הפועל ב"ש- לאצ'י, חמישי, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש- לאצ'י, חמישי, 20:30, טרנר

שליחה על ידי yossi »

שמיר היה הכי טוב לדעתי.
סה"כ יש עם מה לעבוד, קבוצתית היו גם כמה מהלכים יפים, אין ספק שחסר ברק מקדימה.

לספורי יש הרבה כדורגל, חייב לקחת מגולדנברג מיץ של מודעות עצמית.
הופעה ששיקפה יפה מה שאוהדי הפועל אמרו - שחקן עם יכולות, אבל כזה שגם ישגע אותך בקבלת החלטות.
אם בכר יצליח לבגר אותו מבחינה מחשבתית, נרוויח שחקן שחקן.
חילק כמה כדורים מעולים.

מרין מוכשר, יש לו כושר גופני מטורף. נראה שגם באינטנסיביות גבוהה נשאר לו חמצן במוח וזו תכונה שאין להרבה שחקנים (אהמ זריהן אהמ).
היה מאוד מפוזר היום, הרבה פעמים יכל לנסות לשרוף את המגן על הקו ובחר שוב ושוב ללכת לאמצע, צריך לגוון את עצמו יותר. ראינו במהלך שהוביל לגול שהוא מסוגל לעשות את התנועה לקו ולהוציא רוחב טוב.
הוא צריך עוד ביטחון ועוד הרבה עבודה, משהו בו היה לי קצת עצור, אבל יש עם מה לעבוד ואני אופטימי לגביו. הוא עוד יפתח.

אני עם bs war לגבי ויטור. החלוץ שלהם הסתובב עליו, מאבקים שפעם היה מנצח בקלות הפעם הלכו יותר קשה.
סומך עליו שירים את הרמה.

בן ביטון במחצית ראשונה לא טובה, בהמשך השתפר.
מקווה שאורן עובד חזק כי עוד נצטרך אותו, אורן הישן והטוב הוא כלי התקפי שכל קבוצה יותר מתשמח לקבל.

ולגמרי לאזרח את השופט.
החוק החדש עם החילוף פשוט תענוג. מהדברים שאתה חושב על איך לא עשינו את זה עד עכשיו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:שמיר היה הכי טוב לדעתי.

הופעה ששיקפה יפה מה שאוהדי הפועל אמרו - שחקן עם יכולות, אבל כזה שגם ישגע אותך בקבלת החלטות.
חילק כמה כדורים מעולים.

מרין מוכשר, יש לו כושר גופני מטורף. נראה שגם באינטנסיביות גבוהה נשאר לו חמצן במוח וזו תכונה שאין להרבה שחקנים (אהמ זריהן אהמ).
היה מאוד מפוזר היום, הרבה פעמים יכל לנסות לשרוף את המגן על הקו ובחר שוב ושוב ללכת לאמצע, צריך לגוון את עצמו יותר. ראינו במהלך שהוביל לגול שהוא מסוגל לעשות את התנועה לקו ולהוציא רוחב טוב.
הוא צריך עוד ביטחון ועוד הרבה עבודה, משהו בו היה לי קצת עצור, אבל יש עם מה לעבוד ואני אופטימי לגביו. הוא עוד יפתח.

אני עם bs war לגבי ויטור. החלוץ שלהם הסתובב עליו, מאבקים שפעם היה מנצח בקלות הפעם הלכו יותר קשה.
סומך עליו שירים את הרמה.

מקווה שאורן עובד חזק כי עוד נצטרך אותו, אורן הישן והטוב הוא כלי התקפי שכל קבוצה יותר מתשמח לקבל.

ולגמרי לאזרח את השופט.
החוק החדש עם החילוף פשוט תענוג. מהדברים שאתה חושב על איך לא עשינו את זה עד עכשיו.
גם קריו שיחק יוסי...ציפיתי
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Totti כתב: גם קריו שיחק יוסי...ציפיתי
אם עץ נפל ביער ואף אחד לא שמע...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב:שמיר היה הכי טוב לדעתי.

חילק כמה כדורים מעולים.

סומך עליו שירים את הרמה.

