עמית ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maxkid22

Re: עמית ביטון

שליחה על ידי maxkid22 »

ביטון ליד ויטור זה בסדר גמור.
ביטון ליד צדק/טאהא זה אסון לאומי

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ההשוואה לאלחמיד מופרכת. הדימיון היחיד ביניהם הוא במהירות, ואצל ביטון אני כמעט ולא מרגיש את העליונות הפיזית שכל הזמן מדברים עליה במועדון.
לא שאני חושב שאלחמיד איזה סיפור הצלחה מטורף כבלם (בסלטיק הוא לרוב משחק כמגן, "הפתעה") אבל הייתה לו פיזיות חריגה בנוף הישראלי, טכניקה נהדרת (מה שלעמית אין, אפילו לא קרוב) ולא מעט אופי.
עמית עושה את אותן טעויות שהיה עושה בעכו ובאשדוד. היו לו כמה משחקים מעודדים בעיקר בתחילת העונה ולפני הקורונה, אבל הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו לאורך זמן.
CrazyRed7 כתב:
15 יולי 2020, 20:16
אלחמיד מגיל צעיר בלט עם כשרון מעבר לממוצע הישראלי.
עמית ביטון לא שם אבל עדיין מדובר בבלם סולידי לליגה שלנו. לא בלם הרכב אבל בלם 3-4 מעולה.
בחיי לא מבין מה אתם רוצים ממנו.
לא הייתי אומר שמעולה, אבל כן שמיש עם התקווה שמתישהו יצא ממנו שחקן.
למרות שאני לא רואה בכך טעם. יש את צדק, ויטור וטאהא. במציאות החדשה זה די והותר בטח כשיש את שאר הפלסטרים שיכולים לשחק בהגנה בעת הצורך (גולדברג, קלטינס, קבהא).

הייתי שמח אם תגיע הצעה על ביטון. גם בשבילו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

CrazyRed7 כתב:
15 יולי 2020, 20:16
אלחמיד מגיל צעיר בלט עם כשרון מעבר לממוצע הישראלי.
עמית ביטון לא שם אבל עדיין מדובר בבלם סולידי לליגה שלנו. לא בלם הרכב אבל בלם 3-4 מעולה.
בחיי לא מבין מה אתם רוצים ממנו.
לא השוותי לאלחמיד, אבל גם זוכר את תחילת הדרך של אלחמיד בבאר שבע... היה מזעזע.
. חושב שזה מעולה שיש שחקן כמוהו כבלם מחליף והוא עוד ישתפר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
15 יולי 2020, 21:23
ההשוואה לאלחמיד מופרכת. הדימיון היחיד ביניהם הוא במהירות, ואצל ביטון אני כמעט ולא מרגיש את העליונות הפיזית שכל הזמן מדברים עליה במועדון.
לא שאני חושב שאלחמיד איזה סיפור הצלחה מטורף כבלם (בסלטיק הוא לרוב משחק כמגן, "הפתעה") אבל הייתה לו פיזיות חריגה בנוף הישראלי, טכניקה נהדרת (מה שלעמית אין, אפילו לא קרוב) ולא מעט אופי.
עמית עושה את אותן טעויות שהיה עושה בעכו ובאשדוד. היו לו כמה משחקים מעודדים בעיקר בתחילת העונה ולפני הקורונה, אבל הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו לאורך זמן.

לא הייתי אומר שמעולה, אבל כן שמיש עם התקווה שמתישהו יצא ממנו שחקן.
למרות שאני לא רואה בכך טעם. יש את צדק, ויטור וטאהא. במציאות החדשה זה די והותר בטח כשיש את שאר הפלסטרים שיכולים לשחק בהגנה בעת הצורך (גולדברג, קלטינס, קבהא).

הייתי שמח אם תגיע הצעה על ביטון. גם בשבילו.
אולי צריך להתחזק טיפונת אבל היתרון הפיזי קיים ועוד איך לדעתי. מה שכן צריך לפתח הוא חשיבה מתקדמת של שחקן הגנה- איך אתה שם את הגוף, מתי ללחוץ ואיך וכו׳.
תסתכלו על מיגל... לא מגדולי האתלטים אבל חכם פי עשר מהשאר וזה מה שעושה אותו לשחקן הגנה גדול (שם גם טמון השיפור הדרסטי ביכולת של אלחמיד כשחקן הגנה)

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
15 יולי 2020, 20:14
יסלח לי מר דודו אבל התגובה שלו בדיחה.
אפילו הוא לא מאמין לעצמו.
הוא בסהכ צריך לשכנע אדם אחד עם פנקס צ'קים כדי שכולם יצאו נשכרים מהמהלך.
לא נפריע לו לשווק גרסת מיני אלחמיד עם כמה שזה מופרך.

