מועדון ספורט אשדוד- הפועל ב"ש, ראשון, 20:15, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: מועדון ספורט אשדוד- הפועל ב"ש, ראשון, 20:15, הי"א

שליחה על ידי dardasmiley »

נייגל נתן היום משחק ברמת הטוני, לקח את המשחק על הגב, הכל עבר דרכו, כשרצה לעשות משהו עשה אותו. אז נכון יש לו פחות טכניקה ברגל, והוא הרבה פחות סקסי, אבל לא פעם סחב על הגב 3 שחקנים, כולל כדור ענק לשהר שהתבחבש עם עצמו וכולל כדור ענק ענק לספורי שמרגע שהתחיל את הריצה מהאמצע ראית שהולך לחפש פנדל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

חייבים לעבור למערך של 3 באמצע סטייל אוגו הובאן ראדי, לחזור לשלוט באמצע.

סבג עולה יותר מדי ספורי לא חושב על לחזור בכלל אחורה שלא נדבר על ממן כששיחק קשר באמצע היה כמו נערת ליווי שם.
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הראל כתב:חייבים לעבור למערך של 3 באמצע סטייל אוגו הובאן ראדי, לחזור לשלוט באמצע.

סבג עולה יותר מדי ספורי לא חושב על לחזור בכלל אחורה שלא נדבר על ממן כששיחק קשר באמצע היה כמו נערת ליווי שם.
אין לנו קיצוניים קטלניים כמו אז.. בוזי, מליקסון וטוני.
ועוד עכשיו החתימו עוד שחקן לאמצע :בוכה:

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

Sir Alex Ferguson כתב:עד ששני הזרים יחתמו/יוכיחו את עצמם, ניג׳ל עם כל המגבלות שלו הוא השחקן הכי טוב בהתקפה שלנו.
נייג’ל זה הסיפור הטראגי שלנו..
עוצמתי,חזק,מהיר
יודע להשתלט על כדורים.
ומפה סוחב קבוצה שלמה להאמין שהוא מסוגל אבל פעם אחר פעם מוליך אותנו שולל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ספורי לספסל או ליציע
קבהא לא מסוגל להחזיק אמצע לבד וכל עוד לא מגיע קשר אחורי שכן מסוגל ניהיה חייבים 3 חזקים באמצע.
נייג'ל לשפיץ ושהר חזרה לספסל.

מקווה שזאת הפעם האחרונה שנראה קבהא- סבג-ספורי.

נלמד מזה ונשתפר ולא צריך לאבד אמון או לא יודע מה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

העצבים כי זה היה משחק שהיה חייב לקחת.
לא מעניין איך, פשוט להגיע ולקחת.
קיבלנו פתיחה אש, ניצחון היום ועוד 2 משחקים נוחים בטרנר ואנחנו על הגל.
דווקא במשחק כזה, לקבל הופעה כה נרפית, כה רכה, כה מופקרת.
פשוט לא נסלח.

בכר היה היום על תקן צופה. פשוט קפא והלך על הבנאלי בצורה הכי לא מובנת שיש.
טאהא צריך לקבל מנוחה במשחקים בטרנר, לא במשחק כזה שצריך אגרסיביות. בטח כששמיר וקלטינס לא משחקים, ועולים עם הרכב כזה רך.
פשוט לא מובן ומעצבן.

ועם כל זה עדיין יכולנו לקחת את המשחק. אבל שהר חירבן בנוהל.
באמת שאוהב אותו, אבל די זה כבר בלתי נסבל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

REDZED כתב: נייג’ל זה הסיפור הטראגי שלנו..
עוצמתי,חזק,מהיר
יודע להשתלט על כדורים.
ומפה סוחב קבוצה שלמה להאמין שהוא מסוגל אבל פעם אחר פעם מוליך אותנו שולל.
לא מוליך שולל אף אחד. הוא צריך לידו שחקנים איכותיים והוא יראה הרבה יותר טוב אין לי ספק בזה. כבר העונה הוא פורע שטרות וללא ספק הכלי ההתקפי היחיד שלנו. תוציא אותו וזו קבוצה של מרכז-תחתית