ולגמרי לאזרח את השופט.
לגבי השופט, היה חייב להוציא לשחקן שלהם אדום אחרי שפשוט הרביץ ובעט בהאסלביינק.
מסכים לגבי שמיר ואפילו חושב שכשיגיע לפה מספר 6,נקבל משמיר הרבה יותר. שיחק היום לא בתפקיד המקורי שלו וכשישחק את ה50/50, נראה ממנו יותר.
ויחד עם זאת, קשה מאוד להסיק משהו מהשלב הזה של העונה ומהיריבה הזו.
מחכה למבחן הרציני הראשון נגד קייראט באירופה ובית"ר בליגה. סה"כ נבנה פה משהו חדש ומרענן. לא בטוח שיעמוד בציפיות, אבל זה לגמרי משהו אחר משנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

izguy83 כתב: לגבי השופט, היה חייב להוציא לשחקן שלהם אדום אחרי שפשוט הרביץ ובעט בהאסלביינק.
מסכים לגבי שמיר ואפילו חושב שכשיגיע לפה מספר 6,נקבל משמיר הרבה יותר. שיחק היום לא בתפקיד המקורי שלו וכשישחק את ה50/50, נראה ממנו יותר.
ויחד עם זאת, קשה מאוד להסיק משהו מהשלב הזה של העונה ומהיריבה הזו.
מחכה למבחן הרציני הראשון נגד קייראט באירופה ובית"ר בליגה. סה"כ נבנה פה משהו חדש ומרענן. לא בטוח שיעמוד בציפיות, אבל זה לגמרי משהו אחר משנה שעברה.
מסכים.
אישית אני גם חושב שאם קאיירט תבוא לשחק כדורגל זה יכול גם לעבוד לטובה.
יש לנו שחקנים מהירים שעם שטח ירגישו נוח יותר.

בכל מקרה, הגישה הייתה היום טובה. כמו שאמר בכר, זה הבסיס ומשהו שלא היה בעונה שעברה עם סגל שעל הנייר מוכשר יותר.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

יש בסיס. אבל חייב חיזוק שייתן קצת יצירתיות. הייתי מעדיף לראות קשר אחורי זר וקיצוני זר במקום נייג'ל.
מרין עם כושר גופני ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להוריד מהיכולות הטכניות שלו.
נערך לאחרונה על ידי zivmay ב 18 יולי 2019, 23:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

חייב להגיד שאני קצת מתקשה לראות איפה קלטינס משתלב, ומתחיל לתהות על נחיצות ההחתמה הזו.
הרי נראה שהתכנון הוא לשחק עם סבג ושמיר מעל קשר אחורי זר. קלטינס לדעתי לא מספיק טוב לשחק את ה- 50/50, אין לו מספיק יכולות התקפיות בשביל זה. אז איפה כן?
אולי הזר המיועד לא יגיע לאמצע?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

בנוגע לויטור, אולי החלוץ שלהם הסתובב עליו פעם פעמיים, אבל הוא לא הולך להתקל בחלוץ מאסיבי כזה באף רמה ( היו המון מאבקים שויטור היה ראשון). הוא פיזי ברמה אחרת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ברגע שהגיע קלטינס התבטל הצורך בגרזן מובהק. לדעתי אנחנו צריכים מנוע בקישור, זה בלט היום יותר מהכל.
לגבי הספרדי, קשה לי להאמין שיחזיק פה יותר מדי. אם וכאשר אשמח לראות במקומו חלוץ זר נורמלי שהמאפיין העיקרי שלו הוא הפס ולא עוד סנטר

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

איך נהניתי היום. המון זמן לא נהניתי ככה מהפועל באר שבע, מאוד אוהב את מה שראיתי היום.

כמה נק':
1. שיניתי גישה לחלוטין. לא רוצה קשר אחורי זר. רוצה לרוץ כל השנה. כ-ל ה-ש-נ-ה עם סבג, שמיר וקלטינס כשלישייה. מבין שאוגו עשה תפקיד שלקח אותנו רחוק ושחקן בסגנון שלו זה מעולה, אבל זה היסטוריה, מה שהיה היה ואין צורך ללכת ראש בקיר. קשר אחורי 2 מטר 90 קילו זה מעולה, אבל זו שיטה אחת, ואין שיטה אחת להצלחה, צריך ללכת עם ראש פתוח, להבין שנכון, אנחנו הפועל ב"ש ולקחנו 3 אליפויות רצוף ואנחנו אימפריה, אבל דרושה פה בניה מחדש שאי אפשר לעשות ברגע ואין צורך לנסות לעשות ברגע. ולהביא עכשיו עוד קשר אחורי זר זה מתכון לנפילה, גם ככה יש יותר מדי שחקנים חדשים, יש יותר מדי שחקנים בקישור, פשוט אין צורך. שמיר וסבג היו מעולים, נלחמו, רצו, השקיעו, היו טכניים, פשוט נהניתי מהם ומהרצון שלהם. קלטינס שהוא מוכח יחד איתם לפי דעתי יהיה קישור תענוג, ולתת לשלישייה הזו לבנות את עצמה שנה, יהיה נטו רווח להפועל באר שבע לטווח הארוך. ואם באמת נתייצב ונחזור להיות קבוצה חזקה, אפשר שנה הבאה לעשות קפיצת מדרגה עם איזה אוגו חדש שייקח אותנו שוב לשלב בתים באירופה, כרגע אין צורך וחבל על שמיר, סבג וקלטינס ששנה יחד יכולה לספק לנו שלושה שחקני קישור מעולים שנים קדימה.(אחד גם באר שבעי).