לעמית יש מהירות טובה, אך הוא נגר, לא קורא משחק ומפסיד הרבה פעמים מאבקי גוף שלבלם פשוט אסור. בטח לאחד שהטייטל שלו היא האתלטיות.
כבלם 4 הוא בהחלט מספק ואף יותר מזה, שוב אומר שנטו בגלל דודו מכירה יש מצב שעל הפרק וזה יהיה תסריט טוב לכולם.

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

dor69 כתב:
15 יולי 2020, 22:54
אולי צריך להתחזק טיפונת אבל היתרון הפיזי קיים ועוד איך לדעתי. מה שכן צריך לפתח הוא חשיבה מתקדמת של שחקן הגנה- איך אתה שם את הגוף, מתי ללחוץ ואיך וכו׳.
תסתכלו על מיגל... לא מגדולי האתלטים אבל חכם פי עשר מהשאר וזה מה שעושה אותו לשחקן הגנה גדול (שם גם טמון השיפור הדרסטי ביכולת של אלחמיד כשחקן הגנה)
ראית פעם את ויטור במציאות?
אתלט ועוד איך. גוש שריר שבנוי לתלפיות עם ניתור מצויין.
מה ששם אותו מעל כל השאר זו החוכמת משחק בשילוב עם האתלטיות שלו.

עמית ביטון עם נתונים פיזיים טובים אבל פחות שכל. אין מה להשוות אותו לויטור או לאלחמיד בכלל, הוא לא בקטגוריה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

עמית ביטון כמו אלחמיד? חחחח
מה דודו דהאן שתה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לאור העובדה שאיתן רצון סיכם לפי הפרסומים את התנאים במועדון (כולל רכישת כרטיס השחקן שלו מהפועל עכו ב-50 אלף יורו), זה נראה שעמית ביטון בדרך החוצה (בהשאלה/מכירה) מהמועדון.
האמת מוזר, כי הייתי בטוח שדווקא בסוג הקבוצה שבונים השנה, בטח במערך של 3 בלמים, עמית כן יהיה מאלה שימצאו את עצמם אצל אבוקסיס כמו שהיה כששיחק אצלו בבני יהודה.
לרכוש בלם צעיר ב-50 אלף יורו די מראה לעמית את הדרך החוצה, מתחיל להרגיש שיש בסיס לשמועה על ניקוי הקבוצה משחקנים של דודו דהאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוגוסט 2020, 12:41
לאור העובדה שאיתן רצון סיכם לפי הפרסומים את התנאים במועדון (כולל רכישת כרטיס השחקן שלו מהפועל עכו ב-50 אלף יורו), זה נראה שעמית ביטון בדרך החוצה (בהשאלה/מכירה) מהמועדון.
האמת מוזר, כי הייתי בטוח שדווקא בסוג הקבוצה שבונים השנה, בטח במערך של 3 בלמים, עמית כן יהיה מאלה שימצאו את עצמם אצל אבוקסיס כמו שהיה כששיחק אצלו בבני יהודה.
לרכוש בלם צעיר ב-50 אלף יורו די מראה לעמית את הדרך החוצה, מתחיל להרגיש שיש בסיס לשמועה על ניקוי הקבוצה משחקנים של דודו דהאן.
ויש גם סיבות מקצועיות מובנות לחלוטין

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם אבוקסיס ישחק עם 3 בלמים הוא מסרס את אקולטסה וסולליך.

רק רביעיית הגנה!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוגוסט 2020, 12:41
הרווח כולו שלנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שמעון א כתב:
04 אוגוסט 2020, 12:50
אם אבוקסיס ישחק עם 3 בלמים הוא מסרס את אקולטסה וסולליך.

רק רביעיית הגנה!
חושב שההחלטה להחתים את סלליך וגולדברג בין היתר נבעו מרצון לשחק עם רביעיית הגנה.
אם לא אז אין שום היגיון בהחלטות של אבוקסיס (אלא אם כן רוצים לשחק 3-4-3 כמו נגד ת"א במחזור האחרון, אבל אז אין לז'וסוואה מקום במגרש...)

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

באתר ספורט 5 רשום שלודוגורץ מעוניינת - למה לא להחליף ביטון אחד במשנהו?

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

oren2792 כתב:
04 אוגוסט 2020, 15:04
באתר ספורט 5 רשום שלודוגורץ מעוניינת - למה לא להחליף ביטון אחד במשנהו?
חלום.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

500 אלף דולר תג מחיר.
אני בעד.

שלח תגובה