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

varum99 כתב: אבל שיהיה חלוץ, עם שהר אנחנו משחקים 10 נגד 12 זה לא כוחות
בדיוק. נייגל באגף זה מינוס שחקן אגף ומינוס חלוץ (שהר לא עשה כלום למעט הריבאונד שלקח שם). כל שנייה מיותרת שיש לנייגל לחשוב מה לעשות עם הכדור זה איבוד כדור בוודאות של 95%. לא מצליח להבין את בכר. למה בן שהר חייב לראות הרכב לפני מרין? אני משוכנע שמרין באגף ונייגל בשפיץ ואנחנו יוצאים עם 3 נקודות היום. אחרי פגרה אין שום הצדקה לא לעלות עם ההרכב הכי חזק שלך.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

הויכוחים הם אותם ויכוחים
התעקשויות
של בכר לא משתנות
והנקודות בקופה נופלות.

בלי אמצע חזק אין לנו מה למכור פה בליגה.
כדי שתפנימו
והפורטוגלי מצידי שישחקו יהלום כשהוא מתחת לשני חלוצים ויפנו את אורן לאגף.

אתם חושבים שאני טועה ויש פיתרון יותר טוב ?

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Totti כתב: לא מצליח להבין את הקיצוניות הזו
זאת לא קיצוניות, אתם לא מסוגלים לפעמים לשמוע את האמת.
הקבוצה שלנו בינונית, היא לא מספיק איכותית, אין קסמים ולא יכול להיות שאוסף של כל כך הרבה בינוניים יהיה פתאום ברמה גבוהה.
אתה לא יכול ש-3 שחקני ספסל בעונה שעברה יהיו פתאום בהרכב הראשון שלך כשחקנים המובילים של הקבוצה, כמו נייג'ל, זריהן וקבהא.
בואו תהיו אמיתיים ותדברו תכלס, כשאתם מסתנוורים ממשחק נגד חדרה אני מסתכל נטו על הדברים שבאמת היו טובים ולא רק מהתוצאה.
דבר חיובי מכל התקופה הזאת זה נאור סבג, כל שאר השחקנים בעליות וירידות קיצוניות ממשחק למשחק ולא מסוגלים לשמור על יציבות.
אין לנו שחקנים שאתה אומר וואלה אני סומך עליו עכשיו שהוא יסחוב את הקבוצה לניצחון, שהוא יביא לי את הגול או מנהיגות ברגע מסוים שחשוב לניצחון.
כשאני רואה את נייג'ל חוזר על אותן טעויות ממשחק למשחק אני לא רגוע, כי אני יודע שהמאמן שלי רואה את זה ולא עושה עם זה שום דבר כדי לשפר את זה ולשנות את הדרך שלו.
כשאני רואה שחקן כמו ממן שנכנס בדקות מאוחרות ולא נותן ספרינט אחורה כי אולי בסוף גם תפסיד את המשחק, וזה דפוס חוזר אז כן אני אהיה עצבני.
תפסיקו להיות עיוורים, אנחנו רוצים להתקדם ועשינו צעדים פשוט נפלאים בשנים האחרונות, אין מצב ללכת ככה אחורה בבום, קרה פה מחדל של בניה שהיא לא מתקבלת על הדעת.
מה שאתם עוד לא רואים אני רואה 3 צעדים קדימה לעבר העונה, לא בקטע שחצני חלילה, אולי חלק כן רואים את זה, אבל זאת לא קבוצה שתסחוב אותנו למעלה, אין לה יציבות, אין לה יכולת והיא לא מספיק איכותית, ויודעים מה גם מה שהאכילו אותנו בקיץ שזו קבוצה רעבה ושחקנים שרוצים להוכיח, גם את זה אני לא ממש רואה. כי אם הם היו רעבים הם היו שורפים את הדשא היום כדי להשיג ניצחון, זה היה משחק מאוד משמעותי לכיוון שאנחנו הולכים העונה, משחק שיראה על האופי שלנו ויתן דחיפה ואנרגיות לכל המערכת, מהשחקנים ועד לקהל שפתאום עם החיזוקים שיגיעו יתנו לנו עוד דחיפה קדימה.
אני לא מחפש רע בקבוצה, אני אומר את מה שאני רואה ומה שאני רואה לא טוב! לא יכולים להתעלם מכל הבעיות שיש פה, 900 קשרים ואף אחד מהם לא ברמה מספיקה בתפקיד שלו.
אבל היי, יתנו לנו ניצחון אולי נגד הפועל ת"א החלשה שכל שבוע לא מסוגלת לנצח ואז שוב תסתנוורו. אבל לאורך זמן תבינו שאין לנו קילרים בקבוצה, אין שחקנים רעים, אין חכמים שאפשר לסמוך עליהם.
קיבלנו את אשדוד היותר חלשה שראינו בשנים האחרונות, לא זוכר שנה שהגענו לכמות מצבים כזאת, או למשחק שהוא די פתוח מבחינתם, בטח אחרי שנתנו לנו גול מהיר.