2. מרין שחקן. מוריד את הכובע 10 פעמים, כל הכבוד לו, בגיל 21, מדינה חדשה, חודש יולי רוב העולם עוד לא התחיל לשחק כדורגל, נתן היום תצוגה ענקית, היה השחקן הכי חכם והכי חם שלנו על המגרש, לא הפסיק לרדוף ולרדוף, סיים 90 דק' מלאות. רואים שזה שחקן מקצוען שרוצה קריירה מפוארת והתרבות המקומית עוד לא השפיעה עליו ובתקווה שלא תשפיע.

3. ספורי היה לא רע בכלל, היה יכול לשחרר יותר מוקדם כמה פעמים מה שהיה הופך את ההופעה שלו למצויינת, היה יכול גם קצת פחות להתחבא(היו כמה רגעים כאלה) אבל סה"כ שחקן טוב.

4. קאריו לא הורגש לצערי, מאכזב במיוחד לאור זאת שמארין שם לו כדור אחד על הראש ואיכשהו הוא לא הצליח להתחבר לכדור.

5. גולדברג יותר טוב מאורן ביטון כרגע. אחלה הופעה.

6. בהסתכלות כוללנית על הסגל, יש לנו מעבר לחבורה שפתחה היום גם את זריהן, ממן, גל לוי, קבהא, (אמן)מליקסון. ז"א שהסגל די מלא, לא צריך עוד הרבה שחקנים לפי דעתי, במיוחד אם רוצים לשמור על אנרגיות טובות העונה ושמחת חיים בסגל ובמועדון. אני הייתי בוחן האם באמת צריך להתחזק עוד, כפי שכבר כתבתי אני לא חושב שצריך קשר אחורי זר, זו סתם תהיה קפיצה מעל הפופיק שתיצור מרמור במועדון ומהלך קלאסי של מנג'ר לפי דעתי, ומעבר לזה לא יודע אם צריך להתחזק עוד בכלל, אולי בלם זר לצד ויטור אם מתעקשים.

קיצר אחלה הפועל ב"ש.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yedidel כתב:כמה עולה החלוץ שלהם?
גרוש וחצי.
הוא בא מהליגה בקוסובו, זו מדינה עם משכורת חודשית ממוצעת של 350€ כך שנראה לי שלא מקבל הרבה יותר מעשירית מקאריו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

bs war כתב:1. מארין פוטנציאל גדול. לדעתי המצטיין היום. לא מפסיק לזוז, משחק מהר, לא מדרבל למוות כמו שותפיו להתקפה.
עדיין קצת בוסר ולוקה בפעולה האחרונה, אבל גם זה יבוא.
מאוד הרשים אותי גם במשחק החוץ באלבניה.
מסכים עם עניין הבוסר, חייבים להבין שהוא עדיין ילד ולדעתי רק ילך וישתפר.
במקרה שלו אין לי כמעט ספק שהסבלנות תשתלם.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב: מה ראית ממארין ומה עשה לך ויטור?

אין לנו דריבליסט אחד נורמלי בקבוצה.
זה יקשה את החיים מול צפיפות.
נגעת בעניין חשוב מאוד, עניין הצפיפות שרוב היריבות שלנו בליגה ישתמשו בו ע"מ להימנע מלספוג.
התקשנו מאוד מול ההגנה האלבנית בשני המשחקים וכמו שזה נראה זה הולך להיות לא פשוט העונה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yedidel כתב:
ספורי דריבליסט מוגזם ומעצבן... לא סובל כאלה
לפחות חושב איך לדחוף קדימה ולא לרוחב, לא עשה את זה בדיוק מושלם אבל מקווה שישתפר בהמשך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

delta7 כתב: גרוש וחצי.
הוא בא מהליגה בקוסובו, זו מדינה עם משכורת חודשית ממוצעת של 350€ כך שנראה לי שלא מקבל הרבה יותר מעשירית מקאריו.
Kyrian Nwabueze
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה