אפילו אם התכנון הוא ל3ית קישור.
אם הכוונה לקשר ההתקפי מבין ה3 אז יש לנו כבר כאלה ובקלות אפשר למצוא מישהו נכון יותר מספורי בעיני.

במקרה הכי גרוע שומר משבצת וכסף לחלון הבא או הבא אחריו, מבטיח לך שזה הדבר הבריא יותר אחרי שנבין הלכה למעשה מה יש ומה איו.
ההחתמה היחידה שהרגישה לי כמו התפזרות גרידא הקיץ, ימים ידברו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

RedBend כתב: יכול להיות, עדיין לא ראינו אפילו אם התכנון הוא ל3ית קישור.
אם הכוונה לקשר ההתקפי מבין ה3 אז יש לנו כבר כאלה ובקלות אפשר למצוא מישהו נכון יותר מספורי בעיני.

במקרה הכי גרוע שומר משבצת וכסף לחלון הבא או הבא אחריו, מבטיח לך שזה הדבר הבריא יותר אחרי שנבין הלכה למעשה מה יש ומה איו.
ההחתמה היחידה שהרגישה לי כמו התפזרות גרידא הקיץ, ימים ידברו.
אין ספק שהמחשבה על ספורי היא בתור מחליף לממן ואפילו קצת מליקסון.
התקווה שהוא יוכל לתת בעת הצורך יכולת טקטית בתור שחקן אמצע שממן לא יכל לספק + היכולת לשחק באגף בעת הצורך(ולאפשר שינויים תוך כדי המשחק, מה שממן לא אפשר)

הפועל באר שבע בשנה שעברה הייתה הקבוצה שהבקיעה הכי מעט שערים מחוץ לרחבה בליגה. הוא יוכל לעזור גם בזה.

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

חושב שהוא דווקא רכש טוב.. בן 23(בגיל של דן ביטון), 8 שערים עונה שעברה, בעיטה מעולה בשתי רגליים שחקן די פיזי ויש לו עוד לאן להתפתח. יגיע לשיא בגיל 27 ככה..
יכול להיות אחלה שיחוק נקווה שיתחבר טוב ושיהיה בריא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yakar כתב:
התקווה שהוא יוכל לתת בעת הצורך יכולת טקטית בתור שחקן אמצע שממן לא יכל לספק + היכולת לשחק באגף בעת הצורך(ולאפשר שינויים תוך כדי המשחק, מה שממן לא אפשר)

הפועל באר שבע בשנה שעברה הייתה הקבוצה שהבקיעה הכי מעט שערים מחוץ לרחבה בליגה. הוא יוכל לעזור גם בזה.
זה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yakar כתב:

בכנות? לא חושב שהוא הולך לספק את מה שאתה כותב.
לא ברמה הטקטית ולא ביכולת לשחק באגף, לא ראיתי שומדבר מיוחד שיגרום לחשוב שזה מה שנראה.
זה לא שהוא הולך לקבל כאן 30 משחקים בעונה כמו שהיה מוביל בהפועל תא והביטחון בשמיים. ונתן שערים ובישולים ברמה אינדיבדואלית (!) במה שהקנה לו כרטיס יציאה מהלבל הזה של קבוצות בסדר גודל של פלייאוף תחתון. זה לא מה שאמור לשחק תפקיד בשיקולים שלנו. העונה הבאה מבחינתו תהיה אחרת לגמרי, אני בספק גדול אם הוא קרוב ללהבין את זה ולהיות מוכן לזה.
בעמדה הזו שלו כדי לשחק כמות כזאת של משחקים אצלנו צריך שיהיה משהו מעבר, לא בטוח שבארגז כלים שלו יש את החבילה שאתה מתאר.

העניין הוא שהוא מגיע עם טייטל מסוים של ה-כוכב של הקבוצה האחרונה שלו ויצפה לסוג של המשכיות. כשהיא לא תגיע והביטחון ייפגע הדרך למטה עלולה להיות קצרה.

באמת שאני לא יודע למה אני פסימי לגבי סיכוי ההצלחה שלו, זה לא משהו טיפוסי אצלי. לא יודע בדיוק לשים את האצבע על מה ואיך, אבל זה נראה לי כמו כרוניקה של כישלון ידוע מראש הלוואי ואני טועה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

RedBend כתב: בכנות? לא חושב שהוא הולך לספק את מה שאתה כותב.
לא ברמה הטקטית ולא ביכולת לשחק באגף, לא ראיתי שומדבר מיוחד שיגרום לחשוב שזה מה שנראה.
זה לא שהוא הולך לקבל כאן 30 משחקים בעונה כמו שהיה מוביל בהפועל תא והביטחון בשמיים. ונתן שערים ובישולים ברמה אינדיבדואלית (!) במה שהקנה לו כרטיס יציאה מהלבל הזה של קבוצות בסדר גודל של פלייאוף תחתון. זה לא מה שאמור לשחק תפקיד בשיקולים שלנו. העונה הבאה מבחינתו תהיה אחרת לגמרי, אני בספק גדול אם הוא קרוב ללהבין את זה ולהיות מוכן לזה.
בעמדה הזו שלו כדי לשחק כמות כזאת של משחקים אצלנו צריך שיהיה משהו מעבר, לא בטוח שבארגז כלים שלו יש את החבילה שאתה מתאר.