זאת ליגה חלשה ואם משחקים כאלה לא מנצחים אז אנחנו בבעיה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ran כתב:
הקבוצה שלנו בינונית, היא לא מספיק איכותית, אין קסמים ולא יכול להיות שאוסף של כל כך הרבה בינוניים יהיה פתאום ברמה גבוהה.
אתה לא יכול ש-3 שחקני ספסל בעונה שעברה יהיו פתאום בהרכב הראשון שלך כשחקנים המובילים של הקבוצה, כמו נייג'ל, זריהן וקבהא.
בואו תהיו אמיתיים ותדברו תכלס, כשאתם מסתנוורים ממשחק נגד חדרה אני מסתכל נטו על הדברים שבאמת היו טובים ולא רק מהתוצאה.
דבר חיובי מכל התקופה הזאת זה נאור סבג, כל שאר השחקנים בעליות וירידות קיצוניות ממשחק למשחק ולא מסוגלים לשמור על יציבות.
אין לנו שחקנים שאתה אומר וואלה אני סומך עליו עכשיו שהוא יסחוב את הקבוצה לניצחון, שהוא יביא לי את הגול או מנהיגות ברגע מסוים שחשוב לניצחון.
כשאני רואה את נייג'ל חוזר על אותן טעויות ממשחק למשחק אני לא רגוע, כי אני יודע שהמאמן שלי רואה את זה ולא עושה עם זה שום דבר כדי לשפר את זה ולשנות את הדרך שלו.
כשאני רואה שחקן כמו ממן שנכנס בדקות מאוחרות ולא נותן ספרינט אחורה כי אולי בסוף גם תפסיד את המשחק, וזה דפוס חוזר אז כן אני אהיה עצבני.
תפסיקו להיות עיוורים, אנחנו רוצים להתקדם ועשינו צעדים פשוט נפלאים בשנים האחרונות, אין מצב ללכת ככה אחורה בבום, קרה פה מחדל של בניה שהיא לא מתקבלת על הדעת.
מה שאתם עוד לא רואים אני רואה 3 צעדים קדימה לעבר העונה, לא בקטע שחצני חלילה, אולי חלק כן רואים את זה, אבל זאת לא קבוצה שתסחוב אותנו למעלה, אין לה יציבות, אין לה יכולת והיא לא מספיק איכותית, ויודעים מה גם מה שהאכילו אותנו בקיץ שזו קבוצה רעבה ושחקנים שרוצים להוכיח, גם את זה אני לא ממש רואה. כי אם הם היו רעבים הם היו שורפים את הדשא היום כדי להשיג ניצחון, זה היה משחק מאוד משמעותי לכיוון שאנחנו הולכים העונה, משחק שיראה על האופי שלנו ויתן דחיפה ואנרגיות לכל המערכת, מהשחקנים ועד לקהל שפתאום עם החיזוקים שיגיעו יתנו לנו עוד דחיפה קדימה.
אני לא מחפש רע בקבוצה, אני אומר את מה שאני רואה ומה שאני רואה לא טוב! לא יכולים להתעלם מכל הבעיות שיש פה, 900 קשרים ואף אחד מהם לא ברמה מספיקה בתפקיד שלו.
אבל היי, יתנו לנו ניצחון אולי נגד הפועל ת"א החלשה שכל שבוע לא מסוגלת לנצח ואז שוב תסתנוורו. אבל לאורך זמן תבינו שאין לנו קילרים בקבוצה, אין שחקנים רעים, אין חכמים שאפשר לסמוך עליהם.
קיבלנו את אשדוד היותר חלשה שראינו בשנים האחרונות, לא זוכר שנה שהגענו לכמות מצבים כזאת, או למשחק שהוא די פתוח מבחינתם, בטח אחרי שנתנו לנו גול מהיר.
אם ההרכב ששיחק היום יעלה עוד הרבה פעמים העונה אז אתה צודק. אבל אני פשוט לא רואה את זה קורה. עמית ביטון, מרוואן קבהא, רמזי ספורי, ניב זריהן הם לא השחקנים שיובילו אותנו לאליפות. אין לי ספק בזה ומי שינסה לומר אחרת הוא או שקרן או טיפש. עדן שמיר לעומת זאת משנה את פני הקבוצה. סבג זה החתמה נהדרת מבחינתי. אם הקשר שהבאנו ייקח את המושכות ויגיע גם חלוץ איכותי שאשכרה יכול לתרגם מצבים לשערים אז נדבר אחרת. כרגע במצבת השחקנים הקיימת אתה צודק כי הם לא מספיק יציבים ולצד משחק טוב פה ושם יהיו הרבה נפילות כאלו. מה שכן כמו שלא חגגנו בניצחון על חדרה ככה לא צריך למות אחרי תיקו עם אשדוד. וכן, גם ב-3 האליפויות פתחנו עונות עם איבודי נקודות. מה שנותן לי תקווה זה בעיקר מכבי שנראה שלא מסוגלת לנפק עוד עונה כמו העונה שעברה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

בכר באמת בשבלוניות מזעזעת היום.
נייג'ל בכנף זה בזבוז. או חלוץ, או מתחתיו.
קבהא במשחק מזעזע בלי שום תגובה (שינוי ערך או חילוף) שגרם לרולטה רוסית בחצי השעה האחרונה.
שני שחקני הכנף משחקים עם רגל הפוכה וכל הזמן דוחפים לאמצע מבלי שום נסיון להפוך ביניהם, גם אם לפרק זמן קצוב.
ובואו לא נשקר לעצמנו, המצבים האיכותיים יותר במשחק היו של אשדוד. בטוח שנראה את זה במדד ה-xg.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

ran כתב:
+10.
ומעל הכל חשוב להבין - אנחנו הקבוצה השלישית מבחינת תקציב בליגה. אנחנו הקבוצה עם האיצטדיון הביתי ביותר בליגה.
אנחנו לא הפועל באר שבע של אלי ז'ינו בוסרמיל שפסגת השאיפות שלה זה לעשות כמה ג'ובות על קהל אורח. אם אנחנו לא מסוגלים לתת את הטון במשחק מול קבוצה כמו אשדוד אז הכסף של אלונה לא מתורגם לעליונות על המגרש ואנחנו בדרך הבטוחה למכבי חיפה של השנים האחרונות. לא יודע כמה סבלנות תהיה לאלונה ולקהל הרחב, לא יודע עוד כמה עונות נתפוס את הפועל תא לא רלוונטית וביתר מפחדת מהצל של עצמה - בסוף הכל זה גלגל, ואנחנו לא מנצלים את התור שלנו למעלה כמו שצריך.
אנחנו בשנים חלשות מאד של הכדורגל הישראלי - כבר שנתיים שאין לנו נציגה באירופה. מבאס ת'תחת שאנחנו לא מנצלים את היתרון שלנו מבחינת תקציב וביתיות ומוסיפים תארים שיכניסו אותנו לרשימה של הגדולות.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

שתו מים חמודים. גם אני התעצבנתי. נרגעתי.
שבוע הבא הפועל תל אביב במאבק נגד מועדון פאר במטרה לזכות לפחות בנקודה יקרה נגד הירידה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מסכים חלקית עם רן.
ומילה על אשדוד, היא לא הכי חלשה שפגשנו זה שם שיחקו פתוח והגענו למצבים לא אומר שהם חלשים, הם שיחקו התרפי והגיעו ללא פחות מצבים מאיתנו, בנו שם קבוצה נחמדה מאוד שתהיה ברמצע טבלה, הלוואי יכלנו לשלוח להם את ממן פלוס ספורי תמורת שלומי אזולאי.
תמונה

שלח תגובה