העניין הוא שהוא מגיע עם טייטל מסוים של ה-כוכב של הקבוצה האחרונה שלו ויצפה לסוג של המשכיות. כשהיא לא תגיע והביטחון ייפגע הדרך למטה עלולה להיות קצרה.

באמת שאני לא יודע למה אני פסימי לגבי סיכוי ההצלחה שלו, זה לא משהו טיפוסי אצלי. לא יודע בדיוק לשים את האצבע על מה ואיך, אבל זה נראה לי כמו כרוניקה של כישלון ידוע מראש הלוואי ואני טועה.
אני מסכים איתך לגמרי. הוא יושב בול על המשבצת של ממן שבעצמו לא שחקן הרכב כרגע

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אתם לא מתייחסים ליום שאחרי מליקסון ואולי אחנו כבר אחריו.
ספורי הוא לא מליקסון, אבל ימלא בין היתר את המשבצת שלו בשלישית הקישור לעיתים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
manutd

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי manutd »

אנחנו חייבים להבין כמה דברים לגבי ספורי,
ספורי שיחק במועדון ענק אבל בקבוצה קטנה , מחשבה של כל שחקן התקפי שמשחק בקבוצה קטנה היא לנפח את הסטטיסטיקה שלו כדי לעבור לשלב הבא.
אנחנו השלב הבא שלו ואני בטוח שהאנוכיות שיש לו קצת במשחק תתחיל להעלם כי הוא מבין שהוא כבר נמצא במקום אחר.
אני מאוד אוהב את עידן ורד , אני חושב שהוא השחקן קו הכי טוב בליגה (חוץ מבוזי) ואם תבחנו את הסטטיסטיקה בין ספורי לורד תגלו יתרון לספורי.
תמיד תזכרו שספורי בן 23 , עבר כבר בקבוצות עם לחץ גדול והנתונים האישיים שלו מעולים.
בעידן שבו דולב חזיזה עולה מיליון יורו , לקבל את ספורי בחצי מיליון יורו זה הימור מושכל והגיוני.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אם אני מציב את ספורי מול ממן, יש הרבה יותר פלוסים אצל הראשון.
מקווה שהשני ישוחרר כי הם באמת דורכים אחד לשני על הרגליים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אוחנה עזב, מליקסון ייעדר כמה חודשים ואנחנו לא יודעים איזה מאור נקבל בטח בגילו, איזה עוד שחקן אמצע בקישור חוץ מחנן ממן יש לנו שיכול לתת מספרים?
יש לפעמים הימורים שאפשר לקחת, ספורי הוא הימור כזה בטח בשכר שלו שהוא יחסית סביר, הבעיה היחידה כמו שאמרו לפני שהחתימה היא לחמש שנים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

bs war כתב:אם אני מציב את ספורי מול ממן, יש הרבה יותר פלוסים אצל הראשון.
מקווה שהשני ישוחרר כי הם באמת דורכים אחד לשני על הרגליים
לא רואה שום קבוצה שתיקח את ממן.
הפועל הולכת על קאניוק וזה די תוקע אותנו איתו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ForeverRed כתב: לא רואה שום קבוצה שתיקח את ממן.
הפועל הולכת על קאניוק וזה די תוקע אותנו איתו.
הפועל חיפה
נתניה
בני יהודה

בניגוד לאחרים הוא יוצא מפה עם יחצ של שחקן שחקן.

לא משחררים אותו בגלל כישרון אלא בגלל אופי, זה לא מדד בהרבה מקבוצות ליגת העל

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא חושב שממן יעזוב.
אם מסתכלים על הקישור המרכזי שאיתו סיימנו את שנה שעברה:
אוגו, טאפוקו, סאבו, מליקסון, ממן, יוספי, קבהא ומיכאל אוחנה, אז מדובר ב-8 שחקנים על שלוש עמדות (במידה ומשחקים עם 3 קשרי אמצע).
רואים שמדובר באותה כמות של קשרים כמו השנה:
ממן, יוספי, קבהא, סבג, קלטינס, ספורי, שמיר וקשר זר שכניראה יגיע, שוב מדובר ב-8 שחקנים על שלוש עמדות (כרגע מוציא את מליקסון מהמשוואה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:לא חושב שממן יעזוב.
אם מסתכלים על הקישור המרכזי שאיתו סיימנו את שנה שעברה:
אוגו, טאפוקו, סאבו, מליקסון, ממן, יוספי, קבהא ומיכאל אוחנה, אז מדובר ב-8 שחקנים על שלוש עמדות (במידה ומשחקים עם 3 קשרי אמצע).
רואים שמדובר באותה כמות של קשרים כמו השנה:
ממן, יוספי, קבהא, סבג, קלטינס, ספורי, שמיר וקשר זר שכניראה יגיע, שוב מדובר ב-8 שחקנים על שלוש עמדות (כרגע מוציא את מליקסון מהמשוואה).
וזה המון. וגם שנה שעברה זה היה המון.

שלח תגובה